مجله آلامتو

تعبیر خواب ماساژ

دیدن ماساژ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماساژ در خواب چیست؟

ماساژ دادن Massage

اچ ميلر مى‌گويد: ماساژ دادن در خواب، علامت انجام كارهاى زياد است. اگر در خواب مشاهده كنيد شخصى را ماساژ مى‌دهيد، به اين معنا است كه براى رسيدن به هدف خود سخت در تلاش هستيد.

تعبیر خواب «ماساژ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماساژ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

32 دیدگاه

 1. شهرام در

  سلام چند هفته است یه خواب تکراری میبینم. خواب میبینم که همینطور که روی تخت دراز کشیدم و چشمهام بسته است و میخوام بخوابم، یه نفر که نمیبینمش منو به پهلو میچرخونه و شروع به مالیدن کمرم(به خصوص ناحیه ستون فقرات) میکنه.میخوام بدونم تعبیرش چیه.ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری نداردو از دو حالت خارج نیست.
   اول انکه نشانه از ان دارد که شما این حالت را در واقعیت تجربه کرده اید و الان بازبینی ان برای ذهنتان خوشایند است.
   دوم انکه میتواند به این معنا باشد که شما از انجام امری خسته شده اید و این نشان از تلاش برای ان کار دارد و باید بدانید که اگر در مسیری هستید تجدید قوا کنید و با قدرت ادامه دهید که تعبیر خواب ماساژ به معنای خستگی و تلاش بسیار زیاد در راه انجام کاری است.
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که اشاره ای به شخص ان مرحوم میکند و برای ایشان خیر نیست و نشان از خستگی ایشان دارد زیرا در تعابیر خواب امده است که ماساژ دادن نشان از خستگی و تلاش بسیار زیاد برای انجام کاری است.
   برای ایشان خیراتی بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم معشوقه ام که الان باهم نیستیم تو خونمونه نامزدمه تو خواب دراز کشیده رو تخت منم شونه هاشو ماساژ میدم و پشت کتف هاشو بعد مادرم میاد لباسامون میگیره عدض کنیم که بزاره تو ماشین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این معنا باشد که ایشان در تلاش برای انجام کاری هستند و این باعث خستگی شده است و این کار برای شما تبعاتی دارد که تبعات ان پاک کردن هرانچه هست که از ایشان باید باشد و ممکن است این خواب به تصمیم صحیح شما اشاره داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام من خواب دیدم پای پدر مرحومما ماساژ میدادم و قبلش باش صبحت میکردم میگفت من نمردم اینا همش فیلم بوده بازی کردم
  ممنون میشم تابیرشا بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما اگر در خواب شما سخن خوب با پدر گفته اید و غیر از ان برعکس این می باشد دلیل بر این است که حال پدرتان در نزد حق تعالی نیکو است
   و این که مرده ادعا کند که زنده است باز هم نشان بر این دارد که احوالاتشان در ان جهان نیکو است و حق از وی خشنود است .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. محمدامین در

  سلام من خواب دیدم پاهای چند نفر رو دارم ماساژ میدم یکی از اون چندنفر اگه اشتباه نکنم دایی مادرم بود
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب ماساژ دادن به معنای خستگی شما از انجام عملی است و اشاره به ان دارد و در اینجا ممکن است به این معنا باشد که شما از انجام عملی برای خانواده ی همسرتان خسته خواهید شد و یا اینکه در شرایطی قرار خواهید گرفت که برای ایشان بسیار زیاد مجبور به انجام خدمتی هستید.
   سربلندو پیروز باشید

 5. سلام ی معشوقه ای ک قبلا دوستش داشتم و حالا ندارم ک پسر هستن من تو رخت خوابم بودم اومدن و پاهامو ماساژ دادن و منم بی تفاوت بودم نسبت ب این کارشون با اینک لذت میبردم اما ب رومم نمی اوردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر لذت شما لذت غریضی بوده است که خواب تعبیر ندارد و در غیر این صورت میتواند به این تعبیر باشد که شما بسیار از ان موضوع و رابطه خسته هستید و این خود دلیلی و صحه ای بر تصمیم شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 6. با سلام خواب دیدم کتف و کمر مادر نامزدم رو ماساژ دادم
  لطفا تعبیرش بگید تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ماساژ دادن در خواب به معنای خستگی خود بیننده ی خواب از تلاش زیاد و ادامه دار برای موضوعی است و این می تواند به این معنا باشد که شما برای رسیدن و یا ازدواج با این خانم یا زحمت زیادی کشیده اید و یا اینکه باید این کار را انجام دهید.اینکه نامزدتان هم در خواب ازین موضوع راضی نبوده است اشاره ای به جهتی دارد که شما برای رسیدن به ایشان باید در ان تلاش کنید و احتمالا به این تعبیر باشد که شما باید دل مارد نامزدتان را بیشتر به دست اورید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام من چند ماه بخاطر مشکلاتی با خانمم داریم جدا از هم زندگی میکنیم ولی طلاق نگرفته خواب دیدم دارم شانها و کمرشو ماساژ میدادم و اون ابراز رضایت میکرد از اینکه ماساژش میدادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب ماساژ به معنای خسته شدن از کار زیاد برای شخصی است که در حال ماساژ دیدن است و در این خواب خانم شما بوده است و ممکن است ایشان به علت روابط اخیرتان دچار ناراحتی های فراوان و خستگی زیاد شده باشند و نیاز به کمک شخص شما داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

  • برادر شما خیلی به همسرتون علاقه دارید بخاطر همین شما دوست دارید اگر به زندگی قبلی خودتان برگردید کارهایی راکت قبلا برای خانمتان انجام نمیدادید رو انجام دهید امید وارم که دوباره خانم محترمتان به زندگیش‌برگرده

 8. سلام
  من خواب دیدم جلوی تلویزیون نشستم و دارم فیلم میبینم و کسی که دوسش داشتم نشسته و داره پاهامو ماساژ میده و من تو خواب با اینکه میدونم دیگه نمیتونیم باهم باشیم ولی چیزی بش نمیگم تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر ماساز دادن در خواب به معنای تلاش شما برای رسیدن به کاری است و اینکه در خواب شما موضوع بر عکس است به این موضوع اشاره دارد که ایشان برای رسیدن به شما احتمالا قصدی عمیق دارند و برای ان در حال تلاش هستند.
   سربلند و پیروز باشید

  • خاطره در

   سلام، من مادر بزرگم را که سالها است فوت شده و در عالم حیات با من خیلی نزدیک بود خواب دیده ام که یک جای است میروم میبینم خیلی افراد زیاد نشسته میروم آنجا میبنیم مادر بزرگم هم است بالایش کمپل است و خیلی جوانتر به نظر میرسد من بدون اینکه او از من بخواهد با خواست خود پاهایش را ماساژ میدهم میگویم شاید خسته است، میشود بگوید خوابم چه تعبیر دارد؟

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر دیدن جوان شدن مرده بسیار خیر و نیکو است و نشان از حال خوب ایشان د رعالم باقی است و تعبیر ماساژ دادن در خواب هم به معنای تلاش است و این یعنی اینکه جایگاه ایشان برای شما الگو است و در خواب به شما اشاره شده است که برای بودن به مثل ایشان در دنیا تلاش کنید.
    سربلند و پیروز باشید

 9. سمانه در

  سلام در خواب دیدم که به خانه خاهرم با دخترش رفتیم و خاله ام که به تازگی فوت کرده دراز کشیده بود و روی او پارچه سفید بود من گفتم که او مرده اما پارچه کنار زد و گفت زنده است اما روی او زرد و چشمانش رنگ خاصی داشت مانند فردی زنده نبود او از من خواست که دستهایش را ماساژ دهم اینکار را انجام دادم و از او خواستم که حلالم کند چون یکسال آخر عمرش سرش ضربه دیده بود و فلج شده بود و مادرم از او مراقبت میکرد اما من هیچ کمکی به او نکردم و میگفتم که کسی دیگر باید از او نگهداری کند برای مادرم سخت است

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشانه از آ« دارد که آن مرحومه که شما در خواب دیده اید حس دینی به شما میکند و این نشات گرفته از همان گفته های شما قبل از مرگ ایشان است و این فرد در عالم دیگر این احساس را دارد که شما باید ایشان را ببخشید زیرا هم سپاسگزار مادر شماست و هم اینکه حس میکند که نیاز به حلالیت شما دارد و بدحالی و زرد بودن ایشن در خواب دقیقا به همین علت بوده است.
   برای ایشان دعا کنید و فاتحه دهید و از دل انچه که را در خیال خود میدانید ببخشید و بدانید که قطعا ایشان پس از آن راحت خواهند بود.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سلام
  در خواب دیدیم یکی از دختر های اشنامون که ازدواج کرده منو ماساژ میده و بدنمو روغن مالی میکنه و با خوصله ماساژ میده
  لطف کنید تعبیر کنید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب ببینید کسی شما را ماساژ میدهد به این معناست که شما کار یا تلاش زیادی را یا پشت سر گذاشته اید و یا میخواهید پشت سر بگذارید.
   دیدن زنی که تازه ازدواج کرده است بدین معناست به معنای خیر و برکت و نیکی است و این در کل خواب به این تعبیر خواهد بود که شما در راه رسیدن به موضوعی خیر و نیکو تلاش زیادی خواهید کرد و ان شاالله بدان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سلام من از همسرم ۱۳ سال است که جدا شدم و ۲ سال قبل از جدایی ما مادرش فوت شده بود . من و مادر همسرم رابطه خیلی خوبی باهم داشتیم .
  دیشب خواب دیدم که به خانه ی مادر شوهرم رفته ام . خانه را تغییر داده و بزرگتر کرده و من در خواب میدانم که طلاق گرفتم و انکار حتی میدانم که او مرده (مطمئن نیستم ) به اتاقش میرم و میبینم دراز کشیده چون میدانم که پاهایش همیشه درد میکرد شروع به ماساژ دادن پاها و کمرش میکنم . یکی از لباسهایی که در زمان زنده بودن من برایش خریده بودم تنش بود و خواهر شوهرم هم که من را دوست داشت کنارما بود . مادر شوهرم در خواب میدانست از علی طلاق کرفتم ولی انکار بهم حق میداد . من هم تمام مدت ماسژش میدادم و درد دل میکردم .
  تعبیر این خواب بعد از این همه سال چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب هدف اصلی شما و آن مرحومه هستید.
   دیدن اینکه مرده در حال خوب است نشانه از خیر است و نشان از اینکه او در وضعیتی خوب به سر می برد و رابطه ی خوب شما در خواب نشان از رضایت او از شما دراد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام
  کسی میدونه تعبیر خواب ماساژ دادن پاهای پدر که در قید حیات هست
  چیه؟

  • تعبیر خواب شما به نشانه پول سودی یا رباه خواری است و بهتره که توبه بکنید
   چون در قران نوشته کسانی که رباه میخورند شیطان انها را نوازش میکند

   • البته رباه هم نوعی ظلم تعبیر میشه و برای ظلم و پول نا به حق هم تعبیر میشود

 13. محمدرضا شهسواری در

  سلام،،،تعبیرخواب دادن خوراکی توسط مرده به من وماساژ دادن من توسط آن مرده چیست؟؟متشکرم

نظر خود را بیان کنید