تعبیر خواب شاخه درخت

دیدن شاخه درخت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شاخه درخت در خواب چیست؟

تعبیر خواب شاخه درخت

این تعبیر برای زن و مرد یکسان است زیرا شاخه در خواب های ما اهل است و طبعا هم زن می تواند صاحب اهل باشد و هم مرد منتها بنابر قاعده و رسم تکفل اهل با مرد است و تدبیر ایشان با زن.

درختی را در نظر بگیرید که شاخه و برگ فراوان دارد. این شاخه ها به ترتیب هر چه از تنه درخت دورتر می شوند نازکتر می گردند و متفرق تر.

در خواب تنه درخت شما هستید و شاخه ها فرزندان و متعلقان و خانواده شما که مانند شاخه های درخت تقدم و تاخر دارند و درجه و میزان قرابتشان متفاوت است.


اگر در خواب ببینید درختی پر شاخ و برگ در خانه دارید و این درخت سر سبز و بارور است رویائی نیکو دیده اید چون این نشان صحت و سلامت افراد خانواده شما است و با دیدن این خواب می توانید نسیت به آینده آن ها جمعیت و فراغت خاطر داشته باشید.

حال اگر درختی زرد و کم شاخه و خشکیده در خواب ببینید و احساس کنید که آن درخت به شما تعلق دارد تعبیر خلاف آن است که گفته شد.


اگر در خواب ببینید که شاخه های درخت شما را کنده و برده اند در خانواده شما نفاق و افتراق پیش می آید.

اگر خودتان شاخه ای را از بن بر کنید یکی از نزدیکان خویش را می رانید و طرد می کنید.

اگر شاخه ای مورد توجه شما باشد و در عالم خواب خیال کنید و بعد هم ببینید که آن شاخه نیست یکی از آن ها را از دست می دهید و آن شاخه هر چه کلفت تر و به تنه نزدیکتر باشد همان طور که گفتم درجه قرابت بیشتر است.

اگر بیننده خواب جوان و نان خور خانواده باشد تنه درخت بزرگتر و کفیل خانواده محسوب می شود و چنان چه خودتان کفیل خانواده هستید تنه درخت شمائید.


اگر ببینید شاخه های درختی را هرس می کنید و این کار را به نیت اصلاح و بهبود انجام می دهید تمشیت امور خانوادگی می کنید و تدبیر به کار می برید و حدود هر کس را تعیین می نمائید.

چنان چه در خواب ببینید که شاخه ای از درخت زیتون در دست دارید پولی از جانب یکی از افراد خانواده عایدتان می شود یا او وسیله و کار ساز می شود که سودی ببرید.

اگر ببینید که شاخه ای از نخل دارید صاحب فرزند می شوید. اگر شاخه ای از مو و درخت انگور داشته باشید معامله ای سود آور انجام می دهید.

اگر ببینید که شاخه ای از بید در دست دارید غمین و اندوهگین می شوید.


اگر شاخه ای از شاه توت داشته باشید تلخ کامی می کشید و اگر توت باشد تقریبا همین طور مگر این که دانه های توت رسیده و شیرین بر آن باشد. اگر شاخه ای از درخت سرو و چنار داشته باشید در آینده مقاوم و با نشاط خواهید زیست.

به طور کلی دیدن شاخه های درخت بر درخت بهتر از این است که کنده و جدا شده ببینیم.

اگر ببینیم که شاخه های درخت همسایه به خانه ما آویخته تعبیر مشروط دارد و بستگی پیدا می کند به این که چه درختی باشد ولی کلا سر سبزی از همسایه بد نیست.


☺ تعبیر خواب «شاخه درخت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شاخه درخت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


64 دیدگاه

 1. علی اصغر لشکری

  سلام پدرم خواب دیده که یه درخت بزرگ سرسبز بوده که پدرش چندساله فوت کرده با برادرش که عموی خودم میشه و زنده هست با چوب بالای درخت هستن و شاهخو برگهای درخت رو میشکنند و پایین میریزن و پدرم هرکار کرده نتوانسته مانع اونها بشه ممنون برام تعبیرش کنین خیلی نگرانم

 2. فرهاد

  سلام ممنون میشم جواب بدید من خواب دیدم یکی از فامیلامون روی شاخه ی نازک درخت درحال افتادنه و منم پایین درخت کاری از دستم بر نمیاد که انجام بدم میتونید تعبیرشو بگید؟

 3. علی راد

  سلام
  خواب دیدم چند تا درخت در قبر ستان بود من چند تاش را قطع کردم تا جایی که منابع طبیعی منو دستگیر کرد و بلافاصله آزاد کرد

 4. عباس

  با سلام خواب دیدم از کنار باغم(ک تو واقعیت هم وجود داره) رد میشم ی نفر با ی جور اره برقی جلو چشمام یکی از درختانو ک تقریبا ۲ساله ست برید و فرار کرد و دنبالش کردم و گرفتیمش و باهاش درگیر شدم.ممنون میشم برام تعبیرش کنید.

 5. عباس

  با سلام خواب دیدم از کنار باغم(ک تو واقعیت هم وجود داره) رد میشم ی نفر با ی جور اره برقی جلو چشمام یکی از درختانو ک تقریبا ۲ساله ست برید و فرار کرد و دنبالش کردم و گرفتنش و باهاش درگیر شدم.ممنون میشم برام تعبیرش کنید.

 6. علی

  سلام وقتتون بخیر خواب دیدم بادی شدید اومد و درختان زیتون حیاطمون و بخشی از باغ هامون و باغ چند تا از اهالیمون از تنه جدا شدن و افتادن زمین واین در حالی بود که ۹۰ درصداهالی باغهاشون صدمه ای ندید لطفا تعبیرشو برا من ایمیل کنید ممنون

 7. مریم

  سلام من خواب دیدم که همسایه مون از روز دیوار حیاط خودشو کش داده، با اره درخت آلبالوی قدیم مون که سالهاست خشک شده قطع کرده بعد درخت کوچیک گردو روهم داره قطع میکنه شوهرشم ایستاده بود داشت نگاه می کرد دوییدم به مامان گفتم آوردمش که باهاشون دعوا کنیم دوتایی ما سوال کردیم زد به پررویی باهامون دعوا کرد منم داشتم دعوا میکردم شوهرش دست منو گرفت بیشتر عصبانی شدم که نامحرمه خودمو خلاص کردم از دستش دوباره با زنش شروع به دعوا کردم یه دفعه خالم نمیدونم از کجا اومد باهاش دعوا کرد اونم سیلی بهش زد بعدش چندتا از اقوامشان هم از روی بامشون نگاه می کردن بهش ایراد میگرفتن یه شوهرش با یه چیزی شبیه شمشیر چند ضربه به شکمش زد وکشتش بعدش همه محو شدن نگا کردم از روی دیوار خونه شون و حیاط شون قدیمی وخاکی شده، بود بعدشم خونه شون پشت به خونه و حیاط ما شده بود پشت خونه شون هم علف سبز هرز داشت صداشون تو ذهنم میشنیدم که با خودشون غرغر میکنن بعد از خواب پریدم

 8. منیژه

  سلام خواب دیدم خونه پدر بزرگم هستم که زنده شده ویکی دارد درخت ها باغ پدر بزرگم رو از ریشه قطع میکند باغ هم همه خشک بود مثل زمستان پدر بزرگم هیچ حرفی نمی زد فقط گریه میکرد

 9. زینب

  سلام من خواب دیدم که شاخه های درخت رو برای سوزوندن میبریدم البته هر کدوم که خشک بودن تعبیرش چیه خیلی نگرانم

 10. علی

  سلام وقت بخیر چند شب پیش خواب دیدم که یک شاخه پرثمر درخت گردو از درخت جدا شد و بعد پژمرده شد ممنون میشم پاسخ دهید تعبیرش چه میشود

 11. نانا جان

  سلام و عرض ادب .
  من خواب دیدم در همین فصل زمستان هستیم و در باغ پدرشوهرم بودم تمام درخت ها بدون برگ و سرسبزی و خشک بودند . ناگهان پسر کوچیکم با یه شاخه ی تنومند اومد کنارم و دیدم یه پر گردوی بدون پوست دستشه. گفت شاخه کنده شده من اومدم دعواش کنم رفتم به سمت دیگه ی باغ و دیدم یه قسمتی از باغ جداشده و همسرم و پدرش اونجا مشغول بیل زدن باغ هستن. من یواشکی او شاخه ی کنده شده رو انداختم اونور دیوار باغ.

 12. گلبرگ

  سلامخواب دیدم درخت درخت بزرگ وپر شاخ وبرگ جلوی خونمون برگهاش زرد شده ودرخت خشک میشه با یک تکان من درخت روی زمین افتاد تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر نباشد و نشانی از ان باشد که چیزی در خانواده ی شما از بین رود که خیر نیست و از این رو حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. ماری

  سلام خواب دیدم در بیابانی هستم خشک و گرم با خرده شیشه و پا برهنه
  ناگهان تک درختی دیدم که برگهای رنگارنگش در باد می‌رقصیدند
  درخت چندرنگ بود،رنگهای خیلی خاص و زیبا
  بنفش،یاسی،نارنجی قرمز گل‌بهی سبز…
  با سرعت دویدم سمت درخت و با پرش بغلش کردم و خیلی خوشحال بودم
  چندبرگ سبز از درخت با ساعتم کنده شد ناراحت شدم
  لطفا بگید تعبیرش چیه
  (من مجرد هستم آیا مربوط به آینده ازدواجم میشه)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر برای شما باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی انتخابی که خواهید کرد ثمره ای بی نظیر دریافت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. Sara

  سلام وقت بخیر
  تعبیر این خواب که توی یه روز آفتابی توی حیاطمون درخت بزرگ انگوری هست، هم شاخه‌های سبز داره و هم شاخه‌های خشکیده، بعد من شاخه‌های خشکیده رو هرس می‌کنم.
  بعد بین این شاخه‌های سرسبزی که داره یکی از این شاخه‌ها از همه سرسبزتر و شاداب تره و با اینکه به تنه وصل نیست توی دیوار حیاط ریشه‌های محکم و زیادی دوونده.

 15. atena

  سلامـ خواب دیدم که درختای توی خیابون که درخت سرو بودن دوتاازدرختارو شاخه اش رو ازپایین که شاخه ی کوچیکی بود کندم و گفتم این چیه ازش اویزونه یه شاخه کوچیک از یه درخت یه شاخه ی کوچیک از یه درخت دیگه لطفا بگید تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما خوابی خیر نباشد و به این تعبیر باشد که ممکن است شما به دست خود کاری انجام دهید که سبب شود اختلافی در خانواده یتان پیش بیاید و شما از کاری که کرده اید آگاهی نداشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سارا

  سلام ممنون که پاسخ میدید. من در خواب جاری ام رو دیدم که چند سال پیش فوت شده رو دیدم که از شاخه های سبز گلهای آپارتمانی خونه ی ما بریده و‌گذاشته توی کیسه که ببره منم یادم نبود که فوت شده، بهش گفتم اگر گل دوست داری بیا تا یک نمونه دیگه هم بهت بدم. خیلی خیلی نگرانم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تبعیر این خواب بدانید که می تواند برای شما به این معنا باشد که ممکن است ایشان از شما چیزی به دل داشته باشند که هنوز رفع نشده است و می توانید برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Alijan

  من خواب دیدم که روی شاخه درخت هستیم و که ناگاه دیدم خانمم افتید و پای من آويزان شد و مه هم محکم از شاخه درخت گرفته‌ بودم که مبادا هردوی ما بیفتیم، در همین هنگام دیدم که در پائین هستيم و همسرم کمی دور ایستاده و من و پسرم شاخه قطع شده ئی مرطوب را قطع می کنیم

 18. محمد

  سلام وخسته نباشید
  من خواب دیدم یه درخت پر برگ وسبز ولی درخت میوه نبود، روی پشت بوم کسی بود، مادرم داشت توی حیاط اب میپاشید، مقداری از اب رو باد روی شاخه‌های درخت میریخت ولی درخت اتشمیگرفت، اتش زیاد وپر نور بود ولی دود نداشت، هر چی بیشتر اب میپاشید بیشتر شعله ور میشد، ولی مادرم متوجه این مطلب نبود، فقط من میدیدم، لطفا راهنمایی کنید خوابم از چه قرار هستش
  ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند معرف این باشد که شما باید بسیار از کاری که روال است و ان را هر کسی به صورت طبیعی انجام می دهد و مشکلی ندارد اگاه باشید که ممکن است برای شما سبب مشکلی بزرگ شود و از این رو بسیار باید اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 19. محمد

  باسلام وخسته نباشید، ممنون که زحمت میکشید ووقت میذارید برای همه مردم جواب سوالشون رو بگیرن،
  خدا خیرتون بده

 20. فاطمه

  سلام ممنون از سایت تعبیر خواب خوبتون. من خواب دیدم درخت انار خونمون بینش گل رز از رنگ صورتی رشد کرده که من و داداشم که پسر کوچولو خواهرم داخل بغلشه گل هایی رو که سالم و بانشاط هستن رو میچینیم و گل های رو به پر پر شدن و خیلی باز شده (از شکل افتاده) رو نمیچینیم و من وقتی احساس میکنم میخواد بره چندتا از شاخه گل رز صورتی چیده شده در دستش رو که مثل دسته گل دسته کرده رو سریع از دستش میگیرم بهش میگم بزار من چند تا شاخه دیگه بچینم بعدا اینایی که برداشتم بهت میدم لطفاً بگین تعبیرش چیه من و داداشم هر دو مجردیم و در ضمن من این خواب رو نزدیک انتخاب رشته ام دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد کە شما در دورە ای از زندگیان قرار گرفتە اید کە خیر است و گل های تازە نشان بر امید و ارزو های خیر و انگیزە است و ممکن است دررابطە ای عاشقانە هم قرار بگیرد و یا نتیجە انتخاب رشتتان عالی شود و در کل تعبیر این خواب نشان بر دورە ای جدید در زندگیتان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فرزانه

  سلام همسرم دیشب خواب دیده که یک شاخه ازدرخت گردوباغمون شکسته بوده ولی هنوز اویزون بوده وروی زمین نیفتاده بوده میشه تعبیرشو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که رابطه ی شما با احدی از نزدیکانتان دچار مشکل می شود و از این رو خوابی خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. بیتا

  خواب دیدم برادرم از بالای خانه ای که می‌ساخت پائین افتاد و شاخه ی درختی که قطور نیز بود در سینه اش فرو رفت،داشت از دره می افتاد که با هزار مصیبت به بالا کشیدم و به اورژانس زنگ زدم،اما خودش دائم میگفت خودتو خسته نکن نمیتونی منو نجات بدی،اما نه خونی ازش می اومد نه برادرم در حال درد کشیدن بود،برعکس توی کل هراسونی من توی خواب اون لبخند داشت،توی خوابم خونش یه استخر داشت که دائم آبش سرریز می شد تو خونه وو مادرم هم اون تو بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که از طرفی که برای ایشان بسیار نزدیک است ممکن است مشکلی ساخته شود که خیر نیست و ازاین رو باید بسیار اگاه باشید و حتما صدقه ای هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. نسرین

  سلام من خواب دیدم ک وارد باغ خودمون یعنی خودم و همسرم شدم و دیدم ک همه درختا قطع شده بجز ۴ تا درخت سیب ک کلی هم بار داشت و تو خواب انگار فک میکردم ک همسرم اونارو قطع کرده باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در خواب شما سیب ها به رنگ زرد بوده است که خوابی خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که ایشان کاری کند که سبب رسیدن غمی به شما شود و از این رو خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 24. حسین

  سلام
  خواب دیدم که خانمم درخت گیلاس که داخل حیاط داریم را حرس کرده
  لطفا تعبیر خواب را برام بیان کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد ونشان از ان باشد که باید به ایشان برای ادامه مسیر و رسیدن به هدفتان تکیه کنید که بسیار برای شما کارساز خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 25. حسین ناصری

  سلام من خواب دیدم که درخت آلبالویی که تو حیاط ما هرسال میوه خوبی داره قطع شده و فقط یک تنه ازش مونده و نمیدونیم چه کسی قعطش کرده از طرفی به اون حیاط ما دوبار شکایت شده که حیاط رو از ما بالا بکشن و دفعه سوم همین دیروز بود که ابلاغیه اومد و من دیشب این خواب رو دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب قطع شدن چیزی زنده به خیر نیامده است و درخت هم از این قاعده مستثنی نیست و به همین دلیل ممکن است تعبیری خیر نداشته باشد اما دیدن این نوع خواب ها در بحبوحه ی رخ دادن اتفاقی این چنینی می تواند طبیعی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ج ف

  سلام
  خواب دیدم شاخه های از درخت بادام کوهی جدا می کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   شاخه در خواب می تواند نشان از رسیدن به سر منشا باشد و در تعبیر بادام هم به خیر امده است و نشان از رزق و روزی حلال است و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. محمد گندمان

  سلام خواب دیدم كه مامان بزرگم زیر درخت توتی كه تو حیاط بود بود بابام نشسته بود گفت باید قطعش كنیم تا آروم بگیرم بابام پنج ساله فوت كرده و مامان بزرگم یه هفتس فوت مرده بعد فوت خواب دیدم تورو خدا جوابش رو واسم واتساپ كنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که از طرف خانه پدری ارثی به خانواده شما خواهد رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. سارا

