بهترین دعا برای آشتی فوری بین زن و شوهر از راه دور

دعا برای آشتی بین زن و شوهر

ممکن است اختلافات پیش آماده بین زن و شوهر باعث شود که آنها با یکدیگر برای مدت زمان طولانی در قهر باشند. برخی ممکن است دنبال چاره برای آشتی با همسر خودشان باشند. برخی ممکن است راه های زیادی را امتحان کرده باشند اما به مقصودی که می خواهند نرسیده باشد. باید بگوییم دعا یکی از راه های چاره است. با خواندن و نوشتن چند دعا می توانید اختلاف بین خودتان و همسرتان را حل کنید و با او آشتی کنید. دعای محبت زن و شوهر و دعای آشتی زن و شوهر از راه دور بسیار تاثیر گذار است و می تواند برخی از اختلافات شما و همسرتان را از بین ببرد. در ادامه این پست از آلامتو بهترین دعا برای آشتی فوری بین زن و شوهر از راه دور و سریع الاجابه را قرار داده ایم.


بهترین دعا برای آشتی فوری بین زن و شوهر

چنانچه شما با همسر خود اخیرا بحثی داشته ایدو این بحث باعث شده است که شما برای مدتی با او قهر باشید و با یکدیگر صحبت نکنید می توانید از دعای زیر استفاده کنید. ایندعا می تواند کدورت بین شما و همسرتان را ازبین ببرد و می تواند به شما کمک کند تا دوباره صمیمیت بین خودتان و همسرتان را به دست بیاورید. اگر می خواهید محبت همسرتان را جلب کنید می توانید آیه زیر را بنویسید بر روی یک کاغذ و در زیر فرش قرار دهید.

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ إِلَّا الَّذِينَ يَصِلُونَ إِلَىٰ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُمْ مِيثَاقٌ أَوْ جَاءُوكُمْ حَصِرَتْ صُدُورُهُمْ أَنْ يُقَاتِلُوكُمْ أَوْ يُقَاتِلُوا قَوْمَهُمْ ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَسَلَّطَهُمْ عَلَيْكُمْ فَلَقَاتَلُوكُمْ ۚ فَإِنِ اعْتَزَلُوكُمْ فَلَمْ يُقَاتِلُوكُمْ وَأَلْقَوْا إِلَيْكُمُ السَّلَمَ فَمَا جَعَلَ اللَّهُ لَكُمْ عَلَيْهِمْ سَبِيلًا »

همچنین بخوانید: قوی ترین دعای زبان بند شوهر لجباز، شکاک و بداخلاق [دائمی]

بهترین دعا برای آشتی فوری بین زن و شوهر


بهترین دعا برای آشتی بین زن و شوهر از راه دور

چنانچه می خواهید از راه دور کدورت میان خود و همسرتان را ازبین ببرید میتوانید از دعای زیر استفاده کنید. این دعا می تواند مهر و محبت میان شما و همسرتان را افزایش دهد و می تواند به شما کمک کند تا با همسر خود آشتی کنید و کدورت میان شما ازبین برود. این دعا می تواند باعث شود عشق میان شما و شریک زندگیتان افزایش یابد و آرامش شما تضمین شود. دعای زیر برای تسخیر قلب شریک زندگیتان بسیار موثر است:

وتَمَّتْ کَلِمَةُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ


بهترین دعا برای آشتی بین زن و شوهر سریع الاجابه

چنانچه دعای زیر را هفت مرتبه بخوانید به شما کمک می کند تا قهر و کدورت های طولانی مدت را بتوانید ازبین ببرید. این دعا می تواند کدورت های قدیمی را در مدت زمان کم ازبین ببرد. دعای زیر به دعای سریع الاجابه برای رفع کدروت بین زن و شوهر مشهور است. اگر شما در حال حاضر با همسرتان و شریک زندگیتان دچار درگیری و ناراحتی و کدورت شده اید دعای زیر را هفت مرتبه بخوانید:

اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعه رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم أَجَعَلْتُمْ سِقَایَهَ الْحَاجِّ وَعِمَارَهَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ کَمَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ وَجَاهَدَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ ۚ لَا یَسْتَوُونَ عِندَ اللَّهِ ۗ وَاللَّهُ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ


بهترین دعا برای آشتی بین زن و شوهر و افزایش محبت

اگر شما با همسر خود به اختلاف خورده اید و وی شما را ناراحت کرده است اما در حال حاضر می خواهید آشتی کنید ولیکن همسر شما برای آشتی با شما پیش قدم نمی شود می توانید دعای زیر را بخوانید. این دعا شوهر شما را پشیمان می کند و مهر و محبت شما را در وی زیاد می کند و می تواند سبب شود که وی برای آشتی با شما قدمی بردارد.

“وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری”


بهترین دعا برای آشتی بین زن و شوهر روی نمک

دعای زیر باعث می شود محبت شما و همسرتان افزایش یابد. این دعا را روی نمک بخوانید و به آن بدمید و سپس درون غذایتان بریزید پس از آنکه از این غذا تناول کردید می توانید تغییرات خود و همسرتان را مشاهده کنید که چگونه مهر و محبت شما به یکدیگر زیاد شده است و عشق بیشتری در زندگی شما به جریان می افتد:

زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَۀِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّۀِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَۀِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاۀِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ الْمَآبِ حُسْنُ

همچنین بخوانید: قوی ترین دعای گشایش کار و روزی فوری از امام حسین و جواد + صوتی

بهترین دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز 


ذکر برای آشتی بین زن و شوهر

ذکر یا ودود می تواند سبب افزایش مهر و محبت و عشق میان شما و معشوقتان شود. این ذکر را پس از نماز صبح در حالی که وضو دارید 720 مرتبه و به مدت 3 روز بخوانید. این ذکر می تواند سبب بازگشت معشوق به سوی شما شود. همچنین این دعا باعث می شود شما معشوق خود را در خوابتان ببینید:

إِنَّهُ هُوَ یُبْدِئُ وَ یُعِید* وَ هُوَ الغَفُورُ الوَدُود


بهترین دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

چنانچه همسر شما فردی لجباز است و میان شما کدورتی پیش آماده است و می خواهید این کدورت و قهر را بر طرف کنید اما چون همسر شما فردی لجباز است نمی توانید این کار را بکنید دعای زیر را روی یک تکه نبات به تعداد ۴۴۴ مرتبه بخوانید و به شوهر خود  بخورانید تا تغییر رفتار وی را مشاهده نمایید و بتوانید فاصله و کدورتی را که میان شما است ازبین ببرید:

« اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبه یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبه موسی فی قلب آسیه بنت مزاحم و یا من ادخل محبه محمد فی قلب خدیجه بنت خویلد ادخل محبه (نام شخص طالب را ببرد) فی قلب (نام طرف قهر کرده را ببرد) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.

همچنین بخوانید: بهترین دعا برای پیدا شدن گمشده [طلا، مال یا فرد] به صورت فوری