تعبیر خواب لاک پشت

دیدن لاک پشت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لاک پشت در خواب چیست؟

دیدن لاک پشت در خواب

لاک پشت زن یا مردی است پیر و کهن سال. پر حوصله و بسیار موقر و سنگین، صبور و آرام که پند می دهد و خیر و صلاح انسان ها را می خواهد.

اگر در خواب ببینید که لاک پشتی دارید که مربوط به شماست، مثلا در باغ یا ملک شما زندگی می کند نشان آن است که به صبر و حوصله نیاز دارید.

ضمیر و درونتان شما را به صبر و حوصله و بردباری دعوت می کند و این دعوت را با نشان دادن لاک پشت به شما می رساند.

همین طور ممکن است پیری کهن سال و با تجربه در مسیر ِقرار بگیردکه همین دعوت را بکند و شما را پند بدهد و راهنمایی کند. اگر در خواب ببینید بر لاک پشتی نشسته اید به یک سفر دور می روید یا در دریا مسافرت خواهید کرد که این سفر شما بسیار طولانی خواهد بود.

اگر در خواب ببینید گوشت لاک پشت می خورید عمرتان طولانی خواهد بود یا میراثی به شما می رسد که صاحب آن پول و ثروت در دیاری بعید می زیسته و اکنون هم آن مرده ریگ در فاصله ای دور قرار دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماهی

☺ تعبیر خواب «لاک پشت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لاک پشت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. Tooba در 1399/06/10در7:43 ب.ظ

  سلام من واقعا ی لاکپشت دارم
  خواب دیدم که تو حیاط خونمون لاکپشتم و ی حیوون کوچیک و عجیبی تقریبا مثل مار باهم یجورایی دعوا میکردن اون حیوون لاکپشتو کامل بلعید و چن ثانیع بعد لاکپشت از بدنش بیرون اومد و حیوون ب طرز عجیبی بزرگ شد و لاکپشت بلعیدش
  اصلا جَو خوابم اشفته بود

  • یاسین صداقت در 1399/06/11در10:48 ق.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان اول بر ترس از دست دادن لاک‌پشت تان هستید و دوم اینکه تعبیر بر آن است که دشمنی در کمین فرد بزرگسال خانه شما است و اینکه احتمالا بر آن آسیب بزند و می‌تواند این خواب تنها به علت آشفتگی ذهن باشد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. بنفشه در 1397/05/16در10:28 ق.ظ

  سلام. من واقعا یه لاکپشت دارم و دیشب خوابش رو دیدم.خواب دیدم لاکپشتم داره تو خونه راه میره بعد من سرش رو کندم و می خوام بخورمش و هنوز داشت دست و پاهاش تکون می خورد و من تو خواب متعجب بودم از کاری که کردم و حس می کردم داره درد می کشه

 3. بابك در 1391/07/29در2:24 ب.ظ

  بد بود

نظر خود را بیان کنید