تعبیر خواب نخ

دیدن نخ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نخ در خواب چیست؟

تعبیر خواب نخ

باید ویژگی های یک نخ را در نظر بگیرید و انها را برایم تعریف کنید تا من بتوانم رمز و رازهایی را که در پشت خوابتان پنهان شده را برایتان عنوان کنم

نخ یک چیز ظریف است و لذا تنها با اعمال یک نیروی کوچک از هم پاره می شود. نخ نمادی از صبر در زندگی واقعی است ، شاید در زندگی واقعی شما استرس زیادی را تجربه کرده باشید و همین موضوع صبرتان را کم کرده باشد. بنابراین دیدن نخ در خواب به شما یادآوری می کند که باید صبر و حوصله خود را افزایش دهید.

همچنین بخوانید: تعبیر بند انداختن صورت

خواب های رایج با موضوع نخ:

 • رویاهایی درباره نخ ها.
 • نخ های پاره شده.
 • نخ قرمز.
 • نخ گره دار
 • کلاف نخ

تفسیر مختصر رویاهای مربوط به نخ ها

 • صبور باشید
 • نشانه ای از یک رابطه از هم گسیخته
 • نشانه ای از رابطه ای که برای همیشه دوام خواهد داشت.
 • چیزهای ناگواری که در عشق اتفاق خواهند افتاد
 • سوء تفاهمی که در رابطه تان پیش امده حل خواهد شد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب طناب

دیدن نخ در خواب نشانه چیست؟

دیدن خواب نخ نشان دهنده این است که شما در آستانه یک شکست قرار دارید. بنابراین توصیه من به شما این است که باید کمی تحمل خود را بیشتر کنید و صبر پیشه نمایید. نخ ها می توانند نشان دهنده یک زندگی پیچیده هم باشند ، اگر نخ ضخیمی را در خواب دیدید ، این بدان معنی است که زندگی شما دچار هرج و مرج شده است. ذهن ناخودآگاه شما به شما هشدار می دهد که باید زندگی خود را اصلاح کنید.

دیدن نخ پاره شده در خواب هشداری است که نشان می دهد از دست کسی که با شما رابطه نزدیکی دارد ، رنج خواهید برد. نخ می تواند نمادی از پیوند با دوستان و خانواده باشد و دیدن آن در خواب و رویاهایتان نشانه ای از این است که پیوند شما تحت آزمایش های خاصی قرار خواهد گرفت.

دیدن نخ از هم گسیخته نشانه خوبی برای یک رابطه نیست ، این احتمال وجود دارد که شما اعتقاد و اعتماد خود را نسبت به شریک زندگی خود از دست بدهید و به نقطه ای برسید که احساس کنید احساساتتان پایمال شده اند، شاید به دلیل اتفاق جدیدی که برای هر دوی شما رخ خواهد داد شک و گمان هایتان نسبت به هم افزایش پیدا کند. برقراری یک ارتباط دیگر بهترین راه برای حل و فصل این امور است..

نخ قرمز نشانه عشق واقعی است ، عشقی که ماندگار خواهد بود. نخ قرمز بخشی از سنت بسیاری از کشورها است که معنای ابدیت را بیان می کند. این نخ نشان دهنده نوعی رابطه است که پیوند روح و قلب را نشان می دهد

از طرف دیگر یک نخ گره خورده نشان می دهد که رابطه شما با عزیزانتان تحت فراز و نشیب های فراوان و سختی قرار خواهد گرفت. خبر خوب این است که مشکل شما با عزیزانتان هنوز هم می تواند حل و فصل شود ، اما برای جلوگیری از پاره شدن نخ باید مراقب باشید که این گره را چگونه باز می کنید.

برای جلوگیری از ایراد زخم عمیق تری به یکدیگر ، بهتر است شمرده شمرده گام بردارید. مراقب کلماتی که می خواهید بگویید باشید ، آنها صدمه بیشتری به شخص مقابلتان وارد خواهند کرد، درمان زخم های ناشی از حرف ها می تواند در مقایسه با زخم های واقعی مدت بیشتری طول بکشد.


تعبیر کلاف نخ

کلاف نخ به معنی وجود اختلاف در یک رابطه است. این احتمال وجود دارد که هر دوی شما از گوش دادن به حرف های یکدیگر امتناع کنید اما در عین حال بخواهید که موضوع حل و فصل شود. راه حل ساده است ، 5 دقیقه از وقت خود را به یکدیگر اختصاص دهید تا طرف مقابل بدون اینکه کلام طرف دیگر را قطع کند ، به توضیح کارهایش بپردازد و همچنان این نوع مکالمه را ادامه دهید تا سو تفاهم ها کاملا بر طرف شوند.


ریسیدن پنبه تعبیر کارهاست و چنانچه در خواب ببینید که پنبه را به نخ تبدیل می کنید با عقل و تدبیر اقدام به کاری می نمائید که برای شما منفعت همراه می آورد و نتیجه خوب دارد.


☺ تعبیر خواب «نخ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نخ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. صهبا

  سلام اگر در خواب اطرافیان درتواست کرده باشند که لباسم را با نخ قرمز بدوزم درحالی که لباس پاره نباشد و من اصلا نخ قرمزی آن اطراف ندیده باشم تعبیر چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب نشان از ان باشد که شما در اینده نزدیک به رابطه پایدار عاشقانه ای ورود خواهید کرد که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Dori

  با عرض پوزش من نفهمیدم منظورتون از کار غیر صالح چیه من راستش در خواب بعد بند انداختن برای ایشون میشه گفت خیلی صمیمی هستیم با زنداییم و شبی خواهر و برادر از بچگی بزرگ شدیم بعد بند دیدم ایشون خیلی بد بر خورد می‌کرد دوری میکردن آخر سر زنداییم گفت تو امیر رو دوس داری منم اونقدر عصبی شدم از خونه بیرونشون کردم که جطور اجازه همچی حرفی رو دادن که ایشون شبی برادر من هستن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   منظور از کار غیر صالح کار غیر شرعی نیست و کاری بد هم می تواند به این مفهوم نزدیک باشد.
   گفتن این نکته هم ضروری است که تعبیر خواب علمی لدنی است که مخصوص فرستادگان خداست و انچه که در اینجا خدمت شما گفته می شود، همگی بر اساس تعابیر صالحین است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Dori

  سلام من خواب دیدم پسر دایی مجردم از من خواستن که بخشی از صورتشونو بند بندازم براشون من خودمم مجرد هستم و 2 سال از ایشون بزرگ ترم، البته اینم بگم چون مهارت خاصی دارم همیشه برای همه خودم بند ميندازم، خلاص صورتشون زیاد پر مو نبود ی تک و توکی بود که انداختم که ن صورتشون قرمز شد ن خیلی دردشون گرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نه برای شما می تواند خیر باشد و نه برای ایشان و بر اساس تعابیر نشان از کاری غیر صالح است که باید نسبت به آن بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Reza

  سلام
  اگر در خواب ببینیم
  درحال درآوردن نخی پیوسته و بسیار بلند از دهان هستیم. تعبیرش چیست؟

  نظر شما در انتظار تایید مدیریت است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب نشان از ان باشد که شما از رابطه ای که برای شما خیر نیست دور خواهید شد وخودتان به دست خودتان آن را قطع خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید