مجله آلامتو

تعبیر خواب صلوات

دیدن صلوات در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صلوات در خواب چیست؟

صلوات salavat

محمدبن سیرین گوید: اگر دید که بر رسول صلوات می فرستاد، دلیل است حاجتش روا شود و روزی بر وی فراخ گردد و خاتمه کارش به سعادت است.

جابرمغربی گوید: اگر بیند که صلوات بسیار داد، دلیل است که حج بگذارد و گویند هر که به خواب صلوات داد، سنت رسول به جای آورده باشد.

تعبیر خواب «صلوات» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صلوات» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. توخواب دیدم به اسارت گرفته شده بودم موقع اسارت ذکرصلوات میگفتم وبه امام حسین سلام میدادم مردی که منوبه اسارت گرفته بودمیگفت صلوات نفرست واذیت میشدوبدش می اومد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر اده است که اگر د رخواب ببینید که به اسارت گرفته شده اید در حق شما خیانت و نامهربانی خواهد شد و اینکه در خواب صلوات برای شما کار ساز بوده است در واقعیت هم به همان معنی است و یعنی اینکه برای شما اتفاق اگر افتاد تنها راه چاره خداوند است و لاغیر.
   سریبلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب اسارت الامتو

 2. سامان در

  سللم
  در خواب دیدم که خواب هستم و بسیار شکر خداوند را بجای می اورم
  و بسیار زیاد صلوات میفرستم تا بجایی که در خوابم مادرم بیدارم کرد
  من خودم در خوابم شاهد خواب خودم بودم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   محمدبن سیرین گوید: اگر دید که بر رسول صلوات می فرستاد، دلیل است حاجتش روا شود و روزی بر وی فراخ گردد و خاتمه کارش به سعادت است.
   و اینکه در خواب خود را در خواب دیده اید اشاره ای به درون شما دارد که در درون شما هم یا خدا و رسول هم هست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Reza omidy در

  سلام قبلش تو خواب اذیت بودم یه نیرویی بدنمو سنگین میکرد و نمیگذاشت بخوابم یه ساعت بیشتر بود بدنم در گیر بود بیدار هم میشدم تا میخوابیدم اذیت میشدم مرحله ی آخر که چشم رفت روی هم گذاشتم یک صدایی بود در گوش چپم صلوات فرستاد شبیه به صدای یک مرد بود.بعد بدنم شل شد دست هایم که در خواب رو به بالا بود به کنارم افتاد شد شبیه به جنازه.انگاریه حالت قش کردن.خداییش خیلی ترسیدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در اینجا شما حالتی بین خواب و بیداری را تجربه کرده اید و اما میتواند مصداق مناسبی بر یک حالت غیر از آگاهی باشد.
   و صلوات کاملا امری و موضوعی خیر است،اینکه صدای یک مرد را شنیده اید به این علت است که در ناخودآگاه شما مرد نشانه ای از پیغام دهنده و امری پاک است و قطعا این رویا صادقه خواهد بود زیرا شما با شنیدن زمزمه ی صلوات آرام شده اید و سکون گرفته اید.
   پس مسیری را که در آن هستید ادامه دهید که به کمک نیکی ها و از یاد نبردن پروردگار به موفقیت خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام خواب دیدم یک طبق پر از صلوات برای مادرم میبردیم. مادرم مدتی قبل فوت شدند.

 5. سلام دیشب یکی توی گوشم تو عالم خواب و بیداری وقتی که خوابت خیلی سنگین میشه بهم گفت ۱۱۰ تا صلوات بفرست مشکلی داری و بعد گفت یه جوری میشه خودتم نمیفهمی و من از خواب پریدم تعبیرش چی هست

 6. سیدداوودرضوی در

  خواب دیدم درخانه دایی ام صلوات برای امام زمان میفرستادیم وبعدازصلوات گنجشک کاکل نارنجی بسیارزیبایی که زنده بود ازساعت بیرون میامد وزیباییش رانشان میداد

 7. سلام خواب دیدم در حال تند راه رفتن بین صفا و مروه هستم و چون نمیدونم باید چه ذکری بگم دارم صلوات میفرستم تعبیرش چی هست؟

نظر خود را بیان کنید