تعبیر خواب صلوات

دیدن صلوات در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صلوات در خواب چیست؟

صلوات salavat

محمدبن سیرین گوید: اگر دید که بر رسول صلوات می فرستاد، دلیل است حاجتش روا شود و روزی بر وی فراخ گردد و خاتمه کارش به سعادت است.

جابرمغربی گوید: اگر بیند که صلوات بسیار داد، دلیل است که حج بگذارد و گویند هر که به خواب صلوات داد، سنت رسول به جای آورده باشد.

☺ تعبیر خواب «صلوات» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صلوات» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


38 دیدگاه

 1. مارال

  سلام
  من خواب دیدم عشق سابقم داشت راه می‌رفت در مسیری وبرگشت به من نگاه کرد وگفت من هرموقع گرفتار میشم یا ناراحت صلوات می فرستم تو هم این کار رو بکن
  چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن صلوات فرستادن دیگران به خیر امده است و ممکن است به این معنا باشد که حاجت ایشان روا شود و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. رادوین

  سلام خواب دیدم کنار یک رودخانه بلند بلند صلوات می فرستم بعد چند تا صدا که مثل اینکه جلو کوه صدا کنی باز تاب داشته باشه با من صلوات می فرستادن بعد یک بوی معطر که تو بیداری همچین بوی تا حال تجربه نکردم پخش میشد دور ورم تعبیرش چیه ممنون میشم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب صلوات فرستادن امده است که این خواب ممکن است برای ایشان خیر باشد و به این معنا باشد که حاجتی روا شود و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. اسی

  با سلام بنده خواب دیدم زلزله شدید شده خودم تنها نبودم خیلی آدمهای دیگه هم بودن وقتی زلزله اومد اصلا نرسیدم و بلند بلند صلوات فرستادم تا زلزله تمام شد .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زلزله آمده است که می تواند نشانه ای از مشکلی برای همگان باشد و از این رو بر اساس تعبیر خواب صلوات این خواب گویای حال خوب شما در ان شرایط می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Pariya

  سلام . من خواب دیدم توی یه جایی مسجد مانند بودم کلی زن هم نشسته بودند یک نفر یه بشقاب پر شیرینی تازه به دستم داد من نا خوداگاه پاشدم و به بقیه تعارف کردم اولین نفر مامانم بود بعدش یه پیرزن غریبه وقتی بهش تعارف کردم انگار که خوشحال شد بعد بغلم کرد و در گوشم همش صلوات میفرستاد خیلی عجیب بود
  اگه میشه تعبیر خواب منو بگین ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است بسیار خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده برای شما شرایطی پیش بیاید که به واسطه ی آن بتوانید از کاری که می کنید حاجتی از خود روا کنید که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. محمد

  خواب دیدم درصحن امام رضا واردشدم وسخنرانی کردم ومردم وصلاوات وسلام برام می فرستن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای خواب حرم امامان امده است که می تواند بسیار خیر باشد و ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما جایگاهیی خیر پیش بیاید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. موسوی

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که یک ماده سیاه رنگ مثل جوهر در شهر و در بین کوچه ها و خیابان ها در حال حرکت است و حتی از زیر در، وارد خانه ها میشود مردم وحشت زده به خانه هایشان پناه میبرن، من هم به همراه فرزندانم داخل خانه رفتیم و درها را قفل کردیم از سوراخ در، بیرون را نگاه میکردم و میدیدم آن ماده سیاه رنگ پشت سر آدمها حرکت میکند و با آنها وارد خانه شان میشود، ناگهان دیدم یک لکه سیاه رنگ هم وارد خانه ما شده من بسیار صلوات فرستادم و این لکه همین طور کوچک تر و کوچک تر شد تا اینکه محو شد. همین موقع با صدای اذان صبح از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب برای شما صلوات می تواند اشاره ای به ذهنتان باشد که در ان برای شما به این صورت امده است که مایه ی نجات است اما باید بدانید که خواب شما بیشتر به اضغاث احلام و کابوس ماند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. هانی

