تعبیر خواب گوهر

دیدن گوهر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوهر در خواب چیست؟

دیدن گوهر و سنگ های قیمتی در خواب چه تعبیری دارد

هر چیز خوبی در زندگی روزمره ما که ارزش مادی و معنوی فراوان دارد و در خواب های ما می تواند به شکل گوهر متجلی ظاهر شود. زن خوب گوهر است. فرزند شایسته و برومند گوهر است. علم و دانش گوهر است.

سخن به جا و خوب گوهر است و این زیاد بستگی پیدا می کند به وضع و شرایطی که در بیداری دارید.

ابن سیرین نوشته اگر در خواب بینید گوهری دارید که نمی دانید چیست ولی می دانید گوهر است و ارزنده و درخشان یا با زنی صاحب جمال و کمال ازدواج می کنید یا صاحب فرزندی می شوید که در زمان خودش دارای نام و آوازه خواهد شد.

مرحوم مجلسی رحمته الله الیه برای هر یک از سنگ های قیمتی تعبیری مناسب نوشته اما با نحوه کنونی زیست و حیات بشر که جواهرات از میان مردم جمع آوری شده و در بانک ها و مراکز اقتصادی پشتوانه پولی کشورها قرار گرفته نمی توان آن تعابیر را درست دانست.

کلا گوهر را مورد توجه قرار می دهیم که معنی عام دارد. اگر دختری دم بخت در خواب گوهر ببیند شوهری می کند شایسته و بزرگ و ممتاز.

گوهر عالی ترین امتیاز برای چیزهایی است که در بالا نام برده شد فقط بیننده خواب باید تشخیص دهد چه وضع و موقعیتی دارد وگوهر در زندگی او چه می تواند باشد.

فروختن گوهر در خواب از دست دادن امتیاز است و خریدن آن تحصیل امتیاز تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید گوهری داشته اید که آن را گم کرده اید فرصتی نیکو را از دست می دهید.


تعابیر مرتبط:


☺ تعبیر خواب «گوهر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوهر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


20 دیدگاه

 1. Sara

  سلام، من خواب دیدم لب دریا بجای ماسه سنگ های اندازه کف دست یا کوچیکتر، که ترکیب چند رنگ بودن و رویشون یه صدف بود ، پر شده بود و من از بینشون انتخاب میکردم، دریا هم اروم و ابی بود ولی من فقط به سنگ ها نگاه میکردم چون خیلی زیبا بودن، میشه لطف کنید تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تبعیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که در اینده شما ممکن است به شرایطی بر بخورید که انتخاب های خیر فراوانی داشته باشید که بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فروغ

  با سلام
  من در خواب دیدم که توی یک مدرسه معلم شدم .توی حیاط مدرسه قدم میزدم که یک لاک پشت نسبتا بزرگ توی یک چاله دیدم اون بیرون کشیدم . روی لاکش یک نوار طلاکاری شده بود که بین طلاها سنگ های قیمتی سبز رنگ بود
  ممنون میشم اگه تعبیرش کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانه ای از ان باشد که باید صبری پیشه کنید که به واسطه ی ان برای شما به چیزی عظیم رسید که ممکن است هر چیزی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. pouya

  سلام خسته نباشید….
  من دیشب خواب دیدم تو یه جایی هستم مثل تپه.چند تا سنگ خیلی خوشرنگ و درخشان پیدا کردم.خیلی هم قیمتی و زیبا بودن.تعبیرش چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن گوهر و سنگ قمتی امده است که می تواند نشان از رسیدن به زنی ارزنده و یا فرزندانی صالح باشد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد

  خواب دیدم ک زمین رو یخوردهاز بغا کندم و کلی انگشتر نقره فیروزه درشت و کلی سنگ قیمتی بزرگ پیدا کردم
  لطفا تعبیر کنید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده ی نزدیک و درپی تلاشی که می کنید به چیزی بسیار با ارزش خواهید رسید که برای شما بسیار خیر است و به تعهد مربوط است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مریم محمدی

  سلام،روزتون بخیر،بنده خواب دیدم از دست یک خانم یک انگشتر خریدم که یک سنگ صورتی بزرگ داشت و من خیلی خیلی اون انگشتر رو دوست داشتم و دستم کردم،انگار که توی خواب دلم می خواست این سنگ رو بخرم…رنگ سنگ خیلی زیبا بود و مورد علاقه م…
  می شه لطفا تعبیرش رو برام بنویسید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب انگشتر و سنگ قیمتی خوب است اگر از شما نگرفته باشند و اینکه شما ان را گرفته اید یعنی به شما خیری که دوست دارید خواهد رسید و نشان بر سود و منفعت دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. محمدحسین

  من خواب دیدم از جایی با ماشین عبور میکنیم و سرعت ما کم است و من در را بازکردم و از بغل جاده که کلی سنگ جواهر ریخته بود مشت مشت برمیداشتم و افراد دیگر در ماشین برنمیداشتن مثل اینکه نمیدیدن سنگ ها را یا نمیدونستن اینا قیمتی هستن
  تعبیر خواب بنده چیه!؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور از چیزی که دیگران به آن توجه نمی کنند می توانید خیر زیادی کسب کنید و از این رو بسیار باید در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. ناهید

  سلام،من خواب میبینم که از کف پایم سنگ های قیمتی بیرون می آید ومن با تعجب به این سنگ ها می بینم وپدرم را صدا میزنم.بیدار میشم.
  لطفا تعبیر خواب مرا بنویسید.ممنون شما.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پا آمده است که نشان از مسیر شما می تواند داشته باشد و تعیبر گوهر هم در خواب برای شما به این صورت خواهد بود که شما در اینده مسیری خواهید داشت که برای شما بسیار خیر است و باید بدانید که خانواده ی شما در این مسیر بسیار مهم هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مرضیه سادات

  من خواب دیدم که خواهرم درجایگاهی مثل جایگاه عقد نشسته و مادرم یک دستبند طلای پهن که دورتا دورش نگینهای مشکی خیلی قشنگ هست به خواهرم هدیه داد. خواهرم دسبند که بیشتر شبیه النگوی پهن بود را بدستش کرد و دیدیم که دوتا دیگه النگو(دستبند) دقیقا شبیه اونیکه مامانم بهش داده به دستش هست اما اون دوتا قبلی یکی بزرگتر و یکی دیگه خیلی بزرگتر از اونیکه مادرم بهش داده بود.
  نکته:خواهرم مجرده دم بخته و اخیرا خیلی با خواستگاراش صحبت میکنه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این شکل تعبیر گردد که برای ایشان انتخاب های خیری در پیش است که باید بین آن ها یکی را انتخاب کنید و از این رو این خواب از هر جهت خیر است انشالله.
   سربنلد و پیروز باشید

 9. نازنین

  سلام
  من خواب دیدم که توی یک رودخانه پر بود از گل و لای کلی سنگ امیتیست ریخته شده بود
  همه رو جمع کردم هر جا رو که نگاه میکردم از اون سنگ بود و تماما همه رو جمع کردم که یهویی تمام رودخانه که پر از گل و‌ لای بود تبدیل شد به گل های نیلوفر
  و از نشد دیگه سنگ جمع کنم و از خواب پریدم‌

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر بسیار خیر است و می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ای نه چندان دور اگر مجرد هستید شخصی بسیار خیر و اگر متاهلید تغییری در زندگیتان رخ خواهد داد که برای شما بسیار نیکو خواهد بود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ابوذر نیک

  خواب دیدم سنگی با خط میخی میدرخشد وپس از مدتی خاموش شد بالای سنگ دو مجسمه شیر سنگی روبروی هم وپایین سنگ یک قبر گبری قدیمی بود در خواب فکر کردم سنگ گوهر شب چراغ هست لطفن برام تعبیر کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا می تواند باشد کهشما در اینده ای نزدیک با شخصی آشنا خواهید شد که برای شما بسیار خیر و نیکو است و شیر هم در این خواب نماد اقتدار و قدرت آن شخص می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید