فال ورزش ماه تولد

طالع بینی ورزش و تناسب اندام بر اساس ماه تولد

فال ورزشبهترین تمرینات ورزشی بر اساس نشانه های زودیاک

برای یافتن یک کلاس مناسب یا حتی استایل تمرینات ورزشی می توان موارد شخصیتی همچون جایی که دوست دارید در آن زندگی کنید را هم مدنظر قرار داد. به همین خاطر امروز قصد داریم در مورد چیزی که در ستاره ها برای سبک زندگی و تمرینات ورزشی مان نوشته شده است صحبت کنیم.

بر اساس نشانه زودیاک، شما می توانید بهترین و مناسب ترین کلاس های یوگا یا بوکس را برای خود انتخاب کنید و از این موارد برای بهبود تناسب اندام و سلامتی بدن خود استفاده نمایید.


فال ورزش ماه تولد برج دلو

تاریخ تولد:20 ژانویه- 18 فوریه (متولدین بهمن)

به تاثیرگذاران (اینفلوئنسرها) اجتماعی سلام کنید. افرادی که این نشانه را دارند بسیار انسان گرا هستند و دوست دارند با گروه بزرگی از افراد باشند.

اگر این افراد بتوانند تمرینات ورزشی خود را برای مقاصد انسانی به پیش ببرند با یک تیر دو نشان زده اند. این افراد می توانند هم سن و سالان خود را برای پیاده روی، کوهنوردی یا سایر رویدادهای ورزشی همچون دوچرخه سواری دور هم جمع کنند.


فال ورزش ماه تولد برج حوت

تاریخ تولد:19 فوریه-20 مارس (متولدین اسفند)

اصلا مهم نیست تصمیم گرفته اید چه تمرین ورزشی را انجام دهید، تنها یک مورد هست که بدان نیاز دارید و آن هم یک رهبر و راهنمای قوی است.

اینکه چنین فردی مربی یوگای شما باشد که دوستش دارید یا یک مربی شخصی باشد که شما را به سمت جلو سوق دهد زیاد مهم نیست. به عنوان متولد برج حوت به یک شخصیت کلیدی نیاز دارید تا شما را در تعامل نگه دارد و با شما ارتباط درستی برقرار نماید. به همین خاطر زمانی که احساس می کنید به یک برنامه یا شخص متصل شده اید بهتر از قبل کارهای خود را انجام می دهید.

اگر بتوانید مزایای چنین شرایطی را به کمک داده های آماری تایید کنید قطعا تعامل بهتری با آن خواهید داشت. می توانید از کلاس هایی همچون OrangeTheory استفاده کنید که داده های مرتبطی را ارائه می کند. همچنین می توانید در منزل با یک مربی شخصی به تمرین بپردازید.


فال ورزش ماه تولد برج حمل

تاریخ تولد: 21 مارس- 19 آوریل (متولدین فروردین)

افرادی که متولد برج حمل هستند تقریبا هر چیزی را امتحان می کنند اما تمرین رزشی با یک عنصر قدرتمند هنری یا سبک نظامی برای این افراد بهتر است. حتما از خود می پرسید چرا؟ یک برنامه منظم به افراد اجازه می دهد تنها به فکر تمرین ورزشی باشند و خود را به چالش بکشند.

بنابرلین به جای تمرکز بر مواردی که کارهای زیادی در آن انجام می شود بهتر است در کلاس های ورزشی شرکت کنید که برنامه های منظمی دارند. چنین کلاس هایی توسط یک مربی هدایت می شود و شما را در انجام حرکات یاری می کند.

این موضوع برای متولدین برج حمل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این افراد راهنمایی و هدایت را دوست ندارند اما به فردی که راهنمایی شان کند نیاز دارند.


فال ورزش ماه تولد برج ثور

تاریخ تولد:20 آوریل-20 می (متولدین اردیبهشت)

آرام و آهسته بودن برای یک دختر متولد برج ثور عادی است. بنابراین اگر شما نیز متولد این برج هستید سعی نکنید خود را وارد تمرینات ورزشی کنید که نیازمند گرم کردن یا سرد کردن با سرعت زیاد هستند. در عوض، می توانید تمرینات ورزشی را بیابید که همراهان زیادی در آن وجود دارد.


فال ورزش ماه تولد برج جوزا

تاریخ تولد: 21 می- 20 ژوئن (متولدین خرداد)

متولدین برج جوزا بسیار باهوش هستند و نیازمند تمرینات ورزشی هستند که هم بدن و هم ذهنشان را به تعامل وا دارد. به همین خاطر یوگا و پیلاتس می تواند انتخاب خوبی برای این افراد باشد. اگر شما نیز متولد این برج هستید، مربی را بیابید که همیشه چرایی پشت تمرینات ورزشی را به شما توضیح دهد.

متولدین این برج به اطلاعات و داده های مفید همانند آب و غذا نیاز دارند. به همین خاطر برایشان مهم است که بدانند یک سیستم چگونه کار می کند تا بتوانند خود را با آن وفق دهند.


فال ورزش ماه تولد برج سرطان

تاریخ تولد: 21 ژوئن- 22 جولای (متولدین تیر)

این افراد راحتی تمرینات ورزشی در منزل را دوست دارند و در عین حال می توانند در تمرینات ورزشی گروهی هم شرکت کنند. اگر آن ها بتوانند در موقعیت امنی قرار گیرند بیشترین استفاده را از شرایط موجود خواهند برد.

با این وجود برای دریافت انگیزه دوست دارند با دیگران نیز ارتباط داشته باشند. خوشبختانه، ظهور فناوری های متفاوت باعث ایجاد شرکت هایی همچون DailyBurn 365 شده است که نیازهای این افراد را دقیقا برآورده می کند( تمرینات ورزشی با پخش زنده).


فال ورزش ماه تولد برج اسد

تاریخ تولد: 23 جولای-22 آگوست (متولدین مرداد)

اگر تنها یک مورد وجود داشت باشد که متولد برج اسد به آن عشق می ورزد، آن یک مورد، وجود مخاطب و شنونده است. هیچ چیز بدی در این مورد وجود ندارد. متولد برج اسد اگر احساس کند هیچ مخاطبی ندارد ناراحت می شود.

این موضوع بدین معنی است که آن ها ستاره یک جمع هستند و می توانند به خوبی صحبت کنند و نظر افراد را به خود جلب نمایند. به همین خاطر افرادی که متولد این برج هستند باید تمرینات ورزشی را انتخاب کنند که آن ها در مرکز و جلوی چشم جمع قرار دهد.


فال ورزش ماه تولد برج سنبله

تاریخ تولد: 23 آگوست-22 سپتامبر (متولدین شهریور)

تنها یک سوال وجود دارد که متولدین برج سنبله دوست دارند پاسخ آن را به هنگام آغاز تمرینات ورزشی دریافت کنند: نتیجه نهایی و مزیتی که از این تمرین ورزشی حاصل خواهد شد چه چیزی است؟ این فرد می خواهد مزایایی که تمرین ورزشی برای سلامتیشان دارد را بدانند و ببینند در نهایت چه چیزی را به دست می آورند.

دانستن اینکه انجام یک کار چنین مزایای برایشان خواهد داشت به آن ها کمک می کند بر روی تمرین ورزشی موجود سرمایه گذاری کنند. به همین خاطر تمریناتی که در برگیرنده مولفه مراقبه هستند برای این افراد مناسب خواهند بود.

اگر شما نیز جزو متولدین این ماه هستید اطمینان حاصل کنید که از یک اپلیکیشن برای پیگیری هر بخش استفاده می کنید. اگر نمی توانید پیشرفت خود را تایید کنید ممکن است احساس کنید که زمان خود را به هدر می دهید.


فال ورزش ماه تولد برج میزان

تاریخ تولد: 23 سپتامبر- 22 اکتبر (متولدین مهر)

شما فردی نیستید که بخواهید آغازگر یک مبارزه باشید بنابراین تمریناتی همچون بوکس یا هر تمرین ورزشی که در آن درگیری و مبارزه وجود دارد برایتان مفید و مناسب نخواهد بود. در عوض شما به سمت مواردی جذب خواهید شد که از لحاظ بصری جذاب و شگفت انگیز هستند. به همین خاطر aerial silk یا AcroYoga ممکن است جزو مواردی باشد که باید امتحان کنید.

متولدین این برج دوست دارند خود را بر اساس همکاری و مشارکت تعریف کنند و از چیزی که توانایی انعکاس این موارد را دارند بیشترین استفاده را ببرند. به همین خاطر افرادی که در این برج متولد شده اند به توانایی و قدرت همکار و شریک خود همانند قدرتی که خودشان دارند اعتماد می کنند.


فال ورزش ماه تولد برج عقرب

تاریخ تولد: 23 اکتبر- 21 نوامبر (متولدین آبان)

برج عقرب یکی از قدرتمندترین نشانه هاست. به همین خاطر هر چیزی که به شما نحوه استفاده از این قدرت را یاد بدهد و به شما بگوید چگونه با این قدرت تعامل کنید، برایتان گزینه خوبی خواهد بود. به همین خاطر تمرینات ورزشی همچون بوکس می تواند انتخاب خوبی برای این افراد باشد. اما بهتر است هنوز حق عضویت سالانه این تمرینات را خریداری نکنید.

نشان برج عقرب به فرصتی نیاز دارد که خودش را به سمت جلو هدایت نماید و از بین گزینه های موجود یکی را به دلخواه انتخاب کند. این افراد ممکن است یک روز به بوکس علاقه مند باشند و روز دیگر دوچرخه سوای یا یوگا را انتخاب کنند.


فال ورزش ماه تولد برج قوس

تاریخ تولد:22 نوامبر-21 دسامبر (متولدین آذر)

اگر شما نیز متولد برج قوس هستید، حتما می خواهید دلیل تمرین ورزشی که انجام می دهید را بدانید. رویدادهای خیرخواهانه برای شما عالی هستند. بنابراین به جای اینکه در تمریناتی همچون ماراتن ثبت نام کنید بهتر است خود را در چنین رویدادهایی محک بزنید.

این فرصت به شما اجازه می دهد افراد را به سمت خود جذب کنید. چنین شرایطی برای شما بسیار عالی خواهد بود زیرا عاشق رهبری هستید و دوست دارید به افراد نشان دهید چه کاری باید انجام دهند.


فال ورزش ماه تولد برج جدی

تاریخ تولد: 22 دسامبر-19 ژانویه (متولدین دی)

اگر شما نیز متولد این برج هستید دوست دارید همه چیز به نحواحسن انجام شود. بنابراین اگر نتوانید تمرین ورزشی را پیدا کنید که شکل مناسبی دارد، به اصلاح آن می پردازید تا بتوانید خود را با آن وفق دهید. به همین خاطر تمرینات ورزشی برایتان مناسب است که شما را برای یک مدت زمان طولانی درگیر خود سازد.

در چنین شرایطی تمرینات و آموزش رویدادهای استقامتی همچون دوی ماراتن یا دوچرخه سواری 100 مایلی برای شما مناسب خواهد بود. در این مسابقات شرکت کنید و مطمئن باشید یکی از بهترین مدال ها را از آنِ خود خواهید کرد.