  سلام
  من خواب دیدم ک توی یه خونه ک تقریبا شلوغ بود هستم، فک کنم غروب شده بود
  همسرم پیش من خوابیده بود اما بعدش بلندشد رفت بیرون
  از بیرون صدایی شنیدم ک یه خانوم بود و میگفت ک 40 تا صلوات مونده
  من کاملا دقیق توی خواب 40 تاصلوات فرستادم
  و گفتم ک من 40 تا رو فرستادم
  اما یادم نمیاد برای چی فرستادم
  اصولامن توخواب نمیتونم دقیق چیزی بخونم یا بشمرم
  اینکارم واسم جالب بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انشالله برای شما خیر است و می تواند نشان از اینده باشد که باید در ان برای خیر خود کاری بهتر انجام دهید تا حاجتتان روا شود.
   سربلند و پیرو زباشید

 8. فائزه

  سلام.روزتون بخیر
  من خواب دیدم توی یه راه پله بودم که خیلی شلوغ بود و جمعیت گیر کرده بود.بعد من یهو مثل ریش سفیدا گفتم صلواات بفرستید.خودم و همه بلند صلوات فرستادیم و بعد سریع راه باز شد وازپله ها بالا رفتیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب راه پله می تواند تعبیری از مسیر شما برای پیشرفت باشد و از طرفی هم ممکن است صلوات در این خواب برای شما نشانه ای از حل مشکل در اینده باشد که به واسطه ی ان خواهید توانست خیری دریافت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مرضیه

  سلام من خواب دیدم که پشه از چشمم بیرون میاد ساعت پنج غروب هم این خوابو دیدم بعد دیدم‌سه تا صلوات فرستادم و خیلی تند و سریع فرستادم و تو ذهنم می گفتم میشه از صلواتم کسب در آمد کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پشه بر آن است که شما دشمنی مزاحم خواهید داشت که نیت به اذیت شما دارد و اینکه شما از راه حلال و معنوی احتمالا کسب درآمد و خیر خواهید کرد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. صدرا

  با سلام
  بنده در خواب دیدم مثل اینکه زلزله شده و ساختمان مثل الا کلنگ این و آنطرف می شود و همه داد و فریاد می زنند و من هم با صدای بسیار بلند صلوات می فرستادم و استغفرالله می گفتم و وحشت کرده بودم.تا اینکه زلزله تمام شد و ساختمان سر جای خود باقی ماند و نريخت و همه فهمیدن که با فرستادن صلوات و استغفرالله برامون هيچي نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ابن امر است که شما به اعتقادات خود پایبند هستید و مشکلاتتان را به خیر پشت سر خواهید گذاشت و اینکه مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد و اگر باشد هم ناچیز و قابل رفع است با توکل به خدا.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. صبا

  سلام. پنج شنبه خواب دیدم که وارد مجلسی شدم که در محل کارم بود و دیدم عدهوای زن و مرد جمعند و دارند بین دونفر خطبه عقد ازدواج میخوانند. من به روحانی که آنجا بود گفتم به مجلس شادی نمیماند جواب داد نمیشه دست زد، گفتم میشه ک صلوات فرستاد و همه صلوات فرستادند. از آن مجلس بیرون آمدم و دنبال کار خودم رفتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خوب نیست و دیدن عاقد در خواب نشان بر شخصی است که یک رابطه زنا شویی را بر هم خواهد زد و امکان جدایی در این خواب زیاد است و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. رستا

  سلام خواب دیدم یه جایی مثل حسینیه یا مسجد بودم اول از روی یه برگه نوحه خوندم بعد نشستم روی یه صندلی کنار اول دنبال کتاب زیارت عاشورا بودم اما برنداشتم یه صلوات شمار برداشتم هم زیارت عاشورا گوش میدادم هم زیر لب صلوات میفرستادم طوریکه وقتی بیدار شدم هم داشتم صلوات میفرستادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما بسیار خیر است و نشان از حاجت روایی است اما بدانید که ممکن است این حاجت به شکلی باشد که شما به دنبال چیز دیگری باشید اما برای شما حاجت دیگری روا شود.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Reyhane

  سلام من خواب دیدم که در خانه بودم وجن من رو عزیت میکرد بعد من رو به اسارت گرفت و به جایی برد من صلوات فرستادم شروع به پرواز کرد ولی خسته می شدم ولی باز اومدم را می‌گرفت کلمه الله رو میگفتم به بالا می رفتم. ولی آن جن جادو میکرد د ولی من که صلوات می‌فرستادم جادویش برمن اثر نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به ان معناست که اگر دشمنی دارید و یا در اینده خواهید داشت باید بدانید که تنها راه غلبه بر ان خداوند است وایمان شما و از این رو سعی بر تقویت ایمان خود بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. زهرا

  توخواب دیدم به اسارت گرفته شده بودم موقع اسارت ذکرصلوات میگفتم وبه امام حسین سلام میدادم مردی که منوبه اسارت گرفته بودمیگفت صلوات نفرست واذیت میشدوبدش می اومد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر اده است که اگر د رخواب ببینید که به اسارت گرفته شده اید در حق شما خیانت و نامهربانی خواهد شد و اینکه در خواب صلوات برای شما کار ساز بوده است در واقعیت هم به همان معنی است و یعنی اینکه برای شما اتفاق اگر افتاد تنها راه چاره خداوند است و لاغیر.
   سریبلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب اسارت الامتو

 15. سامان

  سللم
  در خواب دیدم که خواب هستم و بسیار شکر خداوند را بجای می اورم
  و بسیار زیاد صلوات میفرستم تا بجایی که در خوابم مادرم بیدارم کرد
  من خودم در خوابم شاهد خواب خودم بودم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   محمدبن سیرین گوید: اگر دید که بر رسول صلوات می فرستاد، دلیل است حاجتش روا شود و روزی بر وی فراخ گردد و خاتمه کارش به سعادت است.
   و اینکه در خواب خود را در خواب دیده اید اشاره ای به درون شما دارد که در درون شما هم یا خدا و رسول هم هست.
   سربلند و پیروز باشید

 16. Reza omidy

  سلام قبلش تو خواب اذیت بودم یه نیرویی بدنمو سنگین میکرد و نمیگذاشت بخوابم یه ساعت بیشتر بود بدنم در گیر بود بیدار هم میشدم تا میخوابیدم اذیت میشدم مرحله ی آخر که چشم رفت روی هم گذاشتم یک صدایی بود در گوش چپم صلوات فرستاد شبیه به صدای یک مرد بود.بعد بدنم شل شد دست هایم که در خواب رو به بالا بود به کنارم افتاد شد شبیه به جنازه.انگاریه حالت قش کردن.خداییش خیلی ترسیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در اینجا شما حالتی بین خواب و بیداری را تجربه کرده اید و اما میتواند مصداق مناسبی بر یک حالت غیر از آگاهی باشد.
   و صلوات کاملا امری و موضوعی خیر است،اینکه صدای یک مرد را شنیده اید به این علت است که در ناخودآگاه شما مرد نشانه ای از پیغام دهنده و امری پاک است و قطعا این رویا صادقه خواهد بود زیرا شما با شنیدن زمزمه ی صلوات آرام شده اید و سکون گرفته اید.
   پس مسیری را که در آن هستید ادامه دهید که به کمک نیکی ها و از یاد نبردن پروردگار به موفقیت خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. asma

  سلام خواب دیدم یک طبق پر از صلوات برای مادرم میبردیم. مادرم مدتی قبل فوت شدند.

 18. لیلا

  سلام دیشب یکی توی گوشم تو عالم خواب و بیداری وقتی که خوابت خیلی سنگین میشه بهم گفت ۱۱۰ تا صلوات بفرست مشکلی داری و بعد گفت یه جوری میشه خودتم نمیفهمی و من از خواب پریدم تعبیرش چی هست

 19. محمد

  دیدن صلوات شمار در اب افتاده در خواب زن

 20. تمنا

  سلام خواب ديدم كه ميخواهم از يك بلندي بالا بروم بسيار بريم مشكل است يكدفعه اي شروع ميكنم به صلوات گفتن و تا بالا ميروم خودم هم باورم نميشه

 21. سیدداوودرضوی

  خواب دیدم درخانه دایی ام صلوات برای امام زمان میفرستادیم وبعدازصلوات گنجشک کاکل نارنجی بسیارزیبایی که زنده بود ازساعت بیرون میامد وزیباییش رانشان میداد

 22. دینا

  سلام خواب دیدم در حال تند راه رفتن بین صفا و مروه هستم و چون نمیدونم باید چه ذکری بگم دارم صلوات میفرستم تعبیرش چی هست؟

نظر خود را بیان کنید