تعبیر خواب بدن پر از مو

دیدن بدن پر از مو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بدن پر از مو در خواب چیست؟

بدن پر از مو hairy

اگر اندام و صورت خود را در خواب پوشیده از مو ببینید، علامت آن است که در بدرفتاری با دیگران چندان پافشاری می‌کنید که همه شما را ترک می گویند. اگر زنی چنین خوابی ببیند، علامت آن است که در ذهن خود مقامی برای خود در نظر می‌گیرد و بر خلاف اصول اخلاقی با دیگران رفتار می‌کند.

در صورت دیدن خواب بدن پر از مو ممکن است خواب شما با سبیل ، اصلاح صورت ، تراشیدن ریش و ژیلت زدن نیز در ارتباط باشد.

☺ تعبیر خواب «بدن پر از مو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بدن پر از مو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام من خواب دیدم مردی که دوستش دارم و میخواهم با او ازدواج کنم در خوابم رفته به کربلا و بعد دیدم چون رفته به کربلا بدنش به جز صورت، پر از مو شده طوریکه انگار لباس پوشیده و سینه هایش مثل سینه های زن بزرگ شده و سینه بند بسته

 2. حانی

  سلام من خواب دیدم نامزدم بدنش پر از مو شده و برهنه شد که بره حمام و خجالت میکشید و خودشو میپوشوند.جدیدا هم دعوامون شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب موی بدن باید بدانید که برای مردان آن قدر بد نیست و ممکن است به معنای خیر هم باشد و از این رو این خواب برای شما ممکن است نشانه ای از خیر بودن ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. آرام

  سلام من دیدم که روی صورتم موهای کم پشت روییده وقصد برطرف کردنشون رو داشتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن بدن پرمو در خواب نشان از بدرفتاری با دیگران است و در این خواب هم می تواند نشان از ان باشد که شما رفتارهای اندکی دارید که سبب ازردگی دیگران شود که باید آن ها را بر طرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سارا

  باسلام
  من خانم هستم. خواب دیدم ک کمرم درد میکنه خاستم ان رو نشان برادرم بدهم دیدم کمرم پر از موهای بلند شده با خجالت روی ان را پوشیدم و بعد با وحشت از خواب بیدار شدم.تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که شما به واسطه ی اصل و نسب خود برای خود جایگاهیی را متصور شوید و از این رو در رفتار با دیگران تکبر به خرج دهید که این برای شما خیر نیست و باید در رفتار خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. گلبانو

  من چند بار خواب دیدم بدنم کلا شکل زنانه نداره و پر از موهای بلنده..
  با ترس و ناراحتی بدنم رو تو اینه نگاه میکردم..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر این خواب بسیار تکرار شود تعبیری ندارد و نشانه ای از ناخوداگاه شماست و در غیر این صورت باید در رفتار خود تجدید نظر کنید زیرا در تعابیر امده است که می تواند نشانه ای از بدرفتاری با دیگران باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ***

  سلام .من خانم هستم و خواب دیدم موهای صورتم که حالت پرز هست زیاد و بلند شده تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب راجع به این خواب امده است که به معنای ان میتواند باشد که در اینده ی نه چندان دور با مردم به گونه ای رفتار میکنید که از شما رنجیده می شوند و این خود برای شما خیر نیست و از این رو بسیار در رفتارتان اگاه باشید .
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید