تعبیر خواب مشروب خوردن

دیدن مشروب خوردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مشروب خوردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب مشروب خوردن  

تعبیر خواب مشروب خوردن بسته به اینکه توسط چه کسی باشد و با مستی همراه باشد یا نه فرق می‌کند، برای آگاهی از تعبیر آن ادامه مطلب را از دست ندهید.


تعبیر خواب مشروب خوردن

تعبیر خواب مشروب خوردن یکی از پیچیده ترین خواب‌ها است، زیرا تعبیر خواب در مورد شراب نیاز به نگاه کردن به دقایق و جزئیات رویا و در نظر گرفتن وضعیت بیننده، شکل خواب دارد. زمینه، نوع مشروب، نام آن و جایگاه بیننده بر آن در خواب و بیداری نیز در تعبیر موثر است. اما به طور کلی، معانی منفی و نمادهای مشروب در خواب بیشتر از معانی مثبت است. مشروبات الکلی به صورت کلی گناه و شر و حرام است، مگر اینکه در بینش یا در مورد بیننده خواب باشد که خلاف آن را تأیید کند. اگر شراب خوار از آن مست نشود، نافع است و اگر مست شود، مال حرام است که در مال او نفوذ می کند یا زیاد به او می رسد.

نوشیدن تا مستی یا مستی مانند چشیدن یا نوشیدن برای رفع تشنگی یا نوشیدن از شراب بهشت ​​هر کدام تعابیر مختلفی دارد. ابن سیرین در کتاب «مکتب الکلام» می‌گوید که شراب ممکن است دلالت بر مال حرام باشد و مستی جهل است و شیخ النابلسی در کتاب «تائر الانام» اضافه می کند که شراب مال آسان و حرام است. در موارد دیگر، تعبیر خواب مشروب خوردن بیانگر شفا است. همچنین دیدن مشروب ممکن است بیانگر فتنه و دشمنی و نزاع باشد و مشروب نیز چنانکه نابلسی می گوید بیانگر فاش شدن و افشای اسرار و افتادن به زنا است.


تعبیر خواب مشروب خوردن همسر

اگر زن متأهلی در خواب ببیند که شوهرش به او هم شراب می دهد و با هم می‌نوشند، بیانگر رابطه خوب و ثبات آنهاست.


تعبیر خواب مشروب خوردن مرده

تعبیر خواب مشروب خوردن مرده، بیانگر این است که در آخرت برکت می‌یابد، زیرا شراب نوشیدنی اهل بهشت ​​است. تعبیر خواب مشروب خوردن مرده بیانگر منزلت و آسایش اخروی اوست، سعادتمند است، زیرا شراب نوشیدنی اهل بهشت ​​است، مگر اینکه میت فاسق، از اهل شراب و از اهل الخمر باشد. یا در هنگام مرگ مست بوده باشد.

همچنین بخوانید: مفهوم واقعی تعبیر انواع نان در خواب

تعبیر خواب مشروب خوردن دیگران


تعبیر خواب مشروب خوردن دیگران

تعبیر خواب مشروب خوردن دیگران خوب نیست. اگر ببینید که گروه زیادی از مردم شراب می نوشند، بد است، زیرا زیاد نوشیدن مشروب و مستی در آن موجب شورش و مخالفت و دعوا می‌شود. اگر در خواب ببینید گروهی شراب بنوشند که لیوانی در میان آنها می چرخد، با کسانی که با آنها شراب می نوشند فتنه یا دشمنی می آورد.


تعبیر خواب مشروب خوردن با دوستان

تعبیر خواب مشروب خوردن با دوستان به سود و منفعت و در معامله‌ای اشاره دارد که آن را شروع کرده‌اید و یا درباره آن با دوستان مشورت کرده‌اید.


تعبیر خواب مشروب خوردن با معشوق

تعبیر خواب مشروب خوردن با معشوق بیانگر این است که مشکلات موجود شما به پایان می رسد. دشواری ها و تعهدات به زودی از بین می روند، دوره آشفته‌ای که آسیب های زیادی به بار آورده است به پایان می رسد. شما کار خوبی را شروع می کنید از بهترین نعمت های دنیا بهره بیشتری می برید و در آن به موفقیت می‌رسید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کله پاچه خام، خوردن، شستن و هدیه گرفتن کله پاچه

تعبیر خواب مشروب خوردن دختر


تعبیر خواب مشروب خوردن دختر

تعبیر خواب مشروب خوردن دختر، بیانگر برکت و خوبی در زندگی اوست و ممکن است نشان دهنده ازدواج قریب الوقوع او باشد. همچنین اگر دیدید که در خواب با شادی، شادی و لذت شراب می نوشد، بیانگر این است که از ازدواج آینده خود خوشحال خواهد شد. نوشیدن شراب به طور کلی برای زنان مجرد نشان دهنده ورود آنها به مرحله و زندگی جدیدی است.

تعبیر خواب مشروب خوردن دختری که نامزد داشته باشد و در خواب شراب ببیند، دلیل بر نزدیک شدن روز عروسی و عقد اوست.


تعبیر خواب مشروب خوردن زن

تعبیر خواب مشروب خوردن زن متاهل و مستی ، نشانه بدی است، ممکن است بیانگر این باشد که از آنچه در اطرافش می گذرد، خبر ندارد و همچنین بیانگر از دست دادن و پراکندگی و عدم توجه او به چیزی است.

تعبیر خواب مشروب خوردن زن به گفته برخی معبرین بیانگر این است که بیننده از بسیاری از امور مهم شوهر و فرزندان خود آگاه نیست. اما اگر در خواب شراب را ببیند اما از نوشیدن آن امتناع کند، دلیل بر پاکدامنی و دین و اخلاق نیک او است.


تعبیر خواب خوردن شراب شیرین

تعبیر خواب خوردن شراب شیرین اشاره به موفقیت در کار یا خدمات حرفه‌ای دارد. این خواب می‌گوید باید روابط و دوستی‌های قدیمی خودتان اعتماد داشته باشید تا قادر به حفظ موفقیت‌های شیرین باشید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مدفوع، معنای واقعی دیدن مدفوع در خواب

سخن آخر

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید تعبیر خواب مشروب خوردن به شکل های مختلف تفسیر می‌شود. این خواب می‌تواند به طور مثبت و منفی تعبیر گردد. اما به طور کلی بیانگر گناه و دوری از برنامه دینی است و هر که ببیند در خواب مشروب می خورد در حالی که در بیداری انجام نمی دهد ممکن است از روی جهل مرتکب گناه شود.

☺ تعبیر خواب «مشروب خوردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مشروب خوردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. محسن

  سلام…نیتی کردم و خوابیدم …خواب دیدم یکی از دوستام اومده خونه و یک لیوان عرق ریخت و خورد البته بدون مستی و در همین لحظه چند قطره اش ریخت روی فرش که خیلی ناراحت شد و دنبال دستمال برای تمیز کردنش بود که من با خونسردی بهش گفتم که این خودش ضدعفونی کننده هست و سریع هم بخار می‌شود…لطفا تعبیر بفرمایید

 2. سعید یعقوبی

  سلام . خواب دید با ی جمعی که هیچ کدوم نمی‌شناختم عرق میخوریم ، عرق خیلی خوب بود اصلا تلخ نبود و با جمع داشتم آشنا میشدم . ولی تو خواب احساس میکردم دارم مست میشم

 3. ،،،،،،،،،،،،

  سلام
  وقت بخیر
  خواب دیدم که با برادرم که فوت کرده شراب خورده بودیم و شراب من تمام شده بود و فقط یک قطره ازش مونده بود
  من خواستم از یک نفر که اونجا بود شراب بگیرم که برادرم گفت از فلانی بگیر یه اسمی گفت که یادم نیست.
  از یکی پرسیدیم راجع به این خواب ، گفت که احتمالا عمرت داره تمام میشه
  حالا چون خودمم دو تا سرطان بدخیم دارم ،
  برادرم بر اثر سرطان فوت کرد و همچنین پدرم، حالا به نظر شما عمرم داره تمام میشه ؟؟؟
  البته هیچ ترسی از مردن ندارم

 4. ناشناس

  من سخت میتونم تعبیر خوابمو پیدا کنم و چون با مشروب خوردن خوابم تموم شد زدم تعبیر خواب مشروب…
  (خلاصش میکنم)من در اصل خواب دیدم که تو مدرسه عروسی گرفتن ولی مدیر و معلمم و کلا اساتید مدرسه اونجا نبودن فقط مامان باباهامون،دوستامون و اشنا و فامیلمون
  ولی بازم با اینکه میتونستیم از مدرسه بریم بیرون راحت ولی این حسو داشتم که قدغن بریم بیرون از مدرسه
  لیوان پر مشروبمون و بردیم بیرون از مدرسه و خوردیم
  ولی یکی که تو واقعیت ازش بدم میاد و به دلیلی هم ازش متنفرم مارو بیرون از مدرسه دید(چار نفر با خودم رفتیم بیرون مشروب خوری)
  خیلی پیچیدس

نظر خود را بیان کنید