متن بهترین دعا برای برنده شدن در قرعه کشی [پول، ماشین، بانک یا وام]

دعا برای برنده شدن در قرعه کشی

آیا به شانس و خواندن دعا برای خوش شانسی اعتقاد دارید؟ در ادامه متن بهترین دعا برای برنده شدن در قرعه کشی [پول، ماشین، بانک یا وام] ارائه شده است.


بهترین دعا برای برنده شدن در قرعه کشی [پول، ماشین، بانک یا وام]

فکر می‌کنید چیزی به نام خوش شانسی و بخت خوب صحت دارد؟ چنین چیزی از نظر اسلام و معارف دینی کاملاً رد شده است. علاوه بر آن هیچ یک از علما و فیلسوفان هم آن را تایید نمی‌کنند و معتقدند برای هر معلولی یک علت وجود دارد.

در واقع خوش شانسی می‌تواند محصول تمرکز ذهنی و نوع نگرش فرد باشد. به این ترتیب است که به قدرتی دست می‌یابید که می‌توانید با آن شانس خود را بالا برده و در زندگی تجربه کنید. در این مورد دعاهایی وجود دارند که به خوش شانسی و داشتن اقبال خوب کمک می‌کند. در ادامه با برخی این متن دعا برای برنده شدن در قرعه کشی و شانس بیشتر آشنا می‌شویم.


بهترین دعا برای برنده شدن در قرعه کشی از شیخ بهایی

یکی از دعاهای مجرب برای برنده شدن در قرعه کشی ذکر شیخ بهایی است. از شیخ بهاء الدین نقل شده است اگر کسی به دنبال افزایش شانس است از روز چهار شنبه شروع کند و تا ده روز که آخرین آن مصادف با جمعه خواهد بود، روزی 100 مرتبه با داشتن طهارت و حضور قلبی این دعا را بخواند، اگر حاجت ایشان اجابت نشد بر من لعنت بفرستد:

“بسم الله الرحمن الرحیم ، یا مُفَتِّحَ الاَبواب و یا مُقَلِّبً القُلوبِ و الاَبصارِ و یا دلیلَ المُتَحَیِّرینَ و یا غیاثَ المُستَغیثین ، تَوَکَّلتُ عَلَیکَ یا رَبِّ وَاقضِ حاجَتی و اکفِ مُهِمّی ، و لا حولَ و لا قُوَّهَ اِلّا بِاللهِ العَلیِ العَظیم، و صلی الله علی محمد و آل محمد و آلِهِ اَجمَعین”

همچنین بخوانید: دعای سریع الاثر از امام هادی برای رفع گرفتاری و مشکلات و ازدواج

دعای برنده شدن در قرعه کشی (پول، ماشین، بانک یا وام)

اگر قصد شرکت در یک قرعه کشی را دارید و به دنبال دعای برنده شدن در قرعه کشی هستید، آیه 9 سوره یاسین و دعای نادعلی را در روز قرعه کشی بخوانید و خودتان فوت کنید.

آیات 44 سوره آل عمران را هر چقدر می‌توانید تلاوت کنید.


دعای خوش شانسی برای برنده شدن در قرعه کشی

دعای دیگری نیز در برخی منابع به عنوان دعای خوش شانسی مطرح می‌شود، به این ترتیب که باید پس از هر نماز بعد از بسم الله و 100 بار ذکر صلوات بگویید:

“اللهم یا علی یا متعال و یاعالم بحالی و أحوالی أرسل مفاتیحک و حل أقفالی و ارزقنی برزق واسع و أنا فی مکانی یا من لا یغیب عنی و لا ینسانی اللهم أنت لها و لکل حاجة فاقضها بفضل بسم الله الرحمن الرحیم ما یفتح الله للناس من رحمته فلا ممسک لها”


دعا برای خوش شانس شدن

از مسعده بن صدقه نقل شده است که روزی امام صادق (ع) را در حال آموختن دعایی به تاجرانی دید که به دنبال راهی برای رزق و روزی بیشتر بودند. حضرت اینطور فرمودند: دو رکعت نماز بجا بیاور و بعد از نماز این ذکر را 3 مرتبه تکرار کن:

“تَوَجَّهْتُ بِحَوْلِ اللَّهِ وَ قُوَّتِهِ بِلَا حَوْلٍ مِنِّی وَ لَا قُوَّهٍ وَ لَکِنْ یَا رَبِ‏ بِحَوْلِکَ‏ یَا رَبِ‏ وَ قُوَّتِکَ أَبْرَأُ إِلَیْکَ مِنَ الْحَوْلِ وَ الْقُوَّهِ إِلَّا مَا قَوَّیْتَنِی اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ هَذَا الْیَوْمِ وَ أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ أَهْلِهِ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تَرْزُقَنِی مِنْ فَضْلِکَ رِزْقاً وَاسِعاً حَلَالًا طَیِّباً مُبَارَکاً تَسُوقُهُ إِلَیَّ وَ أَنَا خَافِضٌ فِی عَافِیَهٍ”

همچنین بخوانید: قوی ترین دعای گشایش کار و روزی فوری از امام حسین و جواد + صوتی

دعای برنده شدن در قرعه کشی


دعا برای افزایش شانس در قرعه کشی

همانطور که گفتیم هر اتفاقی در جهان به خواست و مصلحت پروردگار برای بندگان رخ می‌دهد. اما مراتبی هم وجود دارد که فرد می‌تواند از طریق آنها حاجت خود را از پرورگار درخواست کند و امید به برآورده شدن آن داشته باشد. از جمله اینکه سعی در دائم الوضو بودن و طهارت داشته باشد. و هر روز صبح پیش از نماز صبح 7 مرتبه این دعا را بخواند و در دل اطمینان داشته باشد که کمک کننده اصلی در هر امری خداوند است:

” فَسَیَکفیکَهُمُ اللهُ وَ هُوَ السَّمیعُ العلیم”

در صورت امکان هر شب سوره واقعه را قرائت کند و بر تلاوت آیات 2 و 3 سوره طلاق استمرار ورزد.

“وَ مَن یَتَّقِ اللهَ یَجعَل لَهُ مَخرَجَاً وَ یَرزُقهُ مِن حَیثُ لا یَحتَسِبُ وَ مَن یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمرِهِ قَد جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیءٍ قَدراً”

و دائماً پس از نماز صبح 10 مرتبه بگوید:

” سبحانَ اللهِ العَظیمِ وَ بِحَمدِهِ اَستَغفِرُ اللهَ وَ اَسأَلُهُ مِن فَضلِهِ”

پس از هر نماز روزانه این ذکر خوانده شود:

” توَکَّلتُ عَلَی الحَیِّ الَّذی لا یَمُوتُ وَ الحَمدُ لِلّهِ الَّذی لَم یَتَّخِذ صاحِبَهً وَ لا وَلَداً وَ لَم یَکُن لَهُ شریکٌ فِی المُلکِ وَ لَم یَکُن لَهُ وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرهُ تکبیراً”

هر صبح 100 مرتبه صلوات بفرستد و پیش از قرعه کشی هم 100 مرتبه صلوات فرستاده و ذکرهای بالا هم یک بار خوانده شود.


ذکر برای برنده شدن در قرعه کشی پول، ماشین یا وام

  • 1000 مرتبه یا معید
  • 1000 مرتبه توکلت علی الله
  • 1000 مرتبه یا حق
  • 1000 مرتبه یا قاضی الحاجات
  • 101 مرتبه آیه 9 یاسین
  • 41 مرتبه سوره نصر
  • 7 مرتبه اآیت الکرسی
  • 14 مرتبه صلوات
  • 10 مرتبه سوره توحید
همچنین بخوانید: دعای جذب و افزایش مشتری سریع و فوری برای مغازه یا کسب و کار

سخن آخر

در این پست از آلامتو متن بهترین دعا برای برنده شدن در قرعه کشی (پول، ماشین، بانک یا وام) گردآوری و برای علاقمندان ارائه شد. با این وجود برای رسیدن به خواسته تنها اتکا به دعا کافی نیست و باید اقدام کنید، ترس‌ها را کنار بگذارید، امید داشته باشید، با انگیزه باشید، خوش شانسی را تجسم کنید و تسلیم نشوید.