تعبیر خواب سرو

دیدن سرو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سرو در خواب چیست؟

سرو Cypress

ديدن سرو در خواب حشمت و جلال و بزرگي و سرفرازي است. هر چه سرو رفيع تر باشد رفعت جاه بيشتر است و سر فرازي افزونتر. اگر ببينيد سرو هرس مي کنيد و در زمين مي کاريد کار مهمي انجام مي دهيد که…

موجب سرفرازي شما مي شود و کاري را آغاز مي کنيد که فرجامي نيک دارد. در دو حالت ديدن سرو خوب نيست . اول اين که آن قدر بلند و رفيع باشد که تا آسمان دوام يابد و نوک آن را نتوانيد ببينيد ديگر آن که سرو بار داشته باشد که مي دانيم سرو از درختان بي بر است.

تعبیر خواب «سرو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سرو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. Hammey در 1399/03/28در11:27 ق.ظ

  سلام خواب دیدم حلقه ام گم شده دنبالش میگشتم که چن تا انگشتر دیگه پیدا کردم بعد جایی بودم که دیدم از درخت سرو شیره داره میریزه
  لطفا تعبیرش رو بهم بگید ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/04/02در9:54 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به این معنا میتواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور با کسی که دوستش دارید و یا در دل خود با ایشان عهدی بسته اید دچار مشکلی ممکن است بشوید اما بدانید که در خواب شما وعده ی جلال و عظمتی داده شده است که به معنای خیراست و این ممکن است پس از ان اتفاق باشد.
   صدقه ای بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید