بسیاری از قاچاقچیان حیوانات تا به حال در حین ارتکاب جرم دستگیر شده اند که از میان آن ها عده ای هستند که به طرز عجیبی  دست به قاچاق زده اند. این افراد با روش های غیر عقلانی قصد پیشبرد اهدافشان را داشتند که البته شکست خوردند و تسلیم قانون شدند.

قاچاق با چمدان

قاچاق با چمدان

یک مرد اهل افریقای جنوبی چند سال پیش به جرم قاچاق 70 حیوان زنده آن هم با چمدانش دستگیر شد. این مرد 28 ساله قصد داشت تعدادی از حیوانات باارزش را وارد ژوهانسبورگ کند. این قاچاقچی تمام حیوانات که اکثر آن ها وحشی بودند را از تایلند تا افریقای جنوبی در چمدانش گذاشته بود که سرانجام توسط پلیس دستگیر شد. در میان حیوانات نمونه های مختلفی از حیوانات نایاب تا بچه کروکدیل های گران قیمت وجود داشتند.

قاچاق حیوان زیر لباس

قاچاق حیوان زیر لباس

در اتفاقی جالب یک مرد نروژی سعی داشت حیوانات مختلف را با پنهان کردن در زیر لباسش از کشور خارج کند. این مرد 14 مار پیتون کوچک را به همراه 10 مارمولک کمیاب در کیسه های مختلفی قرار داده بود و کیسه ها را نیز به بدنش متصل کرده و با لباس ان ها را پوشانده بود. مامورین وقتی به این قاچاقچی مشکوک گردیدند که در حین گشتن کیفش با یک مار عجیب روبرو شدند. ارزش همه حیواناتی که این مرد قصد قاچاق آن ها را داشت نزدیک به 10 هزار دلار بود.

قاچاق ماهی زنده

قاچاق ماهی زنده

سه سال پیش مامورین فرودگاه ملبورن متوجه حضور یک مسافر عجیب در سالن شدند و پس از متوقف کردن و بازرسی او به موردی بسیار عجیب برخورد کردند. این خانم با استفاده از یک لباس مخصوص قصد داشت 51 ماهی زنده و در حال انقراض را از سنگاپور وارد استرالیا کند. او تمامی ماهی ها را در 15 کیسه متفاوت قرار داده بود. ماهی ها پس ازکشف سریعا  به آکواریمی در نزدیکی فرودگاه منتقل شدند چرا که نیازمند رسیدگی های خاصی بودند. ارزش این ماهی ها نزدیک به 30 هزار دلار برآورد شده است.

قاچاق پرنده در جوراب

قاچاق پرنده در جوراب

“سونی داگ” مسافر 46 ساله ای است که به دلیلی عجیب در فرودگاه لس آنجلس دستگیر شد. این مرد در حالی به چنگ پلیس افتاد که 14 پرنده زنده در جورابش پنهان کرده بود! مامورین فرودگاه از روی صدایی که از پای این مرد خارج می شد به او شک کردند و پس از بازرسی توانستند 14 پرنده زنده که تحت فشار خاصی قرار داشتند را پیدا کنند.این مرد پس از این حادثه برای مدت 4 سال به زندان محکوم شد.

قاچاق مار در کیف

قاچاق مار در کیف

در سال 2010 عکس های ایکس دست یک مرد استرالیایی را رو کرد. یک قاچاقچی 24 ساله قصد داشت 44 مار سمی را به همراه 24 مارمولک نایاب و 16 مارمولک آبی از استرالیا به بانگکوک قاچاق کند. این مرد همه حیوانات زنده را درون کیفش ریخته بود و از این رو اشعه ایکس دستش را در فرودگاه رو کرد. ارزش تمامی این حیوانات در بازار رسمی نزدیک به 90 هزار پوند برآورد شده است که در بازار سیاه می توانست تا 200 هزار پوند بالا برود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید