تعبیر خواب شکوفه

دیدن شکوفه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکوفه در خواب چیست؟

تعبیر خواب شکوفه چیست

شکوفه ها در خواب هم مانند انواع گل تعبیر خوبی دارند و از فرح و شادی و نشاط و پول و مال اندک خبر می دهند.

شکوفه گیلاس دختر جوان است بین پانزده تا بیست.

شکوفه آلبالو پسری است خشن و ترش رو و گاه گستاخ بین چهارده تا هیجده سال.

شکوفه سیب زن جوانی است بین هیجده تا بیست و پنج.

شکوفه بادام پول و مال اندک است. به خصوص مالی است بخش بخش نه اندوخته و انباشته.

شکوفه زردآلو زنی است بین بیست و پنج تا سی سال که رنج و فتنه و بلا می آورد و شما را نیز رنجور و بیمار می کند.

اگر در خواب ببیند درختان بی بر مانند بید و کاج و سرو و چنار شکوفه آورده اند خوب نیست و نشان از فتنه و آفت است.

شکوفه در فصل بهار بهتر است ولی در فصول دیگر هم بد نیست.

شکوفه در خواب دیدن در فصل زمستان چندان تعریفی ندارد چون وجوه مختلف پیدا می کند که به منظور احتراز از اطاله کلام از آن می گذریم.

به هر حال دیدن شکوفه ها در خواب نیکو هستند و بیننده خواب باید به فال نیک بگیرد و خوش دل باشد.


خواب های مرتبط با شکوفه

☺ تعبیر خواب «شکوفه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکوفه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


26 دیدگاه

 1. وحیده

  باسلام
  من خواب دیدم که درختان شکوفه کرده اند، نه خیلی زیاد، شکوفه های سفیدداشتن، ولی نمیدونم درخت چی بودن… خیلی خوسحال شدم که بهار شده، ولی یهو متوجه شدم که تو فصل پاییزیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است با توجه به تعابیر خواب نشان از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی چیزی که باور نمی کنید شرایطی ایده ال را تجربه کنید که برای شما نشان از پیشرفت دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مبیناا

  سلام من خواب دیدم که یه درخت کوچیک شکوفه گیلاس با گل های سفید تو گلدان دارم خیلی زیبا و تازه بود داشتم بهش آب میدادم و میخواستم یه گل دیگه هم کنارش بکارم میشه لطفا بگین تعبیر خوابم چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده چیزی را پیدا خواهید کرد که سبب تغییری شگرف در زندگیتان خواهد شد که تازگی را به زندگی شما اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. پروانه

  من در خواب دیدم که با خانواده به باغی آمده و کنار درختان سیب زردآلو و… درخت بزرگ گیلاسی بود با شکوفه ها ولی هنوز گیلاس نداشت همانطور شکوفه ها آرام و پر پر از درخت میریختند مثل انیمه به خانواده گفتم من میروم شکوفه ها را تماشا کنم که از خواب پریدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به دو وجه باشد. اول انکه دارای تعبیر نباشد و نشان از چیزی در ناخوداگاه شما باشد و دوم انکه تعبیری بسیار خیر داشته باشد که نشان از زاده شده چیزی در زندگی شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد

  سلام
  خواب ديدم درخت ليمو ترشي كه تازه كاشته بودم در فصل تابستان جوانه و شكوفه زده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب لیمو این خواب خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که کاری در گذشته کرده اید که ممکن است در اینده نزدیک سبب ناراحتی شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. نرگس

  سلام. من در خواب درختان گیلاس با شکوفه آبی دیدم که همزمان گیلاس های قرمز هم داشتند و از میوه ان ها کندم و به آشنایان دادم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شکوفه بسیار به خیر امده است و می تواند نشان از اینده ای روشن برای بیننده ی خواب باشد و از این رو بدانید که خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. زهرا

