تعبیر خواب کابل

دیدن کابل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کابل در خواب چیست؟

دیدن کابل در خواب

کابل در خواب های ما نشان امنیت است و به هر صورتی که باشد و ببینید بد نیست.

اگر در خواب ببینید که خودتان کابل کشی می کنید امنیت به وجود می آورید و تسکین خیال و آرامش قلب می یابید.

اگر از خانه خویش به بیرون کابل می کشید آرامش و سکون و امنیت را به دیگران نیز می دهید و اگر از بیرون به خانه خویش کابل کشی می کنید تعبیر همان است که در آغاز نوشتم.

اگر دیدید عده ای مشغول کشیدن کابل هستند امنیت عمومی به وجود می آید یا مژده ای به همه کسانی که در اطرافتان هستند می رسد که سبب خوشحالی می شود.

اگر دیدید جایی که دیگران کابل کشی می کنند به شما تعلق دارد امنیت کلی حاصل می کنید و مجموع حوادثی که اتفاق می افتد به سود شما تمام می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب طناب

☺ تعبیر خواب «کابل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کابل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. سوگند در 1399/09/09در6:03 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم گوشیم رو گرفتم وبعد به شارژر متصل کردم و قسمتی از سیم شارژرم لخت شده ومن توسط برق گرفتگی شدید که میلرزیدم نمیتونستم داد بزنم ودر اخر فوت شدم تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در8:11 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب امده است که کابل در خواب شما به معنای رابطه ای برای رسیدن به امنیت است اما دراین خواب برای شما نشان از ان دارد که شما به واسطه ی رابطه ای ممکن است دچار مشکلی شوید و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مجید در 1399/08/04در9:50 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم یک عالمه شارژر گوشی دارم میخوام گوشی خودم رو بزنم یک عالمه دنبالش گشتم تا پیدا شد بهش خورد

  • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:32 ب.ظ

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما به واسطه ی تلاشی در اینده ی خود که ممکن است به رابطه ای از روابطتان مربوط باشد به ارامش برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رضا در 1399/08/02در1:22 ب.ظ

  با سلام.
  خواب دیدم که در خانه ما کابل تلفن از داخل کمد کشیده شده. مادر زنم دستش را به آن کابلها زد و آن کابلها از هم گسیخت و پاره شد.
  به او گفتم چگونه درستش کنم. او کابل از هم گسیخته را به من داد و گفت آنها را درست کن. گفتم با اینها کن دست نمی شود. گفت میشود. گفتم اگر میشود خودت درست کن.

  گفتم با اینها درست نمیشود و کابل جدید میخواهد رفت تا کابل جدید بیاورد ولی برنگشت.

  • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:34 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت باشد که خدای ناکرده در زندگی شما به واسطه ی شخصی دیگر آرامش از بین برود و ان شخص خود را مسئول این موضوع نداندو از همین رو باید بدانید که به هیچ وجه اجازه ی دخالت دیگران در زندگی خود را ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهناز در 1399/05/29در10:18 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم دونه دونه تیر برق ها صدای بلندی میداد و برق قطع میشد و میترسیدم تیر برق بیافته و کابل برق کنده شد و خورد تو صورت یک بچه وپلکش پاره شد.

  • یاسین صداقت در 1399/06/02در1:01 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وقوع حادثه ای می دهد که شما نزاره گره آن خواهید بود و احتمالا اینکه آسیبی به شما برسد چه مالی و چه جانی کم است اما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید