دعا برای خانه دار شدن

دعا برای خانه دار شدن

اگر به دنبال دعاهایی برای خانه دار شدن هستید، مجموعه دعا فوری و مجرب برای خانه دار شدن از بهجت و شیخ بهایی در ادامه متن به این منظور گردآوری شده است.


دعا فوری و مجرب برای خانه دار شدن

بسیاری از اوقات برطرف شدن مشکلات و برآورده شدن حاجات تنها با دعا و راز و نیاز به درگاه خداوند میسر می‌شود. خانه دار شدن یکی از آرزوها و حاجات برای هر کسی است. دعاهای مختلفی برای خانه دار شدن از بزرگان دینی آمده است که از جمله ‌آنها می‌توان به دعا فوری و مجرب برای خانه دار شدن از بهجت و شیخ بهایی اشاره کرد. در ادامه به تعدادی از قویترین آنها اشاره می‌کنیم.

همچنین بخوانید: دعا برای پیدا شدن کار پردرآمد و خوب و رفع فوری بیکاری

دعا برای خانه دار شدن از شیخ بهایی

این دعا از مجربترین ادعیه سفارش شده از شیخ بهایی است که در اعتبار آن از شیخ نقل شده است که هر کسی دعایش مستجاب نشد بر من لعنت بفرستد. ترتیب ختم این دعا به این صورت است که شخص باید روز جمعه پس از نماز صبح به مدت 10 روز و هر روز هم 10 مرتبه دعای زیر را بخواند.

دقت شود که دعا پیش از طلوع خورشید خوانده شود و در این ده روز فاصله نیفتد. قبل و بعد از دعا هم 3 صلوات بر پیامبر و خاندان او فرستاده شود.

بسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏

یَا مُفَتِّحَ‏ الْأَبْوَابِ‏ یَا مُقَلِّبَ‏ الْقُلُوبِ‏ وَ الْأَبْصَارِ َّ یَا دَلِیلَ‏ الْمُتَحَیِّرِینَ‏ وَ یَا غِیَاثَ‏ الْمُسْتَغِیثِینَ‏ ‏ اغثنی توکلت یا رَبِّ علیک وَ أُفَوِّضُ امری علیک لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ اللَّهُمَّ صَلِّ علی رُوحَ مُحَمَّدٍ بین الارواح وَ علی جَسَدِهِ بین الاجساد وَ علی قَبْرِهِ بین الْقُبُورِ وَ علی اسْمُهُ بین الاسماء برحمتک یا ارْحَمْ الراحمین وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ.


دعای فوری و قوی برای خانه دار شدن از شیخ بهایی

به نقل از شیخ بهایی آمده است که هر کس این دعا را بخواند در حالیکه دلی صاف و اعتقادی صحیح دارد به حاجت خود می‌رسد، در غیر این صورت در قیامت علیه من شاکی شود. خواندن این دعا در مسجد ثواب بیشتری دارد. پس اگر برای خانه دار شدن به سجده رفته و هفتاد مرتبه بگویید:

لااِلهَ اِلَّا اللهُ بِعِزَّتِکَ وَقُدرَتِک. لااِلهَ اِلَّا اللهُ بِحَقِّ حَقِّکَ وَحُرمَتِکَ. لااِلهَ اِلَّا اللهُ فَرِّج بِرَحمَتِک.


دعای مجرب برای خانه دار شدن از بهجت

ذکر بین الطوعین آیت الله بهجت از دعاهای فوری و مجرب برای خانه دار شدن است. همانطور که از نام آن مشخص است این زمان انجام این دعا در فاصله بین طلوع فجر تا طلوع آفتاب است. در واقع پنج دقیقه پیش از اذان صبح (فجر کاذب) تا پنج دقیقه پس از اذان صبح (فجر صادق) باید ذکرهای زیر را با همانطور که گفته شده تکرار کرد و در پایان حاجت خود را طلب کرد:

  • 14 مرتبه ذکر صلوات
  • 40 متربه ذکر یا مولای یا صاحب الزمان
  • 14 مرتبه ذکر صلوات

با این حال طبق آنچه در برخی منابع آمده استت، صحت این مسئله که دعا متعلق به ایشان باشد قطعی نیست.

همچنین بخوانید: قوی ترین دعای گشایش کار و روزی فوری از امام حسین و جواد + صوتی

دعای سریع الاجابه و فوری برای خانه دار شدن


دعای سریع الاجابه و فوری برای خانه دار شدن

این ختم چهل روزه است و از شبی که نیت کردید باید به مدت 40 روز آن را ادامه دهید. به این صورت که بعد از نماز صبح دو رکعت نماز حاجت به جا بیاورید و ابتدا 14 مرتبه بگویید “یاجوادالائمه”

پس 70 مرتبه این ذکر را تکرار کنید:

رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبارَكاً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

سپس به سجده بروید و بگویید:

یا خَیرَ المَسؤُولینَ، وَ یا خَیرَ المُعطینَ، اُرزُقنی وَ ارزُق عَیالی مِن فَضلِکَ الواسِع فَانَّک ذُو الفَضل العَظیم

شب‌ها نیز پس از نماز عشا 3 مرتبه آیات زیر را به نیت خانه دار شدن قرائت کنید

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ نَزَّلَ عَلَيْكَ الْكِتَابَ بِالْحَقِّ مُصَدِّقًا لِّمَا بَيْنَ يَدَيْهِ وَأَنزَلَ التَّوْرَاةَ وَالْإِنجِيلَ.اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ ۖ لَهُ الْأَسْمَاءُ الْحُسْنَىٰ اللّهُ لا إِلهَ إِلاّ هُوَ وَ عَلَى اللّهِ فَلْیَتَوَکَّلِ الْمُؤْمِنُون


توسل به امام جواد برای خانه دار شدن

توسل بر امام جواد (ع) یکی از روش‌های بسیار مجرب برای خانه دار شدن است. به این منظور باید به ترتیب زیر عمل کنید:

یک مرتبه سوره یاسین، سه سوره توحید بخوانید و یک دور تسبیح صلوات به نیت قربتا الی الله فرستاده و تقدیم به محضر امام جواد (ع) کنید.

سپس دو رکعت نماز توسل به جواد الائمه بجا آورید، در رکعت اول آن سوره حمد و قدر و در رکعت دوم آن سوره حمد و کوثر را بخوانید. در قنوت این نماز سه مرتبه آیه “أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ” را خوانده و پس از سلام به سجده رفته و با حالت تضرع 9 مرتبه ذکر “یا جواد الائمه ادركنی” را تکرار کنید.


دعای خانه دار شدن فوری

نیت روضه مسلم بن عقیل یکی دیگر از دعاهای فوری برای خانه دار شدن است. به این منظور به مدت 40 روز در زمانی مشخص دو رکعت نماز مانند نماز صبح بخوانید و آن را به حضرت مسلم بن عقیل (ع) هدیه کنید. پس از نماز 110 مرتبه صلوات به روح ایشان نثار کنید. نیت کنید هر زمان که خانه دار شدید در آن منزل روضه مسلم بن عقیل علیه السلام برگزار کنید، زیرا ایشان برای نجات جان خود از دشمنان به خانه ها پناه بردند. انشااالله صاحب خانه شوید.

همچنین بخوانید: دعا برای فروش خانه فوری و سریع از ایت الله بهجت و امام صادق

سخن آخر

همانطور که در این متن مطالعه کردید مجموعه‌ای از بهترین دعای فوری و مجرب خانه دار شدن از شیخ بهایی و بهجت و دیگر علمای دینی ارائه شد. اما فراموش نکنیم تنها دعا کردن بدون اینکه فعالیتی داشته باشیم یا پس اندازی انجام دهیم ما را به نتیجه نمی‌رساند. امیدوارم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد. شما می‌توانید تجربیات خود در این زمینه را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.