تعبیر خواب لاک پشت

دیدن لاک پشت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لاک پشت در خواب چیست؟

دیدن لاک پشت در خواب

لاک پشت زن یا مردی است پیر و کهن سال. پر حوصله و بسیار موقر و سنگین، صبور و آرام که پند می دهد و خیر و صلاح انسان ها را می خواهد.

اگر در خواب ببینید که لاک پشتی دارید که مربوط به شماست، مثلا در باغ یا ملک شما زندگی می کند نشان آن است که به صبر و حوصله نیاز دارید.

ضمیر و درونتان شما را به صبر و حوصله و بردباری دعوت می کند و این دعوت را با نشان دادن لاک پشت به شما می رساند.

همین طور ممکن است پیری کهن سال و با تجربه در مسیر ِقرار بگیردکه همین دعوت را بکند و شما را پند بدهد و راهنمایی کند. اگر در خواب ببینید بر لاک پشتی نشسته اید به یک سفر دور می روید یا در دریا مسافرت خواهید کرد که این سفر شما بسیار طولانی خواهد بود.

اگر در خواب ببینید گوشت لاک پشت می خورید عمرتان طولانی خواهد بود یا میراثی به شما می رسد که صاحب آن پول و ثروت در دیاری بعید می زیسته و اکنون هم آن مرده ریگ در فاصله ای دور قرار دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماهی

☺ تعبیر خواب «لاک پشت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لاک پشت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. لیلا منفرد

  سلام خانم ۴۲ ساله هستم متاهل
  من صبح حدود ساعت ۱۰ خواب دیدم در بیابان هستم با دو خواهرم و شوهراشون ناگهان چیزی به درون بدن من رفت خیلی ترسیدم و با زحمت دستم را درون رحمم کردم و با کمی ترس ۳ لاک پشت را به ترتیب از رحمم بیرون اوردم و پرت کردم اندازه متوسط داشتند و زنده بودند و بعد هم کلی باتری یکجا از رحمم خارج کردم .بعد از بیابان بیرون امدیم.لطفا تعبیرش را بگویید

 2. Salman

  با سلام من خواب دیدم یک لاکپشت را به صورت وارونه گذاشته ام و لاکپشت سعی بر این داشت که خودرا از دست من نجات دهد و فرار کند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تبعیر باشد که شما در تلاشید که صبر و حوضله خود را از بین برید و باید هرچه سریعتر این کارا را متوقف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مونا

  سلام من خواب دیدم دختر بچه ای داره لاک پشت رو درحالیکه زنده است گاز میزنه و میخوره ومن میگم اون حیون زنده است گناه داره.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این صورت تعبیر گردد که باید در امری که دیگران شما را به عجله کردن تشویق می کنند صبر کنید و این موضوع برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مریم .از اردبیل

  من یک خانم ۵۰ ساله هستم قبلا” هم خانه خرگوش داشتیم من امروز خواب دیدم یک تنگ داخلش یک ماهی سیاه کوچک بود ویک لاک پشت خرگوش توسی رنگ در کنار تنگ یک دفعه داخل تنگ رفت وباسرعت هم ماهی وهم لاک پشت را خورد نگرانم لطفا خوابم را تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند برای شما به این معنا باشد که شما در اینده برای انجام موضوعی چیز خیری را از دست می دهید و چیز شری هم از شما دور خواهد شد و این موضوع نشان گر آن است که تصمیم شما مبنی بر جبر بوده است و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Tooba

  سلام من واقعا ی لاکپشت دارم
  خواب دیدم که تو حیاط خونمون لاکپشتم و ی حیوون کوچیک و عجیبی تقریبا مثل مار باهم یجورایی دعوا میکردن اون حیوون لاکپشتو کامل بلعید و چن ثانیع بعد لاکپشت از بدنش بیرون اومد و حیوون ب طرز عجیبی بزرگ شد و لاکپشت بلعیدش
  اصلا جَو خوابم اشفته بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان اول بر ترس از دست دادن لاک‌پشت تان هستید و دوم اینکه تعبیر بر آن است که دشمنی در کمین فرد بزرگسال خانه شما است و اینکه احتمالا بر آن آسیب بزند و می‌تواند این خواب تنها به علت آشفتگی ذهن باشد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. بنفشه

  سلام. من واقعا یه لاکپشت دارم و دیشب خوابش رو دیدم.خواب دیدم لاکپشتم داره تو خونه راه میره بعد من سرش رو کندم و می خوام بخورمش و هنوز داشت دست و پاهاش تکون می خورد و من تو خواب متعجب بودم از کاری که کردم و حس می کردم داره درد می کشه

 7. بابك

  بد بود

نظر خود را بیان کنید