ذکر ثروتمند شدن در 6 روز مجرب و سریع

مجربترین ذکر ثروتمند شدن در 6 روز سریع الاجابه را در این مطلب بخوانید.

ذکر ثروتمند شدن در 6روز مجرب و سریع الاجابه

رسیدن به ثروت برای رفع نیازها و کسب آسایش آرزوی بسیاری از افراد است که با تلاش و کوشش فراوان حاصل می اید. با این حال از آنجاییکه روزی همه بندگان به دست پروردگار است، باید از خداوند درخواست این رزق و روزی و ثروت را داشته باشید تا به منبعی به پایان متصل باشیم. مجموعه ای از ذکرها و ادعیه برای کسب رزق و روزی و ثروت در کتب دعا موجود است. در این مطلب از آلامتو ذکر ثروتمند شدن در 6 روز مجرب و سریع الاجابه را برای شما همراهان گردآوری کردیم.

همچنین بخوانید: ذکر ایام هفته با معنی

ذکر ثروتمند شدن در 6 روز مجرب

اللهم ارزقنی من فضلک الواسع الطیب رزقا واسعا حلالا طیبا بلاغا لدنیا و الاخره صبا و صباهنیئا مریئامن غیر کد ولا من احد من خلقک الاسعه من فضلک الواسع فانک قلب واسئلوا الله من فضله فمن فصلک اسئل ومن عطیتک اسئل و من یدک الملا اسئل

برای خلاص شدن از فقر، بخل، مرض و ثروتمند شدن، هر روز بین الطلوعین (پس از طلوع فجر تا پیش از طلوع آفتاب) 10 مرتبه ذکر «یا باسط» تکرار شود.

خواندن سوره طه هر روز پس از اذان صبح پیش از طلوع آفتاب باعث می شود ثروت و رزق و روزی از جایی که فکر نم کنید و از جانب خداوند برای شما برسد. چنانچه هنگام طلوع آفتاب خوانده شود روزی تازه‌ای به او می‌رسد واگر کسی این سوره مبارکه را نوشته و با خود همراه کند، همه حاجات حلال او مستجاب شده و در امورد خود موفق می‌شود.


ذکر ثروتمند شدن سریع الاجابه

اگر دچار تنگنا شده اید و به دنبال راهی برای این هستید که وضعیت معاش زندگی خود را بهبود بخشید، خواندن دعا زیر به شما توصیه می شود. هفت مرتبه خواندن این دعا پس از نماز صبح باعث می شود خداوند رزق و روزی را از غیب بر زندگی جاری کند.

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم انت الله انت الرحمن انت الرحیم الملک القدوس السلام المؤمن المهیمن العزیز

الجبار المتکبر الأول والأخر الظاهر والباطن الحمیدالمجید المبدیء المعید الودود الشهید

القدیم العلی العظیم العلیم الصادق الرؤوف الرحیم الشکور الغفور العزیز الحکیم ذو القوة

المتین الرقیب الحفیظ ذو الجلال والاکرام العظیم العلیم الغنی الولی الفتاح المرتاح القابض

الباسط العدل الوفی الولی الحق المبین الخلاق الرزاق الوهاب التواب الرب الوکیل اللطیف

الخبیر السمیع البصیر الدیان المتعالی القریب المجیب الباعث الوارث الواسع الباقیالحی

الدائم الذی لا یموت القیوم النور الغفار الواحد القهار الأحد الصمد لم یلد ولم یولد ولم یکن له

کفوا احد ذو الطول المقتدر علام الغیوب البدیء البدیع القابض الباسط الداعی الظاهر المقیت

المغیث الدافع الظار النافع المعز المذل المطعم المنعم المهیمن المکرم المحسن المجمل

الجنان المفضل المحیی الممیت الفعال لما یرید مالک الملک تؤتی الملک من تشاء وتنزع

الملک ممن تشاء وتعز من تشاء بیدک الخیر انک علی کل شی قدیر تولج اللیل فی النهار

وتولج النهارفی اللیل وتخرج الحی من المیت وتخرج المیت من الحی وترزق من تشاء بغیر

حساب یا فالق الأصباح وفالق الحب النوی یسبح له مافی السموات والأرض وهو العزیز

الحکیماللهم ماقلت من قول او حلفت من حلف او نذرت من نذر فی یومی هذا ولیلتی هذه

فمشیئتک بین یدی ذلک کله ما شئت فیه کان وما لم تشأ منه لم یکن فادفع عتی بحولک

وقوتک فانه لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم اللهم بحق هذه الاسماء عندک صلی علی

محمد وال محمد واغفر لی وارحمنی وتب علی وتقبل منی واصلح لی شأنی ویسر أموری

ووسع علی فی رزقی وأغننی بکرم وجهک عن جمیع خلقک وصن وجهی ویدی ولسانی عن

مسألة غیرک واجعل لیمن أمری فرجا ومخرجا فانک تعلم ولا اعلم وتقدر ولا اقدر وانت علی کل

شی قدیر برحمتک یا ارحم الراحمین

وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً

همچنین بخوانید: متن ذکر سجده واجب قرآن

ذکر ثروتمند شدن مجرب


دعای پیامبر برای ثروتمند شدن قوی و فوری

از حضرت محمد (ص) روایت شده است اگر کسی دچار تنگدستی شده، به قرائت سوره لیل مداومت ورزد، خداوند به مقداری به او نعمت عطا کند تا راضی باشد و او را از سختی و مشقت رها و امور را برای او آسان کند. (مجمع البیان، ج10، ص372)


ذکر ثروتمند شدن مجرب از آیت الله بهجت

اگر کسی می خواهد روزیش زیاد شود، ذکر زیر را بسیار تکرار و در آغاز و پایان آن هم، یک صلوات بفرستد. به این صورت که اگر میخواهد 110 مرتبه ذکر را بگوید، ابتدا صلوات بفرستد بعد 110 بار ذکر را بگوید و باز صلوات بفرستد.

(اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک)

خدایا! مرا به وسیله حلالت از حرام خویش بی نیاز کن، و با فضل و بخشش خودت، از هر چه غیر خودت بی نیاز ساز! (گوهرهای حکیمانه، آیت الله بهجت،ج14)


دعای ثروتمند شدن مجرب

اگر کسی سوره مبارکه تکاثر را روز دوشنبه یا چهارشنبه 40 مرتبه بخواند، مال مال و خیر فراوانی از جایی که گمان نکند به او می‌رسد.

همچنین بخوانید: ذکر یا ودود

ذکر ثروتمند شدن در 6روز صوتی


دعای قرآنی برای ثروتمند شدن

سوره دخان یکی از سوره های قرآنی است که به خواندن آن برای جذب ثروت و روزی توصیه شده است. اگر تاجران و کاسبان این سوره نوشته و در محل کسب خود قرار دهند، سود و منفعت فراوانی بدست خواهند آورد و غنی می شوند.  (تفسیرالبرهان،ج5، ص7)


ذکر جذب ثروت و روزی از پیامبر اکرم (ص)

در روایت از رسول اکرم به مومنان توصیه شده است اگر کسی به خواندن این دعا مداومت ورزد و آن را به همراه خود داشته باشد، خداوند او را از ثروت بی نیاز کرده و به او روزی حلال و فرزندان صالح می دهد و کارها برای او آسان خواهد شد.

بَسم اللّه الرّحْمنِ الرَّحَیمَ اَسْتَغْفِرُ اللَّه الَّذی لااِلهَ اِلاّ هُوَالْحَیُّ الْقَیُّومُ وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ اَسْتَغْفِراللّهَ مِنْ جَمِیع ما کَرِهَ اللّهُ اَللّهُمَّ اِنّی اَسْتَغْفِرُکَ ما قَدَّمْتُ وَ ما اَخْرْتُ وَ ما اَسْرَرْتُ وَ ما اَعْلَنْتُ مَنْ مَعْصِیِتَکَ وَ اَسْتَغْفِرُکَ مِنْ الذَّنُوبِ الَّتی لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ وُ لَمْ یَطَّلعْ عَلَیْها سِواکَ وَلا بَسَعُها اِلاّ حِلْمُکَ وَلا یَتَجاوَزُ مِنْها اِلا عَفْوُکَ وَ اسْتَغْفِرُکَ مِنْ کُلَّ یَمینِ صَدَرَ مِنّی فَخالَفْتُ مِنْها وُ اَسْتَغْفِرُکَ یا عَالِمَ الْغَیبِ وَلاشَّهادَهِ مِنْ کُلَّ سَیَّئَتهٍ عَمِلْتُها فی بَیاض النَّهارِ

وَ سَوادِ اللَّیْلِ وَ مَلاَءٍ وَ خَلاَءٍ وَ سِرًّ وَ عَلانِیَهٍ وُ اَنْتَ ناظِرُ بِها اِلَهیَّ اِذَا اَرْتَکَبْتُها وَ اَنیّتُ بِها مِنَ العْصیانِ یا حَلیمُ یا کَریمُ وَ اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلَّ سَیَّد الْمُرْسَلینَ وَ اِلیْنا مِنُ نَبِیَّکَ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطَیَّبینَ الطَّاهِرینَ الْمَصْومینَ مَنْ الِ طه وَ یسَ بَرحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الَّراحِمینَ

همچنین بخوانید: صلوات ضراب اصفهانی

سخن آخر

امیدواریم این مجموعه از ذکر ثروتمند شدن در 6 روز مجرب و سریع الاجابه + صوتی مورد پسند شما همراهان قرار گرفته باشد و با توکل بر خداوند متعال به روزی خود دست یابید.