آیا تابحال عاشق شده اید؟ حس‌هایی که به جنس مخالف دارید را چگونه تفسیر میکنید؟ عاشق شدن چه معیارهایی دارد؟ یک فرد عاشق چه ویژگی‌هایی دارد؟ در ادامه این مقاله پاسخ به سوال مهم آیا من عاشق شده ام را خواید یافت:

وقتی به او فکر می‏کنم، قلبم می‏زند. دست و پایم را گم می‏کنم، تمام حواسم پیش اوست…

احساس عشقبه گزارش آلامتو به نقل از هفته نامه زندگی مثبت؛ آیا این عشق است، یعنی عاشق شده‏ ام؟ همیشه به او فکر می‏کنم، می‎خواهم همه جا حضور داشته باشد، اگر نباشد دلتنگ می‏شوم، وقتی می‏خندد خوشحالم و وقتی گریه می‏کند، ناراحت می‏شوم، همانی را می‏خواهم که او می‏خواهد. به طور حتم این عشق است.

آیا واقعا عاشقی؟

برخی نشانه‏ ها می‏تواند به شما اثبات کند که عاشق طرف مقابل هستید و او هم به همان اندازه شما را دوست دارد.

 1. به سمت هم کشیده می‏شوید

یکی از نشانه‏ های عشاق این است که از کنار هم بودن احساس غرور می‏کنند و همدیگر را در مقابل دیگران به‏ گونه ‏ای توصیف می‏کنند که انگار برترین هستند. در مقابل افرادی که همدیگر را دوست دارند اما عاشق واقعی نیستند، عیوب همدیگر را بیشتر از خوبی‏های هم می‏بینند و هر یک در رابطه احساس حقارت می‏کنند.

 1. با هم خوش می‏گذرانید

وقتی عاشقید حضور طرف مقابل لذت‏بخش است و در عین داشتن اضطراب، فرد عاشق احساس لذت می‏کند و این در واقع همان تقابل عقل و احساس است. وقتی با فردی قراری عاشقانه دارید، اما احساس افسردگی، خستگی و سردرگمی می‏کنید یعنی یا شما عاشق نیستید یا طرف مقابلتان.

 1. همیشه برای هم حاضرید

وقتی با او تماس می‏گیرید حتی اگر در جلسه کاری باشد پاسخ شما را کوتاه هم که شده می‏دهد. همیشه خوش خلق است و به دنبال فرصتی برای دیدنتان می‏گردد. تمامی این کارها یک معنا دارد طرف مقابل عاشق شماست.

شما اولویت اول او هستید، او می‏خواهد این حس را نشانتان دهد. اگر طرف مقابلتان به شما زنگ نمی‏زند خود را با کار سرگرم کرده و وقتی با شماست مرتبا با تلفن حرف می‏زند یعنی عاشقتان نیست.

در عشق واقعی شما نقاط اشتراک زیادی دارید

در عشق واقعی شما نقاط اشتراک زیادی دارید

 1. نگران هم هستید

وقتی با هم هستید از شما می‏پرسد که روز خوبی را گذرانده‏ای یا نه و اینکه شما مشکلی نداری؟ به عبارت دیگر فرد عاشق نیازهای نارسیسیک خود را فراموش می‏کند و به دیگری گرایش می‏یابد. این گرایش نه از روی احترام، بلکه به خاطر عشق است.

اگر طرف مقابلتان توجه زیادی به شما نشان نمی‏دهد و مشکلات درگیری‏ هایتان برای او مهم نیست، چشم و گوشتتان را بهتر باز کنید.

 1. آسیب‏ پذیرید

فرد عاشق دوست دارد برای طرف مقابل از خود بگوید؛ از هر آنچه که دوست دارد از کودکی‏اش و موقعیت‏هایی که از دست داده. او سعی می‏کند اعتماد طرف مقابل را به دست بیاورد البته با توصیف آنچه که هست نه آنچه که باید باشد.

معمولا خود را آسیب‏پذیر نشان می‏دهد تا در پناه دیگری امنیت و محبت را بیابد. اگر طرف مقابل شما اظهار می‏کند که مردها و زن‏ها را خوب می‏شناسد، مراقب باشید. او تنها می‏خواهد مدتی را با شما خوش بگذراند.

 1. در رویای هم هستید

داشتن یک خانه، فرزندان زیاد و زندگی رویایی. عاشق‏ها رویاهای هم را همانند یک پازل کنار هم می‏چینند و زندگی آینده را کنار هم می‏سازند. اگر فردی که در کنار شماست، زندگی را یکنواخت می‏بیند و اشتیاقی به رویاپردازی ندارد و اهمیتی به برنامه ‏ریزی‏های شما برای آینده نمی‏دهد، خود را گول نزنید او عاشق شما نیست.

وقتی عاشق کسی هستید، بزرگ‏ترین نگرانی این است که چگونه فرد مقابل را از احساسات خود نسبت به او باخبر کنید. اکثر افراد فکر می‏کنند باید این کار را به صورت ناخودآگاه و در کمتر از 3 ثانیه انجام داد اما این بدترین روش است.

اگر جزو افرادی هستید که تصور می‏کنید برای ابراز احساساتتان باید جلو بروید و به فرد مقابل بگویید «سلام من شما را دوست دارم و می‏خواهم با هم باشیم»، تکنیکی است که تنها باعث دورشدن طرف مقابل از شما خواهد شد. پس به این 6 روش عمل کنید. به طور حتم این روش‏ها موثرتر خواهد بود.

همچنین بخوانید: نشانه های دوست داشتن واقعی
 1. دلتان را به دریا بزنید

می‏گوید 4 ماه است که عاشق او شده اما جرات نمی‏کند به او بگوید. اما چرا؟ چون نمی‏داند عکس ‏العمل او چه خواهد بود؟!

اگر عاشق هستید به جای انتظار کشیدن راهی برای بیان خواسته ‏تان پیدا کنید با انتظار چیزی درست نمی‏شود. پا پیش بگذارید و به نحوی باب صحبت را باز کنید.

 1. نگویید عاشق شما هستم

هرگز در برخورد اول به فرد مقابل نگویید که عاشقانه او را دوست دارید. می‏توانید پیشنهاد رفتن به سینما یا رستوران را به او بدهید تا با هم بیشتر آشنا شوید. به احساسات طرف مقابل احترام بگذارید و قدم به قدم پیش روید.

رازهای داشتن زندگی شاد

 1. منتظر موقعیت باشید

مطمئنا نمی‏شود در یک جمع دوستانه به خانمی گفت که عاشقش هستید. برای اظهار عشق همه چیز باید برنامه‏ریزی شده باشد. بهترین زمان از روز برای بیان احساسات، عصر است.

البته برای بیان احساساتتان موقعیت فرد را در نظر بگیرید، اگر فرد مقابل شما درگیر کار و رسیدگی به دستورات رییس خود است یا به تازگی بحثی با دوستان یا والدینش داشته، مطمئنا توجهی به اظهار عشق شما نخواهد کرد.

بهتر است بعد از اینکه موقعیت مناسبی یافتید رودررو ( نه تلفنی یا با فرستادن اس‏ ام ‏اس و ایمیل ) اظهارات خود را ابراز کنید و خجالت را کنار بگذارید.

 1. اصرار نکنید، از نو شروع کنید

به عکس‏ العمل ‏های طرف مقابل احترام بگذارید. اگر او درخواست شما را رد کرد، بیش از حد اصرار نکنید. شانس دیگری به خود بدهید و بعد از مدتی صبر (مثلا پس از گذشت چند روز) دوباره درخواستتان را مطرح کنید. اگر در نهایت موفق نشدید به احساسات طرف مقابل بها دهید.

 1. اعتماد به نفس داشته باشید

آنچه زنان را عاشق مردان می‏کند، ثبات‏قدم و اعتماد به‏ نفس آنهاست. پس با ترس و لرز برای اظهار عشق قدم برندارید. اگر واقعا نمی‏دانید چگونه باید عشقتان را ابراز کنید چند کتاب و مجله بخوانید یا در سمینارهای مربوطه شرکت کنید. وقتی اعتماد به ‏نفستان به اندازه کافی بالا رفت، عشقتان را ابراز کنید.

 1. بیش از حد رمانتیک نباشید

در برخی فیلم‏ها می‏بینیم که عشاق نیمه‏ شب در جنگل زیر نور ماه یا در هلی‏کوپتر هنگام سقوط، عشقشان را ابراز می‏کنند، اما بهتر است شما منطقی‏ تر باشید. براساس زندگی خودتان موقعیت مناسب را بیابید و درخواستتان را مطرح کنید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

342 دیدگاه

 1. سلام من ۱۷ سالمه و عاشق درختر عمم شدم ولی میترسم که بهش بگم و نمیدونم که چطوری بهش بگم منظورم اینه که نمیدونم بهش بگم بیا فلان جا بهش بگم یا طور دیگه دخترایی که میدونن چطوری بهتره راهنمایی کنن لطفا

  • اکلیل در

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   شما در بخش اعتماد به نفس فرمودید آنچه زنان را عاشق مردان میکند ثبات قدم و اعتماد به نفس آنها است و در همچنان رهنمایی کردید که اگر نمی دانید چگونه عشق تان را ابراز کنید چند کتاب و مجله بخوانید.
   سوال من این جا است میشه که نام کتاب های مذکور (طریقه ابراز عشق) را نام ببرید.

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در این مورد کتاب های بسیاری هست که چند مورد به شما دوستان پیشنهاد می‌شود. 1_ کتاب پنج زبان عشق. اثر گری چاپمن. 2_زندگی مشترک عاشقانه (چهل روز و چهل تمرین)اثر استفان کندریک و الکس کندریک. 3_هنر عشق ورزیدن اثر اریک فروم. نمونه ای کتاب های هستند که می‌توانید مطالعه کنید.
    سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام
  اسم من سحره
  فک کنم عاشق شدم
  عاشق پسری ک اول اون با فرستادن ی رابط بهم گفت دوست دارم
  ولی اون‌موقع من ازش بدم میومد و دوستش نداشتم
  هرجا میرفتم اونم بود ولی من با اخم ازکنارش رد میشدم
  اسم پسر مهدی . بعد از ی مدتی اگ نبود و نمیدیدمش ناراحت میشدم
  مهدی دوست پسر داییمه ب پسر داییم گفتم ولی اون گفت یکی دیگرو دوست داره و تو توهم زدی
  بهم گفت دوستمو دوست داره
  بعد من باز ازش متنفر شدم
  ب دوستام موضوعو گفتم اونا گفتن شاید پسر داییت نمیخاد تو دوستش داشته باشی
  منم همین فکرو کردم ولی مطمئن نبودم
  ی روز ک از مدرسه با سرویس اومدم. دوستمم هم سرویسیمه . دیدم مهدی سر کوچه کناری کوچه ما وایساده دوستم اسمم بلند گفت منم بهش گفتم کوفت
  بعد فرداش ک دوستم اومد مدرسه گفت ک مهدی اومده بوده پایین تر از خونشون
  هر روز عصر دیگ مهدی میرفت اونجا و ی دور میزد میومد پایین
  بعد من با خودم گفتم حتما مهدی دوستمو دوست داره برا همین بیخیالش شدم
  تا اینکه رل دوستم ب دوستم گفته بود ک مهدی ب خالش گفته منو دوست داره
  اول باور نمیکردم بعد رفتم پیج اینستاشو نگا کردم دیدم آیدیشو گذاشته sو
  دیگ فهمیدم خودمو دوست داره
  تا چن شب قبل ک رفتیم راستی نگفتم مامان و باباهامون اقوامن باهم ولی رفت و آمد نداریم
  رفتیم عروسی اقوام مختلط بود
  مهدی فقد ب من نگا میکرد
  منم ب اون فک کنم عاشقش شدم
  آخه از مهر ۹۸ تا الان ک خرداد ۹۹ هس
  دوستم دارا و منم فهمیدم ک دوستش دارم
  و تو رویاهام ی زندگی خوب و با اون میبینم
  ارزوم هرشب همینه
  تو خوابمم میبینمش
  ولی میترسم بهش بگم دوستش دارم و دیگ منو نخاد
  نمیدونم باید چیکار کنم
  ی متنیو خوندم گفت اگر تا یک سال برای رسیدن ب کسی ک دوستش داری هیچ تلاشی نکنی
  دیگ بعد از یک سال هسته میشی و اون هم ازت خسته میشه
  منم ترسیدم ک دیگ منو دوست نداشته باشه و حتی دیشب بخاطر این ک فک کردم دیگ دوستم نداشته باشه چی میشه گریه کردم الان میدونم ک بدون اون نمیتونم
  ولی نمیتونم باهاش رل هم بزنم چون زوج هایی ک رل بودن اول بعد ازدواج کردن مشکلات زیادی تو زندگیشون دارن
  بگم ک من ۱۵ سالمه و مهدی هم ۲۰ مهر میره ۱۷
  میترسم از دستش بدم لطفا کمکم کنین
  ی راه حل درست و بهم پیشنهاد بدین

  • کسی نیست بهم کمک کنه مدیر کجایی پس؟ فردا میخوام برم سرخاک خالم مهدی هم ار پنج شنبه میاد لطفا بهم کمک کنین

 3. ستایش در

  سلام. من ۱۴ سالمه . من ۳ ساله عاشق پسر عمم شدم . اون ۶ سال ازگ بزرگ تره . من خیلییییی دوسش دارم . بهش گفتم دوسش دارم ولی ریکشنی نشون نداد . من گیج شدم اخه قبلا طوری رفتار میکرد انگار دوسم داره . چی کار کنم اونم عاشقم بشه ؟ ازم متنفره ؟ دارم دیوونه میشم

 4. سلام ، دوستان من 22 سالم بود عاشق شدم یعنی وارد یک دوستی شدیمو موندیم حالا 32 سالمه دیگه از انتظار داغون شدیم خانواده اون راضی نمیشن بااینکه از دوستیه ما خبردارن خانواده منم اونو بدون باباش قبول ندارن همه میدونن مابا همیم ولی رضایت نمیدن منم وجدانم قبول نمیکنه خانوادمو ناراحت کنم ده ساله منتظریم باباش راضی شه ولی نمیشه

 5. خوب حالا بزارین من شرح زندگیمو بگم الان پنج دو هزارو سیصدو نوده نه هست . من اسمم امیده ۱۴ سالمه بعد عاشق یکی از فامیلامون شدم ۱.۵ ساله. از من یه دو سه ماهی از کوچیکتر هست.
  هر موقع که پیششم خوشحالم وقتی میاد خونه ما بهش که نگاه میکنم زیرچشی نگام میکنه لبخند میزنه من که خیلی عاشقشم ولی اونو نمیدونم به نظرم اونم فهمیده نظرشما چیه ؟

  • خوب البته من به شخصه میگم من چون همجنس اون دخترم میفهمم فک کنم مطالب رو خونه باشی اکثرکسایی که عاشقن وقتی به هم نزدیک میشن ضربان قلبشون میره روهزار یا احساس گرما میکنن ولی بدون هرکسی یه ذاتی داره سعی کن غورتو جلوش حفظ کنی

 6. باران در

  سلام من بارانم من بین دو راهیم نمیدونم کردم یک رو واقعا دوست دارم یکی از اونهارو خیلی زرنگ و اینده ای درخشانی در انتظار دارد و من را دوست دارد و دیگری ناامیداست و اینده نانعلومی دارد و من را دوست دارد من نمیدونم کدام یک بهتر است و کدام رو بیشتردوست دارم

  • سلام اسم من سحره از طریق مجازی با یک پسر اشنا شدم اسمش حسامه حالا پیله ی که بیا با هم دوست بشیم منم نمیخوام قلبشو بشکنم چون تا خرداد بیشتر باهاش نیستم به نظرتون چی کار کنم؟
   راهنماییم کنین لطفا

  • خوب باران جان من از سر دوراهی برت میدارم ببین گلم این جمله رو یادت باشه(خوشبختی به پول نیست خوشبختی به خوش بودن دله)ببین کدومش عاشق تره

 7. MEGA INTERNO در

  سلام
  20 سالمه و دانشجو هستم
  مثل بقیه دوستان مسئله عشق و عاشقی دارم ولی مال من یکم متفاوته
  مشکل من اینه که میدونم عاشق هستم
  ولی نمیدونم عاشق چه کسی هستم
  این مشکلو حدودا تا جایی که یادم میاد از زمان دوره راهنمایی(متوسطه اول) داشتم
  نمی دونم عاشق کسی شدم که وجود نداره؟
  یا عاشق کسی شدم که تا حالا ندیدمش؟
  ببخشیدکه مشکلم یکم عرفانی شد (:

 8. عاشقه دختری شدم فرشته مثله اسمش
  اصن نمیتونم بهش فک نکنم
  با اون دو سه تایی که بود خیلی فرق میکنه
  فرق میکنه چون تک تک حرفاش واسم مهمه
  فرق میکنه چون میترسم ناراحتیشو ببینم هر لحظه
  فرق میکنه چون حرف که میزنه آرامش میگیرم
  فرق میکنه چون تنها دختر چادریه که اومده تو زندگیم
  فرق میکنه چون با همه فرق میکنه
  میترسم اگه تو قراره اول منو ببینه خوشش نیاد چیکار کنم
  هر روز به این فکر میکنم اگه دیگه نبینمش چی
  همیشه تو فکره اینم که ناراحتش نکنم
  فک کنم خودشم در کمال پاکدامنیش منو دوس داشته باشه
  ولی من نمیدونم چجوری بهش بگم که از دستش ندم
  چون مطمئن نیستم اونم دوسم داشته باشه یا نه
  قلبتو میخوام خیلی
  حتی اگه مجبور باشم واست تو آسمون تاب درست کنم:))))
  لطفا اگه میدونید کمک کنید منکه ۱۸ سالمه جز چند تا تجربه بچگانه چیزه دیگه ایی ندارم
  میخوام هر جایه زندگی که خواست بیفته من بگیرمش
  به این پسر اگه نصیحتی دارین بگین ممنونتون میشم

 9. سلام من۱۴ سالمه تو مجازی با پسری آشنا شدم ولی بعد واقعا عاشقش شدم اونم دوسم دارع مطمنم اما مامانم فهمید و گفت که باهاش کات کنم بچه ها دارم دیوونه میشم نمیتونم فراموشش کنم اونم نمیتونه چیکار کنم اون قصدش ازدواج بود

  • کدوم اشنایی تو مجازی تهش ازدواج بوده که مال شما دومیش باشه !!! \:
   به عنوان کسی که زمانی هم سن شما بودم و اینارو تجربه کردم میگم که تو مجازی به کسی دل نبند. هیچکس تو مجازی چهره واقعیش رو نشون نمیده.

   • تقریبا یه ماهه تو مجازی با یک پسری به اسم مهدی اشنا شدم اولش یه دوستی ساده بود اما من دل بستم بهش عاشقش شدم تا اینکه یه روز بهم گفت پاش عفونت کرده و باید برا عملش بیاد مشهد بهم گفت اگه زنده بمونم شبش بهت پی ام میدم بیای وات من منتظر موندم اخرش پی ام نداد خیلی ناراحت بودم تا چهار روز تا اینکه روز پنجم رفتم تلگرام رو نصب کردم اسم مهدی رو سرچ کردم اومد برام بهش سلام دادم اون گفت شما من گفتم یعنی نمیشناسی مهدی؟ اونم گفت مهدی مرده من دوستشم دیروز خاک سپاریش بود من باور نکردم گفتم از کارت تسلیت یه عکس بفرسته اونم قبول کرد عکس رو فرستاد تا اینکه دیدم قلابیه اخه با یه اپلیکیشنی ساخته بودتش فهمیدم بهم دروغ گفته بهش پیام میدادم یه تیک میخورد یعنی بلاک شدم به دوستام گفتم گفتن که داره بهت خیانت میکنه منم چون عاشقش بودم اما اون حسی بهم نداشت نمیخواستم خودمو اذیت کنم برا همین از وات بلاک کردمش و مسدود شمارشمو پاک کردم و عکساش همینطور به نظرتون داره بهم خیانت میشه یا اینکه درگیر بیمارستانه جواب نمیده راهنماییم کنید مرسی.

  • عزیز دلم رابطه های مجازی همشون دروغن وی اگه طرف پاکوصادق بوده پس دیگه جای نظر دادن نیست

 10. سلام . من ۱۷ سالمه و عاشق همکلاسیم شدم ‌. راستش از راهنمایی تا الان که سال اخر دبیرستانم با هم بودیم . خوب میدونم شاید براتون مسخره باشه ولی خوب عاشقش شدم دیگه . اون هم به من گفته دوستم داره و هی برام نامه مینویسه . خیلی هم زیاد با هم بیرون میریم . مامانم هم از این موضوع خبر داره اما فکر میکنه اون دوستمه . ولی من به عنوان دوست قبولش ندارم . من عاشقشم . حالا میخوام بدونم . از نظر شما عشق به همجنس کار اشتباهیه ؟؟

 11. من ۱۶ سالمه و عاشق ی پسری هستم ک تفاوت سنی مون ۳ ساله..ن اون میدونه ک من عاشقشم ن من میدونم ک اون عاشقمه..با خونوادش رفت و امد خونوادگی داریم..اونا ساکن گرگانن و ما اصفهان..کلا هر دومون خجالتی هستیم..نمیدونم چیکار کنم..تو رو خدا برام دعا کنین ک بهش برسم..عاشقی بد دردیه

 12. اوم سلام
  واسه هر کسی تو زندگیش ی عشق علاقه پیش میاد حالا یا از وابستگی یا عشق واقعی
  بنظرم عشق چیز چرتیه ک اصلا بش اعتقادی ندارم
  ولی نمیدونم گاهی دلم یکیو میخاد وقتی گریه میکنم ارومم کنه از چیزی میترسم پیشم باشه و از همین چرت پرتا ک از سر تنهاییه

  چن روزه ی پسر بهم میگه عاشقتم و فلان حتی ب مامانشم راست راست گفته خودشم میگه عشق ی طرفه چون حتی واسه گریاهاص التماساش دلم نمیسوزه ولی نمیدونم تا کی باید تنها باشم ب خیال عشق واقعی شاید باهم کم کم عشق ب وجود بیاد؟
  واقعن نمیدونم

 13. سلام من یه دخترم من عاشق همکلاسیم شدم خیلی دوسش دارم من از قیافش خوشم اومده میخوام ازش سوال کنم ببینم واتساپ داره یانه که شمارشو ازش بگیرم که توی واتساپ چت کنیم ولی روم نمیشه میشه کمکم کنید؟

 14. فاطمه در

  خب بزارید واستون بگم منم چجوری نمیدونم چم شد
  عکسشو کنار یک مدل معروف تو اینترنت دیدم اسمشو از تو یکی کامنت ها پیدا کردم و شروع کردم به سرچ کردن و کشف کردن ( اگه کنجکاو نبودم هیچوقت اینطوری نمیشد ) اولش گفتم فقط از روی کنجکاوی اما کم کم هرروز عکساشو میدیدم و معتاد شده بودم فکر کردم اول عاشق شدم بعد یک مدت دیگه سعی کردم عکساشو نبینم و موفق شدم و گفتم هوس بود بابا من اون موقع یازده سالم بود ( طبیعیه بگید بچه یازده ساله از عشق چی میفهمه )
  حدود چهارسال گذشت توی سن سیزده سالگی تا پونزده سالگی من دچار افسردگی و کمرویی شده بودم شبا قبل خواب ارزوی خودکشی میکردم تا مرز چاقو هم پیشرفتم اما خودمم نمیدونم چجوری زنده موندم ☺ تو تابستونه امسال بود که فهمیدم چندتا عکسشو تو اینستا گذاشته ( منم مثل فوضولا دنبالش راه میفتم) اصلا انگار تو یک لحظه قفل کردم دیگه معتاده معتاد بودم اصلا یک ربع نمیدونم چقدر هر چقدر که نگاش میکردم سیر نمیشدم فقط دلم میخواست و میخواد ساعتها بهش زل بزنم مدام سعی میکنم عکساشو نبینم اما تو ذهنمه تو فکرمه پاک نمیشه اصلا
  دلتنگشم هر لحظه میترسم خدایی نکرده خدایی نکرده اتفاقی واسش بیفته راستی دیگه اون دختر افسرده و خجالتی سابق نیستم پر انگیزم و پر از اعتماد بنفس مثبت اما حسرت دارم دلتنگم بیقرارم من صبورم اما صبرم داره تموم میشه اولش حالم خیلی بد بود حالا اما بهترم اما نمیتونم یک لحظه فکر کنم که فراموشش کنم قلبم درد میگیره انگار دیگه هیچی ندارم که براش زندگی کنم من زمان از دستم در رفته دیگه نمیدونم چیکار کنم بیقرارم کاش کاش انقدر احمق نبودم اخه اخه نباید اینطوری میشد درهرصورت ببخشید که انقدر حرف زدم و چشمای نازنینتونو خسته کردم

 15. سلام من بیشتر نظر هارو خوندم من راستس هفده سالمه و حدود یه سال یا بیشتره که عاشق یه دختر یه جورایی فامیلیم فکر کنم از من بزرگه و به خونوادم هم فکر میکنن من میخامش هروقت آهنگ گوش میکنم اون تو فکرمه هروقت تنها میشم اون تو فکرمه و اونو یه بار ببشتر ندیدم ولی شده روزو شبم هروقت میخاستم فراموشش کنم نتونستم اما این ماه میخام برم شهرشون و میخام حتما به خودش بگم دوسش دارم

 16. من عاشق ي دختره شدم اسمش سونياس دختر خاله دوستمه حتي پارسالم بهش گفتم چند وقت باهم ژچت ميكرديم همه چي داشت خيلي خوب پيش ميرفت كه سر ي موضوع خيلي مسخره دعوامون شد نميدونم اون دوسم داره يا نه اميدوارم اوليش باشه حالا بنظرتون من بايد چيكار كنم؟

 17. واسم خواستگار اومده پسر عمم
  نمیدونم عاشقشم
  یا نه
  میترسم باهاش ازدواج
  کنم پشیمون بشم 16سالمه
  میگم شاید ازدواج نکنم موقعیت بهتری بعد از چند سال واسم بیاد که خیلی ازپسر
  عمم
  بهتر باشه

  • مطمئنا موارد بهتری در آینده سر راهت قرار میگیره. الان ۱۶ سالته و هنوز حداقل ۱۰ سال برای ازدواج وقت داری. الان به دری و بقیه اهداف زندگیت برس. به پسر عمتم بگو که الان قصد ازدواج نداری و تا چند سال دیگه صبر کنه

  • با سلام خدمت دوست عزیز…
   امیدوارم نظر من روی تصمیت تاثیر مثبت بزاره…الان برای ازدواج برای شما خیلی زوده…بهتره اول به یک شناخت شخصیتی از خودتون برسین و بدونین از زندگی چی میخواین…شما الان در اوج هیجان هستین و به هیچ وجه عجولانه تصمیم گرفتن نمیتونه عاقلانه باشه…کاش یکی هجده سال پیش وقتی همسن شما بودم این حرف رو به من میزد…آرزوی خوشبختی و شادکامی برات دارم

  • مهسا خانم شما باید خودتون تصمیم بگیرید.
   اگه از همه بپرسی هر کی یه نظر میده .بودن کسایی که تو این سن ازدواج کردن و خوشبخت شدن و بودن کسایی که خوشبخت نبودن که این کاملا طبیعیه و ممکنه تو زندگی هر آدمی پیش بیاد و ربطی به سن نداره .به این نظر های مجازی گوش ندید چون هر کسی داستان زندگی خودشو واست میگه و زندگی آدم ها با هم متفاوته.تصمیم نهایی رو خودتون بگیرید و بعد توکل به خدا کنید .

 18. سلام من اوا هستم و کلاس هشتم وعاشق یکی از پسر های کلاس زبان شدم . نمی دونم اون عاشقم یا نه و از اش خجالت می کشم ویکی از دوستم هم عاشق اون است لطفا راهنمایی کنید با تشکر ..

  • ببین این چیزا به جایی ختم نمیشه و احتمال بعد چند وقت میفهمی که اونی نیست که باهات جور در بیاد. ولی اگه خودت مشکلی نداری میتونی نزدیکش بشی و با هم دوست بشین. ترجیحا زیر نظر خانواده

  • سلام آوای عزیز تو هنوز سنی نداری که بخوای اینجور احساسات رو تجربه کنی پیشنهاد میکنم این فکرو از ذهنت بیرون کن تا از درس و پیشرفتت عقب نمونی چون همچین احساسات زود گذری که واسه بچه ها ی دوره ای متوسطه ی اول به وجود میاد آخرش تباهیه توکل کن به خدا و ارتباطتت رو با اهل بیت علیهم السلام قوی کن تا اسیر دام های شیطان نشی

  • سلام آوا جان…دختر عزیزم…شما الان به دلیل رسیدن به سن بلوغ و تغییرات هورمونی ممکن است دچار طغیان احساسات شوید که خیلی زود گذر هست…کاش دختران و مادران ما انقدر با هم راحت و صمیمی بودن که خیلی راحت میتونستن در مورد این مسائل با هم صحبت کنن و جلوی خیلی از اشتباهات گرفته می شد…

  • سلام آوا جون به نظر من درسته سنت کمه اما خب سن منم کمه و به نظرم عشق تو این سنم اتفاق میفته زیاد بهش فکرنکن بزار اون پا پیش بزاره گلم چون عشق یه طرفه بدرد نمیخوره

  • ایناز در

   سلام اوا جان دقیقا مثل من اما من دوسال ازت کوچکترم نمیتونمم فراموشش کنم اصلا فراموش شدنی نیستج

  • سلام اوا جون
   منم دقیقا این اتفاق برام افتاده ولی من کوچیکتر بودم و یازده سالم بود که عاشق یه پسر که همکلاسم توی کلاس زبان بود شدم و الان دیگه15 سالمه …. دقیقا بخوام بگم پنج سالی میشه که تو قلبم دوسش دارم و بهشم گفتم متاسفانه دوتا مشکل این وسط بود اول اینکه دوسال ازم بچه تر بود دوم اینکه دوستم نداشت خب من بچه بودمو غرورمو گرفتم دستم و بارها بهش گفتم اما اونم به خودش مغرور شد …
   منم تمام تلاشم رو کردم که باهاش مثل خودش رفتار کنم… حالا ببخش که سرت رو درد اوردم اما میخوام بگم که بیخیالش شو و به زندگیت فکر کن میدونم تو ذهنت میپره ولی برای غرور دخترونمون واقعا خوب نیس که به هرکسی بگیم دوستت داریم

 19. راستش من یه دختر ۱۹ ساله چادری هستم و تا یه حدی هم خجالتی …
  یه پسری تو کلاسم هست که حس می کنم یه احساساتی نسبت بهش دارم .
  نمی دونم عاشقش شدم یا نه یا اینکه فقط دوستش دارم یا …(احساساتم رو نسبت بهش نمی دونم )
  ولی کلن وقتی هست حس خوبی دارم
  و وقتی بهم توجه می کنه ذوق می کنم
  از یه نفر شنیدم که خانواده اش کلن خیلی مقید به دین و اینا نیستن ولی مطمئن نیستم
  یه بار تو کانال کراش دانشگاه دیدم یکی روش کراش زده ولی بعدن یکی از دوستام گفت که این پسره خیلی بی ریخته و بعیده کسی روش کراش زده باشه
  وقتی اینو گفت قشنگ تا یه مدت شارژ شارژ بودم و پر انرژی شدم قشنگ …
  یه موقع هایی هم دیدم که بهم تو کلاس نگاه می کنه یا چند باری ازش رفتار های جنتلمنانه دیدم( مثلن جلوتر از من می رفت و در رو برام باز نگه داشت تا من رد بشم و بعد خودش حرکت کرد )
  حالا نمی دونم باید چی کار کنم ؟
  برم جلو ؟یا بزارم خودش بیاد جلو ؟چون بهش میاد آدم خجالتی باشه …
  و از حسی که نسبت بهم داره هم شک دارم
  می ترسم چون یه علاقه ای نسبت بهش دارم فکر کنم اینقدر به من اهمیت میده و برای بقیه هم همین کار ها رو بکنه

 20. سلام
  من یک سالی میشه از طریق مجازی با پسری اشنا شدم اخلاقای خوب و بدی داره ک پذیرفتم و واقعا دوسش دارم اونم بهم گفته همین حس رو داره
  اما میگه من ازدواج دوست ندارم و .. و کلا از اینکه وابسته ی دختری بشه فراریه
  تو این یک سال شاید شش ماهش رو نبوده اونم بخاطر ماه های مهم مثل رجب تا رمصان و حتی محرم و صفر
  پسرمذهبی هست و همش میگ نمیخوام گناهم بیشتر بشه
  من واقعا تو این یک سال با صبر تونستم نگهش دارم چون دوسش دارم من ۲۶ سال زندگی کردم اما این اولین بار بود ک ی پسر احساسم رو قلقک داد قبلش واقعا معلوم نبود چی میخوام
  الانم خیلی از خدا میخوام کمکم کنه تا دلش نرم بشه و بخواد برای همیشه باشه
  ولی حس دوست داشتن خیلی رنج سختی داره تا کسی درگیرش نشه نمیفهمه
  وقتایی ک نیست من ب معنای واقعی داعونم خیلی خواستم برم و بی خیال بشم اما دست خودم نیست واقعا نمیتونم ی لحطه ک ب نبودش فکر میکنم کلا بهم میریزم
  حاصرم اینجوری باشه ولی حداقل باشه

  • ساناز در

   چیزی ب اسم عشق هیچوقتتتت وجودنداشته. و نداره پس اهمیت نده اون پسره هم برات داره فیلم بازی می‌کنه

 21. دوستان من روانشناسى بيست و هشت ساله هستم و متولد شيراز
  عشق يعنى او می تواند به راحتی با شما در مورد مسائل زندگی مثل مسائل مالی، بچه ها و چیزهایی که او را می ترساند با شما صحبت کند چراکه برای او مهم ترین هدف پیش بردن زندگی و بهبود آن به همراه شماست.

  او می تواند با شما بحث کند و در نهایت هم نقاط مشترکی پیدا کند که بتوانید به تفاهم برسید؛ هیچ وقت فراموش نکنید که بحث کردن نشانه این است که شما دو نفر توانایی این را دارید که با هم حرف بزنید.

  او با شما کاملا صادق و راحت است و می تواند به آسودگی در مورد احساساتش صحبت کند.
  و حالا هوس يعنى
  و چیز زیادی در مورد شما نمی داند تنها از رنگ مورد علاقه تان اطلاع دارد و می داند در چه رشته ای تحصیل کرده اید. بیشتر اوقات هم از پرسیدن سؤالات عمیق در مورد شما طفره می رود از ترس اینکه مبادا جواب خوبی به او ندهید یا چیزهایی بفهمد که به صلاحش نیست.

  او کمتر با شما در مورد احساساتش صحبت می کند و از شما هم چندان توقع ندارد که احساسات زیادی نشان دهید. همچنین سعی می کند تا حد ممکن هیچ بحثی بین شما پیش نیاید تا مبادا دلخوری و رنجشی پیش بیاید. اگر خطایی از یکی از شما سر بزند هیچ کدام چندان تمایل ندارید که دیگری را ببخشید.

  و چیز زیادی در مورد شما نمی داند تنها از رنگ مورد علاقه تان اطلاع دارد و می داند در چه رشته ای تحصیل کرده اید. بیشتر اوقات هم از پرسیدن سؤالات عمیق در مورد شما طفره می رود از ترس اینکه مبادا جواب خوبی به او ندهید یا چیزهایی بفهمد که به صلاحش نیست.

  او کمتر با شما در مورد احساساتش صحبت می کند و از شما هم چندان توقع ندارد که احساسات زیادی نشان دهید. همچنین سعی می کند تا حد ممکن هیچ بحثی بین شما پیش نیاید تا مبادا دلخوری و رنجشی پیش بیاید. اگر خطایی از یکی از شما سر بزند هیچ کدام چندان تمایل ندارید که دیگری را ببخشید.

  لطفا أين مطلب رو بخونيد به درد ميخوره

 22. متولد نود و پنج در

  سلام کودکی سه ساله هستم که به طرز عجیبی نوشتن و خواندن را میدانم
  همزمان عاشق هشت نفر شدم دوستان چه کار کنم

 23. نمیدونم قضیم چیه ؟
  تقریبا یه سال پیش توی تابستون ، با خونواده رفتیم بیرون شهر . وقتی اونجا رسیدیم یه خونواده نشسته بودند . من ک داشتم میرفتم یه دفگی یه دختر از جلو میومد ، همون اول خب زیاد توجه نکردم ، با اینک صورت زیباشو دیدم ولی اون موقع هیچ حسی نداشتم . ساعتا میگذشت و میگذشت ، ما فقط چند بار به هم نگا کردیم شاید به زور به دو سه بار برسه . وقتی رفتیم ، توی ماشین بودم داشتیم از اون روستای تفریحی گردشگری بر میگشتیم ، یه دفه چشمم بهش افتاد ، تازه انگار اونو دیده بودم ، یعنی اصلا توجه نکرده بودم بش .
  یادمه جمعه بود . فرداش باید سر کار میرفتم . وقتی توی کار بودم ، مشغول کار کردن یه دفگی دلم رفت پیشش ، دیگ نابود شدم از اون روز به بعد . هر روز بهش فکر میکردم .
  الان یه ساله همینطوریم ، البته کمتر شده حسم ولی چون بهش فکر میکنم از یادم نمیره . هروقت بهش فکر میکنم ، معمولا توی دلم یه موجی از هیجانو اضطراب این چرتو پرتا ، موج میزنه . شاید به خاطر خیلی جذاب بودنش باشع . شاید خیلی زیبا بود من عاشق زیباییش شدم نه عاشق خودش .
  من یه سال با این باور زندگی کردم که اون باید مال من بشه . من غیر از اون با کسی ازدواج نکنم .
  من اون دخترو اصلا نمیشناسم . حتی اسمی نمیدونم ازش . ولی اسمشو گزاشتم رویا ، خیلی این اسمو دوست دارم . نمیدونم خاستگار داشته یا نه ؟ اصلا چند سالشه ؟ فقط یه ساله که مغزمو زندگیمو به پاش دارم میزارم ، معمولا هرروز بهش فکر میکنم .
  یه ساااال !!! خخخ خیلی زیاده . این روزا وقتی میشنوم بم میگن این عشق الکیه عصبی میشم میگم چرت نگو باو . شاید میترسم که ، این حس الکی باشه .
  چیزی که هس اینه : یه هیجان به قول بعضیا ، انقد زیاد طول نمیکشه . شاید حس عشق مدتش طولانی باشه . من یه ساله ، شاید دارم با بدنش توی خواب زندگی میکنم نه یه حس عاشقی ، شاید یه حس هیجانی .
  نمیدونم ولی میدونم اگ تو جوابم بگید این عشق الکیه ‌، باش بد مخالفت میکنم ، نمیدونم چرا ؟؟ ولی یه چیز معلومه . وقتی با یه باور یه سال زندگی کنی ، ترک باور تو یه روز که چه عرض کنم ، توی چند ماه به سختی انجام میشه .
  این که بش نمیرسم یا به خدا گفتم خدایا خودت بهم برسونش ، ولی هنوز یه بارم ندیدمش ( هم شهری هستیم ) ، بعضی وقتا بد ناراحتم میکنه ، بغض میکنم ، بعضی وقتا اشکام تو چشام جم میشه . یه ساله بعضی اوقات اینطوریم . الانم دارم غم غفلت اصفهانی گوش میدم تا ، نابود شم چون الانم بد ناراحتم وقتی بحثش اومد یه بارم ندیدمش ، دیگ کم کم داره چهرشم از یادم میرع 🙁 .
  امیدوارم کسی نظرمو بخونه و بم یه جوابی بده ، شاید … .
  موفق باشید (;

  • به این فک کن که اگه اخلاقای بدی داشته باشه چی؟ اگه با هم زمین تا آسمون فرق کنین و تو هیچی تفاهم نداشته باشین چی؟ اگه اون با همون جذابیتش با صد تا پسر مثل تو بوده باشه چی؟ شاید الان نتونی اینا رو باور کنی. ولی یه روز مجبور میشی

  • بنیامین در

   سلام من بنیامینم منم مسل توام اولین بار با مادربزرگش کاروانی رفتیم شازده که از اونجا حس عاشقی من شروع شد همین حس هایی که تو داری و من داشتم من چند سال بود که منتضرش بودم هنوزم نا امید نشده بودم خونه مادر بزرگش هم جلو خونه ما بود ی روز امد خونه مادر بزرگش از اون روز اون به من ی نامه داد از اون روز قصه ما شروع شد بیش از هرکی که بگی عاشق بسیار وابسته هم بودیم به نضر من هر چقدر صبر کنی بازم کمه صبور باش من مطمعنم که بهش می رسی عاشقی ی حس عجیبه منم واقعا هنوز درگیرشم الان چن وقتی رابطمون به خاطر پدرو مادرمون از بین رفته منم هنوز ایمان دارم که در اینده بهش میرسم من تورو درک میکنم چه حالی داری پس صبور باش……

 24. نمیدونم قضیم چیه ؟
  تقریبا یه سال پیش توی تابستون ، با خونواده رفتیم بیرون شهر . وقتی اونجا رسیدیم یه خونواده نشسته بودند . من ک داشتم میرفتم یه دفگی یه دختر از جلو میومد ، همون اول خب زیاد توجه نکردم ، با اینک صورت زیباشو دیدم ولی اون موقع هیچ حسی نداشتم . ساعتا میگذشت و میگذشت ، ما فقط چند بار به هم نگا کردیم شاید به زور به دو سه بار برسه . وقتی رفتیم ، توی ماشین بودم داشتیم از اون روستای تفریحی گردشگری بر میگشتیم ، یه دفه چشمم بهش افتاد ، تازه انگار اونو دیده بودم ، یعنی اصلا توجه نکرده بودم بش .
  یادمه جمعه بود . فرداش باید سر کار میرفتم . وقتی توی کار بودم ، مشغول کار کردن یه دفگی دلم رفت پیشش ، دیگ نابود شدم از اون روز به بعد . هر روز بهش فکر میکردم .
  الان یه ساله همینطوریم ، البته کمتر شده حسم ولی چون بهش فکر میکنم از یادم نمیره . هروقت بهش فکر میکنم ، معمولا توی دلم یه موجی از هیجانو اضطراب این چرتو پرتا ، موج میزنه . شاید به خاطر خیلی جذاب بودنش باشع . شاید خیلی زیبا بود من عاشق زیباییش شدم نه عاشق خودش .
  من یه سال با این باور زندگی کردم که اون باید مال من بشه . من غیر از اون با کسی ازدواج نکنم .
  من اون دخترو اصلا نمیشناسم . حتی اسمی نمیدونم ازش . ولی اسمشو گزاشتم رویا ، خیلی این اسمو دوست دارم . نمیدونم خاستگار داشته یا نه ؟ اصلا چند سالشه ؟ فقط یه ساله که مغزمو زندگیمو به پاش دارم میزارم ، معمولا هرروز بهش فکر میکنم .
  یه ساااال !!! خخخ خیلی زیاده . این روزا وقتی میشنوم بم میگن این عشق الکیه عصبی میشم میگم چرت نگو باو . شاید میترسم که ، این حس الکی باشه .
  چیزی که هس اینه : یه هیجان به قول بعضیا ، انقد زیاد طول نمیکشه . شاید حس عشق مدتش طولانی باشه . من یه ساله ، شاید دارم با بدنش توی خواب زندگی میکنم نه یه حس عاشقی ، شاید یه حس هیجانی .
  نمیدونم ولی میدونم اگ تو جوابم بگید این عشق الکیه ‌، باش بد مخالفت میکنم ، نمیدونم چرا ؟؟ ولی یه چیز معلومه . وقتی با یه باور یه سال زندگی کنی ، ترک باور تو یه روز که چه عرض کنم ، توی چند ماه به سختی انجام میشه .
  امیدوارم کسی نظرمو بخونه و بم یه جوابی بده ، شاید … .
  موفق باشید (;

 25. سلام دوستان من رضا هستم ۲۰سالمه راستش منم ب تازگی عاشق شدم اولین عشقمم هس بودم با دخترای دیگه که فقط واسه تفریح و خوشگذرانی بود اما حالا نه فقط با یکی ام که هم دنیامه.اونم منو واقعا دوس داره و تقریبا میشه گفت همه نشونه های بالا رو حالا کم و زیاد دارم و داریم الا شش ماه میشه باهمیم حتی میخاهیم باهم ازدواج کنیم ولی میدونیم که مخالفن حتی نگفتم هم میدونم راضی نیستند چه مادر پدر اون چه من..ولی خب همو دوس داریم و نمیدونم چه کار کنیم اگه میتونی لطفا راهنمایی مون کنید مرسی

 26. جواتی در

  سلام منم تو تلگرام عاشق یه دختری شدم که خیلی خوشکل بود طوری که اگه بخوام واسطون تعریف کنم شارژ گوشیم تموم میشه

  اما پس از 6ماه که گذشت فهمیدم اون دختر بابامه و کلا داره سر به سرم میزاره کلااااااااااااااانابوووووود شدم و تا یه هفته اصلا به بابام نگا هم نکردم از بس خجالت میکشیدم

 27. کاملیا در

  سلام من 15سالمه و یه سال و نیم بایه پسری که تو شهر مانیست وبااهم خیلی فاصله داریم در عین حال شوخ طبع و خوشتیپ و باحال و مذهبی و پولدار و حذب الهی آشنا شدم پارسال بود یعنی سال 96 من اسفند ناه برای اولین بار بایه پسر دوست شدم که تواردیب هش 97 دقیقا یه روز قبل تولدم فهمیدم چه ادم عوضی باهاش کات کردم مامانم یعنی فهمید گفت توورو چه به اینکارهاو ماازت انتظارتداشتیم و اینا گوشیم وسیمکارتموهمه چیمو ازم گرفت باعث شدم اعتماد همه نسبت بهم از بین بره خلاصه من که اولین بارم بود با یه پسر دوست میشم و نمیدونستم یعضی ها وااقعا جنس خرابی دارن حالم خیلی بد شد نه دوسش داشتم نه عاششقش بودم اظطراب و استرس زیاد گرفتم جوری که ابرو میکندم معدم به ریخت سه ماه تابستون من هیچی نخوردم توهمین اردیبهشت ماه اینا بود که بااون پسری که الان عاشقشم سعی کردم بیشتر صحبت کنم ماازقبل صحبت میکردیم ولی خب گفتم رابطمون و بیشتر کنم صحبت کردم دردو دل کردیم من از اون دوست پسر قبلیم گفنم اونم گفت با یه دختر 4 سال دوست بود یعنی خیلیی همدیگرو دوست داشتن و عاشق هم بودن ولی وقتی پس. فرستاد سمتشو دختره رو امتحان کرد دختر بهش خیانت کرد و … این عشق من هم خب ضربه بدی خورد و ازاون دختر متنفر شد 18 سالش عشق من بعد االان یه سال و نیم باهمیم من که گفنم عاشق نمیشم عاشق شدم اونم خیلییی زیاد چون خبلیییی خوشتیپ خیلیی مهربون خیلییی … واینکه هوامو داره بهم گفت ازدروغ خیانت بدم میاد منم گفتم خوشم نمیاد خیانت کنم گفت بهم اگه تو مثل دوست دختر قبلیم نباشی باهم ازدواج میکنیم اگه شرایط جور بود ولی میدونین چیه من قشنگ حس میکنم کدون حرفاش دروغ کدوم واقعیت ولی عشق من خیلیییی کم بهم دروغ میگه ولی اصلااا نه ادرسی بهم داد نه فامیلیشو بهم گفت راجع به کارش هم زیاد باهام صحبت نمیکنه ولی ازاونجایی کارش جوری که دختر خیلیی میاد و میره من میترسم ولی اون قسم خورد از این کارها نمیکنه وبدش میاد منم حس کردم داره بهم راستشو مبگه به خاطر من مثلا وسط کار زنگ میزنه صحبت میکنیم یا تموم مهمونی هایی مثل دورهمی دوستاش که دخترو پسر قاطی بودن گفتم نرو دیگه نمیره بادخترهاشوخی نمیکنه یا اینکه سالی یه پیک مشروب میخورد گفتم اونم نخور گفت چشم دیگه نمیخوره ومن از اونجایی که حسم خیلییی قویه متوجه شدم داره راستشو میگه ولی هیچی راجع به فامیلیش و اددسش و اینا بهم نگفت بد میدونید چیه دوستان خیلی زرنگ بد خیلی سر حجاب من و یادروغ گفتن و اینا متنفر همیشه بهم نیگه باید حجاب داشته باشی منم از اونجایی که حجاب و دوست دارم قبول کردم دقیقا امسال موقع امتحانات مامانم فهمیدو زنگ زد بهم گفت دیگا باهم صحبت نمیکنید اونم گفت من دوسش دارم و رابطمون جدیه مامانم یبول نکردولی من الان یواشکی باهاش صحبت میکنم میدونید وقتی ناراحت یا عصبانیه قشنگ مشخص عسبانی واقعا عصبانی و هیچکس نباید کاری باهاش داشته باشه بعضی اوفات راجع به رابطمون که جدی و قصد ازدواجی صحببت میکنی ولی بعضی اوقات میگه تو نمیتونی بااخلاق من کنار بیایی من این و مطمئنم نمیتونی باهام ازدواج کنی بااین اخلاقم ولیومن همه اخلاقشو دیدم و گفتم همه جوره مبخوامت ازاونجایی کهکمن حسم خیای قویه سر دروغ گفتنش یا حرفاش راست ولی متاسفانه نمیتونم بفهمم که دوسم داره عاشقم یانه بهم دیگه خیلی نیگیم دوستت دارم من بهش گفنم عاشقشم کلی اون یه بار نگفت عاشقتم من واقعا نمیتونم بفهمم دوسم داره عاشقم یا نه؟ممیگه هیچ وقت بهم دروغ گو من همه جوره قبولت دارم به نظر شما عاشق همون دختر قبلی هست به من میگه متنفرم ازش قسم خورد این خیلی مذهبی و حذب الهی ان قسم خودد کلی. متنفر ولی یه بار نگفت عاشقم همیسه میگه دوستت دارم به نظر شما واقعا دوسم داره یا عاشقم توروخدااااکمکم کنیددددارممم دبوونه میشم من پیش خودش هم قسم خوردم یاباهاش ازدواج میکنم یااگه ازدواج نکروم خودم و میکشم قسم خوردم چون من بدون اون یه لحظه هم نمیتونم زنده باشم توروخداا کمکم کنید بفهمم دوسم داره یانه اخه گفتم خیلی باشخصیت و ازاون کله گنده های شهرشون ویه ملت سرش قسم میخورم میدونید یکم ببخشیدانگار مرموز یه ششخصیت جالبی داره توروخدا کمکم کنیددددکه بفهمم وافعا دوسم داره یا وافعو عاشقم

  • ببین بیشتر ازدواج ها با اشنایی کامل طرفین صورت میگیره .خوده من بخوام ازدواج کنم با کسی ازدواج میکنم که اشنایی کامل دارم .همونجوری که خودت میگی پسره تو یه شهر دیگست .و معلوم نیست که داره راست یا دروغ میگه .منم نمیتونم قضاوت کنم ولی بنظر من چون بهونه میاره واسه ازدواج و حتی فامیلیش رو بهت نمیگه مشخصه قصد ازدواج نداره و واسه سرگرمی و پر شدن وقتش تو مجازی باهات چت میکنه .شاید نظر من مهم نباشه ولی بهتر خودت به این نتیجه برسی و بیخودی فکر و وقتتو تلف نکنی . پسرا مگه اینکه مغز خر خورده باشن تو مجازی زن بگیرن.و چون سنت کمه و دخترا خیلی احساساتی هستن با چند تا دوست دارم و میخوام باهات ازدواج کنم راحت گول میخورن.موفق باشی.

   • کاملیا در

    سلام اقا افشین.
    ممنون از راهنماییتون ولی ببینید من خیلی بهش اعتماد دارم حسم هم خیلیی یوی یعنی اگه کسی بهم دروغ بگه متوجه میشم و الان هم همینکه میگم عاشق شدم و ایناهروقت عشقم بهم دروغ بگه متوجه میشم و اینکه عاشقم عاشق چیکارکنم.
    دیروز خیلی باهام صحبت کرد راجع به ازدواج و اینا شرط هاشو گفت منم یه جورایی قبول کردم گفتند سال دیگه که هم تو بزرگ شددی هم من ازدواج میکنیم و ….. ولی خب بازهم ازجدایی میترسم

   • میدونی همچین ماجرابه من افتاده بود یکی منو دیده بودو عاشق شده بود اومدبمن گفت ولی من خیلی خیلی به پسراباورنداشتم بخاطر اون بهش گفتم که نمیخوام . ۱سال فقط بمن فکرکرد شاید حسش دروغ باشه اینامیگفت ازدواج نمیکنم فقط تعقیب میکرد و ازدور نگاهم میکرد چشاش پرمیشد اینا ۱سال گذشت و دوست صمیمیم بایه پسر قرار داشت که پسره دوسته اون بود دوسته صمیم به من گفتش توهم بیا تنهانرم اینا منم باهاش رفتم که یهودیدمش فقط زول زده به چشامو تپش قلبشو حس میکنم دوستم با پسره رفتن اونوره پارک برگشت طرفم چشاشوبست گفت که حدی که فکر میکنی بیشترش عاشقتم روانیتم اینا منم باور نکردم نمیخوام گفتم قلبش گرفتوگریه کرد توضیح دادعشقشو بعدبغلم کرد گفت که تنهام نزاردیگ صبری ندارم بقران قسم ی جوری اشنایی رو قبول کردم ۲روز نکشید خاستگارم اومد و بابام گفت سربازی میخوام و ۴باربعدش باماماش باباش تنها هم اومد جوری روانی شدیم حالاکه به بابام التماس کردم جدامون نکنه درکل بنظرم اگه مردواقعااااااعاشق شه به عشقش میرسه تاکه بهش خیانت نکنه دستش ب کسی نخوره از روزی ک عاشقه پاک باشه…من همش میگم کاش زودترپیداش میکردم ولی باز دیرنیست..اگه عاشقشی تاعشقش خواستنش مطمعانشی جلونرو اگ دیدی از سرت میندازه زود ازراهت برگرد.

  • کاملیا عزیز من خودم چند سال پیش یه رابطه مجازی داشتم هردو هم رو خیلیییی دوست داشتیم و دقیقا عین تو فکر میکردم و منم همین شکلی خانوادم کلی نصیحتم کردن منم اصلا عین خیالم نبود میگفتم یا اون یا هیچکس (اینا فقط تجربیات خودمه ها قصد جسارت بهت ندارم)ولییی بعد یه مدت من دیدم واقعا نمیتونم عشق واقعی یا همون نیمه گمشدت رو با حسی که وقتی لمسش میکنی بهت دست میده میشناسنش منو اون پسر شاید باورت نشه ولی وقتی بعد ۲ ۳ سال همو دیدیم هییچ حسی نداشتم بهش هیج حسییی میگم یعنی از الان خودتو ذهنتو درگیر نکن باش باهاش چون بهت حس خوب میده و به نظرات بقیه هم اهمیت نده چون واقعا عشق عشق هستش نظرات افراد دیگه هم تقریبا درسته چون توی سنین نوجوانی باید بیشتر به فکر پیشرفت خودت باشی بعد توی وحله دوم به فکر ازدواج بازم درمورد اینکه عشق رو فعلا اولویت دوم قرار بدی فکر کن چون از نظر من فعلا هم اون کوچیکه و هم تو که به ازدواج فکر کنید به رابطتونم زمان بده این زمان لامصب همه چیو مشخص میکنه:)

  • حرفاتون انقد قشنگه مثه رمانا میمونه خیلی جالبه ما که به عشقمون نخواهیم رسید هی روزگار

  • فاطمه در

   زمان چیزیو عوض نمیکنه فقط ادمو نابور میکنه منم الان ۱۹ سالمه از ۱۳ سالگی عاشق پسر داییم شدم هنوز عاشقشم ولی اون میدونم هیچ حسی بهم نداره ولی من نابود شدم خودم و ذهنمو همه چیمو پای این عشق و فکر و خیال از دست دادم

   • رواله عزیز!!!! منم 7ساله عاشق کسی شدم ک اصلا براش مهم نیست و گاهی با خودم می گم اون لیاقت این همع علاقه رو نداره… ولی خب دله دیگع

   • ریحانه در

    فاطمه جون منم الان 14 سالمه باورت میشه از 9 سالگی عاشق پسرعمم ولیداون حتی نمیدونه

 28. واقعا چطور عاشق مشید اینم این سن هایی که گفتید؟؟؟

  بگید تا ماهم یادبگیریم

 29. سلام من 16سالمه و عاشق یه دختر شودم که شیش ماه ازم بزرگ تره راستش نمیدونم میتونم باهاش ازدواج کنم یا نه ؟ راهنمایی کنید‌.

 30. من ۱۲ ساله هستم…
  سنم خیلی کمه..
  ولی عاشق شدم…
  عاشق یک پسری شدم…
  ولی تو این سن کاملا نابود شدم خیلی باهم بودیم قربون صدقه هم میرفتیم و به شوخی باهمکل کل میکردیم ولی دیگه نگم براتون….
  کلا نابود شدم شب و روز دارم بهش فک میکنم

  • روژدا قاسمی در

   منم 12 سالمه عاشق پسری شدم اما اون رفیق نزدیک پسر داییم هست و فکر کنم پسر داییم عاشق من شده رفیق پسر داییم هم عاشق یک دختر روستایی شده من که فهمیدم دلم شکش و با خودم گفتم آیا چگونه یک پسر به یک دختر شهری که از خارج آمده عاشق نمی و به یک دختر روستایی عاشق میشه البته پسره نمی داند که عاشقش هستم نمی تونم به پسر داییم هم بگم برو بهش بگو من ازش خجالت میکشم به خدا وقتی دور هم جمع میشم واسه بازی اگه پیشم بشینه لپ هام سرخ میشه من جلو آیینه اتاق خودمو دیدی

   کمکم کنید خواهش میکنم

  • من وقتی ۱۱ دوازده ساله بودم عاشق پسرعموم شدم. هر بار حسم بهش بیشتر میشد و نمیدونستم چیکارکنم. هر جا نظر میذاشتم میگفتن کوچیکی و اینا عشق نیست و بزرگ میشی یادت میره… ولی من یادم نرفت. عشقم پخته تر شد. واقعی تر شد. وقتی ۱۳ سالم بود فهمیدم اونم دوسم داره. نگفت ولی میشد فهمید. همینجوری زمان میگذشت. الان من ۱۵ سالمه و اون ۱۸. امسال کنکوریه و همش داره درس میخونه. از یه جایی به بعد هرچی گذشت از هم دورتر شدیم و اون پرمشغله تر.
   ببین تهش خواستم بگم عشقت یادت نمیره ولی به جایی ام نمیرسه 🙂

 31. نشونه ی اولو دارم وقتی میبینمش و حالش خوبه ، شارژ میشم اما وقتی حالش خراب باشه و نبینمش حالم بد میشه و افسرده میشم ….. نمیدونم ……. فقط از خدا میخوام کمکمون کنه.

 32. منم یه پسر ۱۳ ساله هستم که از ۹ سالگی عاشق دختر عموم شدم قبلنا دیر به دیر میدیدمش اما الان حد اکثر ماهی یکبار از وقتی بیشتر همدیگرو میبینیم اون انگار وراج تر شده مثل خودم اصلا لامثب جوریه که وقتی میبینمش تا سه روز همه خواب و خیالم میشه استرس دارم موقع دیدنش از انجام کار همراه با اون لذت میبرم اون بدون اینکه ازش بخوام کل روزشو از وقتی بیدار شده برام میگه بعد تا میبینه یه کمی ساکتم فکر میکنه ناراحت شدم هی میگه چی شده بگو منم یه دفه گفتم یعنی برات مهمه گفت آره یه دفه میخواستم تستش کنم گفتم یه دوست دارم به نام مهتاب ناخود آگاه موبایلی که دستش بود از دستش افتاد بعد قرار شد با هم خونوادگی بریم کیش من تا اون موقع هیچی راجع به اون مهتاب خیالی بهش نگفتم هر دفه فرصت مناسبی پیدا میکرد کلی راجع به مهتاب سوال پیچم میکرد تا اینکه بالاخره تو مینی بوس بهش گفتم الکی بود اونم انقدر خوشحال شد که بغلم کرد درضمن اون فقط پنج ماه از من کوچیک تره

 33. 22سالمه دانشگاه میرم اما هنوز عاشق نشدمممممممممم لامصباااااااااااااا نمیدونم چ مرگمه کسی نظرمو جلب نمیکنهههههههه شاید معیارام زیادی عجق وجقن چمیدونم اه ناموسا یکی بیاد عاشقمون کنه دیگه یکی که
  1.کلش بو قرمه سبزی بده یعنی دیوونه باشه پا ب پام دیوونه بازی کنه
  2.هیکلییییی باشه
  3.قدش بلند باشه
  4.مغرور باشه
  5.در حد مرگ دوسم داشته باشه
  6.هفت سال ازم بزرگتر باشه
  7.موتور داشته باشه بجا ماشین
  8.لاتی باشه
  9.سگ اخلاق باشه

 34. ببینید از ۱۲ تا ۱۸ سالگی چیزی به نام عشق در انسان نیست بلکه هوس های ۱۸+ ساله

  • نه عزیزم همه عشقا اون چیزی نیست که تو فکر میکنی من خودم چند وقته فهمیدم عاشق شدم تو این چند وقت حتی یبارم به اون چیزی که تو بهش فکر میکردی من فکر نکردم لطفا همرو باهم مقایسه نکن خیلی عشقا هستن از این بچگی شروع میشن و خیلی پاکن

 35. سلام
  میگم ناموسا شما ۱۴ و ۱۵ ساله ها عاشقیت من تا ۲۰ سالگی نمیدونستم عشق است چیه ، راستش اصن گوشی نداشتم

   • چرا عزیزم داره…انسان زمانی واقعا عاشق می شه که به شناخت واقعی از خودش برسه…شما ها به دلیل تغییرات هورمونی…و رسیدن به بلوغ هیجانت زود گذر رو با عشق اشتباه میگیرین…

 36. سلام من حامد م 20 سالمه از 10 سالگی عاشق دختر داییم شدم
  شاید خیلی سنم کم بوده ولی خب عشق که سن و سال نمشناسه
  ولی اون نمی دونه
  اصلا هم نمی دونم چجوری بهش بگم
  مطمینم میگه نه ولی خب حداقل دوس دارم شانسم رو امتحان کنم
  شما می گید چیکار کنم
  دمتون گرم

  • حامی داداش بهش بگو من دیر گفتم حتی جواب سلامم رو هم نمیده الان! اقدام کن پسر

  • Miss kosar در

   اول یه رفتار هایی نشون بده که بفهمه دوسش داری. مثلا هواشو داشته باش، وقتی سردش شد کتتو بهش بده، کلا هر مشکلی واسش پیش اومد مداخله کن . طوری باش با رفتارت اول بفهمه. باعث میشه بری تو ذهنش، به پاکی نظرت و عشق واقعیت پی میبره، بعد که فهمید نگاه های عجیب بهت کرد، تو چشماش نگاه کن و بهش بگو دوسش داری. اونم از قبل فهمیده منتظر گفتن تو بوده پس قبول میکنه. فقط عجله کن که از قبل عاشق نشده باشه. عاشقم باشه به مرور تو خوب و پاک باشی نهایتش یه سمت تو میاد. موفق باشی و بهش برسی.

 37. من 15 سالمه عاشق یک دختر 14 ساله شدم من دوسش دارم ولی بش نمیتونم بگم ولی دختر عموم اومد بهم گفت او دوست داره دختر عموم دوست صمیمیشه بهم گفت تو دوستش داری گفتم آره رفت بهش گفت الان چیکار کنم

  • سمانه در

   مثل دوتا عاشق بشینین باهم باشین .. والا .. ترس نداره که .. رودررو هم بگو دوستت دارم و خلاص ..

 38. سونیا در

  سلام من 13سالم هست و عاشق پسر عمم شدم. من مطمئنم که این حس عشقه تمام نشونه ها رو دارم . دیر به دیر می بینند و اون رو فقط خونه مامان بزرگم می بینم. الان دو تا مشکل بزرگ دارم. یک اینکه خونمون رو داریم عوض می کنیم و از همه مامان بزرگم دور می شویم و دیر به دیر می رم خونشون. دو اینکه نمی دونن اونم دوسم داره یا نه. چند تا نشونه ازش دارم اما واقعا شک دارم چیزی از خودش نشون نمی ده. تو رو خدا نگین این یک حس زود گذره و این جور چیز ها که کفری میشم. در ضمن اینم بگم که بعضی اوقات یک دفعه بغلش می کنم و هی بهش خیره می شم و دستش رو می گیرم . اخرین بار جلوی در خونه مادر بزرگم یک نشونه یافتم هم از خودم هم از اون. وقتی سلام علیک کردیم سریع اومد پیشم و ازم پرسید چیکارا می کنی چه خبرا و اینجور چیزا و وقتی داشت می اومد سمتم چون دیدنش هی یکلبخند گنده می اومد رو لبم هی جمعش می کردم . اینم بگم ازم ۳ماه بزرگ تر هست. الان چند وقته که هی دارم خواب این رو می بینم که میاد دستم رو می گیره و باهم قدم می زنیم. واقعا از احساساتش خبر ندارم لطفاً کمکم کنید.

   • کاملیا در

    اقا سیاوش لطفا توهین نکنید به بچه ها درضمن عشق سن و سال نمیشناسه شماایی که عاشق نشدی و یا اگرهم شدی تو سن بالاتر شدی لطفابرای دیگران نظرندید بچه ها به اندازه کافی رو عشق تحت فشارن اینها از ماهایی که بزرگتریم کمک نگیرن از کی برن کمک بگیرن مایه عنوان دوست باید کمک کنیم نه اینکه بیایم فحش هارکیک یا هرچیزی بگم اینا ازما ها کمک بگیرند بهترازاینه که از یه پسرمعتاد مفنگی بدبخت تو خیابون کمک بگیرن

    • کسی با عاشق شدن که مشکلی نداره اخه مشکل اینجاست که این چیزایی که تعریف میکنن اسمش عشق نیست.یه جور هیجانه که بیشتر بخاطر دوران بلوغ شون هستش.انشالله اگر توی این دوران کار اشتباه انجام ندن و صبر کنن بعدا خودشون یاد این حسشون که میفتن خندشون میگیره

    • ولي باور كن از معتاد موفنگی مشورت بخواد بیشتر از یه بچه تو سن تو میدونه

 39. سلام یه سوال میخواستم بدونم من چند وقته عاشق دختر خالم شدم در حدی که نمیتونم بدون فکر بمونم ولی نمیدونم اینو برم با مامانش در ارتباط بزارم یا نه چون دختر خالم هم خیلی عاشقمه حتی از خودمم بیشتر نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنید من۱۷ سالمه دختر خالم ۱۵ سالشع

 40. سلام من تقریبا 16 سال دارم و یه دختر هست که از من 2 سال بزرگتره و من دوسش دارم و نمدونم چطور بهش بگم که باهم دوست بشیم هر موقع که میبینمش و رودرو میشیم اصن انگار دستو پاهام و زبونم قفل میشه و قلبمم خیلی تند تند میزنم نمیتونم بهش چیزی بگم یه بار هم من خونشونو بلد نبودم سر کوچه ای که همیشه می اومد وایساتاده بودم بعد دیدم که همون خونه سر کوچه مال اونای ووقتی اومد بیرون منو دید و فکر کنم میدونه که من یه حس هایی بهش دارم . چطور بهش پیشنهاد دوستی بدم البته اینم بگم که من تاحالا دختر های دیگه ای هم دیده بودم و فکر میکردم اون زمان عاشق شدم ولی با الا که مقایسه میکنم میبینم خیلی فرق داره کل روز را دارم به او فکر میکنم طوری که حتی نمیتونم درس بخوانم تا زمانی که جوابش را بدانم همش به این فکر میکنم که ممکنه جوابش منفی باشه؟ اصلا چرا باید با پسری کوچک تر از خودش دوست بشه؟ لطفا کمک کنید چه طور بهش بگم

 41. سلام من تقریبا 16 سال دارم و یه دختر هست که از من 2 سال بزرگتره و من دوسش دارم و نمدونم چطور بهش بگم که باهم دوست بشیم هر موقع که میبینمش و رودرو میشیم اصن انگار دستو پاهام و زبونم قفل میشه و قلبمم خیلی تند تند میزنم نمیتونم بهش چیزی بگم یه بار هم من خونشونو بلد نبودم سر کوچه ای که همیشه می اومد وایساتاده بودم بعد دیدم که همون خونه سر کوچه مال اونای ووقتی اومد بیرون منو دید و فکر کنم میدونه که من یه حس هایی بهش دارم . چطور بهش پیشنهاد دوستی بدم

  • علیرضا در

   چه تفاهمی منم ۱۶سالمه عاشق۲سال بزرگتر شدم داداش کارات کپی خودمم

 42. آیلار در

  من اسمم ایلاره عاشق یه پسری شدم که خیلی خوشگله و خیلی دختر دورشن اون میخواد که رل بزنیم اما من میدونم بم خیانت میشه و ضربه میخورم من چیکار کنم

 43. سلام من الان ۲۵ سالمه توی ۱۷ سالگی عاشق یه دخترشدم طوری که هر روز توی راه مدرسه می دیدمش حتی جمعه ها هم که نمیدیدمش حالم بد میشد هیچ وقت جرات نکردم بهش بگم ازدواج کرد منم تاحالاعاشقشم هیچ دختری رو نمیتونم تو دلم راه بدم با یه دخترم بعداز اون رابطه دارم اون خیلی عاشقمه فقط بخاطردلسوزی باهاش رابطه دارم نمیدونم دیگه چیکارکنم راهنماییم کنیدلطفا

  • سمانه در

   نمیتونم چیزی درباره ازدواج اون دخترا بت بگم .. ولی اینو بدون اون دختری که الان باهاشی روت حساب باز کرده .. دلشو داده بهت .. فک کن همون دختری که ازدواج کرد باهم رابطه داشتین و اونیهو میومد میگفت من از روی دلسوزی باهات بودم .. چه حسی دست میده بهت ؟؟ .. پس زودتر رابطه اتو با اون دختره تموم کن .. البته بازم هرچی خودت صلاح میدونی ..

 44. خب عشاق گرامی پاشید برید سر تکالیف مدرستون.

  خدا به داد آینده کشورمون برسه با این آینده سازاش

  • سیاوش در

   داداش اینا عاشقی نیستبچه هستن بزار خوش باشن . یکی از دلایل جدا بودن مدارس از هم همین مشکلات تا ۳ ۴ تا دختر می بینن فکر می کنن عاشق شدن. مثل خود من که سر ۱ سال با یه دختر دوست شدم و ازدواج کردیم خام بودیم و نپخته ۲ ماه نکشید طلاق گرفتیم ماهایی که انقدر عاشق هم بودیم…

 45. من يه دختر ١٤ ساله هستم پايه هشتم و خب قضيه عاشق شدنم واقعا با همه فرق ميكنه :موقعي كه نمرات برترو زده بودن منو دوستام رفتيم عكسمونو ببينيم كه يكي از دوستام گفت آوا بيا عكس ستاره هاشم پور (من هشتمم و هاشم پور نهمه و شاخ مدرسه هم هست)و ببين شبيه بزغاله افتاده ،رفتم عكسشو ديدم و واقعا محو چشماش شدم دو ماه گذشت بد جور دوسش داشتم از يه طرف ديگه هم ازش ميترسيدم همش هرموقع ميديدمش كف دستام عرق ميكرد قلبم تند ميزد. همه بهم ميگفتن ستاره آدم عوضي و بد اخلاقيه و همش خودشو شبيه پسرا در مياره(خودمم همينجوريم)نميدونم ترنسه و از اينجور چيزا (از عكساش اين نتيجه رو گرفتن) خب اين جريانات ادامه داشت تا اينكه خورديم به تعطيلي من بعد مدرسه رفتم ،بهش تو دايركت گفتم : من روت كراش دارم و ازت ميترسم(اولين مكالمه ما با سانسور)
  اون جواب داد:به خدا من ترسناك نيستم كه همه ازم ميترسن.موقع تايپ استرس گرفته بودم. تايپ كردم باهام دوست ميشي ؟.جواب داد:من با همه بد اخلاقم و فقط بارفيقام خوبم:)
  اين مكالمه بعد چند تا پي ام تموم شد رفت تا روز بعد و ازش خواستم تو ي تولد دوستم بياد (دوستم ميشد خواهر دوست ستاره) اونم قبول كرد:)))) تولده دو روز ديگست
  حالا من چم شدههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟

  • حبیب ا… در

   به نظر من شما عاشق نیستی شما دیوانه و مجنونی یعنی یک درجه بالاتر از عشق ولی یکجوری برو جلو که طرف مقابلت به چشم بدبخت بیچاره و با حقارت نگات نکنه…برو یکم درمورد این چیزا کتاب بخون یا جا مشاور روانشناس برو…اینطوری برات بهتره..

 46. فاطمه زهرا در

  سلام من یه دختر 13ساله هستم وعاشق یه پسر 18ساله شدم که مطمئن نیستم دوسم داره یانه چیکار کنم

  اینقدر دوسش دارم همه عالم فهمیدن.

   • فاطمه زهرا در

    اگر می تونستم راجبش تحقیق کنم که دیگه از شما راهنمایی نمی خواستم.

  • فرهاد در

   این همه فاصله اخه دختر جوننن؟ منم به ی دختر دو سال بالاتر عاشق شده بودم ولی بزور فراموشش کردم حالا ی همسنشو گرفتم عالیه دوستی و عاشقی

 47. Nazanin 1383 در

  سلام من یک دختر ۱۴ساله هستم من عاشق یکی شدم که تو اتوبوس مسافربری دیدمش اون شاگرد راننده اتوبوس بود اما فک نکنم که اون به من حسی داشته باشه اما خیلییییییی جاذبه من دوس دارم بازم ببینمش خیلی بد جور عاشقش شدم به قول معروف عشق در یک نگاه و بار اول اصلا نمیدونم چجوری ادمیه اما به نظرم ادم خوبیه الان در حت
  ال تحصیل هستم کلاس دوم راهنماییم ولی اگه اون بفهمه که عاشقشم و بیاد خواستگاریم حاضرم ترک تحصیل کنم و باهاش ازدواج کنم

 48. سلام خدمت تمامی دوستان عزیز من ۱۶سالمه و یه دختری رو خیلی دوست دارم و از رو عشق و نه از رو هوس و اگه به عشق اول اعتقاد داشته باشید اولین عشق منه عشق فقت عشق اول بقیه رهگذرن
  این دختر یکی از اقوام مادری هست اولین بار این دختر رو وقتی ۱۰سالش بود و منم ۱۰ سالم بود همراه مادرجونم یه خونشون رفتیم دیدم همونجا بار اول یه حسی عجیبی تو دلم نشست و حس کردم خیلی عاشقشم و اولین عشقم شد اونم خیلی باهام صمیمی بود وقتی خونمون میومد با مادرش منو اونو خواهرش بازی میکردیم مثلا منو اون زن شوهر بودیم خواهرش دخترمون دست همو میگرفتیم و یبار دیگه هم خونمون مهمونی بود من تو کوچه نشسته بودم اومد نشست کنارم و دستمو گرفت و خیلی وقتا با هم بازی میکردیم تا اینکه باباش تو استرالیا بود دعوت کردشومن و رفتن از ایران حتا ازم خداحافظی نکرد وقتی رفت من فهمیدم رفتن تا اینکه دیگه ازش خبری نداشتم ندیدمش اما هرسال میومدن ایران اما دیگه من ندیدمش و الان ۶سال میشه دیگه ندیدمش تا اینکه از طریق فیسبوک از باباش ایدی تلگرامشو گرفتم و بهش پیام دادم اما منو نشناخت و اسمم رو هم یادش نبود و تموم خاطراتمو براش تعریف کردم ولی یادش نیومد تا اینکه گفت خوبیت نداره باهم صحبت کنیم ببخشید من گفتم باشه عکسمو برات میفرستم اگه نشناختی دیگه مزاحمت نمیشم عکسمو فرستادم و گفت نه یادم نیومد من دیگه بهش پیام ندادم ولی خیلی عاشقشم تو این ۶ سال هروز بهش فکر میکردم هرروز اهنگ میزاشتم و خودمو تو رویاها باهاش تصور میکردم گفت سن کم بوده معلومه یادم نمیمونه اگه اون فراموش کرد چرا من فراموش نکردم منم که سنم کم بوده و الانم اومدن ایران اما اروز به دلم مونده واسه یه بارم شده ببینمش چون میدونم هیچ وقت مال من نمیشه واسه همین ارزو دارم واسه یه بارم شده ببینمش اما نمیتونم برم پیشش چون وقتی منو یادش نیست برم بگم چی و همیشه دوسش دارم چه بهش برسم چه نرسم اما خودم میدونم مال من نیست چون بینمون فاصله زیاده اون استرالیا زندگی میکنه تحصیل کرده هیچ وقت حتا به من نگاه هم نخواهد کرد اما من اگه عاشقشم فقت به خاطره اینه که عاشقه خودشم نه به خاطره اینکه خوشگله نه اینکه ثروت مندن من اگه دوسش دارم فقت به خاطره خودشه چون اولین کسی که تا دیدمش حس کردم با تموم دخترا دنیا فرق داره از همه نظر فقت امیداورم کناره هرکی خوشبخت میشه برسه حتا اگه اون شخص من نباشم من حاضرم واسه خوشبختیش از عشق خودمم بگذرم فقت امیدوارم قبل اینکه ازدواج کنه بتونم یبار ببینمش اخه خیلی دلم براش تنگ شده امیدوارم هرکی عاشق هرکس هست بهش برسه و به سرنوشت من درچار نشه ولی من دردم اینه که خدا اگه نمیخاست من به اون برسم چرا اونو اورد تو زندگیم و کاری کرد که من بهش وابسته بشم بعد ازم گرفتش وقتی قرار بود بهش نرسم کاش هیچوقت نمیدیدمش
  الان هم پدر بزرگم فوت کرده و بلخره تونستم تو مراسم خاکسپاریه پدربزرگم ببینمش خیلی خانوم شده کاش سرنوشتش با سرنوشت من رقم میخورد اما نشد دیگه خدا فقت واسه یه مدت کوتاه اورد اونو تو زندگیم بعد ازم گرفتش اما من دیگه بعد از اون عاشق هیچ دختری نمیشم چون اون دختر برایه من با تموم دنیا فرق داشت من حاضر بودم برایش هرکاری بکنم
  تا حالا دختر های زیادی دیدم اره اما هیچکدومشون مثل اون نیست حتا نمیتونم کسی مثل اون ببینم میگن ادم تو دنیا فقت یبار عاشق میشه اونم عشق واقعی نه عشق هوسی عشق هوسی زیاد اما عاشق واقعی کمه خوشبحال اون کسی که اسم این دختر تو سرنوشتش نوشته شده شاید من که به کسی که دوسش داشتم نرسیدم من وقتی بچه بودم هرکی میپرسید عاشق میشی میگفتم عشق چیه اما منم عاشق شدم اما عشقم یه طرفه بود و شکست هم خورد امیدوارم همیشه خوشحال باشه و بخنده سلامتی تمام عاشق های دنیا امیدوارم هرکس به ونی که از ته دل میخواد برسه و به سرنوشت ما دچار نشه سرنوشت واسه ما بد نوشت

  REPLY

 49. ببین من ی چیزی می گم اینا بخونی بسه البتهسرا خوب هیچ دختری پسرا را اندازهسرا نمی شناسه و بل عکس ی دختر نهایتا با ۲۰ پسر دوسه که اون دختر نیست ادم اهنیه
  ولی ی پسر با ۱۰۰۰پسر دوسته
  پسرا سه دستا
  ۱ اینا اصلا مال این حرفا نیستا حواسشون تو درس و مدرسس اینا هیچی
  ۲اینا پسرایین که خیلی با دخترا بودند و فقط از دخترا می کشن همچنین در بین دخترا طرف دارای زیادی دارن
  ۳ این وسه کسایی هستن که خوبن و وقتی عاشق ی دختر می شن تا تهس هستن معمولا رو یا اعتماد به نفسشون متوسطه ی قیافه معمولی با ی تیپ معمولی نه خیلی سوسول نه خیلی قدیمی اگه خواستید عاشق بشید به نظرم چون پسرم و خیلی با پسرا رفتم وامدم با گروه ۳ اشنا شید بهتره . البته هر جایی و هرچیزی خوب و بد هم داره
  اگه دیدید پسره خیلی سوسوله و انگار خیلی کار بلده سریع با هاش کات کنید چون از شکم ننش که بلد نبوده با ۱۰۰ تا قبل تو بوده
  البته تینا واسه دخترای خوب ونجیب گفتم اگه نه بعضی دخترا هستا پسرارا مهره پیشرفتشون می دونن
  یا علی مدد

 50. من عاشق همکلاسی دوستم شدم دیوونه اش شده بودم هر جا بود دوست داشتم برم پیشش باید چیکار کنم ؟؟؟ میخوام ازش متنفر بشم یکی کمکم کنه لطفا از طرفی همجنسبازی در اسلام حرامه لطفا پاسخ بدید اگه تو سایت منتشر شد که عالی میشه اگه ادمین ها حذف کردن خودشون پایخم رو بدن

  • روژدا قاسمی در

   منم یک پسری عاشقم بود پسره خیلی عضویت میکرد که گفتم ازت متنفرم او هم دیگر دلش شکست و گفت منم ازت متنفرم
   برو دختره را اذیت کن مگه نه این حرف از دهن در نماید گه بی دوستت دارم

 51. اینده سازان کشور با شمام… در

  وای خدای من اینجارو اخ ده سالرو چ ب عشـــــــق تروخدا نکنید این کارارو با خودتون ….
  إإإ بچه ده ساله داره از شکست عشقیش میگه
  چــــرا ی بچه ده ساله جای اینکه بره مشقاشو بنویسه اینجا از عشق و عاشقی حرف بزنه ……
  عجب زمونه ای شده ……

 52. سلام
  واقعیتش از یه دختری خوشم میاد شده کل فکرم یه بار بهش گفتم اما اون جواب منفی داد نمی دونم باید چکار کنم
  من اصلا اهل این چیزا نیستم ولی این دیوونم کرده 17 سالمه باید چکار کنم جواب بدین لطفا

 53. من دیگه حسی تو دلم نمونده ی دختره عاشقم شده ولی من هیچ حسی نسبت بهش ندارم فقط باهاش خوب رفتار میکنم دلش نشکنه نمیدونم چکار کنم نه تنها اون به هیچ دختری دیگه حسی ندارم….

 54. سلام به همه دوستان من نمیگم شما ها دل ندارید که عاشق بشید و این حرفا ولی میگم زوده چون این حسی که دارید عشق نیست صرفا یه جور هیجانه اگه دقت کرده باشید اکثرتون عاشق دخترخاله پسرخاله همسایه و افرادی شدین که صرفا با اونها در ارتباط بودید و ارتباطی که با هم داشتید رو اشتباها به عشق تعبیر کردید بقیه برای این میگن که سنتون کمه چون هنوز توانایی تشخیص این حس هارو ندارید امیدوارم خودتون متوجه بشید قبول از اینکه دیر بشه , و وارد زندگی بشید و بفهمید تفاهم ندارید.اخلاق مهمتر از عشقه.

  • من نمیدونم چمه …نوزده سالمه …چشای یکی تو ذهنم میاد که حتی نمیدونم اسمش چیه فقط چندباری تو یک مکان عمومی از کنارش رد شدم حتی باهاش هم کلامم نشدم کارم شده شب و روز به چشماش فکر کردن هر وقت میدیدمش ضربان قلبم میرفت بالا و دست و پام و گم میکردم ناخودآگاه زل میزدم بهش الانم بهش که فکر میکنم دلم یجوری میشه این حالو دوست ندارم چون نمیدونم تهش به کجا میکشه

   • سعی کن خیلی سریع کنارش بذاری مسلما این یه حس زودگذر هستش ولی تو الان اول جوونی و کار و فعالیتت هست ممکنه این افکار بیهوده حواس و تمرکزتو بهم بریزه و ایندتو حتی خراب کنه.پشنهاد من اینه که اول روی کاغذ کتبی بنویس که دیگه بهش فکر نمیکنم واین کاغذ رو دور بنداز به عبارتی افکارت رو دور بنداز.بعد هم تا اومدی بهش فکر کنی سریع به خودت هشدار بده و حواست رو پرت موضوع دیگه ای کن.کتاب زیاد بخون جدول حل کن اگر مجدد به ذهنت راه پیدا کرد گاهی اوقات سر ذهنت فریاد بزن بسه.همه چیز به اراده و پشتکار آدمی بر میگرده فقط یه کم اراده میخواد میدونم کار سختیه اما اگه برای خودت و ایندت ارزش و احترام قایل بشی شدنیه.

  • سلام اسم من سحره در سن۱۲‌سالگی عاشق یک پسر به اسم ادرین شدم و هنوز قلبم براش میزنه اتاقم پر شده از عکساش و اسماش نمیدونم جیکار کنم اخه اون اونور دنیا تو پاریسه اونوقت من تو مشهد

 55. مبینا در

  سلام من ۱۵سالمه و نزدیک دوماهه ک با یکی دوستم خیلی ام دوسش دارم ولی اونقد ن ک عاشقش بشم ولی اون منو خیلی دوس داره چون ما فامیلیم و منو تو عروسی اینا دیده بوده بعد اون دنبالم بوده ک بالاخره تو ایتستا پیدام کرد منم چون میشناختمش بدلیل خواستگاریی ک ماماتش از مامانم منو کرده بود خیلی دلم میخواست ک اون بیاد منو بگیره ک بالاخره اومد توی هیته و نوحه میخونه و تاخالا چند بار رفته کربلا ب خاطره همین بهش اعتماد دارم و ماهم نیتمون ازدواحه و خانوادش خبر دارن ولی من فقط مامانم میدونه رابطمونو.بدلیل علاقمون ازم خواسته ک صیغش بشم منم چون بهش اعتماد دارم چون ک واقعا و خدایی خیلی پسره خو و مدبیه و با اینکه مامانشو خیلی دوس داشت ب مرگ مامانش قسم خورد ک خیلییی دوسم داره و منم میدونم ک راس مبگع بخاطره همین میخوام قبول کنم تا وقتی ک میاد خواستگاریم صیغش بشم کار درستی میکنم آبا؟

  • به نظر من ک کار خوبی نمیکنی اجی منم هم سن تو هستم ما الان تو سنی هستیم ک باید خوش گذرونی کنیم و تا دانشگاه وقت برا ازدواج هست و شاید با این اقا تو این سن کم ازدواج کردی مطمئنا چند سال دیگه نظرت عوض میشه عجله نکن خواهری:))

   • یکتا خانوم چرا برای دیگران تصمیم میگیری؟ خوب لابد وقتی با شوهرش باشه بهش بیش تر خوش میگذره.اگه بعدا این حس رو نسبت به کسی پیدا نکنه همیشه تاسف میخوره. البته باید کاملا تحقیق کنه و طرفش رو و خونوادش رو بشناسه و گول نخوره. مبینا خانوم این که به جون مادرش قسم خورده کاملا دلیل آبکیه و باید کاملا تحقیق کنی.