  با سلام خواب دیدم که تو خونه پدری که دررواقعیت یه درخت خرمالو تنومند داریم و من به تنهایی کمی بالاتر از تقسیم شاخه ها میبرم به گمان خودم هرس عمیق میکردم تا درخت خوب رشد کند. پدر و مادرم آمدن و کفتند که چرا اینقدر زیاد بریدی باید سبک هرس میکردی ولی دیگه من وسط کار بودم. از طرفی چندین گوشواره طلا رو میدیدم که انگار متعلق به من بودند یا میخواستم بخرم. ممنون میشوم خوابم رو تعبیر نمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب حرص کردن خوب نیست و حتما صدقه بدهید که انشالله ناراحتی بر شما و خانوادتان وارد نشود و اما دیدن طلا و گوشواره برای شما خیر است و نشان از عزت و مال است.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. ماریه

  لطفا تعبیر خواب منم بگید
  سه تا تنه درخت بریده کوتاه داشتم. ک میگفتم باهاش میز هنری درست میکنم. معلوم بود تنه درختای تنومندی بودن. سه تا تنه رو با خوشحالی از آشنامون گرفتم …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که تنه درخت نشان از سرپرست خانواده است و افراد بزرگ خانواده شما و این که خواب شما به این صورت است که افراد بزرگ خانواده شما در پیشرفت شما با میل شمارا حمایت خواهند کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. علی مرادی

  سلام
  لطفا بگید بالارفتن از درختی که شاخه و برگ آن قطع شده بود(هرس شده) چه معنی داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و شاخه درخت هرس شده نشان بر این دارد که برای بچه ها و نوه های آن خانواده نیک نیست و اینکه صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. علی مرادی

  در خواب دیدم که داخل یه جنگل تاریک هستم و آخر همون جنگل هم یه نور و روشنایی هست
  از جنگل رد شدم و رسیدم به یک جایی که خیلی سرسبز بود اونجا خانومم و مادر و پدر خانومم بود
  داخل اون جایی سر سبز یک قفس بود و من رو انداختن داخل قفس داخل قفس هم یه خروس و دوتا مرغ بود خروس چند بار به من حمله کرد ولی نتونست من از ترس خروس رفتم بالایی درختی که شاخه های درس قطع شده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این است که مسیر زندگیتان اکنون قدری به شما سخت می‌گذرد و اما در نهایت زندگیتان عاقبت نیک و
   خیر و روشن دارد و اینکه دیدن خروس نشان بر خبر خوبی است که به شما خواهد رسید و خرس هم دشمنی است که به شما ضرر جانی نخواهد رساند اما از وجود آن احتمالا ترس داشته باشید. صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید.

 32. فکور

  سلام من خواب دیدم یک درخت سیب خیلی پر بار توی خونه پدر شوهرم بود وخودشون بالای درخت سیب میکندن که یک دفعه درخت از وسط نصف شد نصفه اون خم شد روی زمین وپدر شوهرم به جاریم وبرادر شوهرم سیب میدادوخیلی خوشحال بود
  تعبیرش چیه لطف میکنین بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه نشان از رزق و روزی دارد که به خانواده خواهد رسید و اینکه سیب اگر سبز باشد بهتر است و اینکه احتمالا پدر همسرتان بین پسرانشان ارثی تقسیم خواهد کرد که باز نیک است و اینکه نصف شدن درخت اگر در خواب حالت خوبی نداشته است نشان بر خوبی ندارد و اگر از برپاری درخت است نیک است و خوشحال بودن ایشان هم انشالله به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. Vahid

  سلام من خواب دیدم که تمام شاخه درختای شهر در حالا افتادن است بعد هر موقع که از زیرش رد می شودیم‌ شاخه ای از درخت می افتاد بعد درخت های که شاخه هاش می افتاد مال اون شهر نبود برگه هاش پهن بود و دراز‌

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی این است که افراد کهن سال هر شهر از بین مروند و این خواب میتواند از وضعیت کنونی جامعه ما و بیماری که برای مردم اسیب رسان شده است خبر میدهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. رقیه

  سلام صاحبخونه ما یع درخت انجیر داره تو حیاط تو خواب از پنجره حیاطو نگاه میکردم دیذم انجیر نیس بریدنش گفتم جرا بریدن پر میوه بود تعبیری داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   درخت انجیر در خواب برای ما اشاره ای است به ان چه که ممکن است روح از آن با خبر باشد و ما ندانیم که چگونه به آن دست پیدا کنیم.
   اما در این خواب برای شما ممکن است براساس شواهد گویای خیر باشد و بدانید که درخت انجیر در خواب آنچنان خیر نیست و از این رو جای نگرانی برای این خواب نیست و نشان از برطرف شدن موضوعی در زندگی شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 35. رضا غ

  سلام
  خواب دیدم درخت صنوبر که داخل حیاط داریم الآن 5متر هست یک متر از بالاش شکسته شده
  تعبیرش چیه ?
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این تعبیر برای زن و مرد یکسان است زیرا شاخه در خواب های ما اهل است و طبعا هم زن می تواند صاحب اهل باشد و هم مرد منتها بنابر قاعده و رسم تکفل اهل با مرد است و تدبیر ایشان با زن.
   درختی را در نظر بگیرید که شاخه و برگ فراوان دارد. این شاخه ها به ترتیب هر چه از تنه درخت دورتر می شوند نازکتر می گردند و متفرق تر.
   در خواب تنه درخت شما هستید و شاخه ها فرزندان و متعلقان و خانواده شما که مانند شاخه های درخت تقدم و تاخر دارند و درجه و میزان قرابتشان متفاوت است.و این که از شاخه شکسته است نشان بر این دارد که خودتان اگر پدر خانواده هستید آسیبی خواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. سروناز

  درود. دیشب خواب دیدم با دوستم داریم یه دسته گل‌ نازِ زرد رو که از شاخه جدا بودن می کاریم توو باغچمون. یهو گل‌برگ‌های چند تا از گلها ریخت
  دم در خونمون نزدیک خونه دوستم یه درخت سرسبز و بزرگ داشتیم که شوهر خواهرم یکی از شاخه های اونو بخاطر تشر زدن به بچه اش قطع کرد با داس. گفتم چرا اینکار رو کردی درخت سبز رو ناامید کردی. گفت براش مهم نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است که در حال کاشتن هستید و از جای که نا امید هستید امید می یابید و اینکه تعبیر خواب بتان در مورد قطع کردن شاخه سبز نشان بر خیر ندارد و و برای دفع بلا باید صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 37. Anisa

  من خواب دیدم درخت خونمون که انجیره تنه هاش بریده شده و شاخه های تروتازه از کنارش زده بیرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اسلامی نشان بر این دارد که فرزندی به خانواده شما اضافه خواهد شد که احتمالا پسر میباشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 38. اعظم

  سلام ما توی حیاطمون یک درخت خرمالو داریم و من در خواب دیدم شوهرم روی درخت بود و داشت یکی از شاخه های درخت رو میبُرید و من توی خوابم ازش شاکی شدم، بهش گفتم چرا اینکارو کردی، شاخ و برگاش خوب و تازه بودن که، چرا بُریدیش!!
  لطف کنید تعبیر خوابم رو بگید، ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اگر در خواب ببینید درختی پر شاخ و برگ در خانه دارید و این درخت سر سبز و بارور است رویائی نیکو دیده اید چون این نشان صحت و سلامت افراد خانواده شما است و با دیدن این خواب می توانید نسیت به آینده آن ها جمعیت و فراغت خاطر داشته باشی
   اگر در خواب ببینید که شاخه های درخت شما را کنده و بریده انددر خانواده شما نفاق و افتراق پیش می آید. و اینکه شاخه ای را از بن بر کنید یکی از نزدیکان خویش را می رانید و طرد می کنید.
   سربلند و پیروز باشید .

 39. رضا3

  سلام
  من خواب دیدم . وارد یک نهالستان بزرگ شدم که یک خواهر و برادر از که از اقوام می باشند آنجا بودندو نهالستان آنها بود . و حتی روی دیوار هم نهال بود که من دو سه نهال رو گرفتم و راحت از جا کنده شدند و نه ریشه داشت نه شاخ و برگ . لطفا برام تعبیرش کنید .

 40. vahid

  سلام من در خواب دیدم که با پدرم به هرس کاری مشغول هستیم درخت(انگور)که پدرم ساقه ها رو میبرید و به من میداد و منم آنهارو به گفته پدرم دریک جا جمع میکردم.بعد دیدم پنج ساقه یکم بلن هست که چهارتاش روی زمین و یکی دست من هست که من آن ساقه بلند رو داخل تشت انداختم که خیس بماند لطفا اگر این خواب معنی دارد بهم ایمیل بزنید ممنونم از لطفتون

نظر خود را بیان کنید