تعبیر خواب تشت

دیدن تشت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تشت در خواب چیست؟

دیدن تشت در خواب

تشت زنی است نزدیک به بیننده خواب که جوابگوی نیازهای او می تواند باشد. او هم می تواند خادم باشد و هم خواهر یا خاله و عمه.

به هر حال زنی است پر طاقت، پر ظرفیت و صبور که در واقع همه فن حریف است. کاردان است و از انجام هیچ خدمتی روی نمی گرداند و چهره ترش نمی کند.

اگر در خواب ببینید تشتی دارید، چنین زنی در زندگی شما پیدا می شود یا هست و شما توجه و التفات ندارید.

چنانچه ببینید تشتی پر دارید، همان طور که در مورد طبق گفته شد باید دید در تشت چه پر کرده اید یا مملو از چیست چون تعبیر نسبت به محتوای تشت فرق می کند.

اگر پر از لباس چرک باشد غم و اندوه و کسالت می آورد و چنانچه از آب صاف و روشن انباشته باشد صفا و روشنی همراه دارد و اگر لبریز از آب صابون و کف باشد یا آبی کدر درون آن ببینید همچنان رخت چرک کدورت و دل تنگی و ملال است که آن زن همراه می آورد یا شما به او هدیه می کنید.

اگر در خواب ببینید تشتی دارید و آن را دور می افکنید یا می بخشید و یا می فروشید چنان زنی را از زندگی خویش می رانید و این کار به سود شما نیست زیرا موهبتی را از دست می دهید و اگر ببینید تشتی دارید که قراضه است زنی است با همان خصوصیات لیکن بد خلق یا ضعیف و ناتوان که کارایی ندارد.

چنانچه تشت سوراخ باشد زنی است که کارآیی داشته و از دست داده و سالم بوده و اکنون رنجور شده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب وان حمام

☺ تعبیر خواب «تشت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تشت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


7 دیدگاه

 1. Seta

  خواب دیدم یه تشت سفید جایگزین تشت خودم شده توی حموم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب تشت آمده است که می تواند نشان از زنی در زندگی بیننده ی خواب باشد و برای شما هم ممکن است به این تعبیر باشد که شما کسی را از دست دهید و کسی بهتر را جایگزین آن کنید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. شهناز عاروان

  سلام در خواب دیدم بالای زانو یکی از پاهایم سوخته بود و مادرم که فوت کرده یک طشت سفید که آب داشت در کنارش بود و بر روی پای من آب می‌ریخت و‌مبگغت هیچی نیست نترس و‌من اول آرام گربه میکردم و بعد به شدت گریه کردم که از خواب بیدار شدم ممنون میشم تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب خود نشان از ایشان می تواند باشد و در تعابیر خواب به این صورت امده است که در تعبیر خواب تشت امده است که نشان از زنی دوست بیننده ی خواب است و در این جا هم ممکن است نشان از ان باشد که در اینده نزدیک اگر برای شما مشکلی پیش بیاید ایشان را خیراتی دهید که برای شما مفید است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رز سفید

  سلام من خواب دیدم رفتم سر یه چشمه که دور چشمه حصارکشی شده من از روی حصار دارم راه میرم بعد یه طشتی وارونه اونجا مونده ولی طشت مال من نبود! ممنون میشم اگه تعبیرشو بگین چون خیلی ذهنم ودرگیر کرده

 4. پارسا

  خواب دیدم خالم پیشمه بعد دارم گل یا سیمانی که تو تشت رو با دست میکنم. @parsa7289

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب طشت زني است نزديک به بيننده خواب که جوابگوي نيازهاي او مي تواند باشد. او هم مي تواند خادم باشد و هم خواهر يا خاله و عمه. به هر حال زني است پر طاقت، پر ظرفيت و صبور که در واقع همه فن حريف است. کاردان است و از انجام هيچ خدمتي روي نمي گرداند و چهره ترش نمي کند. اگر در خواب ببينيد طشتي داريد، چنين زني در زندگي شما پيدا مي شود يا هست و شما توجه و التفات نداريد. چنانچه ببينيد طشتي پر داريد، همان طور که در مورد طبق گفته شد بايد ديد در طشت چه پر کرده ايد يا مملو از چيست چون تعبير نسبت به محتواي طشت فرق مي کند. طشت پر از سیمام نشان از ساخت و ساز دارد و اینکه شما در اینده کار افرینی انجام خواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید