تعبیر خواب شکلات

دیدن شکلات در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکلات در خواب چیست؟

تعبیر شکلات

حکم کلی مولف نفایس الفنون و عرایسالعیون درباره شیرینی ها این است که شرینی ها جمله در خواب سخن های خوش و مال و منفعت هستند؛ شکلات نیز مشمول این تعبیر قرار می گیرد اما این شیرینی چون آمیخته به قهوه یا کاکائو است تعبیر متفاوتی پیدا می کند.

شکلات در خواب لذت گناه آلود است که غم می آورد و اندوه می آفریند.

اگر در خواب ببینید که شکلات می خورید به دنبال دل خود می روید و کاری را انجام می دهید که دوست دارید ولی از نظر دیگران پسندیده نیست و در نتیجه شما غمین و ملول می شوید. تبعیت از هوای نفس همیشه ملال می آورد و موجب ملامت می شود. دیدن شکلات در خواب کاری است از همین نوع.

خریدن شکلات یا هدیه گرفتن نیز همین تعبیر را دارد ولی تعارف دادن و هدیه بردن نشانه آن است که شما برای دیگری خوشحالی همراه با اندوه و تاسف می برید و سبب ناراحتی او می شوید.

اگر طعم قهوه یا کاکائوی شکلات زیاد باشد این تفاوت قطعیت بیشتری پیدا می کند و میزان اندوه و تاسف بر شادی و شعف آن می چربد ولی اگر شهد شکلات بیشتر باشد و طعم قهوه و کاکائو مختصر محسوس باشد شادی بیشتر است و اندوه کمتر.

همچنین بخوانید: طرز تهیه غذا با شکلات

☺ تعبیر خواب «شکلات» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکلات» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. علیرضا

  سلام خواب دیدم شکلات به عشقم هدیه دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شکلات دادن به دیگران می تواند به معنای آن باشد که شما برای ان شخص شرایطی را فراهم می آورید که سبب می شود ایشان به سمت خواسته ی دلشان بروند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رویا

  سلام، خواب دیدم یک جعبه شیرینی خریده ام و به پسرم و خواهرهایم تعارف کرده و خودم هم خوردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب خیر نیست ومی تواند به این معنا باشد که شما در اینده کاری را به دیگران پیشنهاد خواهید کرد که سبب ناراحتی ایشان شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. محمد

  سسلام .خواب ببینه شکلات پخش میکنن به همه میدن ولی به بچه هام نمیدن.تعبیر آن چیست.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که ممکن است به این معنا باشد که خیری برای دیگران که ممکن است نزدیک باشد از شما دریغ شود و علت آن ممکن است رفتار و یا مسائلی باشد که در حال حاضر با آن درگیر هستید و از این رو سعی کنید که تمام کارهایتان را با دقت و اگاهی تصمیم بگیرید و ملاک را درستی قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. sogand

  خواب دیدم تو یع فروشگاهم که خیلی شلوغه همش خرید میکنم چیزای مختلف میخرم ولی شکلات بیشتر میخرم یه دوستم همراهمه که منتظره تا من خریدام تموم شه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شکلات در خواب لذت گناه آلود است که غم می آورد و اندوه می آفریند.
   اگر در خواب ببینید که شکلات می خورید به دنبال دل خود می روید و کاری را انجام می دهید که دوست دارید ولی از نظر دیگران پسندیده نیست و در نتیجه شما غمین و ملول می شوید. تبعیت از هوای نفس همیشه ملال می آورد و موجب ملامت می شود. دیدن شکلات در خواب کاری است از همین نوع.خریدن شکلات یا هدیه گرفتن نیز همین تعبیر را دارد
   سربلند و پیروز باشید .

 5. وو

  خواب دیدم جایی هستم.اقایی که دوسش دارم میاد.موقع رفتن اون اقا در یخچال و باز میکنم دوتا کاکائو میبرم بهش میدم.میگم اینارو بخور خوبه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شکلاتو تعارف دادن و هدیه بردن نشانه آن است که شما برای دیگری خوشحالی همراه با اندوه و تاسف می برید و سبب ناراحتی او می شوید. پس مراقب رفتار خود باشید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید