تعبیر خواب کابل

دیدن کابل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کابل در خواب چیست؟

دیدن کابل در خواب

کابل در خواب های ما نشان امنیت است و به هر صورتی که باشد و ببینید بد نیست.

اگر در خواب ببینید که خودتان کابل کشی می کنید امنیت به وجود می آورید و تسکین خیال و آرامش قلب می یابید.

اگر از خانه خویش به بیرون کابل می کشید آرامش و سکون و امنیت را به دیگران نیز می دهید و اگر از بیرون به خانه خویش کابل کشی می کنید تعبیر همان است که در آغاز نوشتم.

اگر دیدید عده ای مشغول کشیدن کابل هستند امنیت عمومی به وجود می آید یا مژده ای به همه کسانی که در اطرافتان هستند می رسد که سبب خوشحالی می شود.

اگر دیدید جایی که دیگران کابل کشی می کنند به شما تعلق دارد امنیت کلی حاصل می کنید و مجموع حوادثی که اتفاق می افتد به سود شما تمام می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب طناب

☺ تعبیر خواب «کابل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کابل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


24 دیدگاه

 1. م.ا

  سلام من خواب دیدم درون خانه ما یک الاغ سفید هست ک با دندانش یک کابل ارتباطی رو قطع کرد ک فک کنم کابل و سیم ارتباطی انتن تلوزیون بود و اون الاغ در گوشه ای از خانه سکنی کرده بود و از خانه خارج نمیشد تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دقیقا می تواند به این معنا باشد که در اینده نزدیک به واسطه ی کسی که نزدیک شما است و برای شما خیری ندارد چیزی که رابط خیر است از شما دور شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. حامد

  سلام من خواب دیدم تو مزرعه مون هستم دوتا سیم دستم بود که دو تاشو لخت شده بود از وسط وقتی من کشیدم بهم خوردن و اتصالی دادن و دستهای منو جرقه گرفته و زمینمون آتیش گرفت من تو زمینمون دارم میدوم که برق منو ول کنه آخر اونقدر دستم و تکون دادم ولگرد تعبیرش چیه خواهشا بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سیم لخت می توان به این صورت دارای تعبیر دانست که اشاره ای از عدم امنیت است و از این رو ممکن است خواب شما به این موضوع اشاره داشته باشد و باید بسیار اگاه باشید.
   حتما صدقده بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. امیر

  سعلام
  خواب دیدم ک دارم با کابل هایی ک از ی ک تیر برق
  عبور کرده و ب چند کابل دیگر متصل ور میرفتم
  ک روبروی منم مادرو بردارم بودن
  ک یهو ی اتصالی رخ دادو اتیش گرفتن کابلا
  ی نگا ب مادرم کردم بعد از او خدافزی کردم یک لحظه حس کردم دارم میمیرم ک کابلا اومدن روی سرم و برق گرفتم اما یهوی…. خودمو پرت کردم اونور ک از خواب پریدم
  لدفا تعبیرشو بگین
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دستکاری کردن کابل برق می توان به این صورت تعبیر دانست که خود بیننده ی خواب مرتکب غملی شود که سبب شود ارامش از زندگی ایشان برودو از این رو بسیار در رفتار خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فاطی

  سلام من خواب دیدم که شارژ شکست یعنی نسو شد میشه تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که از تعابیر مربوط به وسیله ای که سبب ارتباط است داریم می شود استنباط کرد که تعبیر خواب کابل نشان از رابطه است و این خواب می تواند به معنای آن باشد که شما در اینده رابطه ای را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. Saba

  سلام من دیشب خواب دیدم که رفتم داخل مغازه یک پیرمرده و همه جا شلخته پلخته و بهم ریخته بود همه چیزم بود اونجا.
  بعد یکم جلوتر چنتا کمد دیدم وسایل داخلش مال دوستم بود. داخلش ۷ یا ۶ تا حوله صورتی و سفید بود. بعد یه کابل شارژرم دیدم اونجا رنگ کابل طلایی بود. قرار بود اون مغازه بزرگ با بمب منفجر بشه و منم داخلش بودم.
  سریع چند تا وسایل دوستم رو برداشتم و اومدم بیرون و پشت یه سرپناه قایم شدم و بعدش خونه ترکید و رفت رو هوا.
  اون وسایل و کمد مغازه هه شبیه انیمیشن های ژاپنی بود ولی واقعی ترش
  تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما و ایشان هر دو خیر است و می تواند به این معنا باشد که شما در اینده برای ایشان کاری انجام خواهید داد که سبب امنیت و ارامش شما و ایشان است و از این رو این خواب بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Amirreza

  سلام من خواب دیدم که دو کابل برق را به نوبت در دست گرفته و جدا میکنم و دستگاهی را قطع میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند برای شما به این صورت تعبیر گردد که در اینده برای رسیدن به امنیتی ذهنی در زندگی خود مجبور به قطع و تغییری در روابط خود هستید. از این رو از بابت دیدن آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. امید

  خواب دیدیم به همراه مادر و برادر از جایی (مانند پارک) رد میشدم از پایین و داخل درخت سیم هایی داشت آتش میگرفت. برادرم و خودم به فکر ریختن آب بودیم که مادر ما رو بر حذر داشت که آب مشکل را بدتر میکند ولی با ریختن اولین سطل آب توسط برادرم، تاثیر خوبش رو دیدیم.

  همونجا من با دندان کابل ها رو گاز گرفتم (کابلها فقط روکش داشت و سیمی داخلش نبود و براحتی پاره شد) گفتم دیدی آب، خاموش میکنه!؟ بعد با ریختن آب های بعدی آتش را خاموش کردیم و از انتشار آن جلوگیری کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که در اینده ممکن است در وضعیتی قرار گیرید که سبب از دست رفتن امنیت ذهنی شما شود اما به کمک شخصی که ممکن است برادر مذکور شما باشد این موضوع قابل حل خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. بایسته

  سلام من خواب دیدم که کابل شارژر گوشیم قطع شده و دنبال شارژر میگردم و در اخر شارژر جدیدم که سفید رنگه از تو کیف پیدا میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که در زندگیتان چیزی را از دست می دهید که سبب رسیدن به وضعیت بهتری برای شما خواهد شد و از این رو نباید از بابت ان نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. سوگند

  سلام من خواب دیدم گوشیم رو گرفتم وبعد به شارژر متصل کردم و قسمتی از سیم شارژرم لخت شده ومن توسط برق گرفتگی شدید که میلرزیدم نمیتونستم داد بزنم ودر اخر فوت شدم تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب امده است که کابل در خواب شما به معنای رابطه ای برای رسیدن به امنیت است اما دراین خواب برای شما نشان از ان دارد که شما به واسطه ی رابطه ای ممکن است دچار مشکلی شوید و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مجید

  سلام من خواب دیدم یک عالمه شارژر گوشی دارم میخوام گوشی خودم رو بزنم یک عالمه دنبالش گشتم تا پیدا شد بهش خورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما به واسطه ی تلاشی در اینده ی خود که ممکن است به رابطه ای از روابطتان مربوط باشد به ارامش برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. رضا

  با سلام.
  خواب دیدم که در خانه ما کابل تلفن از داخل کمد کشیده شده. مادر زنم دستش را به آن کابلها زد و آن کابلها از هم گسیخت و پاره شد.
  به او گفتم چگونه درستش کنم. او کابل از هم گسیخته را به من داد و گفت آنها را درست کن. گفتم با اینها کن دست نمی شود. گفت میشود. گفتم اگر میشود خودت درست کن.

  گفتم با اینها درست نمیشود و کابل جدید میخواهد رفت تا کابل جدید بیاورد ولی برنگشت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت باشد که خدای ناکرده در زندگی شما به واسطه ی شخصی دیگر آرامش از بین برود و ان شخص خود را مسئول این موضوع نداندو از همین رو باید بدانید که به هیچ وجه اجازه ی دخالت دیگران در زندگی خود را ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مهناز

  سلام من خواب دیدم دونه دونه تیر برق ها صدای بلندی میداد و برق قطع میشد و میترسیدم تیر برق بیافته و کابل برق کنده شد و خورد تو صورت یک بچه وپلکش پاره شد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وقوع حادثه ای می دهد که شما نزاره گره آن خواهید بود و احتمالا اینکه آسیبی به شما برسد چه مالی و چه جانی کم است اما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید