تعبیر خواب ماساژ

دیدن ماساژ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماساژ در خواب چیست؟

ماساژ دادن Massage

اچ ميلر مى‌گويد: ماساژ دادن در خواب، علامت انجام كارهاى زياد است. اگر در خواب مشاهده كنيد شخصى را ماساژ مى‌دهيد، به اين معنا است كه براى رسيدن به هدف خود سخت در تلاش هستيد.

☺ تعبیر خواب «ماساژ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماساژ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


76 دیدگاه

 1. mos

  سلام
  من خواب دیدم دختر عمه ام که چندسال از من بزرگتر است و شوهرش هم فوت شده دارد پشت من را کیسه میکشد و خیلی چرک از بدنم امد و تمیز شد و در ادامه پدرم که فوت شده من را ماساژ داد در قسمت گودی کمر وابتدای باسن که ماساژ میداد یک حالت بسیاز شاد و روحبخش که در دنیای مادی قابل توصیف نیست بمن دست میداد وجالبتر اینکه در عالم خواب خودم خواب خودم را تفسیر میکردم ومیگفتم خواب خوبی دیده ام
  لطفا نظر خود را بیان کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب میتواند نشانی از ان باشد که شما بسیار در ذهن خود خسته هستید و این خود سببی برای ان شده است که این خواب را ببینید و از این رو نباید نگران دیدن این خواب باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نادیا

  سلام وقت بخیر من خواهرم خواب دیده من و یه خواهر دیگه ام دست و پای پدرم رو داریم ماساژ می‌دیم پدرم متاسفانه فوت شدن و در بستر بیماری بودن حالا خواهرم این خواب و دیده تعبیر چیه

 3. عسل

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که متاهل هستم و کنار شوهرم نشستم اونم داره پاهای منو تا مچ با کرم ماساژ میده
  هردومون احساس خوبی داشتیم و خوشحال بودیم.
  دوست دارم بدونم تعبیر خوابم چیه
  ممنون میشم جواب بدید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب در وهله اول می تواند نشان از ان باشد که شما در ذهن خود دوست دارید اینده ای به ان شکل داشته باشید و در وهله دوم ممکن است رویایی صادقه باشد و نشان از تلاش و خستگی شما باشد که در اینده به جواب رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. نازی

  سلام وقت بخیر، یکی از دوستانم بعد از مدتها خواب پدربزرگشونو دیدن که ناراحت بوده و پاهاش درد میکرده و دوتا پسرهاش داشتن ماساژ میدادن پاهاشو، تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که ایشان کاری را باید انجام دهند که برای ایشان باشد که خیری به ایشان رسد که هم خستگی ایشان به در شود و هم خود ان مرحوم حال بهتری داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که خودم و شوهرم نشستیم توی یه خونه که یه زن مرد دیگه هم همراهمون اومده بودن و شوهر اون خانم روی تخت خواب بود اما اون خانم سر صحبت رو باز میکرد با شوهرم و دستش رو روی پای شوهرم میذاشت و شوهرم هیچ واکنش نه خوب نه بد نشون نمیداد اما من عصبانی شده بودم کم کم خانمه که دید شوهرم چیزی نمیگه باهاش صحبت میکرد و کف پا و پاهای شوهرم رو شروع کرد ب ماساژ دادن و من سر خانمه فریاد کشیدم و گفتم که حق چنین کاری رو نداری و هولش دادم شوهرم هم هیچی نمیگفت و خانمه رفت و گریه کرد و کتار شوهرش ذو تخت خابید و جوری گریه میکرد که به ما بفهمونه خیلی ناراحتم کردین من منظوری نداشتم اما من میفهمیدم که ایشون کاملا منظور داشت

 6. سید محسن

  سلام
  دختر باجناقم باردار است ، خواب دیدم که دارم پشتش (کمرش) را ماساژ میدهم ، تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند دارای تعبیر نباشد و میتواند هم نشانی از خستگی خود شما از انجام دادن کاری باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. ثنا

  سلام، من چند شب پیش خواب دیدم ، که پاهای عمویم را که سال پیش فوت شده اند رو ماساژ میدهم ایشان بسیار تمیز و سفید شده بودند در خواب ک باعث تعجب من شد. چیزی نمی‌گفتند و من هم سکوت کرده بودم فقط می‌دانستم که عمویم فوت شده .ممکنه لطفا تعبیر لین خواب رو بگویید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر می تواند باشد و بر اساس تعابیر خواب ممکن است در خواستی هم از ایشان را نشان دههد که بهتر است برای ایشان خیراتی دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. امین فرهادی

  سلام در خواب دیدم پاهای پدرم را ماساژمیدم تعبیرش چی می تونه باشه؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان از ان باشد که شما برای رسیدن به چیزی باید بسیار تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ملینا

  صلام روز بخیر من چندروز پیش تو خواب می‌دیدم دارم پاهای یک شخصی رو ماساژ میدم باروغن ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماساژ می توان به این معنا دانست که باید کار های زیادی در اینده انجام دهید و سستی را کنار بگذرارید..
   سربلند و پیروز باشید

 10. فهیمه

  سلام. من ماه رمضان همین امسال در حالیکه روزه داشتم و قبل افطار خوابیده بودم خواب می دیدم که در یک ایستگاه قطار یک خانم خارجی رو ملاقات کردم که داره از من سوال میکنه و من هم به انگلیسی با او حرف میزنم ناگهان خودمو تو خونه یکی از ترانه سراهای معروف دیدم و این آقا رو در حالی دیدم که پشت میز تحریرش خوابش برده وقتی چشمش به من افتاد در حالی که از فرط سردرد و خستگی چشماشو می مالید با من حرف می زد و من جریان او خانوم خارجیو براش تعریف می کردم، ازش علت سردرشو پرسیدم گفتن صدای جیغ و داد گربه هایی که تو خواب دیدن باعث این وضعیتشون شده من ازشون خواستم از پشت میز تحریر رو زمین دراز بکشن تا شونه ها و کتفشون رو ماساژ بدم تا از کسالت در بیان ،از طرفی موقعی که داشتم این کارو می کردم خودمم متعجب بودم و حتی از اینکه پدر و مادر ایشون هم تو خونه بودن معذب بودم که چرا من دارم این کارو می کنم. خیلی برام عجیب بود و جالبه دونستن تعبیرش لطفا تعبیر کنید. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از شکیبایی شما
   خواب شما نشان بر آن دارد که با افرادی روبرو خواهید شد که شما مایلید در مشکلاتشان آن ها را همراهی کنید و باعث حل گرفتاریشان باشید و اینکه ماساژ شما برای دیگری نشان بر آن دارد که شما مالی را به زحمت به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. مانیسا پ

  سلام دوست عزیز خواهش میکنم جواب منو بده
  پدرم که سه ماه فوت کرده خواب دیدم پدرم دراز کشیده و همسرم هم بالا سرش دراز کشیده بود وهمسرم پسرم هم صدا زد کنارش من هی چشم قره نگاه میکردم میکفتم تو اونجا چکتر میکنی بیا اینور پدرم ومادرم خیلی وقت همدیگر رو ندیدن وهمسرم انگار حالیش نبود ومادر کنار پدرم نشتسه بود با بدن پدرم ور میرفت بعد ماساژ میداد نمیدونستم که پدرم مرده حس میکردم که یه مدت نیست که امده بود لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما تنهذ آلمان آن ماساژ دادن است و به این صورت تعبیر خواهد شد که مادرتان اگر در قید حیاط هستن برای رفع مشکلی مالی بسیار تلاش کنند و اگر غیر این است به خودتان تعبیر می‌شود که در کارهای روزمرتان هم باید بیشتر از قبل تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. مهسا

  سلام خواب دیدم یکی از همکلاسیام کتفمو ماساژ میده. لطفا تعبیرش رو بفرمایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ماساژ اینگونه آمده است برای شما که شما در انجام کارهایتان فردی به شما کمک خواهد کرد تا راحت تر بههدفهایتان دست پیدا کنید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. مجید

  با سلام و عرض ادب، خواب دیدم پشت کمر و کتف یکی از اقوام خانمم که ایشون خانمی هستن که تازه بچه دار شدن رو دارم از روی لباس ماساژ میدم. البته خیلی نگران بودن که در حتما قفل باشه. من هم نگران بودم.
  میشه خواهش کنم که تعبیرش رو بفرمایید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما برای رسیدن به هدفتان باید به کارهای سخت دست بزنید و اینکه تلاش بسیار جزئی از مسیرتان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. Samane

  شخصی برا من خواب دیده که من کاملا عریان اصلاح کرده رو تختی دراز کشیدمو مردی داره منو ماساژ میده تعبییر این خواب چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته اچ میلر نشان بر این دارد که شما برای رسیدن به هر کار اسانی هم نیاز به تلاش دارید و این که شما کارهای کوچک و ساده را بزرگ می کنید و عریان شدن در خواب نشان بر خوبی ندارد عملی ناپسند است که باعث خجالت شما خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. رضوان

  سلام
  دوستم فوت شده خواب دیدم میگه پاهامو ماساژ بده پاهاشم سوخته و تاول زده اس
  دوستم خودکشی کرده بود
  چند نفر دیگه هم خواب دیدن که ناراحته
  لطفا تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شخص فوت شده جایگاه مناسبی در ان دنیا ندارد پس شما باید به او خیرات از جمله طلب امرزش . خواندن قران و خیرات به فقیر در راه و اسم او بدهید تا روحشان ارام بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. مریم

  با سلام و وقت بخیر، خواب دیدم پسری که دوسش دارم منو به خانه ی بزرگی دعوت کرده و سفره ی بزرگی پهن کردن و کلی غذا تو ذهنم گفتم کی میخوره اینهمه رو اخه؟ از دیدنم بسیار خرسند بودن اما ازم خواستن سرشو ماساژ بدم حتی گفت با موهاش بازی کنم، بعدش اون سرمو ماساژ داد، خواستم بدونم تعبیر همه اینا چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به اینده باشد که در ان برای شما تعبیر به این صورت خواهد بود که شما به دلیل تلاش بسیاری که برای موضوعی خواهید کرد که ممکن است همین موضوع باشد به سعادتی و خیری نیکو خواهید رسید که برای شما بسیار خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. عباس ناجی

  سلام من در خواب دیدم خواهر خانومم مچ وکف وانگشتان پایم راماساژ میدهد ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماساژ برای ایشان به این معنا خواهد بود که شما از کاری بسیار خسته شده اید و این موضوع سبب شده است تا دیگران را اگاه نسازید و به همین علت این خواب رابه این شکل دیده اید و باید بدانید که این خواب برای شما خیر است ونشان از دل نگرانی دیگران به شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. Yasmina

  سلام
  من خواب دیدم که کنار کسی که دوستش دارم نشستم و بطور ناگهانی کمرم درد میگیره و از اون میخوام که کمرمو ماساژ بده اونم با مهربونی قبول میکنه منم سرمو میزارم رو پاش و اون کمرمو ماساژ میده وقتی دستشو به طرف راست کتفم میکشه خیلی دردم میگیره و فریاد میزنم و با دست به پاش ضربه میزنم ولی بعدش که کمرم دردش اروم شد پاشو میبوسم همونجا که ضربه زدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تا حدودی می تواند دارای تعبیر باشد اما انچه که در این خواب واضح است میل و علاقه ی شما به ان شخص است که ایشان را در خواب برای شما به شکل کسی در اورده است که توانایی از بین بردن دردهای شما دارد.
   سربلندو پیروز باشید

 19. سمیرا ملکی

  با سلام
  من دیشب توی خواب دیدم شوهر عمه ام بااینکه ایشون ۳ ساله فوت کردن و سرطان داشن خیلی لاغر شده بود اما توی خواب کنار عمه ام دراز کشیده مثل قبل از مریضیش بود منم کمرشو ماساژ میدادم خونشون هم شلوغ بود جاری عمه ام اونجا بود
  ببخشید طولانی شد
  ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر دیدن وضعیت بد برای مرده امده است که خیر نیست اما اگر ایشان قبل از فوتشان هم در همین حالت بوده اند این اشاره ای به ناخوداگاه شما و اخرین تصویر ذهنی شماست و نمی تواند الگویی برای تعبیر باشد و از این رو باید بدانید که در تعبیر خواب ماساژ امده است که برای شما فقط دارای تعبیر است و نشان از ان دارد که شما در راهی و مسیری به شدت در حال تلاش هسیتد که می تواند سبب آن شود که موفقیتی بزرگ دست یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. سلام
  من خواب دیدم در مدرسه معلمم که خانم هستند از شدت خنده زیاد مانند قهقهه حالشون بد شد و من رفتم شانه هاشون رو ماساژ بدم و بهشون‌ گفتم چه بدن ضعیفی دارید.این خواب تعبیرش چیه ممنون میشم بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خندیدن با صدای بلند و قهقهه نشان بر خبری بد و ناراحت کننده است و اینکه بر ایشان ناراحتی وارد می‌شود و اینکه بر اثر این خبر ناراحتی جسمی ب ایشان پیش بیاید و به بیماری گرفتار شوند.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. S

  سلام خسته نباشید ببخشید من دیشب خواب دیدم که در اتوبوس هستم و یکی از دوستان خیلی دورم را که واقعا دوستش دارم اما خب صمیمی نیستیم به من می گوید که چرا تولدم را هیچکس تبریک نمی گوید و از من می خواهد که پشت او رو ماساژ دهم من هم این کار را میکنم در خواب حس خیلی خوبی از صمیمیت با او داشتم اما انگار بعدا کنار دریا بودیم و دیگر در اتوبوس نبودیم و اون هم خیلی با من صمیمی بود ولی یه چیزی که توی خواب انگار نشونه ی دوستیمون بود رو در دریا پرت کرد
  ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان ب این است که شما برای اهدافتان تلاش کرده اید و اینکه شما بعد از مدتی تلاش به ساحال ارامش خواهید رسید . و ان نشانه میتواند نشان بر این باشد که با فردی دوستیتان به هم خواهد خورد .
   سربلند و پیروز باشید.

 22. پرویز

  سلام. من خواب دیدم دست مدیر کارخونه ای که کار میکنم دست راستش لمس شده و دچار رعشه میشه. بعد من هم دستش رو ماساژ میدم.و بهش دلداری میدم که خوب میشه. تعبیرش رو بهم بگید لطفا. ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما برای هدفتان بسیار در حال تلاش هستید و خواهان تغیر رتبه شغلی که انشالله حاصل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. مصطفی

  سلام اگر درخواب ببینی که پدرت را که در قید حیات نیستد ماساژ میدهی و همینطور داری گریه میکنی باخطر اینکه خیلی ضعیف شده است تعبییرش چیست ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که تعبیر خواب ماساژ در خواب به معنای خستگی از کاری است و این بدان معناست که شاید در درون ناخوداگاهتان دینی نسبت به ایشان دارید واین خود باعث ان شده است که تلاش شما در جهت نرسیدن به ان سبب شود که این گونه خوابی بیننید.
   برای ایشان خیراتی دهید تا انشالله قبول واقع شود.
   سرببلند و پیروز باشید

 24. شهرام

  سلام چند هفته است یه خواب تکراری میبینم. خواب میبینم که همینطور که روی تخت دراز کشیدم و چشمهام بسته است و میخوام بخوابم، یه نفر که نمیبینمش منو به پهلو میچرخونه و شروع به مالیدن کمرم(به خصوص ناحیه ستون فقرات) میکنه.میخوام بدونم تعبیرش چیه.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری نداردو از دو حالت خارج نیست.
   اول انکه نشانه از ان دارد که شما این حالت را در واقعیت تجربه کرده اید و الان بازبینی ان برای ذهنتان خوشایند است.
   دوم انکه میتواند به این معنا باشد که شما از انجام امری خسته شده اید و این نشان از تلاش برای ان کار دارد و باید بدانید که اگر در مسیری هستید تجدید قوا کنید و با قدرت ادامه دهید که تعبیر خواب ماساژ به معنای خستگی و تلاش بسیار زیاد در راه انجام کاری است.
   سربلند و پیروز باشید

 25. alishah

  تعبیر خواب اینکه یه فرد مرده مرا ماساژ دهد چیست؟
  ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که اشاره ای به شخص ان مرحوم میکند و برای ایشان خیر نیست و نشان از خستگی ایشان دارد زیرا در تعابیر خواب امده است که ماساژ دادن نشان از خستگی و تلاش بسیار زیاد برای انجام کاری است.
   برای ایشان خیراتی بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. پری

  سلام خواب دیدم معشوقه ام که الان باهم نیستیم تو خونمونه نامزدمه تو خواب دراز کشیده رو تخت منم شونه هاشو ماساژ میدم و پشت کتف هاشو بعد مادرم میاد لباسامون میگیره عدض کنیم که بزاره تو ماشین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این معنا باشد که ایشان در تلاش برای انجام کاری هستند و این باعث خستگی شده است و این کار برای شما تبعاتی دارد که تبعات ان پاک کردن هرانچه هست که از ایشان باید باشد و ممکن است این خواب به تصمیم صحیح شما اشاره داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Alireza

  سلام من خواب دیدم پای پدر مرحومما ماساژ میدادم و قبلش باش صبحت میکردم میگفت من نمردم اینا همش فیلم بوده بازی کردم
  ممنون میشم تابیرشا بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اگر در خواب شما سخن خوب با پدر گفته اید و غیر از ان برعکس این می باشد دلیل بر این است که حال پدرتان در نزد حق تعالی نیکو است
   و این که مرده ادعا کند که زنده است باز هم نشان بر این دارد که احوالاتشان در ان جهان نیکو است و حق از وی خشنود است .
   سربلند و پیروز باشید .

 28. محمدامین

  سلام من خواب دیدم پاهای چند نفر رو دارم ماساژ میدم یکی از اون چندنفر اگه اشتباه نکنم دایی مادرم بود
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماساژ دادن به معنای خستگی شما از انجام عملی است و اشاره به ان دارد و در اینجا ممکن است به این معنا باشد که شما از انجام عملی برای خانواده ی همسرتان خسته خواهید شد و یا اینکه در شرایطی قرار خواهید گرفت که برای ایشان بسیار زیاد مجبور به انجام خدمتی هستید.
   سربلندو پیروز باشید

 29. طیبه

  سلام ی معشوقه ای ک قبلا دوستش داشتم و حالا ندارم ک پسر هستن من تو رخت خوابم بودم اومدن و پاهامو ماساژ دادن و منم بی تفاوت بودم نسبت ب این کارشون با اینک لذت میبردم اما ب رومم نمی اوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر لذت شما لذت غریضی بوده است که خواب تعبیر ندارد و در غیر این صورت میتواند به این تعبیر باشد که شما بسیار از ان موضوع و رابطه خسته هستید و این خود دلیلی و صحه ای بر تصمیم شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 30. hossine

  با سلام خواب دیدم کتف و کمر مادر نامزدم رو ماساژ دادم
  لطفا تعبیرش بگید تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ماساژ دادن در خواب به معنای خستگی خود بیننده ی خواب از تلاش زیاد و ادامه دار برای موضوعی است و این می تواند به این معنا باشد که شما برای رسیدن و یا ازدواج با این خانم یا زحمت زیادی کشیده اید و یا اینکه باید این کار را انجام دهید.اینکه نامزدتان هم در خواب ازین موضوع راضی نبوده است اشاره ای به جهتی دارد که شما برای رسیدن به ایشان باید در ان تلاش کنید و احتمالا به این تعبیر باشد که شما باید دل مارد نامزدتان را بیشتر به دست اورید.
   سربلند و پیروز باشید

 31. جواد

  سلام من چند ماه بخاطر مشکلاتی با خانمم داریم جدا از هم زندگی میکنیم ولی طلاق نگرفته خواب دیدم دارم شانها و کمرشو ماساژ میدادم و اون ابراز رضایت میکرد از اینکه ماساژش میدادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماساژ به معنای خسته شدن از کار زیاد برای شخصی است که در حال ماساژ دیدن است و در این خواب خانم شما بوده است و ممکن است ایشان به علت روابط اخیرتان دچار ناراحتی های فراوان و خستگی زیاد شده باشند و نیاز به کمک شخص شما داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

  • سعید

   برادر شما خیلی به همسرتون علاقه دارید بخاطر همین شما دوست دارید اگر به زندگی قبلی خودتان برگردید کارهایی راکت قبلا برای خانمتان انجام نمیدادید رو انجام دهید امید وارم که دوباره خانم محترمتان به زندگیش‌برگرده

 32. Sara

  سلام
  من خواب دیدم جلوی تلویزیون نشستم و دارم فیلم میبینم و کسی که دوسش داشتم نشسته و داره پاهامو ماساژ میده و من تو خواب با اینکه میدونم دیگه نمیتونیم باهم باشیم ولی چیزی بش نمیگم تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر ماساز دادن در خواب به معنای تلاش شما برای رسیدن به کاری است و اینکه در خواب شما موضوع بر عکس است به این موضوع اشاره دارد که ایشان برای رسیدن به شما احتمالا قصدی عمیق دارند و برای ان در حال تلاش هستند.
   سربلند و پیروز باشید

  • خاطره

   سلام، من مادر بزرگم را که سالها است فوت شده و در عالم حیات با من خیلی نزدیک بود خواب دیده ام که یک جای است میروم میبینم خیلی افراد زیاد نشسته میروم آنجا میبنیم مادر بزرگم هم است بالایش کمپل است و خیلی جوانتر به نظر میرسد من بدون اینکه او از من بخواهد با خواست خود پاهایش را ماساژ میدهم میگویم شاید خسته است، میشود بگوید خوابم چه تعبیر دارد؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر دیدن جوان شدن مرده بسیار خیر و نیکو است و نشان از حال خوب ایشان د رعالم باقی است و تعبیر ماساژ دادن در خواب هم به معنای تلاش است و این یعنی اینکه جایگاه ایشان برای شما الگو است و در خواب به شما اشاره شده است که برای بودن به مثل ایشان در دنیا تلاش کنید.
    سربلند و پیروز باشید

 33. سمانه

  سلام در خواب دیدم که به خانه خاهرم با دخترش رفتیم و خاله ام که به تازگی فوت کرده دراز کشیده بود و روی او پارچه سفید بود من گفتم که او مرده اما پارچه کنار زد و گفت زنده است اما روی او زرد و چشمانش رنگ خاصی داشت مانند فردی زنده نبود او از من خواست که دستهایش را ماساژ دهم اینکار را انجام دادم و از او خواستم که حلالم کند چون یکسال آخر عمرش سرش ضربه دیده بود و فلج شده بود و مادرم از او مراقبت میکرد اما من هیچ کمکی به او نکردم و میگفتم که کسی دیگر باید از او نگهداری کند برای مادرم سخت است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشانه از آ« دارد که آن مرحومه که شما در خواب دیده اید حس دینی به شما میکند و این نشات گرفته از همان گفته های شما قبل از مرگ ایشان است و این فرد در عالم دیگر این احساس را دارد که شما باید ایشان را ببخشید زیرا هم سپاسگزار مادر شماست و هم اینکه حس میکند که نیاز به حلالیت شما دارد و بدحالی و زرد بودن ایشن در خواب دقیقا به همین علت بوده است.
   برای ایشان دعا کنید و فاتحه دهید و از دل انچه که را در خیال خود میدانید ببخشید و بدانید که قطعا ایشان پس از آن راحت خواهند بود.
   سربلند و پیروز باشید

 34. حسین

  سلام
  در خواب دیدیم یکی از دختر های اشنامون که ازدواج کرده منو ماساژ میده و بدنمو روغن مالی میکنه و با خوصله ماساژ میده
  لطف کنید تعبیر کنید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ببینید کسی شما را ماساژ میدهد به این معناست که شما کار یا تلاش زیادی را یا پشت سر گذاشته اید و یا میخواهید پشت سر بگذارید.
   دیدن زنی که تازه ازدواج کرده است بدین معناست به معنای خیر و برکت و نیکی است و این در کل خواب به این تعبیر خواهد بود که شما در راه رسیدن به موضوعی خیر و نیکو تلاش زیادی خواهید کرد و ان شاالله بدان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. ندا

  سلام من از همسرم ۱۳ سال است که جدا شدم و ۲ سال قبل از جدایی ما مادرش فوت شده بود . من و مادر همسرم رابطه خیلی خوبی باهم داشتیم .
  دیشب خواب دیدم که به خانه ی مادر شوهرم رفته ام . خانه را تغییر داده و بزرگتر کرده و من در خواب میدانم که طلاق گرفتم و انکار حتی میدانم که او مرده (مطمئن نیستم ) به اتاقش میرم و میبینم دراز کشیده چون میدانم که پاهایش همیشه درد میکرد شروع به ماساژ دادن پاها و کمرش میکنم . یکی از لباسهایی که در زمان زنده بودن من برایش خریده بودم تنش بود و خواهر شوهرم هم که من را دوست داشت کنارما بود . مادر شوهرم در خواب میدانست از علی طلاق کرفتم ولی انکار بهم حق میداد . من هم تمام مدت ماسژش میدادم و درد دل میکردم .
  تعبیر این خواب بعد از این همه سال چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب هدف اصلی شما و آن مرحومه هستید.
   دیدن اینکه مرده در حال خوب است نشانه از خیر است و نشان از اینکه او در وضعیتی خوب به سر می برد و رابطه ی خوب شما در خواب نشان از رضایت او از شما دراد.
   سربلند و پیروز باشید

 36. احمد

  سلام
  کسی میدونه تعبیر خواب ماساژ دادن پاهای پدر که در قید حیات هست
  چیه؟

 37. محمد

  با سلام،تعبیر ماساژ داده شدن توسط جن رو میشه بگین،!

  • حکیم

   تعبیر خواب شما به نشانه پول سودی یا رباه خواری است و بهتره که توبه بکنید
   چون در قران نوشته کسانی که رباه میخورند شیطان انها را نوازش میکند

   • حکیم

    البته رباه هم نوعی ظلم تعبیر میشه و برای ظلم و پول نا به حق هم تعبیر میشود

 38. محمدرضا شهسواری

  سلام،،،تعبیرخواب دادن خوراکی توسط مرده به من وماساژ دادن من توسط آن مرده چیست؟؟متشکرم

نظر خود را بیان کنید