تعبیر خواب شلغم

دیدن شلغم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شلغم در خواب چیست؟

تعبیر خواب شلغم

دیدن شلغم در خواب چندان خوب نیست چه پخته باشد چه خام.

شلغم را به عنوان غایت چیزهای بد و دوست نداشتنی و بی معنی مثال می زنند لذا در خواب های ما گویای غم هایی هستند که نفرت و انزجار دیگران را بر می انگیزانند.

شلغم گرفتن از دیگران نشان آن است که دهنده شلغم برای شما ناراحتی فکری به وجود می آورد و اگر در خواب شما به کسی شلغم بدهید این شما هستید که او را می آزارید و می رنجانید.

مشاهده کشت شلغم نیز تعبیر خوشی ندارد و گویای آن است که شاهد و ناظر اموری خواهد بود که کلا رنج دهنده و آزار رساننده است.

همچنین بخوانید: طرز تهیه شلغم خوشمزه

☺ تعبیر خواب «شلغم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شلغم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. بهناز شهمیرزادی

  سلام
  خواب دیدم،برای مادرم که مرده شلغم جدامیکردم،قبلش یه چیز دیگه هم جداکرده بودم که یادم نیست چی بود،مادرم بیرون مغازه ایستاده بود،بااینکه یه پلاستیک پر جدا کرده بودم،چیزی به مادرم ندادم.تعبیرش چیه؟

 2. علمحمد

  سلام ببخشید خواب دیدم شلغم پخته دارم و خودم خوردم و به کسی هم دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دادن شلغم به دیگران آمده است که ممکن است به معنای آن باشد که شما برای دیگران ممکن است ناراحتی درست کنید و از این رو بسیار در رفتار خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. هادی

  سلام و ممنون از سایت خوبتون.
  من خواب دیدم که پدرم در روستایی نه چندان نزدیک به روستای خودمون شلغم کاشته (و این عجیب بود که در آنجا شلغم کاشته است) و من و پدر و برادران و مادرم که چند سال پیش فوت شده اند داشتیم شلغم برداشت می کردیم، خیلی همه چیز مساعد و مناسب بود، هوای خوب، شلغم های یک اندازه و با برگهای سبز و فراوان و زمین مساعدی که شلغمها به راحتی کنده میشد.
  ممنون میشم تعبیرشا بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب انچه که در باره ی تعبیر خواب کاشت شلغم آمده است خیر نیست و گویای دیدن چیزهای ناراحت کننده برای بینده ی خواب است و از این رو سعی بر آن کنید که خیراتی برای اموات خود دهید و بسیار در رفتار خود اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. sama

  سلام وقت بخیر خواب دیدم سینی شلغم و سیب دستمه اما به کسی تعارف نمیکنم فقط نگه داشتمشون تعبیرشون چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب شلغم می تواند نشانه ای از حادثه ای بد باشد اما همیشه اصل بر خوابهای خیر است و از این رو صدقه ای بدهید و بدانید که انشاللله خدا برای شما خیر خواهد خواست.
   سربلند و پیرو زباشید

 5. Z

  سلام. وقتتون بخیر. خواب دیدم با دو نفر دیگر که میشناسمشون یه چیزی می‌خوردیم اما مطمئن نیستم شلغم بود یا چغندر. خواب مقداری بعد از اذان صبح دیده شده و بنده خانم هستم. لطفا تعبیر میفرمایید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شلغم خیر نیست و در تعابیر برای دیدن ان چیزهای بد را تعبیر کرده اند و از این رو بسیار اگاه باشید وسعی بر ان دارید که حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Mostafa

  با سلام؛ خواب دیدم که خواهرم بهم پول داد گفت که برامون شلغم بخرد.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی درخواست دیگری کاری خواهید کرد که سبب ناراحتی و مشکلی برای ایشان می شود.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید