متولدين اين ماه افرادي خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال مي‎باشند. اگر از سه و چهارده سالگي به سلامت عبور كنند، تا 90 سال عمر خواهند كرد. اينان اغلب در سينه، صورت يا بازونشاني دارند كه برايشان نيك است.

خواندن ادامه فال واقعی متولدین فروردین در : فال ماه تولد فروردین

حال میتوانید پس از محاسبه عدد تاروت خود فال تاروت‌تان را مشاهده کنید:

فروردین + فروردین | 1+1

پيوند شما با دوام و پايدار خواهد بود. همواره با هم سازگار و مهربان خواهيد بود. روزي فراوان و اولاد زياد خواهيد داشت. به ندرت بين شما اختلا پيش مي‎آيد. آن هم اغلب بر اثر تحريك و حسادت ديگران خواهد بود. در چنين وقتي كافي است كمي صبور باشيد تا مشكل و اختلاف رفع شود. روزهاي سه‎شنبه براي شما خوش يمن است .

فروردین + اردیبهشت | 2+1

سازگاري بين شما به عنوان شريك يا همسر، ابتدا متوسط و ميان است، اما با گذشت زمان اين سازگاري بهتر و بيشتر مي‎شود. در واقع در ابتدا، گاه سازگار و گاه ناسازگار خواهيد بود. اما حتي اگر جدايي هم بين شما پيش بيايد، دوباره به هم مي‎پيونديد. روزهاي سه ‎شنبه براي شما خوش يمن است .

فروردین + خرداد | 3+1

اگر با هم پيوند كنيد، گاه سازگار و خوش، گاه ناسازگار خواهيد بود. بيشتر اوقات بين شما رنجش و تلخي پيش خواهد آمد. صلح بين شما هم به خاطر يك ملك موروثي خواهد بود. عامل ناسازگاري، بيشتر متولد خرداد خواهد بود. در واقع پيوند شما ابتدا خوب اما به ترتيب با اختلاف همراه خواهد بود. در عين حال فرزند كم و مال زياد نصيب شما خواهد شد. روزهاي سه‎شنبه و چهارشنبه براي شما خوش يمن است .

فروردین + تیر | 4+1

سازش بين شما دو نفر مشكل است. مدتي جنگ و ستيز خواهيد داشت و حتي ممكن است کارتان به جدايي بكشد. درآمدتان كم و اكثر اوقات در سختي و ناراحتي به سر خواهيد برد. به ندرت ممكن است صاحب ملك و زمين شويد. در ضمن فرزند خوبي ممكن است نصيب شما نشود. عمر متولد تيرماه بيشتر خواهد بود. روزهاي دوشنبه براي شما خوش يمن است .

فروردین + مرداد | 5+1

پيوند شما توأم با شادي و خرمي است و زندگي راحتي با هم خواهيد داشت. از لحاظ درآمد و ثروت، موقعيت خوبي خواهيد داشت. اگر داراي فرزند پسر شويد، ممكن است باقي نماندو متولد مرداد عمر طولاني‎تري خواهد داشت. روزهاي شنبه و سه‎ شنبه براي شما خوش يمن است .

فروردین + شهریور | 6+1

پيوند يا شراكت خوبي خواهيد داشت. در اغلب امور با هم سازگار و موافق خواهيد بود. اگر هم اختلافي پيش بيايد، از جانب متولد فروردين خواهد بود. متولد شهريور عمر بيشتري خواهد داشت. اما از ناحيه شكم، دچار يك بيماري سخت مي‎شود. در زندگي صاحب چند فرزند مي‎شوين. درآمد حرام با شما سازگار نيست. روزهاي پنجشنبه براي شما خوش يمن است

فروردین + مهر | 7+1

در ابتداي ازدواج يا شراکت، زندگي و شرايط خوبي خواهيد داشت. اما به ترتيب شرايط بهتر شده و در آخر عمر زندگي خوبي خواهيد داشت. بايد از دروغ گفتن پرهيز كنيد، چون صدمه خواهيد ديد. با اين حال درآمد خوبي خواهيد داشت و يكي از شما دو نفر، به زيارت مكه خواهيد رفت. متولد مهر عمر بيشتري خواهد داشت. روزهاي جمعه و شنبه براي شما خوش يمن است.

فروردین + آبان | 8+1

در اين پيوند دائم در حال نزاع خواهيد بود. مردم از دست و زبان شما اغلب ناراضي خواهند بود. عامل ناسازكاري بيشتر متولد آبان ماه است. در زندگي درآمد خوبي خواهيد داشت، اما فرزندان خوي تربيت نخواهيد كرد. روزهاي پنجشنبه براي شما خوش يمن خواهد بود .

فروردین + آذر | 9+1

پيوند يا شراكت خوبي خواهيد داشت. هرگز با هم نزاع و اختلافي نخواهيد داشت. اولاد كمي نصيب شما مي‎شود. شايد يكي يا دو تا. رابطه حسنه بين شما، گاه موجب حسادت برخي مي‎شوند. بايد مراقب افراد حسود باشيد. روزهاي پنجشنبه براي شما خوش يمن است .

فروردین + دی | 10+1

پيوند يا شراكت خوبي خواهيد داشت. اما گاه افراد حسود و بدخواه، بين شما كدورت به وجود مي ‎آورند. متولدين دي ماه بايستي بيشتر مراقب باشد. و تحت تأثير قرار نگيرد. زيرا اگر كدورت دوام پيدا كند، صدمه خواهيد ديد. روزهاي جمعه براي شما خوش يمن خواهد بود .

فروردین + بهمن | 11+1

پيوند يا شراكت خوبي نخواهند داشت. اغلب به خاطر سوء ظن، در مشاوره خواهيد بود. گاه با هم لجالت مي‎كنيد. تقصير بيشتر با متولد بهمن است. اگر صاحب فرزند شويد، فرزند شما نافرمان خواهد بود. متولد بهمن عمر بيشتري خواهد كرد. روزهاي سه‎شنبه و چهارشنبه براي شما خوب است .

فروردین + اسفند | 12+1

ازدواج يا شراكت خوبي خواهيد داشت. با هم صادق نبوده به دشمني با هم رفتار خواهيد كرد. بيشتر اوقات به جاي محبت و سازگاري، با خشم و عصبانيت با هم برخورد مي‎كنيد. مقصر اصلي متولد فروردين است. اين پيوند اگر صورت نگيرد، بهتر است. روزهاي يكشنبه و پنجشنبه براي شما خوب است .


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین