تعبیر خواب چتر

دیدن چتر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چتر در خواب چیست؟

تعبیر خواب چتر umbrella

باران در جائی نعمت و خیر و برکت است و در جائی بخصوص اگر برسر و روی انسان ریخته شود غم و اندوه است لذا چتر وسیله دفاعی است در مقابل غم ها و غصه هائی که پیش می آید.

دیدن خواب چتر برای زن، شوهر است و پناهگاه و نقطه اتکا ابن سیرین می گوید اگر بر سر کسی چتر بگیرند حرمت و احترام و عزت می یابد.

اگر در میان جمعی که چتر ندارند و باران هم نمی بارد چتر بگیرید عملی خلاف انجام می دهید که بی اعتبار می شوید و مردم پشا سر شما بد می گویند.

همین طور است اگر همه چتر داشته باشند و شما نداشته باشید احساس تنهائی و بی کسی می کنید.

اگر باران ببارد و چتر داشته باشید و باز نکنید غم وغصه بر سر شما می بارد و در بیداری از امکاناتی که دارید سود نمی برید.

اگر زنی ببینید که چتری رنگین و قشنگ دارد شوهرش به پول می رسد و اگر مردی ببینید چتری گسترده دارد امنیت می یابد.

چتر سوراخ شکست است برای بیننده خواب.

چتر سیاه نیکو است ولی چتر سفید ضعف و خود باختگی است در مقابل مشکلات است.

چتر سبز خرمی و نشاط است چتر زرد غم و بیماری است چتر پاره و از هم در رفته غم و رنج و پریشانی است و چنانچه زنی ببیند چتری شکسته و پاره دارد شوهرش بیکار می شود.

همچنین خواب شما ممکن است با تگرگ ، برف، باران و آب مرتبط باشد.

☺ تعبیر خواب «چتر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چتر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. کوثر

  بعد یادم رفت بگم من دوتا چتر بردم چون گفتم خواهر دومیم چتر نداره یکی واسه خودم بردم یکی واسه خواهرم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خوب شما نشان بر خیر بودن دارد و ممکن است بە این صورت تعبیر شود کە کفش نشان بر خواستگار و همسر دارد کە شما بە میل و خواستە خودتان با فردی ازدواج خواهید کرد و دیدن چتر نشان از این است کە خودتان و خواهرتان از حمایت خانوادە بهرە نیک خواهید برد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. کوثر

  من خواب دیدم دست خواهر کوچیکمو گرفتم بعد رفتم داخل یه حسینیه یا مسجد بعد ی نفر که چهره خیلی نورانی داشت جفتش ی بچه کوچیک دختر با ی زن و یه مرد بعد مردی که جفت مرد نورانی بود اومد پیشم و فک کنم گفت ی چیزی واست دارم منو اجیم رفتیم بیرون بعد اونجا ی حراجی زده بودن کلا سه تا مغازه بودن که من از ی کفش اسپرت سیاه و سفید خوشم اومد و گرفتمش بعد رفتم جلوتر چتر گذاشته بودن ولی صاحب مغازه نبود دوتا چتر رنگی بردم چون بقیشون خراب بودن بعد رفتم جلوتر ی مردیو دیدم نشسته بود از ی چیزی خوشم اومد خواستم پولشو بدم گفت این برای تو هست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده برای شما چیزی در راه است که سبب رسیدن امنبت به شما شودو باید بدایند که بسیار خیر است ولی رسیدن به ان مستلزم داشتن ایمانی قوی است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ابراهيم

  باسلام
  بنده تويك كارگاه محوطه باز بزرگ كارميكنم ماسه شويي
  بنده خواب ديدم تومحوطه كارگاه ايستاده بودم كه ازاسمون همين طورچتر رنگي داشت رد ميشد وبعضياشون هم توكارگاه ميفتادن همه كارگرا شروع به جمع كردن چتراكردن حتي چتربرابچه كوچك ها هم بود من هم يچنتايي جمع كردم گذاشتم كنار ورفتم ازاون چتراي كوچك بچها هم بيارم كه بارون گرفت وتمام چتراتوكارگاه افتادن منهم به همون چتراي خودم قانع بودم ولي هرچي چتركنارگذاشته بودموگم كردم پيداشون نكردم دستمونگاه كردم اون چتراي بچه كوچكاهم دستم نبودن برگشتم كه ازمحوطه كارگاه دوباره چترجمع كنم ديدم ملت تمام چترهاروبردن ومحوطه كارگاه هم شخمش كردن وامادس براي كاشت شلتوك باخودم گفتم كه تواين همه اب وگل ولاي چطورميتونم چترپيداكنم پشيمون شدم وخداروشكركردم وهمونجا سرجام وايسادم ونگاه ميكردم به محوطه ك پراب شده ولي حسرت اون چتراي كوچك وميخوردم كه نبودن اگه ميشه برام تعبيرش كنين ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلان
   تعبیر خواب چتر پیدا کردن در خواب بسیار خیر است و می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از مشکلی رها می شوید اما باید بسیار اگاه باشید که طمع را کنار بگذارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. یگانه

