مجله آلامتو

تعبیر خواب ماساژ

(45 رای, امتیاز میانگین: 3٫31 از 5)

تعبیر دیدن ماساژ در خواب چیست؟

ماساژ دادن Massage

اچ ميلر مى‌گويد: ماساژ دادن در خواب، علامت انجام كارهاى زياد است. اگر در خواب مشاهده كنيد شخصى را ماساژ مى‌دهيد، به اين معنا است كه براى رسيدن به هدف خود سخت در تلاش هستيد.

تعبیر خواب «ماساژ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماساژ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. سمانه در

  سلام در خواب دیدم که به خانه خاهرم با دخترش رفتیم و خاله ام که به تازگی فوت کرده دراز کشیده بود و روی او پارچه سفید بود من گفتم که او مرده اما پارچه کنار زد و گفت زنده است اما روی او زرد و چشمانش رنگ خاصی داشت مانند فردی زنده نبود او از من خواست که دستهایش را ماساژ دهم اینکار را انجام دادم و از او خواستم که حلالم کند چون یکسال آخر عمرش سرش ضربه دیده بود و فلج شده بود و مادرم از او مراقبت میکرد اما من هیچ کمکی به او نکردم و میگفتم که کسی دیگر باید از او نگهداری کند برای مادرم سخت است

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشانه از آ« دارد که آن مرحومه که شما در خواب دیده اید حس دینی به شما میکند و این نشات گرفته از همان گفته های شما قبل از مرگ ایشان است و این فرد در عالم دیگر این احساس را دارد که شما باید ایشان را ببخشید زیرا هم سپاسگزار مادر شماست و هم اینکه حس میکند که نیاز به حلالیت شما دارد و بدحالی و زرد بودن ایشن در خواب دقیقا به همین علت بوده است.
   برای ایشان دعا کنید و فاتحه دهید و از دل انچه که را در خیال خود میدانید ببخشید و بدانید که قطعا ایشان پس از آن راحت خواهند بود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام
  در خواب دیدیم یکی از دختر های اشنامون که ازدواج کرده منو ماساژ میده و بدنمو روغن مالی میکنه و با خوصله ماساژ میده
  لطف کنید تعبیر کنید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب ببینید کسی شما را ماساژ میدهد به این معناست که شما کار یا تلاش زیادی را یا پشت سر گذاشته اید و یا میخواهید پشت سر بگذارید.
   دیدن زنی که تازه ازدواج کرده است بدین معناست به معنای خیر و برکت و نیکی است و این در کل خواب به این تعبیر خواهد بود که شما در راه رسیدن به موضوعی خیر و نیکو تلاش زیادی خواهید کرد و ان شاالله بدان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام من از همسرم ۱۳ سال است که جدا شدم و ۲ سال قبل از جدایی ما مادرش فوت شده بود . من و مادر همسرم رابطه خیلی خوبی باهم داشتیم .
  دیشب خواب دیدم که به خانه ی مادر شوهرم رفته ام . خانه را تغییر داده و بزرگتر کرده و من در خواب میدانم که طلاق گرفتم و انکار حتی میدانم که او مرده (مطمئن نیستم ) به اتاقش میرم و میبینم دراز کشیده چون میدانم که پاهایش همیشه درد میکرد شروع به ماساژ دادن پاها و کمرش میکنم . یکی از لباسهایی که در زمان زنده بودن من برایش خریده بودم تنش بود و خواهر شوهرم هم که من را دوست داشت کنارما بود . مادر شوهرم در خواب میدانست از علی طلاق کرفتم ولی انکار بهم حق میداد . من هم تمام مدت ماسژش میدادم و درد دل میکردم .
  تعبیر این خواب بعد از این همه سال چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب هدف اصلی شما و آن مرحومه هستید.
   دیدن اینکه مرده در حال خوب است نشانه از خیر است و نشان از اینکه او در وضعیتی خوب به سر می برد و رابطه ی خوب شما در خواب نشان از رضایت او از شما دراد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام
  کسی میدونه تعبیر خواب ماساژ دادن پاهای پدر که در قید حیات هست
  چیه؟

  • تعبیر خواب شما به نشانه پول سودی یا رباه خواری است و بهتره که توبه بکنید
   چون در قران نوشته کسانی که رباه میخورند شیطان انها را نوازش میکند

   • البته رباه هم نوعی ظلم تعبیر میشه و برای ظلم و پول نا به حق هم تعبیر میشود

 5. محمدرضا شهسواری در

  سلام،،،تعبیرخواب دادن خوراکی توسط مرده به من وماساژ دادن من توسط آن مرده چیست؟؟متشکرم

نظر خود را بیان کنید