تعبیر خواب شاخه درخت

دیدن شاخه درخت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شاخه درخت در خواب چیست؟

تعبیر خواب شاخه درخت

این تعبیر برای زن و مرد یکسان است زیرا شاخه در خواب های ما اهل است و طبعا هم زن می تواند صاحب اهل باشد و هم مرد منتها بنابر قاعده و رسم تکفل اهل با مرد است و تدبیر ایشان با زن.

درختی را در نظر بگیرید که شاخه و برگ فراوان دارد. این شاخه ها به ترتیب هر چه از تنه درخت دورتر می شوند نازکتر می گردند و متفرق تر.

در خواب تنه درخت شما هستید و شاخه ها فرزندان و متعلقان و خانواده شما که مانند شاخه های درخت تقدم و تاخر دارند و درجه و میزان قرابتشان متفاوت است.


اگر در خواب ببینید درختی پر شاخ و برگ در خانه دارید و این درخت سر سبز و بارور است رویائی نیکو دیده اید چون این نشان صحت و سلامت افراد خانواده شما است و با دیدن این خواب می توانید نسیت به آینده آن ها جمعیت و فراغت خاطر داشته باشید.

حال اگر درختی زرد و کم شاخه و خشکیده در خواب ببینید و احساس کنید که آن درخت به شما تعلق دارد تعبیر خلاف آن است که گفته شد.


اگر در خواب ببینید که شاخه های درخت شما را کنده و برده اند در خانواده شما نفاق و افتراق پیش می آید.

اگر خودتان شاخه ای را از بن بر کنید یکی از نزدیکان خویش را می رانید و طرد می کنید.

اگر شاخه ای مورد توجه شما باشد و در عالم خواب خیال کنید و بعد هم ببینید که آن شاخه نیست یکی از آن ها را از دست می دهید و آن شاخه هر چه کلفت تر و به تنه نزدیکتر باشد همان طور که گفتم درجه قرابت بیشتر است.

اگر بیننده خواب جوان و نان خور خانواده باشد تنه درخت بزرگتر و کفیل خانواده محسوب می شود و چنان چه خودتان کفیل خانواده هستید تنه درخت شمائید.


اگر ببینید شاخه های درختی را هرس می کنید و این کار را به نیت اصلاح و بهبود انجام می دهید تمشیت امور خانوادگی می کنید و تدبیر به کار می برید و حدود هر کس را تعیین می نمائید.

چنان چه در خواب ببینید که شاخه ای از درخت زیتون در دست دارید پولی از جانب یکی از افراد خانواده عایدتان می شود یا او وسیله و کار ساز می شود که سودی ببرید.

اگر ببینید که شاخه ای از نخل دارید صاحب فرزند می شوید. اگر شاخه ای از مو و درخت انگور داشته باشید معامله ای سود آور انجام می دهید.

اگر ببینید که شاخه ای از بید در دست دارید غمین و اندوهگین می شوید.


اگر شاخه ای از شاه توت داشته باشید تلخ کامی می کشید و اگر توت باشد تقریبا همین طور مگر این که دانه های توت رسیده و شیرین بر آن باشد. اگر شاخه ای از درخت سرو و چنار داشته باشید در آینده مقاوم و با نشاط خواهید زیست.

به طور کلی دیدن شاخه های درخت بر درخت بهتر از این است که کنده و جدا شده ببینیم.

اگر ببینیم که شاخه های درخت همسایه به خانه ما آویخته تعبیر مشروط دارد و بستگی پیدا می کند به این که چه درختی باشد ولی کلا سر سبزی از همسایه بد نیست.


تعبیر خواب «شاخه درخت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شاخه درخت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. سروناز در

  درود. دیشب خواب دیدم با دوستم داریم یه دسته گل‌ نازِ زرد رو که از شاخه جدا بودن می کاریم توو باغچمون. یهو گل‌برگ‌های چند تا از گلها ریخت
  دم در خونمون نزدیک خونه دوستم یه درخت سرسبز و بزرگ داشتیم که شوهر خواهرم یکی از شاخه های اونو بخاطر تشر زدن به بچه اش قطع کرد با داس. گفتم چرا اینکار رو کردی درخت سبز رو ناامید کردی. گفت براش مهم نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است که در حال کاشتن هستید و از جای که نا امید هستید امید می یابید و اینکه تعبیر خواب بتان در مورد قطع کردن شاخه سبز نشان بر خیر ندارد و و برای دفع بلا باید صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. من خواب دیدم درخت خونمون که انجیره تنه هاش بریده شده و شاخه های تروتازه از کنارش زده بیرون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اسلامی نشان بر این دارد که فرزندی به خانواده شما اضافه خواهد شد که احتمالا پسر میباشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سلام ما توی حیاطمون یک درخت خرمالو داریم و من در خواب دیدم شوهرم روی درخت بود و داشت یکی از شاخه های درخت رو میبُرید و من توی خوابم ازش شاکی شدم، بهش گفتم چرا اینکارو کردی، شاخ و برگاش خوب و تازه بودن که، چرا بُریدیش!!
  لطف کنید تعبیر خوابم رو بگید، ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اگر در خواب ببینید درختی پر شاخ و برگ در خانه دارید و این درخت سر سبز و بارور است رویائی نیکو دیده اید چون این نشان صحت و سلامت افراد خانواده شما است و با دیدن این خواب می توانید نسیت به آینده آن ها جمعیت و فراغت خاطر داشته باشی
   اگر در خواب ببینید که شاخه های درخت شما را کنده و بریده انددر خانواده شما نفاق و افتراق پیش می آید. و اینکه شاخه ای را از بن بر کنید یکی از نزدیکان خویش را می رانید و طرد می کنید.
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام
  من خواب دیدم . وارد یک نهالستان بزرگ شدم که یک خواهر و برادر از که از اقوام می باشند آنجا بودندو نهالستان آنها بود . و حتی روی دیوار هم نهال بود که من دو سه نهال رو گرفتم و راحت از جا کنده شدند و نه ریشه داشت نه شاخ و برگ . لطفا برام تعبیرش کنید .

 5. سلام من در خواب دیدم که با پدرم به هرس کاری مشغول هستیم درخت(انگور)که پدرم ساقه ها رو میبرید و به من میداد و منم آنهارو به گفته پدرم دریک جا جمع میکردم.بعد دیدم پنج ساقه یکم بلن هست که چهارتاش روی زمین و یکی دست من هست که من آن ساقه بلند رو داخل تشت انداختم که خیس بماند لطفا اگر این خواب معنی دارد بهم ایمیل بزنید ممنونم از لطفتون

نظر خود را بیان کنید