  سلام من خواب دیدم ازیک فروشگاه اومدم بیرون ویک عالمه چترهای رنگی به زمین افتادومن دویدم واونهارویکی یکی جمع میکردم برای خودم وخیلی خوشحال بودم که یک نفراومد وگفت این یکی چترمنه وگفتم باشه وتقدیمش کردم میخوام بدونم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چتر جمع کردن می تواند به این معنا باشد که شما ممکن است در اینده راه هایی بیابید که برای شما بسیار خیر هستند و از این رو باید قدر عافیت را بدانیدو مطمئن باشید که خداوند همراه شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. یاس

  سلام وقت بخیر
  همسرم خواب چترباز ها رو دیدن اما تو هر سایتی رفتم تعبیرش نبود خیلی ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید.

  همسرم خواب دیدن دوتایی رو بالکن ایستادیم ،که چتر بازی رو تو آسمون میبینیم که داره به آهستگی سقوط میکنه و افتاد تو زمین همسایه ، دوباره یه چتر باز دیگه رو تو آسمون میبینیم که چتر ش باز نشد و رفیقش تو هوا اونو گرفت تا زمین نخوره
  یکی دیگه از چتر باز ها هم داشت سقوط میکرد که از یه بالگرد طناب پرت میشه و نجاتش میده،یهو همه چتر بازا شکل لوزی رو تشکیل دادن و بهم چسبیدن ،و وی سیم برق خونه ما به آهستگی فرود اومدن،ما رفتیم بهشون خبر بدیم یکی از دوستان سقوط کرد اونا گفتن ،می دونیم اون مریض بود تازه از بیمارستان مرخص شده ، و بهش کمک کردن بلند شه و اون نفر فقط ضربه دیده بوده.و آسیب خاصی ندیده .
  خیلی فرمون درگیر این خواب شده اگه میشه راهنمایمون کنین ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند به این شکل تعبیر شود که از لحاظ روانی شما آمادگی انجام عملی که نیت آن را دارید را ندارید و اینکه باید مدتی از این نیت چشم پوشی کنید تا شکست را تجربه نکنید خواب شما به شما صقوط را نشان می‌داد که هشداری است برای شکست پس تا میتوانید از انجام اعمال جدید خود داری کنید که برایتان بهتر است و صدقه هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. صبا

  با سلام من در خواب دیدم که در خانه خودم. هستم وچندین چتر رنگارنگ ونو دارم وانها رو درحیاط خانه مان روی بند لباس اویزان میکنم تعبیر ان چیست؟واینکه بعضی از چترها رو باز وبسته میکنم؟ممنون ازشما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب کاملا به بیننده آن بستگی دارد.
   اگر زن هستید در آستانه ی انتخابی بزرگ هستید که میخواهید همه چیز را بسنجید و بعد انتخاب کنید که ممکن است انتخاب برای ازدواج و یا انتخابی برای مسایل زندگیتان باشد.
   اگر مرد هستید در مسایل کاریتان به دنبال راه چاره برای انتخابی هستید که آینده شما را خواهد ساخت.
   شما در این راه با درایت خود میتوانید که پیروز شوید پس گامهایتان را سنجیده بردارید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سبا

  سلام من خواب دیدم که یکی از بهترین دوستانم باها قهر کرده و بهم می گه که من خیلی بدم چون اون می خواسته بهم یه کادو بده روز بعد که من آشتیش کردم با خودم می گفتم خدا کنه که فکر نکنه من بخاطر کادو باهاش آشتی کردم و توراه مدرسه اون یه چتر بهم کادو داد در واقع سه تا چتر دستش بود یکی برای من که مثل همین چتری بود که عکسش رو گذاشتینو یکی مثل چتری که خودش تو واقعیت داره و یکی هم یه چتر گل گلی بود که خیلی به پالتویی که تنش بود میومد حتی تو خواب من بهش پیشنهاد کردم که با چتر یه عکس ازش بگیرم چون با پالتوش سته که قبول نکرد راستش رو بخواین من تو واقعیت یه دوستی دارم که جدیدن باهام قهر کرده حتی من نمی دونم به خاطر چی چند بار هم بهش زنگ زدم جواب نداده و وقتی هم من رو می بینه سلام نمی کنه اون دوست تو خواب از چتر خوشش اومده بود

  • سبا

   ببخشید یادم رفت بگم اون چتری که مثل چتر خودش تو واقعیت بود شکسته

 8. Kajal

  سلام من خواب دیدم که تویه مغازه پر چتر رنگی بودم و میخواستم یکی رو انتخاب کنم و بخرم

 9. شری

  سلام خواب دیدم با چتر نجات خیلی عالی فرود اومدم،تعبیرش چیست؟ممنونم.

نظر خود را بیان کنید