  سلام امروز صبح خواب دیدم داریم با ماشین میریم تو صحرایی کلی درخت سر سبز کنار اونا بودن که بالا سرشون یه عالمه شکوفه زرد بودن از دیدنش خوش حال شدم و تعجب کردم که چرا شکوفهاش انقد زردن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و می تواند نشان از اینده ای خوب باشد و در تعبیر خواب شکوفه می تواند نشان از شکوفایی و شروع باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مهدیا

  سلام
  خواب دیدم مادربزرگ مرحومم رفت داخل باغچه مون و دستش رو برد زیر درختی که شکوفه داده بود و گفت این درخت که در زمستان شکوفه داده یچیز دیگست قدرشو بدون!!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است برای ایشان خیر باشد که بر اساس تعبیر خواب شکوفه می تواند نشان از خیر باشد و به معنای ان باشد که در اینده از اعمال ماتاخر ایشان خیری به ایشان رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سحر

  سلام.من خواب باغی پر از درختان شکوفه زده دیدم که وقتی چشمامو باز کردم چندتا شکوفه تو دستم بود.شکوفه ها سفید بودن و داخلشون قرمز رنگ(نمی‌دونم واسه چه میوه ای بودن)اما از دیدن درختان پر شکوفه خیلی هیجان داشتم.ممنون میشم تعبیرشو بگین؟واقعاً شکوفه زرد آلو خوب نیست اگه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکوفه در خواب آمده است که به مانند گل خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که ممکن است به معنای رسیدن به خیری باشد که برای شما در انتظار است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ش

  منم سوالی داشتم..سلام.یه باغ‌پر از شکوفه های صورتی و سرخابی..و‌گل های رز قرمز و‌سفید بود..عده ای از دوستای دوران دبیرستانمم بودن که گیتار و ویالون مینواختن..گل های رژ روی سر من میریخت..بین شکوفه ها میرقصیدم و میبوییدم..نشانه چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب شکوفه بسیار خیر است براساس تعابیر خواب و ممکن است به معنای ان باشد که خیری برای شما در انتظار است که به شادی و فرح شما رسد.
   سربلند وپیروز باشید

 10. Ramak

  سلام
  من خواب دیدم که ناگهان داخل یه باغی پر از درخت شکوفه زده زرد آلو ام که یه درخت خیلی بزرگ پر از شکوفه زده وایستاده بودم و با ذوق زدگی و خوشحالی و متعجب به یه نفر که کنارم بود و نمیدیدمش با تعجب گفتم زردآدوها گل دادن !

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب زردالو و شکوفه تعبیر این خواب برای شما خیر است و می تواند نشان از رسیدن به مالی و رزقی حلال در آینده نزدیک باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. م

  با سلام
  تعبیر یک باغ پر از شکوفه سفید ، باد شدید می وزید و شکوفه ها را جدا کرده و یک شاخه شکسته پر از شکوفه را به سمت من آورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما خیر است اما وزیدن باد نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده به خیری و منفعتی خواهید رسید اما باید بدانید که به خاطر ان با دیگران به نحو دیگری برخورد نکنید که سبب آزردگی آن ها شود.
   سربلند و پیروزباشید.

 12. محدثه

  من تو خواب تو ارديبهشت ماه،ديدم تو حياطمون جاي درختمون يه عالمه سيني هست كه توش پر شكوفه هاي بهارنارنجه و از اينها به فاميلمون دادم،برگشتم ديدم باز هم كلي شكوفه هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر امده در مورد این خواب شکوفه ها در خواب هم مانند انواع گل تعبیر خوبی دارند و از فرح و شادی و نشاط و پول و مال اندک خبر می دهندو این که شما این خواب را به فال نیک بگیرید و از دیدن ان بسیار خورسند باشید و دیدن شکوفه در خواب در بهر بسیار بهتر است و نشان از زندگی نو و تولد جدیدی برای شما دارد که نشان از خیر است .
   سربلند و پیروز باشید.

 13. افسانه

  باغچه پر از گل و شکوفه دیدن چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دین گل و شکوفه در خواب قطعا نیکو است و نشان دهنده ی شلامت زندگی شماست و در خواب به شکل یک حالت ایده ال برای شما امده است .
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید