تعبیر خواب درخت انگور (تاک)

دیدن درخت انگور (تاک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن درخت انگور (تاک) در خواب چیست؟

grapevine-grape

در خواب های ما درخت انگور یا تاک خوب است و به امید تعبیر شده است. ریشه امیدی است که در زمین می نشانیم و از بر و میوه آن سالیان دراز استفاده می کنیم.

ابن سیرین درخت انگور را زنی کریمه تعبیر کرده و برخی دیگر از معبران مرد بزرگوار دانسته اند ولی تاک در خواب ما فرزندان ما هستند که به ایشان دل بسته و به خود امید داده ایم.

برای افراد بی تفاوت میراث است و ملک وقفی. برای بیمار شفا است و برای تهی دست ثروت و این بستگی به آن دارد که تاک در خواب ببینیم و خودمان در بیداری چه وضع و موقعیتی داشته باشیم.

تاک نشان بی خردی و سرمستی هم می تواند باشد . اگر بیننده خواب مرفه و مال دار باشد و ببیند در خانه اش تاک روئیده این خواب هشدار سرمستی است و احیانا تند روی چون از انگور شراب می گیرند و شراب مستی می آورد و مستی علت گمراهی و تباهی است لذا دیدن تاک ممکن است هشدار باشد که تشخیص آن با معبر است.

☺ تعبیر خواب «درخت انگور (تاک)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «درخت انگور (تاک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. راضیه

  من خواب دیدم یه باغ انگوره من هی میخام از انگوراش بخورم ولی صاحبش هی میره میاد نمیتونستم بچینم درضمن من باردارهم هستم خیلی هوس کرده بودم ولی نتونستم بچینم بخورم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما می تواند خیر باشد ونشان از خوبی در اینده برای شما دارد و اینکه در خواب از ان محروم بوده اید به علت ناخوداگاه شما است و به خواب شما ربطی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مریم جعفری

  درود.. در خواب دیدم شاخه های درخت انگور از دیواری سرازیر هستند و زیر هر شاخه به یک زنبیل وصل است

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب به خیر امده است و نشان از ان است که می تواند در اینده امیدی برای شما در انتظار باشد که بسیار خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. علیرضا

  در خواب دیدم در منطقه ای هستم که نمیدانم کجاست سه درخت انگور کوچک دیدم که از چشمه ای پای این سه درخت آب زلال هست دستم را داخل آب کردم آب ولرم بود،لطفا تعبیر آن چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب انگور و چشمه هردو به خیر امده است و نشان از اینده روشن است و از این رو این خواب برای شما می تواند نوید همچنین روزی را دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. نرگس

  سلام خواب دیدم پسری که دوستم دارم یک عکس من که خوشحالم رو با شاخه های درخت انگور مثل قاب عکس درست کرده و خوشحال است بعد به من حلقه ای از جنس درخت انگور داد،

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و نشان از رسیدن باشد و بدایند که ممکن است نشان از ان باشد که در اینده شما امیدی به ایشان خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 5. پریسا

  خواب دیدم پدرشوهرم برام درختای انگوری که از باغ کنده بودم تا بکارم رو آورد،درختای انگور گلی بودن و پدرشوهرم تاکید کرد که بسورمشون و بعد بکارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر حواب شما نشان برخوبی دارد و به این تعبیر است که پدر همسرتان به شما خیری خواهد رساند که باید به انچه خواهد گفت عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سما

  سلام من خواب دیدم به یه باغ انگور سفید رفته بودیم رفتم انگور چیدم یه مقدار کم قرار شد دوباره برم بیشتر بچینم، اما وقتی رفتم دیدم تمام درخت انگورها رو از ریشه کنده بودن و زمین خالیه خالی بود، پرسیدم چرا این کارو کردن گفتن میخوان درخت انگور جدید واسه سال بعد بکارن…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان گفت که به این معنا باشد که ممکن است شما در اینده ی نزدیک به دلیل سهل انگاری خودتان امیدی را از دست دهید اما باید بدایند که پس از آن هم برای شما امیدی و تلاشی وجود دارد که نباید نسبت به آن دلسرد شوید.
   سربلند وپیروز باشید

 7. بهناز

  سلام . من خواب دیدم دو تا درخت انگور تو حیاط خونمون سبز شده بود که 5یا 6برگ داشتن و میدونستم که این درختا مال خودم هستن و میگفتم باید بهشون برسم تا بزرگ بشن. ممنون میشم تعبیرتون از این خواب رو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر بسیار خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده امیدی خواهید داشت که انشالله به واقعیت خواهد پیوست.
   سربلند وپیروز باشید

 8. مرضیه

  سلام خواب دیدم همسرم برای مردی ثروتمند کار میکنه اون مرد خلاف کرده و فرار میکنه همسرم به من گفت باید فرار کنیم به یه اتاقی رفتیم که یه درخت انگور داشت و یک شاخه آن شکسته بود و شاخه شکسته پر از انگورهای مختلف بود و ما از بالا اون شاخه رو میدیدیم و رفتیم از اون انگورها خوردیم صبح خواب دیدم ولی نمیدونم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اینخواب برای شما امده است که به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور به واسطه ی کار همسرتان مسیری خواهید یافت که امید در آن وجود دارد و ممکن است برای شما سبب خیری بسیار عظیم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. دریای بی کران

  درخت تاک به خواب چیست؟از میوه اش خوردم

  • محمد

   بنظرمن میوه روشن وزردنشانه خوب وشادی ودانه سیاه نشانه غم اندوه است

نظر خود را بیان کنید