تعبیر خواب درخت انگور (تاک)

دیدن درخت انگور (تاک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن درخت انگور (تاک) در خواب چیست؟

grapevine-grape

در خواب های ما درخت انگور یا تاک خوب است و به امید تعبیر شده است. ریشه امیدی است که در زمین می نشانیم و از بر و میوه آن سالیان دراز استفاده می کنیم.

ابن سیرین درخت انگور را زنی کریمه تعبیر کرده و برخی دیگر از معبران مرد بزرگوار دانسته اند ولی تاک در خواب ما فرزندان ما هستند که به ایشان دل بسته و به خود امید داده ایم.

برای افراد بی تفاوت میراث است و ملک وقفی. برای بیمار شفا است و برای تهی دست ثروت و این بستگی به آن دارد که تاک در خواب ببینیم و خودمان در بیداری چه وضع و موقعیتی داشته باشیم.

تاک نشان بی خردی و سرمستی هم می تواند باشد . اگر بیننده خواب مرفه و مال دار باشد و ببیند در خانه اش تاک روئیده این خواب هشدار سرمستی است و احیانا تند روی چون از انگور شراب می گیرند و شراب مستی می آورد و مستی علت گمراهی و تباهی است لذا دیدن تاک ممکن است هشدار باشد که تشخیص آن با معبر است.

تعبیر خواب «درخت انگور (تاک)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «درخت انگور (تاک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. مرضیه در

  سلام خواب دیدم همسرم برای مردی ثروتمند کار میکنه اون مرد خلاف کرده و فرار میکنه همسرم به من گفت باید فرار کنیم به یه اتاقی رفتیم که یه درخت انگور داشت و یک شاخه آن شکسته بود و شاخه شکسته پر از انگورهای مختلف بود و ما از بالا اون شاخه رو میدیدیم و رفتیم از اون انگورها خوردیم صبح خواب دیدم ولی نمیدونم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر اینخواب برای شما امده است که به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور به واسطه ی کار همسرتان مسیری خواهید یافت که امید در آن وجود دارد و ممکن است برای شما سبب خیری بسیار عظیم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

  • بنظرمن میوه روشن وزردنشانه خوب وشادی ودانه سیاه نشانه غم اندوه است

نظر خود را بیان کنید