تعبیر خواب درخت چنار

دیدن درخت چنار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن درخت چنار در خواب چیست؟

چنار Platanus

چنار درختی است که زنده و مرده اش مفید است و به تساوی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

تمام کسانی که پیرامون، چنین حالتی دارند یعنی در حیات و حمات مفید هستند، در خواب های ما به صورت چنار ظاهر می شوند و متجلی می گردند.


مشاهده چنارستان در خواب نیکو است چون خواب می گوید با مردی آزاده آشنا می شوید و انس می گیرید.

اگر در یک باغ فقط یک چنار سبز دیدید خواب شما می گوید در میان اطرافیان شما یک نفر هست که می توانید روی او حساب کنید.


اگر دیدید که شاخه ای از یک چنار را شکستید خواب شما خبر می دهد که تعدی و تجاوز می کنید ولی او که مورد تجاوز قرار گرفته کریمانه می بخشد.

اگر درخت چنار را اره کردید یا سوزاندید به انهدام مردی بزرگ اقدام می کنید. به هر حال دیدن درخت چنار در خواب خوب است مگر این که از بالای آن بیفتید یاآن را اره کنید.


☺ تعبیر خواب «درخت چنار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «درخت چنار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


24 دیدگاه

 1. ولیجان

  با سلام…
  در خواب دیدم که من درخت چنار بزرگ هستم و زنی زیر سایه ی من خوابیده

 2. زهرا

  با سلام درود، خواب دیدم تو باغ بودم درخت چنار زیادی داشتیم همسرم اونارو میبرید برای فروشش،، بعدش میدیم که جوانه میزد رشد میکرد, میشه تعبیرشو بگین ممنون میشم؟؟

 3. زهرا

  با سلام درود، خواب دیدم در یک باغی بودم که پر از درخت چنار بود که همسرم میبرید برای فروشش، بعدش میدیم رشد میکرد جوانه میزد تعبیر میتونه چی باشه؟؟

 4. Asefey

  باعرض سلام خواب دیدم قبرستان روستامون تخریب کردن وصاف کردندو من وپسرعاموم اونجا رسیدیم استخوانی مشاهده نکردیم فقط درخت وشاخه درخت چنار خشک را مشاهده کردیم که می‌گفتیم اون زمان چه زلزله ای اومده که باعث سقوط وزیرخاک رفتن این درختان برگ وقوی شده نمی‌دونم چه تعبیری دارد؟

 5. علی وفا

  سلام
  خواب دیدم دو تا درخت چنار با فاصله تقریبا ۱ متری هم هست من شیلنگ ابو میزارم بینشون که هر دو سیر اب بشن.
  میخواستم‌بدونم‌تعبیرش چی میشه.
  خوشحال میشم‌اگه جواب بدین.
  سپاس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از دو نفر در زندگی شما باشد که باید به ایشان کمک کنید که برای شما در اینده بسیار مفید خواهند بود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمد علی بخشی

  یه درخت چنار درب خانمونه.هم سن که هستیم هیچ وابستگی شدیدی بهش دارم.در طول عمرم بی ادبی نباشه دو بار خوابشو دیدم که در برابر اتفاقات طبیعی از بین میره و عین دوبارش در عمرم خودم خیس کردم.تعبیرش چییه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند از جهاتی بی تعبیر باشد و نشان از ان باشد که شما به علت وابستگی به ان دارید در خواب اینگونه دیده اید و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. sananmanafi@gmail.com

  سلام ، من خواب دیدم که با آبی بسیار زلال یکباغ بزرگ چنار را آبیاری می کردم یک جوی پر ازآب زلال ، لطفا بفرمایید تعبیرآن چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشان از ان باشد که در اینده به حال بسیار خیر و خوبی برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. علی تهرانی

  خواب دیدم کنار یک درخت چنار بزرگ و سر سبز از خواب بیدار شدم ولی موهای تن من کلا ریخته بود هیچ مویی نداشتم و خانمم و دخترم دور‌ درخت چنار میچرخیدن و روی تنش چیزی مینوشتن و خانمم میگفت من تنها نبودم دخترمم بوده باهاش ،حالا منظورش و نفهمیدم زدن موهای تن من و میگفت یا چیز دیگه نمیدونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاراتی به زندگی روزمره شما هم داشته باشد که در این خواب مخفی است، پس می توان ان را به خیر تعبیر کرد و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ناهیدنجفی

  باسلام.خیابانی که خونه ما اونجاست در دوطرف خیابان پراست از درخت چنار های بلند.شوهرم خاب دیده که در انطرف خیابان تمام درختان را میبرند و شوهرم خیلی گریه میکرده وباخودش میگفته ما دیگه اینجا چطور زندگی کنیم..تعبیر این خاب چیست؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ااین خواب می تواند نشان از ترسی در درون ایشان باشد که به موضوع خواب ارتباطی ندارد و این ترس نشان از وهم و گنگ بودن آینده برای ایشان است و از این رو این خواب را به این صورت دیده اند.
   نگران نباشید
   سربلند و پیروز باشید

 10. ناشناس

  سلام من خواب دیدم در کنار دوتا چشمه با آب زلال و خنک ایستاده ام و بالای سر من و کنار چشمه چندین درخت چنار قرار داشت تعبیر خواب من چی میشه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب نشان دهنده ی آن می تواند باشد که شما در اینده کسی را دارید که در هنگام مشکلات می توانید بر روی آن حساب کنید و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. fati

  با سلام
  من در خواب دیدم ک درحال فرار از زیر درخت چناری عبور میکنم تعبیر آن چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب شما بایدبدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده مشکلی برایتان ممکن است پیش بیاید اما یک نفر در زندگی شما در مسیرتان قرار خواهد گرفت که می توانید بر روی ان حساب کنید و برای شما مشکلات را حل خواهد کرد.
   سربلندو پیروز باشید

 12. حمید پزشک پور

  سلام من در نیمه های شب خواب دیدم در جایی هستم که چند درخت چنار درکنارم هست و من دارم از برگ های آن درخت که خشک شده بود میخوردم ممنون میشم راهنمایی کنید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   چنار درختي است که زنده و مرده اش مفيد است و به تساوي مورد بهره برداري قرار مي گيرد. تمام کساني که پيرامون، چنين حالتي دارند يعني در حيات
   حمات مفيد هستند، در خواب هاي ما به صورت چنار ظاهر مي شوند و متجلي مي گردند. مشاهده چنارستان در خواب نيکو است چون خواب مي گويد با مردي آزاده آشنا مي شويد و انس مي گيريد . اگر در يک باغ فقط يک چنار سبز ديديد خواب شما مي گويد در ميان اطرافيان شما يک نفر هست که مي توانيد روي او حساب کنيد. و اینکه شما از جای که امید ندارید به شما منفعت خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. محمد

  با سلام خانمی خواب دیده که بنده یک پرچین را خراب و یک چنار را قطع کرده ام و راهی باز کردم میخواهم بدانم تعبیر این خواب چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و باید بسیار به تعبیر ان اگاه باشید زیرا در تعابیر امده است که اگر درخت چنار را اره کرديد يا سوزانديد به انهدام مردي بزرگ اقدام مي کنيد.
   این به معنای ان میتواند باشد که شما به اشتباه و یا عمد کسی که بسیار در زندگی شما موثر است را کوچک میکنید.
   اگاه باشید و صدقه هم بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 14. فرید ادیب منش

  سلام امروز پنجشنبه اول ماه شعبان دیشب در خواب دیدم بالای کوه هستم و کمی سرسبز بود پایین را نگاه می کردم دشت بود ناگهان گله ای بسیار زیاد از گاومیش سیاه همه یک شکل درحال حمله به یک جایی بودند یک دفعه صحنه عوض شد و دران محل که گاوها بطرف آنجا در حرکت بودند تعداد بیشماری تنه تنومند درخت چنار همه یک اندازه در حدود یک متر را دیدم که دست و پا داشتند بدون شاخ و برگ و مصمم بودند بروند جلوی گله گاو البته دست و پای سیاه و لاغر شکل انیمیشین پدر همین وقت بیدار شدم قبل از طلوع آفتاب بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب همانگونه که در بالا نیز خواند ه اید نیکو است و دیدن چنار در خواب به معنای کسی است که بسیار بخشنده و مهربان و مفید است و این خود دلیلی بر ان است که خواب شما به این شکل تعبیر گردد که شما با شخص یا اشخاصی برخورد خواهید کرد که انسان هایی خیر نیستند ولی میتوانسته اند انسان های نیکویی باشند و این به ان معناست که اصالت ذاتی دارند اما به راه بد کشیده شده اند و در این میان ان شخص یا اشخاصی که بدان اشاره کردم شما را بسیار کمک میکنند تا از این موضوع رهایی یابید.
   برای خواندن تعبیر گاووحشی هم لینک زیر را مطالعه فرمایدد.
   تعبیر خواب گاو وحشی الامتو
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید