تعبیر خواب بند انداختن صورت

دیدن بند انداختن صورت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بند انداختن صورت در خواب چیست؟

بند انداختن صورت Threading
تعبیر خواب بند انداختن صورت زن چیست؟

بند انداختن عملی است که مربوط به زنان می‌باشد و دیدن آن برای مردان مناسب نیست.

تعبیر دیدن خواب بند انداختن صورت زن

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید بعد از بند انداختن، صورت شما لطیف شده است، علامت آن است که به آسودگی و آرامش دست می‌یابید و دوستان مطیع ادارة شما خواهند بود. اما اگر بعد از بند انداختن صورت شما زبر و چرکیده به نظر برسد، علامت آن است که با مشاجرات و اختلافات بسیاری روبرو خواهید شد.

تعبیر دیدن بند انداختن صورت مرد در خواب

مطیعی تهرانی: آرایش چهره، بند انداختن صورت، زیر ابرو برداشتن و ماتیک مالیدن به لب‌ها و همه این کارها که برای زنان مجاز و عادی است برای مردان در خواب خوب نیست و گویای بدنامی و رسوایی است.

تعبیر خواب اصلاح صورت زن

اگر زنی خواب ببیند چون مردان صورت خود را اصلاح می‌کند، علامت آن است که آنقدر خصوصیات مردانه در رفتارش هویدا می‌شود که مردان با تنفر از او روی بر می‌گردانند.

همچنین خواب شما ممکن است با بدن پر مو ، اصلاح صورت مرد ، تراشیدن ریش ، داشتن سبیل و ژیلت زدن مرتبط باشد.

☺ تعبیر خواب «بند انداختن صورت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بند انداختن صورت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


57 دیدگاه

 1. س

  سلام خواب دیدم با خواهر بزرگترم و خاله ی همسرم که فوت شدن نشسته ام ولی انگار اونم تو خواب خواهر کوچکترم بود بهم میگفتند صورتت خیلی سیاه و تیره شده منم بهشون نشون دادم بخاطر موی زیادی هست که تو صورتم هست و موهای صورتم خیلی بلند بودن بعد اون خاله ی همسرم که فوت کردن گفت بیا برات بند بندازم و شروع کرد از پیشانی به بند انداختن که از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما خوابی خیر باشد و نشانی از ان باشد که در اینده به واسطه ی نزدیکان شما اصلاحی در زندگیتان شکل گیرد که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Azar

  سلام وقتتان بخیر.بنده دختری هستم که خواب دیدم یک خانمی که نمیشناسم پشت لب و چانه ام رو با ژیلت اصلاح میکند،بعد اصلاح صورت نرم و شفاف شد.ممنون میشم تعبیر کنید.

 3. لیلا

  سلام خواب دیدم پسر بردار مادربزرگم
  صورت مادربزگم رابند میانداخت ومن ازدور میدیدم ومیگفتم یواشتر دردش میاد

  بعد هم همون پسر دای صورت برادر خودمم هم بند انداخت

 4. فلاح

  با سلام
  خواب دیدم مادرم که حدود 15سال هست از دنیا رفته نشسته و خانمم داره پشت لبشون رو بند میندازه البته خواهرم هم کنارشون نشسته بودن و اون لحظه به من گفتن خیلی دلم هوس کله پاچه(آبگوشت)کرده،منم گفتم کاشکی زودتر بهم میگفی تا برم براتون بخرم .ممنون میشم اگر تعبیرش کنید

 5. شهرزلد

  سلام خواب دیدم خواهرم که چندین سال است فوت شده صورت مادرم رو اصلاح میکنه و به من هم میگه که آینه ایی که داری رو میفروشم و برات بزرگتر میگیرم

 6. دریا

  سلام من مجردم خواب دیدم دارم پشت لب خودمو بند ميندازم تعبیرش چیه

 7. زهرا محمدی

  سلام روزتان خوش خاب دیدم دارم صورت خاله م که یه مقدار مریض هستن رو بند میندازم نخ اصلاح رو خودشون آوردن نخهای بلند ی بودند وبه کم خیس که خاله م گفت خیس باشه بهتر موها رو می کنه و خوشحال بود که بندش می ندازم ممنون از تعبیر تون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب بند انداختن صورت امده است که می تواند نشان از چیزی خیر باشد و ان هم سلامتی برای ایشان است و این خواب ممکن است برای هردوی شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سمیرا

  سلام خواب دیدم کسی که می‌شناختیم از مادرم درخواست کرد صورتش رو بند بندازه مادرم گفت دخترم برات بند میندازه من نمیتونم تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می توانددر تعبیر این خواب به این صورت باشد که برای ایشان خیری در راه باشد که به شما دهند و از این رو برای شما بسیار می تواند خوب باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. الهه

  با سلام و احترام خواب دیدم دارم از ی عروس غریبه که لباس عروس به تن داره عکس میگیرم و مامانم که فوت کردن گوشه ‌ی دنباله عروس ی آینه گذاشته و داره صورت خودش رو بند میندازه و به من لبخند میزنه و منم مدام میبوسمش و قربان صدقه اش میرم
  ممنون میشم بهم پاسخ بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که ایشان در حال خوش هستند و از این رو خوابی بسیار خیر است و بدانید که می تواند برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فائزه

  سلام وقت بخیر من دیشب دیدم یه خانمی توی خیابون زمان مراسم عزاداری محرم روشو از خیابون برگردوند صورتش رو بند میزد و ب من نگاه کرد و یک لبخند زد ولی من نمی‌شناختم اون خانم رو

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب معنایی به این صورت داشته باشد که کسی را بینید که کاری خیر را در جایی که انتظارش را اصلا ندارید انجام دهد و از این رو برای شما تعجب برانگیز است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. Zahra

  سلام خواب دیدم ک دارم صورت عمه ام بند میندازم بعدش ک تموم شد رفتیم جشن خیلی شلوغ بود نشستیم بعد ی پسری ک خودشو این دیونه ها کرده بود اومد کنارمون نشست بعد ما ازش خیلی ترسیده بودیم و من همش از.دستش فرار میکردم دلم براش سوخت اومدم کنارش نشستم بعدش دیدم ی نفر ک انگار از قبل میشناختم ولی هیچ وقت ت واقعیت ندیده بودمش بعدش رفتم از جشن بیرون اینقدر گریه کردم اونم دنبالم میومد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به خیر باشد و از انجایی که بند انداختن صورت برای زنان خیر است، و گریه کردن در خواب های ما هم به خوب امده است پس می توان این خواب را به خیر دانست و از بابت آن نگران نبود.
   سربلند و پیروز باشید

 12. نیکا

  سلام خواب دیدم مادربزرگم که چندسال هست فوت کردن نیمی از صورتشون(پشت لبشون) اصلاح نشده ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای ایشان خیر نباشد و نشان از مشکلی برای ان مرحومه باشد و از این رو باید سعی کنید که اگر چیزی دراین دنیا برای ایشان وجود دارد ان را برطرف کنید و حتما برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. امیری

  خواب دیدم صورت مادر شوهرم که تازه فوت کردن رو بند انداختم و تمیز خوب شد ولی در خواب مرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بند انداختن صورت مرده ممکن است به این معنا باشد که شما باید کاری انجام دهید که سبب ارامش ایشان شود و از این رو برای ایشان خیراتی دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. مصوم

  سلام خواب دیدم تویه آرایشگاه زنانه بزرگی هستم ویه مرد که تو اون آرایشگاه کارمیکرد صورتمو بند انداخت ولی صورتم بازم مو داشت ومنم ناراحت بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که در تعبیر خواب بند انداختن صورت به وسیله ی مرد غریبه ممکن است نشان از ان باشد که شما در راه رسیدن به ارامش خود به چیزی غیر معمول مستمسک شوید که نباید این کار را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. مرضیه امیدوار

  خواب دیدم خواهرم پشت لبش را بند می اندازد و من هم مدام بهش میگم بیا صورت منم پره بند بنداز تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در حسرت ارامشی که ایشان دارند هستید و از این رو باید بر ان سعی کنید که به واسطه ی ایشان شما هم به ان شرایط برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ساناز

  با سلام
  نمی‌دونم در کدام صفحه باید از شما سیوال کنم در مورد خوابی که دیدم با پوزش میخواستم تعبیر خوابی رو که دیدم از شما بپرسم
  تو خواب صورت واضح خاله ام که در قید حیات هستند رو دیدم که از من سیوال می‌کنند که چرا ابروتو اصلاح نمیکنی ؟ و من گویا در خواب به ایشان فهماندم چون ابروهامو میدیدم که خوب هستند حالا نمی‌دونم که تعبیرش چیه با احترام ساناز

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است بر دو وجه باشد. اول انکه در ناخوداگاه شما ممکن است ترس از قضاوت دیگران باشد و شما از قضاوت دیگران بترسید.
   دوم انکه در تعبیر خواب اصلاح صورت به خیر برای زنان امده است و ممکن است نشان از ان باشد که شما باید در وضعیت خود تغییری خیر انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. آمنه انواری

  سلام خواب دیدم صورت مادرشوهرم که فوت شده درمیان جمعی گفت نخ بدهند صورتش را بند بیندازم این درحالی است که باکدورت وناراحتی ازجمع ما رفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که باید برای ایشان خیراتی دهید تا ارامش نصیبشان شود و از این رو هم از خداوند طلب بخشش کنید و هم این که خودتان حلال کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم که صورت دخترم را خواهر شوهرم اصلاح میکند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بندانداختن صورت به وسیله دیگران ممکن است نشان از ان باشد که به واسطه ی ایشان وضعیتی خیر پیش بیاید که ارامشی به واسطه ی ان به ایشان رسد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. مریم

  سلام خواب دیدم خانمي که فوت کرده فقط پیشانی مرا بند میاندازد تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مرده صورت دیگری را بند بیندازد ممکن است به این تعبیر باشد که به واسطه ی اعمال ماتاخر ایشان به شما چیزی رسد که سبب ارامش شود و از این رو برای ایشان خیراتی دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. سارا

  سلام مادرم خواب دیده که من با یکی از خواستگارانم برای عقد کردن رفتم و هیچکس همراه من نبوده و زمانی که برگشتم مادر آن آقا ابروهای من را اصلاح کرده و فقط چند تار مو از ابروهايم مانده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان ممکن است اشاره ای به ناخوداگاه باشد و دارای تعبیر عینی نباشد و ترس ایشان از ازدواج شما و کامل و ایده ال بودن همه چیز را برساند.
   سربلند و پیروز باشید

 21. ثمر

  سلام خواب دیدم صورت مادربزرگمو که فوت شدن رو بند میندازم ویه طرف صورتشون عین مرد مو داشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما با خیرات تان روح او را آرام خواهید کرد و باید بیشتر باشد و کامل تر تا روحشان در آرامش قرار بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. رها الماسی

  خواب دیدم که صورت خواهرم و زنداداشم رو که هر دوتاشون مشکل دارن و سر زندگیشون نیستن رو دارم بند میندازم تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده کاری انجام دهید که سبب ایشان ارامشی دریافت کنند که بسیار خوب است و خیر و از این رو سعی بر آن کنید که خودتان این کار را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. قسم

  سلام من خواب دیدم که مادرم صورتم را اصلاح میکند و صورتم لطیف و سفید شد.مجرد هستم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و ممکن است نشان از ان باشد که در اینده برای شما ارامشی در راه است که بسیار خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. مها

  خواب دیدم رفتم آرایشگاهی بند بندازم یه هزینه ی خیلی غیر متعارف گفت منصرف شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب منصرف شدن از اصلاح ممکن است نشان از ان باشد که شما برای تغییر شرایط خود هزینه ای که نیاز است را نمی کنید و از این رو این خواب مصداق تلنگری برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 25. Maryam

  با سلام.من خواب دیدم مادربزرگ شوهرم که فوت شده صورت من را بند انداخته (ولی من بند انداختنش رو ندیدم فقط نخهای بند وموهای کنده شده ازصورتم را کنارمون دیدم)بعدسرم رو میگذاره روی پاهاش ودست به پشت کمرم میزندو میگه همین جا درد میکرد مگم آره خیلی.(من در واقعیت وقتی کمی کارمیکنم مهره پایین کمرم به شدت درد میکنه و از پا درمیارم ولی مادربزرگ شوهرم تا قبل از فوتشون ازاین موضوع خبرنداشتن و برام جای تعجب بود.متشکرمیشم اگر پاسخی واضح بدهید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اصلاح برای زن نشان بر پاکی و خیر دارد و اینکه به این صورت است که شما از ناملایمات پاک خواهید شد و این که محل درد شما را به شما یاد آوری کرده است به معنی آن است که شما در آن ناحیه بیمار هستید و باید زودتر آن را برسی و پیگیری کنید که وضعیتتان بدتر نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. Ashk

  خواب دیدم مرده ای صورتم را اصلاح میکرد لطفا جواب رابدهید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب اصلاح کردن را می توان نشان از دادن چیزی دانست که در تعبیر خواب امده است که اگر مرده ای به شما چیزی دهد برای شما بسیار خیراست و نشان از بهره مندی شما از خیری بزرگ دارد.
   سربلنددو پیروز باشید

 27. فرشته

  خواب دیدم ، مردی اشنا صورت مادربزرگم را فوت کرده است با قیچی اصلاح میکند

 28. گوگولی

  سلام، من خواب دیدم شوهرم صورت مادرش رو بند میندازه ومن ازاین عمل اون بدم اومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری به وضوح یه همین شکل دارد که ممکن است همسر شما در حال انجام کاری باشید که نتیجه ی ان اسودگی مادرشان است و ناراحتی شما هم ممکن است به معنای مخالفت شما با این موضوع باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 29. Marzi

  سلام خواب دیدم دو خواهر که هر دو فوت کرده اند صورت هم دیگه رو بند میندازن تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر است و به این معنا میتواند باشد که در تعبیر خواب بند انداختن صورت امده است که به معنای اسودگی است و این برای هردوی ان مرحومه ها صادق است و احتمالا به این علت است که به واسطه ی عمل یکدیگر ان را کسب کرده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 30. گلی

  سلام خواب دیدم صورت زنی آشنا را بند میندازم و هر چه بند می اندازم موهایش کنده نمی شوند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اصلاح شما نشان از آن دارد که اگر آن فرد را می‌شناسید متاسفانه دچار ناراحتی می‌شود که مدتی ب آن دچار است.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. اتی

  خاب دیدم ک دارم صورت زنی ک شوهرش مرده ،را بند میندازم و بعدش تو خونشون چایی میگردوندم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب بند انداختن برای زنان امری طبیعی است و تعبیرش نیک است و نشان از پذیرش و مورد قبول بودن شما دارد و یعنی اینکه شما اگر کار خاصی را می‌خواهید شروع کنید دیگران شما را قبول دارن و بر روی شما حساب می‌کنند. و اینکه چای در خواب تعارف کردن نشان از محبتی است که شما به دیگران میکنید و دیگران به شکل لحظه ای قدر دان شما هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ناهید

  سلام توخواب دیدم کسی که میشناسمش بهم میگه صورتمو بند بنداز

نظر خود را بیان کنید