  • نه قسم رو‌بیخیال قسم چیزیه که همه میخورن ولی حقیقت چیه ، ببین اونی که میخوادت هیچ‌وقت من من نمیکنه

 56. یاسمن در

  سلام من ۱۵سالمه یه پسر عمه دارم که حدود ۸ماه پیش سایه همدیگه رو با تیر می زدیم ولی دقیقا۷یا۸ ماه پیش بود که از مادرمینا شنیدم که مامان و باباش منو از مامان و بابام واسه اون خاستگاری کردن از وقتی که این رو شنیدم همش میخوام بدونم که چطور نفرتش نسبت به من به عشق تبدیل شد و از کی عاشق منه البته منم یه حس هایی نسبت به اون دارم ولی نمیدونم عشقه یا یه چیز دیگه

 57. سلام من۱۷نیم نزدیک ۱۸ سالمه یه چند مدنی کلاس زبان میرم معلممون هم دخنریه اون ۲۰سالشه ولی توی کلاس بدجوری نگام میکنه میخنده باهام کلی باهام خوبه منو میبینه خوش حال میشه الان منم ازش خوشم اومده ولی ترم زبان وقتی که گذشت معلممون عوض شد و رفت
  از اون روز خیلی حالم بده کمک کنین

 58. گشتم گشتم عاشق همونی شدم که هیچ جوره بهش نمیرسم .
  خیلی حس بدیه عشقت عاشق یه نفر دیگه باشه و خیلی رک بهت بگه ک من نمیتونم بعد اون کسیو دوس داشته باشم .نمیخوام تورو اذیت کنم نمیخوام بهت ضربه بزنم دل بکن
  نمیدونم چیکار کنم . 18 سالمه و با خیلی ها دوست بودم ولی همیشه عادت داشتم اونا دنبالم باشن . برای این تمام خط قرمزامو گزاشتم کنار هم غرورم رفت هم دلم
  میدونم عاشقشه میدونم صربه خورده حساسه . همرو به جون میخرم . اگه بزاره . همرو تحمل میکنم اگه بزاره . انقد میمونم باش تا دوباره قلب یخ زدشو گرم کنم .
  چیکارش کنم قبول کنه 🙂 ؟

  • عزیزم نمیتونی تحمل کنی درسته اون شخص الان جسما نیست اما فکر و ذکر اون هنوز هم در زندگیت خواهد بود حتی ممکنه بارها با اون مقایسه بشی و به جایی برسی که بشی رفیق اون که سنگ صبورش در رابطه با شکست قبلی. انگار که ی هوو داری که خیلی قوی تر از تو توی زندگیتون تاثیر می ذاره به نظرم ریسکه

 59. ناشناس در

  سلام … من ۱۲ سالمه … عاشق پسرداییم شدم … اون سه سال از من بزرگتره …. دلم نمیخواد توی همین سن کم درگیر عشق و عاشقی بشم … امسال امتحان تیزهوشان دارم و باید کلی درس بخونم …. نمی‌دونم چیکار کنم ولی تمام فکر و ذهنم شده شایان … می‌خوام فراموشش کنم ‌‌‌‌‌… لطفاً کمکم کنید

  • سلام خدمت دختر خوبم ,برات آرزوی موفقیت دارم ,
   خانومی بزار راحت بگم ,این عشق نیست ,یه دوست داشتن گذرا ست ,که اقتضای این سن شماست وچیز غریبی نیست مطمن باش خیلی زود ,زودهر از آنچه فکر کنی این دوست داشتنه کم رنگ میشه ,پس سعی کن همه حواستو برای موفقیت در درس وکسب مهارت های اجتماعی بگذاری دختر باهوش.
   موفق باشی .

  • ماریس در

   ای کاش منم وقتی ۱۲ سالم بود گوشی داشتم و یکی راهنماییم میکرد ولی حیف…درست عاشق یکی شدم که هیییچ حسی بهم نداره الان ۶ ساله که مدام بهش فکر میکنم اگه از همون اول بهش فکر نمیکردم اینطوری نمیشد…به نظرم تو هم باید بی خیالش بشی اصلاااا و به هیچ عنوان به کاراش ، رفتاراش یا حرفاش فکر نکن ذهنتو منحرف کن ازش❤موفق باشی

 60. سلام من یه دختر۱۸ساله ام که ازهرکسی خوشم نمیادفک نمیکردم عاشق شم اما چن وقتی هست یک نفرشده تمومه فکرم بایادش میخوابم بایادش بیدارمیشم.اما فک نکنم اون ب من حسی داشته باشه.۸سال ازمن بزرگتره هیچکدوم ازخصوصیاتی ک من دوست دارم توش نیست امادوسش دارم خیلی مهربونه…نمیتونمم ب کسی بگم یه حس ممنوعس امیدوارم بپره‌…

 61. سلام من اسمم عبود 11سالم عربم عاشق ی دختر فارس شددم9سالش نمیدونم چجوری بهش بگم که خیلی دوچش میدارم بدادم برسید بخدا دارم میمیرم هر روز شب گریه میکنم بخاطرش میخوامش میمیرم براش ولکممممم لهگونی یا ناس یا عشاگ یا امناویچ والله بلاه احبنه………کس گرنکم

 62. روشنک در

  سلام، من ١۵سالمه و عاشقی یکی از پسرای فامیلمون شدم که ٢١سالشه . اوایل فکر میکردم من عاشقش نیستم و حسم نسبت بهش یه احساس زودگذره اما این جور نبود همیشه و همه جا تو ذهنم بود همش ازش پیش دوستم تعریف میکردم حتی تو خونه‌ی ما که میومد دیگه مادرم متوجه شده بود دوسش دارم. میشه کمکم کنید من از کجا بفهم آیا اونم حسی به من داره یا نه؟!

  • سوگند در

   ب منم کمک کنید ی ماهی میشه ک یکی از پسرای فامیل ک از بچگی باهم بزرگ شدیم و ی سال ازم بزرگ تره دوستم ابراز علاقه کرده و من الان شک دارم بهش ک حسش واقعیه یا ن رفتارشم خوبه پسر خوبیه فامیل اونه نمیدونم دارم دیونه میشم

   • Miss kosar در

    اگه نسبت بهت حس مراقبت داشته باشه عاشقه. کسایی که عاشق همن چه دختر چه پسر حس مراقبت دارن نسبت به هم.

 63. امیدوار در

  اینایی که شما اینجا مطرح کردین 90 درصدش عشق نیست و فقط حوس زود گذره یا اگر هم عشق هست یک طرفست. دختر ها اینو از من به عنوان یک برادر بزرگ تر و جامعه دیده بشنوید! این پسرایی که شما عاشقشون میشید 99 درصدشون بدرد لای جرز دیوارم نمیخورن چرا که اینا اگر آدمای درستی بودن با احساسات دختر ها بازی نمیکردن چرا که دخترها که به این راحتی عاشق نمیشن حتما یک سری رفتار از طرف مقابل دیدن دیگه. و اینو بگم که پسر های این دور زمونه اولا که هیچ لجنی نیستن ثانیا هرکدوم با 3 یا 4 نفر دیگه هستن و فقط قصدشون تن دادن به حوس خودشونه. من خودم چندتا همکلاسی داشتم اولش زیاد نمیشناختمشون و همینجوری باشون دوست شدم اما بعد یک سری تحقیق دیدم که چه آدمای بیخودین اینا. مثلا طرف یک دوست دختر یا هرچیز دیگری که شما بش میگین داشت و خیلی هم براش هدیه و اینجور چیزا میخرید و منم واقعا باورم شد طرف عاشقشه اما ی روز که با هم رفتیم بیرون خیلی راحت با یکی دیگه دوست شد و منم ازش پرسیدم اینکارا چیه مگر مردم مسخره توان و اونم گفت خدا دختر آفریده برای همینچیزا. حالا خود دانید از ما گفتن بود زندگیتونو پای این آدما تباه نکنید. امید وارم این داستان من حداقل چند نفرو از دام و چاه بیرون بکشه.( شاید بعضی ها هم توی ذهنشون بیاد پس خودت چی؟ خودتم که پسر همین رمونه ای!)( منم در جواب به این سوال فقط میتونم بگم که واقعا متاسفم برای خودم که همچین ننگ بزرگی رو ما پسرا افتاده! واقعا برای من خیلی سخته که دید جامعه به ما داره اینقدر بد میشه به خاطر یک مشت بیخاصیت.)

  • کامنتت کاملا درسته اما این روزا دخترهاییم پیدا میشن که دوست شدن با چند نفرواسشون عادت شده و خودشون پا میدن جامعه کلا داره از بین میره و فرقی بین دختر و پسر نیست ما ها باید خودمون رو اول اصلاح کنیم که راه غلط رو در پیش نگیریم

  • مرسی از این همه راهنمایی واقعا همینطوره پسرای الان فقط به فکر خودشونن به فکر کارایی که برای خودشون لذت داره از همه ی پسرا مطنفرم

 64. سلام
  من دختری 18 ساله ام،مدت زیادیه که با فضای مجازی اشنا شدم ولی با همه سرد و بی تفاوت رفتار می کردم تا الان که عاشق یه نفرشدم.19سالشه و از 3ماه قبل بهم ابراز علاقه کرد ولی ردش کردم
  بعداز حدود1ماه با یک دختر اشنا شدم و حتی بهش درخواست دوستی دادم!
  بعد از یه مدت نسبتا طولانی اعتراف کرد که همون پسره و گفت دوستم داره
  من هم بعد از مدتی بخاطر شباهت زیادی که در اخلاق و عقاید و ارزش هامون دیدم،قبول کردم
  و الان احساس میکنم واقعا بهش علاقه دارم.
  ولی نمیفهمم هدفش از صحبت باهام چیه … و همین عصبیم میکنه
  ممنون میشم کمکم کنید

 65. سلام من شیدا هستم ۱۳ سالمه و عاشق برادرشوهر دختر عمم شدم اسمش اَیمن هست (دقیق نمیدونم عاشقشم یا نه)اون ۴ سال از من بزرگ تره دیر دیر همدیگه رو میبینیم.باهم شوخی مسخره میکنیم و…… حس میکنم اونم دوسم داره چون میگن دخترا همچیو حس میکنن آیا من واقعا عاشقش شدم؟ و باید چی کار کنم
  متشکرم

 66. سلام دوستان . خیلی سریع برم سر اصل مطلب من18 سالمه و 1 هفته میشه ی حس وحشتناک عجیبی دارم ی استرس وحشتناک افتاده تو وجودم و واقعا غیر طبیعیه چون دارم میرم دانشگاه و میخوام فقط عاشق 1 نفر باشمو تمام و استرس اینکه اگه طرف مقابلم از من خوشش نیاد داره یجورایی نابودم میکنه اینم بگم دخترای زیادی علاقه دارن که باهام باشن و ب قول معروف آدم هولی نیستم 🙂 ولی میخام فقط رابطم با همون 1 نفر باشه واقعا نمیدونم چکار کنم خیلی عجیبه قبول دارم ولی واقعا دارم عزاب میشکم لطفا اگه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه

 67. سلام 13 سالم هست از خیلی وقت ها پیش در مجازی فعالیت دارم و امروزی هستم البته چیزیه ک بقیه میگن ن من میخواستم بگم من ادمی نیستم ک به فردی خیلی زود عاشق بشم یعنی تاحالا نشدم میدونید ک هیچ چیز مثل عشق اول نیست و تاحالا تجربه ای برای این کار نداشتم اتفاقا الان چند ماه عاشق دختری شدم نمیدونم اسمش چیه یا چند سالشه یا مال کجاست ولش عاشقش شدم زیاد نگاه میکنه تعقیبم میکنه نمیدونم چطور رفتار کنم اگه راه مناسبی دارید بگید !!

 68. سلام من دختره ۱۷ساله هستم ک عاشق هیچ پسریی نمیشم یه راه حل واس منم بگیدلطفافکرمیکنم همه منو واسه حوسشون میخان

 69. سلام من متاهلم در شرف طلاق سی سال سن دارم دوساله عاشق یه نفرم(البته ۴ساله تنها زندگی میکنم وبا همسرم هیچ رابطه ای ندارم بنا به دلایلی طلاقم عقب افتاده ) نمیدونم طرف مقابلم به من احساسی داره یانه به طور مرتب نمیبینمش البته اولا من هیچ توجهی بهش نمیکردم اما اون هروقت منو میدید پا میشد این طرف اون طرف میرفت چند بارم دیدم که داره نگام میکنه ومن با اینکه به نظر خودم در مورد احساسم هیچ سوتی ندادم باز وقتی میبینمش قلبم از جاش کنده میشه فکر میکنم دستم براش رو شده نمیدونم چیکار کنم تو دو سال حتی نشده فکرش یه لحظه راحتم بذاره لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • محمد پیشونی سیاه در

   سلام سلام ماریا ای کاش منم کسی رو داشتم که اینجوری مثل تودوسم داشت.من۲۸سالمه پسرخوش تیپی هستم البته به گفته دیگران.ولی برعکس پیشونی سیاهم.هیچ روزخوشی ندارم.

 70. سلام دوستان
  از آشنایی همتون خوشبختم من ۱۸ سالم هستش میخوام یچیز کلی بگم اینکه وقتی میگیم عاشق یعنی چی؟ عشق‌چیه؟ همتون میدونید اصن تعریف مشخصی نداره اما از نظر من عشق اینه که اون کسی‌ رو که حالا بهش علاقه داری‌ یا دوسش‌ داری‌ برای همیشه بخوای نه این که یهو پشیمون بشی و باید بتونی در سخت ترین و بهترین شرایط در کنارش‌ باشی همین در ضمن منم مثل شما همچین اتفاقی برام پیش اومده حالا اگه خواستین بعد براتون میگم

 71. سلام من عاشق دختری شدم ک ۴ ماه از من بزرگتر هست
  به نظرتون چ جوری بهش بگم دوسش دارم
  هروقت میبینش قلبم تند تند میزنه…
  دستام عرق میکنه…
  این حس اصلا هوس نیست و من میدونم که عاشقش شدم…
  خواهشا راهنمایی کنید..

 72. فاطمه 444 در

  سلام امیدوارم همه به عشقاشون برسن منم همینطور خیلی داغونم واسش

 73. خواهشا یکی به من بگه:
  وقتی میبینمش تپش قلبم میره بالا جوری که نفس کم میارم وقتی باهاش حرف میزنم هم نفس کم میارم
  دوس دارم همیشه باهام باشه طاقت دوریشو ندارم
  بعضی وقتا دلم میخواد یه روز کامل نگاش کنم
  ایا این عشقه یا یه حس زود گذر؟

  • سلام
   من هم همینجوری هستم
   موقعی که می بینمش دهنم می یاد تو حلقم یعنی چنان استرس میگیرم جوری می خوام بهش بگم که عاشقتم
   البته من 15ساله هستم و دختر همسایه رو به رومون رو خیلی دوسش دارم اسمش هم مـــــــــــــــــــــــــــــریــــــــــــــــــــم هست
   تو رو خدا بگید چی کار کنم

  • چند سالته؟؟؟ناقبل از بیست سالگی به نظر من همش حس زودگذره که بادیدن نفربعدی فراموش میشه شایدم واقعا عشق باشه اما باید بیشتر روش فکر کنی…

 74. یه پسر خوب در

  مشکل بیشتر ادما اینه(مخصوصا جوون ترا) که هرکسی رو میبینن زود عاشقش میشن .دیگه فرق نمیکنه اون شخص غریبه باشه یا داره برای هوس میاد طرفت . عزیزم اینا عشق نیست بیشتر ادما دارن مارو به چشم یه ابزار برا هوسشون میبینن .بعد یه مدت هم ولت میکنن.عشق واقعی اونه که دوطرفه باشه. بیشتر ماها داریم خودمون و فکرمون رو خسته میکنیم .یعنی بعداز چند سال فکر کردن بهش میفهمیم طرف اینکاره نیست .امیدوارم عشق های نصیب همه بشه که وقت و زدگیمون هدر نره.

  • زهرا77 در

   این نظر تو هر کس ممکنه به عشق واقعیش نرسه اما وقتی ازدواج پیش بیاد هر دو عاشق میشن مطمئن باش

 75. سلام
  من دختری 18ساله هستم ک عاشق ی مرد 28ساله شدم 14بار ملاقاتش کردم و الان 14روزه ک باهاش حرف نزدم خیلی دوسش داشتم ب اندازه ای ک جونمم براش میدادم وقتی یاد حرفاش خاطراتش میوفتم میگم واقعا این همون ادمه اینجور ک این گفت دوست دارم خداهم باورکرد نمیدونم یهویی چیشد الان ی دلم میگ بهش پیام بدم ی دلم میگ ندم نمیدونم چیکارکنم از ی طرف میترسم بدم کوچیک بشم از ی طرفم دلم قانع نمیشه میشه راهنماییم کنین

  • یه پسر در

   انجام نده هر وقت توی شرایطی بودی به این فک آینده ای با طرف داری یا نه؟ اونجاس ک میفهمی این کارت اشتباهه

 76. من 16سالم هست با پسرای خیلی زیادی چت کردم ولی تو اینا فقط یه پسر بود که منو از خود بی خود کرد همه میگن یه حس زود گذره ولی خودم اینجوری فک نمیکنم والا خودمم نمیدونم عاشقشم یا نه بنظرتون باید چیکار کنم حسم بهش. چیه یکی اینو بهم بفهمونه دارم راونی میشم

  • ناشناس در

   عاشق شدی ولی تو بی وفایی هرکی دوباره بات چت کنه عاشقش میشی حالا تو سنی قرار گرفتی که از لحاظ عاطفی حس دوست داشتنت زیاد میشه پس به اون فک نکن سعی کن به خودت فک کنی تا در گیرش نشی

   • سلام
    توروخدا زود راهنماییم کنین
    اول از خودم بگم که اسمم نازنینه ۱۷سالمه قد بلندم و صورتمم قشنگه(نگین تعریف و..این چیزا اینا رو میگم که بهم بگین به خاطر ظاهرمه یا واقعا دوستم داره یا به خاطر ظاهرمه)(همیشه میگم که به عشق اعتقادی ندارم و دوستامم میگن یه جایی بد عاشق میشی)اینم بگم که هر جا میرم خیلیا دنبالم میفتن و شماره و…این چیزا اما من چون میدونم توی این روابط همیشه دخترا ضربه میخورن پا نمیدم درضمن خیلی هم مغرورم و همیشه جواب تیکه های پسرا رو میدم از اینا بگذریم و بریم سر داستان اصلی
    یه روز با دوستام میخواستم برم بیرون از در خونه که زدم بیرون دیدم در خونه یکی از همسایه هامون(که یه پسرم داره) یه گله پسروایسادن همین که من از کنارشون رد شدم بهم تیکه انداختن و منم جواب دادم اونا اومدن باز جواب بدن یکی از پسرا (که معلوم بود با ادبه) با تشر گفت خفه شین و پسرا هم ساکت شدن از اون روز یه هفته گذشت و این اکیب پسرا هر روز توی پارک سر کوچه ی ما پلاس بودن و هروقت که من رد میشدم تا اونا میومدن یه تیکه بندازن همون پسر با ادبه(که بعدا فهمیدم اسمش علی و ۲۱سالشه)بهشون تشر میزد یک ماهی از اون جریان گذشت و علی از اول صبح تا اخر شب توی اون پارک بود و همیشه به من لبخند میزد و کاری کرده بود که دوستاش دیگه حتی به من نگاهم نمیکردن یک ماهی گذشت و علی هنوزم کار و زندگیش شده بود صبح تا نشستن توی اون پارک چند وقت که گذشت اومد و بهم گفت دوستت دارم و هرکاری میکرد که من فقط بهش توجه کنم اما من فقط میگفتم ن (علی هم خوشگله هم خوش هیکل اما من خودم کلا میگم عشق وجود نداره)خیلی کسا رو واسطه کرد حتی به مادرش و زن عموش گفت باهام حرف بزنن ازم خواستگاری کرد اما من بازم گفتم ن الان۱۱ماه گذشته و هنوز دنبالمه یه هفته پیش بهم گفت( دیگه واست چی کار کنم لعنتی چقدر میخوای زجرم بدی ولی بازم من صبر میکنم)گفتم من جوابم منفی گفت عاشق همین کله شق بازیاتم بعد گذشت یک ماه که هرروز میدیدمش یه هفته ندیدمش
    حالم خیلی بد بود همش بهش فکر میکردم نگرانش بودم دلم واسش تنگ شده بود تا اینکه دیروز دیدمش و بعد از یک هفته لبخند زدم اما اون روشو اون ور کرد و گفت داری به ریش من میخندی لعنتی نگفت سلام نفس نگفت دلم واست تنگ شده بود کله شق من
    دوستام همه میگن(علی وامثال علی ارزوی هر دختری ان)اونا میگن که( منم دوسش دارم)اما من میگم(من هیچوقت عاشق نمیشم)
    تو رو به خدا بهم بگین حس من به علی چیه و اینکه حس علی به من چیه دارم دیوونه میشم
    مرسی که به حرف ام گوش دادیم

    • سمانه در

     ای جاااانممممم .. عاشق شدی .. همون نقطه ایه که دوستات گفتن یه جایی خیلی بد عاشق میشی ..
     امیدوارم بهم برسین .. معلومه پسر خوبیه .. تازه غیرتی هم که هست ..

 77. من عاشق پسرداییم شدم اونم سه سال پیش..مطمئن بودم که یک طرفس..میگفتن قراره با دخترخالش ازدواج کنه حالا یه دوسه ماهی هس که فراموشش کردم حالا فهمیدم میخود بیاد خواستگاریم!یه درصدم فکر نمیکردم همچین اتفاقی بیفته ولی بهرحال فرقی واسم نداره فهمیدم که ما به درد هم نمیخوریم..تو اون سه سال خیلی بخاطرش گریه کردم الان یه قطره اشکم نمیتونم بخاطرش بریزم..

 78. سلام من یه دختر ۱۳ ساله هستم. از دو سال پیش عاشق پسر عموم شدم . اویل فقط در حد دوست داشتن بود ولی تازگیا احساس میکنم همش یواشکی بهم نگاه میکنه . ۳ سال از من بزرگتره اسمشم سجاده . نمیدونم دوسم داره یا نه لطفا کمک کنید.

 79. محمد حسین در

  سلام دوستان..ترو خدا له من کمکم کنین.آقا محمد شما لااقل کمک کن
  حدودا یک ساله که عاشق به دختر شدم که همسایمون هستن و مامامنم با مامانش و بابام با باباش دوستن.من یه سال از اون بزرگ ترم و خودم ۱۷ سالمه..میشه بگین چطوری حسمو بهش بگم؟الان حسمو باید بهش بگم؟فقط از این میترسم که بره و به بابا و مامانش بگه و من بیچاره شم….آخه جفتمون تو خونواده ی مذهبی هستیم و اونم چادریه!
  راسیاتش خیلی دلمو برده و من مطمئنم که عاشقش شدم!الان چطوری بهش بگم که عاشقشم؟یا چطوری بفهمم که اون چه حسی نسبت به من داره؟
  ترو والله کمکم کنین

  • سمانه در

   اگه بجز اقا محمد نظر کس دیگه رو میخونی بهت بگم که ..
   بهش بگو .. چون اگه بهش بگی حداقل دیگه دردی نداری و تو حسرت این نیستی که واای از دستش دادم .. واای چرا نگفتم و اینا ..
   خیلی راحته یکمی بیشتر مهربون باش ..
   البته نه اونقدری که تابلو باشه هاا نه !! ..
   مهربونی های زیر زیرکی .. ایناهم بگدره حداقل دختره یکمی احساس میکنه که تو حسی نسبت بهش داری و اگه ملایمت نشون داد و یکمی تغییر کرد این یعنی اینکه اونم نسبت به تو بی میل نیست ..
   بعدش خیلی رو راست یه بار که کسی نفهمه
   ( مخفیانه ) بهش بگو دوستت دارم . اگرم واقعا میخوایش بگو بیام خواستگاریت ( البته چن سال بعد . )
   خلاصه اینطوری بگو بش .
   البته اینم بگم من نمیخوام به جات تصمیم بگیرماا . این فقط یه پیشنهاد بود ..
   من خوب هم جنسمو میشناسم .. دخترا هر چقدرم سرسخت باشن بازم وقتی عاشق یه نفر باشن حداقل یه درصد هم که باشه ملایمتشون نسبت به طرف با بقیه بیشتره ..

 80. خب دیگه موفق باشید حالا پاشین برید کیفاتونو امده کنید صبح دیگه باید برید مدرسه

 81. سلام
  عیدتون مبارک
  خواهش میکنم جوابمو بدید لطفا….من الان 20 سالم هست از 14 سالگی عاشق یه پسر تو فامیلمون شدم البته فامیل دور هستن ….به شدت عاشقشم الان هفت ساله دارم حسمو سبک سنگین میکنم ولی هیچ کسو نتونستم جایگزینش کنم حتی تمام موقعیتامو‌ رد کردم ….همه جا بهش فک میکنم منم فقط سالی یه بار اونم ب زور تو عید ببینمش…من واقعا خستم دیگه نمیتونم بیشتر از این صبر کنم هفت سال کم نیست… اونم یه آدم خیلی خجالتیه و به شدت درسخونه….زندگی با شک و انتظار سخته….حس میکنم مثل یه لیوانی شدم که هی سرد و گرم میشه واقعا شکستم دیگه ….هنوز بهش نگفتم فقط تو دل خودمه ولی دیگه بریدم …نه امیدوار میشم کامل نه ناامید…تصمیم دارم بهش بگم ولی چون دخترم مبترسم، میترسم فکر بد کنه یا به کسی بگه…بنظر شما چیکار کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

  • یه مرد در

   بگو اصلا نترس.ولی خیلی حساب شده و دقیق.اول خوب بشناسش.فکری را که داری انجام بده.چون اگر رفت و ازدواج کرد بعد دیگه نمیتونی با خودت کنار بیای.پیش خودت حداقل دیگه قانع میشی که گفتم.بعد حسرت نمیخوری

  • یه مرد در

   بگو اصلا نترس.ولی خیلی حساب شده و دقیق.اول خوب بشناسش.فکری را که داری انجام بده.چون اگر رفت و ازدواج کرد بعد دیگه نمیتونی با خودت کنار بیای.پیش خودت حداقل دیگه قانع میشی که گفتم و دوسم نداشت.بعد حسرت نمیخوری

  • یا برو بهش بگو یا قیدشو بزن اینو بگم که ممکنه تا اخر عمرت کسی نتونه جاشو واست پر کنه

 82. سلام دوستان
  من ۱۶سال دارم و دوسالی هست که پسرعمم بهم ابراز علاقه کرده اوایل حسی بهش نداشتم ولی هرچی بیشتر گذشت خیلی وابستش شدم.
  بعداز حدودا یکسال حس میکردم ارزش ها و اعتفاداتمون متفاوته و با بعضی از اخلاقاش نتونستم کنار بیام(مثلا به دختر عمه دیگم تو جمع بهش گفت سیاه)و شدیدا پشیمون شدم و بهش تذکر دادم اما اهمیتی نداد منم بهش بی توجهی کردم و به رابطه عاشقانمون پایان دادم.
  اما چند وقتیه احساس دوست داشتن و عشق زیادی رو نسب بهش در خودن احساس میکنم اما عقل و منطقم اجازه فکر کردن رو بهش نمیده بعضی وقتا خیلی پشیمون میشم که دیگه ندارمش.
  از اعتراف به عشقم هراسی ندارم ولی از عشق خودم مطمئن نیستم و امیدوارم بتونم فراموشش کنم.
  بنظرتون میتونم فراموشش کنم؟
  به عشقم اعتراف کنم و باهاش بسازم؟
  اصلا این حس من عشقه؟
  با تشکر از همتون

 83. سلام من 16 سالمه دقیقا 1سالو هشت ماهو چهار روزه که عاشق پسر عمم شدم به معنای کلمه واقعی عاشقش شدم اما اون منو فقط و فقط به چشم یه خواهر نگاه میکنه هفته ی پیش بهم اعتراف کرد که عاشق شده به قدری خوشحال بود و میخندیئد که من تا این سن که اینقدر باهم خوبیم این خنده های لز ته دلشو ندیده بودم میخندیدو اشک شوق میریخت میخندیدمو زارمیزدم به حال خودم الانم که دارم اینارو مینویسم اشک میریزمو مینویسم میدونم هیچ وقت از یادم نمیره اما از شما دوستان میخوام برام دعا کنید و ارامش بگیرمو بشم همون دختر 1سالو هشت ماهو چهر روز پیش
  حال دلتون خوب……………

  • سلام دوست عزیزم
   تو این شرایط بهتره بیشتر با خدا خلوت کنی و ازش بخوای عشقشو از دلت بیرون کنه امیدوار باش و سعی کن دیدت رو نسبت بهش تغییر بدی میدونم سخته اما بیشتر ادما به عشق اولشون نمیرسن اگر هم برسن ساده نمیرسن تو میتونی دوباره عاشق بشی و بهترین چیز ها رو تجربه کنی پس تمرکزت رو روی ایندت جمع کن و بهترینش رو بساز موفق باشی
   یا علی

 84. اون خنده های قشنگی داره
  همین واقعا هیچی دیگه به ذهنم نمیرسه به نظرتون من عاشقم؟

 85. چقدر دلداده ؛))
  امیدوارم همتون مسیر درست زندگیاتونا پیدا کنید
  به امید شادی همتون کنار یه همدم واقعی

 86. جریان چیه همه عشق ها دوطرفه هست الا عشق من به یه دختر .منه بدبخت واقعا دوسش دارم اون بهم محل نمیذاره .الان یک ساله پشت در قلبش منتظرم که در رو باز کنه .از بس در زدم خسته شدم.دیگه بریدم .نمیدونم دیگه چیکار کنم .کسی هم تو زندگیش نیس نمیدونم چرا همش میگه نه نه نه نه نه .خسته شدم .از بس بهش فکر کردم دیوانه شدم . نمیدونم چرا من بدبخت باید زجر بکشم .نمیدونم چرا یکی نیس منو انتخاب کنه مگه من چه گناهی کردم که حقم اینه که تنها باشم …

 87. جریان چیه همه عشق ها دوطرفه هست الا عشق من به یه دختر .منه بدبخت واقعا دوسش دارم اون بهم محل نمیذاره .الان یک ساله پشت در قلبش منتظرم که در رو باز کنه .از بس در زدم خسته شدم.دیگه بریدم .نمیدونم دیگه چیکار کنم .کسی هم تو زندگیش نیس نمیدونم چرا همش میگه نه نه نه نه نه .خسته شدم .از بس بهش فکر کردم دیوانه شدم . نمیدونم چرا من بدبخت باید زجر بکشم .نمیدونم چرا یکی نیس منو انتخاب کنه مگه من چه گناهی کردم که حقم اینه که تنها باشم …

 88. جانان در

  سلام من 13سالمه یه پسری هستش هم سنمه اولا خیلی ازش بدم میومد ولی الان خیلی ازش خوشم میاد دوستامم میگن اون عاشقته همش راجب من از داداشم میپرسه همش دوست داره پیشم باشه الان دست و پاش شکسته یک هفتست که ندیدمش خیلی دلم براش تنگ شده
  چیکار کنم ؟

  • عزیزم سنتون خیلی پایینه حداقل بزار یکم سنتون بالا بره بعد فکر چاره باش الان از زندگیت لذت ببر
   موفق باشی

 89. سه سال عاشق یه نفر بودن آخرش خودش اومد و بهم پیشنهاد دوستی داد منم از خدا خواسته قبول کردم ولی اون فقط مث یه دوست معمولی باهام رفتار میکنه این موضوع منو خیلی ناراحت میکنه چون تو این وضعیت نمیتونم بهش ابراز علاقه کنم و از این موضوعم مطمعنم که جز من با هیچ دختری رابطه نداره ولی چرا اینطوری میکنه نمیتونم درک کنم

 90. سلام..من دختر۱۹ساله هستم…وقتی۱۷سالم بود با یه نفر تو تلگرام آشنا شدم..ـیکی از بهترین آدمایی که تاحالا دیدم…منو عاشق و دیوونه ی خودش کرد..اما بعدش بدون هیچ حرف و دلیلی ..رفت، با اینکه ۲سال از اون ماجرا میگذره..هنوز نتونستم فراموشش کنم..تو روخدا بگید چکار کنم

 91. سلام دختری هستم ۱۶ساله عاشق مردی ۳۳ساله شدم . حالم خیلی بده وحشتناک و به شدت دوسش دارم حدود ۶ماهه میشناسمش و عاشقش شدم نمیدونم چیکار کنم . اون مجرده و فکر میکنم که میدونه دوسش دارم و میدونم که دوس داشتنش دیوونگیه چون اون خیلی ازم بزرگتره اما دست خودم نیست .اولین بارمه عاشق شدم و مدام گریه میکنم توروخدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم

 92. سلام امیدوارم یک روز اینو ببینی امیدوارم خدا مارو سر راه هم قرار بده و بتونم دوباره ببینمت امیدوارم خدا مارو به هم برسونه عارف عزیزم من خیلی عاشقت شدم و نمیتونم بیخیالت شم دیدم که دیلیت اکانت کردی و خیلی ناراحت شدم حتی تمام عکسات رو هم پاک کردی عکسایی که هر روز باهاشون ارامش میگرفتم امیدوارم روزی دوباره تو رو توی اون مغازه ببینم امید منو زنده نگه میداره امیدوارم روزی همو با روی خوش ببینیم اگه اینو بخونی قطعا منو خواهی شناخت من همون حدیثی هستم که همیشه به جای پیام دادن به مغازه یا اقا میلاد به تو پیام میدادم چون هر لحظه حرف زدن باهات برام یه دنیا ارزش داشت کاش دوباره ببینمت توی همون مرکز سیدی دوست داشتنی که هر هفته روزای دوشنبه میومدم به امید تو چون دوشنبه ها روز شانسم بود ولی این بار شنبه میام اگه بشه میخوام ببینم ایا هنوز اونجایی یا من بدبخت شدم دوست دارم عارف تمام زندگیم❤❤❤❤

 93. سلام دوستان عزیز من 17 سالمه از 9 سالگی عاشق پسر خالم بودم نه اینکه از اون موقع به ازدواج فک کنم فقط خیلی دوسش داشتم اونم از همه بهتر باهام رفتار میکرد و همه کار واسم میکرد اون 10 سال ازم بزرگتره تا همین 2 سال پیش فکر میکردم به هم میرسیم ولی بعد رفت خواستگاری یه دختر دیگه اون دختر از 4 سال پیشش باهاش دوست بود و بعد فهمیدم چه خریتی کردم اون به من به عنوان یه بچه نگاه میکرد ولی من بد جور ضایع شدم چون این اواخر فهمیده بود دوسش دارم اون دختره که رفته بود خواستگاریش بهم خورد ولی هنوز پسر خالم تو فکرشه و ناراحته و میخواد دوباره بره سراغش منم کاملا پسر خالمو فراموش کردم قبلشم یه مدت عاشقش میشدم بعد یه کاری میکرد دوباره ازش بدم میومد ولی حالا بزرگتر شدم و احساسمو شناختم فهمیدم که اشتباه بوده و حالا مثل داداشم دوسش دارم ولی الان یه یک سالی هست عاشق یه پسر غریبه ای شدم تقریبا هر هفته به جهت خرید میدیدمش اولا فقط به نظرم ادم بامزه ای بود ولی بعد از حدود چند ماه کم کم بهش علاقه مند شدم ولی اون هیچ علاقه ای نشون نمیده الانم 2 ،3 هفتس ندیدمش اخه بار اخر خیلی بد باهام رفتار کرد اصلا تحویلم نگرفت فکر میکنم دوست دختر داره ممکنه حتی نامزدم داشته باشه از خودم بدم میاد که دوسش دارم الان از کانال مغازشون دیلیت اکانت کرده و اینستاشم پاک کرده دارم دیوونه میشم مامانم هم خبر داره که دوسش دارم و همش دلداریم میده فکر کنم دیگه تو اون مغازه کار نمیکنه نمیدونید چقدر از خودم متنفرم که این چند هفته اخر نرفتم که ببینمش چون ممکنه دیگه تا اخر عمرم نبینمش تر خدا دعا کنید خدا کمکم کنه نمیدونید چقدر گریه کردم انقدر حالم بد بود امروز نتونستم دانشگاهم برم خدایا کمکم کن راهمو پیدا کنم

 94. سلام دوستان من دختری ۱۴ ساله هستم حدود یه سال هست ک عاشق پسر همسایمون شدم اون ۲ سال ازم بزرگتر وقتی میبینمش نگام میکنه یا سعی میکنه نزدیک من باشه . دوست ؛ پسر خالمم هستو یه چند باری هم پسر خالم میخواست از زیر زبونم بکشه بیرون ک من پسر همسایمون رو دوست دارم یا ن
  بنظرتون دوسم داره؟

  • شایسته در

   سلام دقیقا مشکل منم همینه دوساله عاشق پسر همسایمونم ،مامانشو مامانم دوستای صمیمی هستن و سعی میکردن من و یونس و به همدیگه نزدیک کنن و موفق شدن باهمدیگه دوست شدیم اما بعد از یه مدت پسرعمه ی به شدت خبرچینم همه چی رو فهمید و تهدیدم کرد اگه جلوی چشماش با یونس کات نکنم همه چیرو به بابام میگه و بابام که دیگه نگم بهتره
   منم بهش گفتم دیگه دوستت ندارم و عشق ما بچگونست.الانم شب و روزم به فکرشم و درسامو نمیتونم درست بخونم.
   توکلاس مثل افسرده ها همش گریه میکنم و کسی دلیلشو نمیدونه

   • سلام مشکل منم همینه 16سالمه عاشق پسرهمسایمون شدم 19 سالشه مامانامون باهم دوستن و همدیگرو میشناسن و خانواده مذهبی هم دارن ولی خودش اینطور نیست و خیلی از دوستام اتفاقی دوست دختراش دراومدن. خانواده هامون بیشتر از 7 ساله همدیگرو میشناسن ولی من برای اولین بار سه سال پیش دیدمش خیلی پسر شوخ طبع و بامزه ای هست وقتی منو دید اونم اولین بار بود منو میدید تعجب کرد بعد هی نگاه میکرد حتی یه لحظه هم نمیشد جای دیگه ای رو نگاه کنه آخرش هم همه متوجه شدن و داداشش که بزرگتر از خودشه زد به پاش.از اون موقع تاحالا دارم بهش فکر میکنم واقعاا عاشقشم امتحانات خرداد با ماشین همش پشت سرم بود از همون سال و کلاس زبان هم که میرم پشت سرویسم میاد و پارک کناری کانون پارک میکنه تا تعطیل شم. یک ماهه ک نتونستم تحمل کنم مطمئن نیستم از حسش بخاطر همین با یه پیج که به اسم خودم نیست باهاش چت میکنم و بهش گفتم دوست همسایتونم. نمیدونم کار درستی کردم یا نه خواهشاااااا راهنماییم کنین

 95. سلام من یه دختر ۲۱ساله هستم.تو زندگیم خیلی سعی کردم عاشق نشم .اگه که حسی پیدا میکردم خودمدسرکوبش کردم.ولی الآن چند ماهی عست که احساس می‌کنم به همکلاعلاقه مند شدم . خیلی اولش انکارش کردم حتی تو ترم تابستان دانشگاه چون نمیدیمش تا حد زیادی انکار ش کردم وفکر میکردم دوسش ندارم ولی با دیدنش تو دانشگاه همه چی عوض شد و فکر میکنم بهش غلاقه دارم .من به خودم اجازه نمیدم که باهاش رابطه داشته باشم البته اون هم آدم با وقاری هست و اینکه حلقه میپوشه
  برام عجیبه دلم نمیخواد اشتباه علاقه من شده باشم
  ممنون میشم نظرتونو بدونم

 96. سلام من پریام….۱۵ سالمه و چند ماهیه احساس میکنم به یکی از بستگان که از من ۸ سال بزرگتره علاقه مندم….واقعا دوسش دارم و تا حالا این حسو تجربه نکردم!!!!
  بعضی نگاهاش و رفتاراش نشون میده دوسم داره ولی بعضی وقتا کارایی میکنه که تو دلم میگم حتی به عنوان خواهر هم منو قبول نداره چه برسه به…..
  چکار کنم؟

 97. سلام من یه دختر۲۱ساله هستم و برای اولین باره از یک پسری خوشم اومده اونم خیلی زیاد همش بهش فکر میکنم وقتیم میبینمش دستام میلرزهو مثل لبو قرمز میشمو داغ من اولا فقط میگفتم چقدر پسر خوبیه ولی این ترم اونو دوستاش همش دنبال ما هستن همش میان تو تو دانشکدهی ما درصورتی که بچهای مهندسین و مارو نگا میکنن اینکارارو کردن و من از ش بی نهایت خوشم میاد ولی از حس اون مطمعن نیستم تا حالا مستقیم نگاش نکردم خجالت میکشم و روم نمیشه ولی دوستام میگن خیلی نگات میکنن ولی بیشتر دوتا دوست داره اونان که توجه میکنن دوستام میگن چون تو نگاش نکردی به خاطر اینه نمیدونه تو هم دوسش داری یانه واینکه ما اون روز سوار اتوبوس دانشگاه شدیم اونام سوار شدن موقع پیاده شدن وقتی دیدن ماهم هستیم واستادن کنار تا ماهام پیاده شیم وقتی اومدیم پایین اونام راه اوفتادن جلوی ما به نظرتون بهم علاقه داره یا اصلا مد نظرش هستم اخه همش دوربر مان خیلی فکرمو مشغول کرده به نظرتون اگه نیومد جلو من برم پیشنهاد اشنای بدم یانه اخه دیونه شدم انقد که فکر کرومو اشک ریختم واینکه من تا حالا هیچ رابطه ی دوستی نداشتم و این اولین پسریه که نظرمو جلب کرده ممنون مبشم جواب بدین خیلی احتیاج به کمک وارم

 98. سلام دوستان؛ منم مث شماها این سوالات بدجور ذهنمو مشغول کرده!!
  دوسالی هست ک پسری بهم ابراز علاقه کرده با مشکلاتی ک من داشتم باز دوباره موند و هرروز دوست داشتنش نسبت ب من بیشتر شد جوری ک خودم از این موضوع اعصابم خورد میشد اما بخاطر شکستی ک قبلا خوردم نمیتونم اعتماد کنم اما دوست داشتنش ی جور خاصیه ب خانوادش هم در این مورد گفته ولی من میترسم چند روزه احساس میکنم منم بهش علاقه دارم اما اونقدر با خودم تکرار میکنم ک ن دوست داشتن اشتباهه تا چند روز کلا فراموشش میکنم ولی رفتارش حرفاش خیلی رو من تاثییر گذاشته
  من 20سالمه.و فکر میکنم خیلی زوده
  چند ماه از من بزرگتره ولی هدفش فقط و فقط ازدواجِ من موندم چیکار کنم

  • سلام
   به نظرم به یک مشاور مراجعه کنید و ببیند اون چی میگه.
   معمولا این طور مواقع یه فرد سوم شخص بهتر میتونه آدمو راهنمایی کنه.
   در ضمن اختلاف سن چند ماه هم ممکنه مشکلی نباشه ولی حتما اول خودتون برین پیش مشاور و اگه لازم بود دوتایی. اگه هم دانشجو باشین که هزینه مشاورش رایگان می افته.موفق باشین

  • سلام.من۲۰سالمه پسرم عاشق دختری شدم که بعد یک ماه هنوز اسمشم نپرسیدم.هروقت میبینمش مهو تماشاش میشم.اون ۱۸سالشه.ولی اونم دوسم داره میخوام باهاش اشناشم بعدش……….
   پسرام دل دارن وقتی اونی که ذوسش دارم میومد مغازه به هر چیزی که دست میزد اونو برمیدارم ونگش میدارم اخه واسم مث ی تیکه طلاس.اون پسرم بدون عاشقت شده.

 99. سلام دوستان…
  من ب پسرعموم علاقه دارم اونم همین طورباهم درارتباطم هستیم ولی اون ازم۴ماه کوچیکتره
  چیکارکنم

  • سلام
   اینکه چند سالتون هست خیلی مهمه.چون معمولا دخترا زودتر از پسرا به بلوغ فکری میرسن و شاید هنوز پسرعموتون در شرایط مساعد فکری نباشه و تحت تاثیر احساساتش باشه.
   اختلاف سن چند ماه مشکل ساز نیست. به نظرم حتما به مشاور مراچعه کنین.
   میدونم شاید فک کنین این جمله کلیشه ای هست. ولی بالاخره یه مشاور هم در این مورد تحصیل کرده و هم موارد مثل شما رو زیاد دیده و از همه مهم تر اینه که به شما یا پسر عموتون دلبسته نیست. پس میتونه در شرایط کامل عقلی راهنماییتون کنه.

 100. آرمان در

  سلام من18سالمه و دیوونه وار عاشق دختر خالمم و تردید ندارم که هوسی بهش ندارم و این مسئله انقدر کوچیکه که بهش فکر نکنم من خودش رو میخوام و عاشق شخصیتشم و1سالی هم از من کوچیک تره دقیقا از 4سال پیش بود که فهمیدم..هر روز که میگذشت روز به روز من ذهنم بیشتر سمتش کشیده میشد..من دقیقا15سالم بود بهش گفتم که دوستش دارم ولی گفت من تو رو به عنوان داداشم میدونم منم گفتم شاید بهتره صبر کنم چون ناراحت شد گفتم شوخی کردم و اصلا ولش کن نشنیده بگیر و رابطمون دوباره صمیمی شد اما تابستون امسال تصمیم گرفتم بگم بهش و گفتم من ادم رکی هستم و از چیزی ترسی ندارم وقتی بهش گفتم نرم شد گفت بسپار به اینده و تقدیر ولی دو روز بعد بهم گفت دور منو خط بکش و من واقعا موندم اینی که دوروز قبل اینطور گفت چطور الان اینو میگه خلاصه منم پافشاری نکردم و الان کاملا سردیم مایی که همیشه با هم خوب بودیم الان همو میبینیم سلام هم نمی کنیم و این امر خانواده هامون رو به یه حدس هایی رسونده ما خانواده دوترفمون کلا مغرویم و خیلی زود رنج اون نتونست غرورش رو زیر پا بزاره منم نتونستم بیشتر از این خودمو خورد کنم اگر یه درصد میدونستم دوستم داره غرورم رو زیر پام میذاشتم هر چند گاهی زیر چشمی نگاهم میکنه ولی شاید میترسه بهم بگم دوستم داره اون وقت فکر میکنه از چشمم می افته دخترا فکر میکنن اگه طاقچه بالا بزارن پسرا بیشتر کشش پیدا میکنن حالا من نمیدونم باید چکار کنم

 101. من ۱۴ سالمه و از ۷ سالگی عاشق پسرداییم بودم و این چندوقت احساسم خیلی بیشتر شده یعنی بعضی اوقات که بهش فکر میکنم میخوام بزنم زیر گریه ولی اون خیلی ساکت و با هیچ کس کاری نداره مخصوصا دخترا بخصوص من یعنی حتی به هم سلام هم نمیدیم
  هروقت میبینمش رو حرکات و رفتار هام حساس میش و همش میخوام کار اشتباهی جلوش نکنم ولی اون خیلی بیخیاله به نظرتون چیکارکنم چند باری هم سعی کردم فراموش کنم نشد ادرس اینستاش رو هم دارم شما میگین فالوش کنم
  به نظر شما اون هم احساسی به من داره یا نه

  • هی یادش بخیر.
   یه استاد مشاور برا ما تو دانشگاه سخنرانی میکرد می گفت یکی از مراجعانش گفته که:
   چهارده سالم که بود دختر عموم برام نامه نوشت که “میای با هم دوست باشیم” بعد من به خودم گفتم ینی چی؟ ما که با هم دوستیم. حالا که هیجده سالم شده تازه فهمیدم دختر عموم چی گفته.

   بله این یک واقعیته.
   معمولا دخترا زودتر از پسرا به بلوغ عاطفی و عقلی میرسن. رو این حساب وقتی شما هم سن هستین یعنی اون حداقل چهار سال از شما عقب تره. رو این حساب این بی توجهی به این خاطره که پسر عموتون هنوز تو باغ نیست.
   اگه میخواین نتیجه بگیرین باید صبر کنین تا ایشون کمی بزرگتر بشن و بعد تازه باهاشون صحبت کنین.
   البته اون موقع هم شاید به شما علاقه ای نداشته باشه و این طبیعیه. عشق یک طرفه یعنی همین.

   اما برای اینکه بفهمین تو مدت این چند سال باید چه کار کنین که بیش تر از این وابسته نشین حتما با یه مشاور صحبت کنین.

 102. من روانی شدم بخدا الان دقیقا یک ساله که یه نفرو دوست دارم دختره دانشجوی دانشگاهمه ولی رشته هامون فرق داره خیلی کم میبینمش ولی هر وقت میبینمش اشگم در میاد دست خودم نیست دیوونه وار عاشقشم دقیقا یک ساله تو دانشگاه دنبالشم ولی جرات نمیکنم برم احساسمو بهش بگم آخه خیلی وختره سنگینیه اصلا تا حالا ندیدم نگاه پیری کنه خیلی پاکه خدایی میترسم اگه حسمو بهش بگم اون یک درصد امیدیم که دارم از بین بره ولی فکر میکنم که اونم از من خوشش میاد بعضی وقتا یه جوری تو چشام نگاه میکنه که خودمم تو کف میمونم حالا هر چی خدا بخواد ولی دفعه بعد تو خیابون ببینمش بهش حسمو بگم امیدوارم با مامانش نیاد بیرون ایشالا که همه به عشقاشون برسن یا حق

  • به نظرم دوستت نداره چون دخترا معمولا با یه سری کارا میفهمونن عاشقتن مثلا هی زیر چشمی نگاه میکنن

  • منم موردم تقریبا مثل شما بود.
   فک میکردم اونم منو دوست داره.
   رفتم و بهش گفتم. اولش گفت قصد ازدواج نداره. بعدش که اصرار کردم گفت که اصلا به من علاقه ای نداره. تموم شد و رفت.
   بهش بگو. از اینکه الکی بهش فک کنی خیلی بهتره. در ضمن فکر اینم بکن اگه بهش نگی و ازدواج کنه چی؟
   بیخود برا خودت مشغله روحی درست نکن.
   عاشق شدی، نترس.

 103. سلام من 17 سالمه 14 سالم بود عاشق یه پسر 18 ساله شدم هر پنج شنبه شب گریه میکردم ک برم پارک بببنمش اونم خیلی نگام میکرد چون دوست پسر خالم بود نمیتونست بگه تا اینکه پنهونی دوست شدیم 3سال باهم دوست بودیم خانوادش میدونستن منم مامانم چند بار فهمید تا اینکه چند روز بعد تولدم مامانم نذاشت دوست بمونم پسره الان 21 سالشه حالش خیلی بده مامانشم بهم گفته ولی من بین میترسم برگردم نمیدونم بین مامانم و اون کدومو انتخاب کنم مامانم میگه بزرگ شی موقعیت های بهتری گیرت میاد حس الانت زود گذره

 104. سلام من ۱۵ سالمه نمی دونم از کی و چرا عاشقه پسر عموم‌ شدم اون ۷ سال ازم بزرگتره دیشب خونشون دعوت بودیم برگشتنه اون منو مامانم و عمم رو‌رسوند خونه با ماشینیش و یک دفعه چند ثانیه از اینه تو چشام نگاه کرد اون لحضه میخاستم بمیییرم چرا دروغ بگم همش زل میزنم ب عکسش و گریه میکنم دسته خودم نیست 🙂 بنظرم اون اصلا منو دوست نداره چون اونا خیلیییی پولدارن من اصلا ب خاطر پولش دوسش ندارم فقط اینو میدونم ک دوست دختر داره البته این عادیه نمی دونم چیکار کنم الان 🙂

 105. من از بچگی عاشق دختر خالمم ولی هنوز بهش نگفتم میدونم اونم دوسم داره یعنی به طور ۹۹ درصد تا حالا هرچقدر سعی کردم بهش بگم نشده یعنی روم نمیشه خجالت میکشم و شمام میدونین که این فقط باید از طرف پسر باشه چون دختر غرورش بیشتره و خجالتی تره لطفا کمکم کنید چجوری بهش بگم

 106. خسته شدم از این فکر لعنتی نمیدونم واقعا دوسش دارم یا نه اون خیلی دوسم داره ولی من نمیدونم واقعا دوسش دارم یا نه میدونید راستش یه چند هفته یا یه ماهی میشه یه فکری میاد تو زهنم هی میگه دوسش نداری این رو اعصابم تاثیر گزاشته خودمم شک کردم ب اینکه دوسش دارم یا نه واقعا نمیدونم چیکار کنم واقعا نمیتونم بدون اون بمونم مااز هم دور هم هستیم اون یه شهر دگیه اس من یه شهر دیگه هم و هم از نزدیک ندیدیم تاخالا شاید الان بگید که دوستی مجازیه باو ولش ولی نه بخدا از هم دوریم ولی خیلی دوسم داره منم خیلی دوس دارم بیاد پیشم و ببینیم هم و ولی بدیش اینه که هیچ کدوممون مستقل نیستیم و دست ما نیست که بریم و هم و ببینیم توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم لطفا خیلی از سایت ها رفتم ولی هیچ کدوم نتونستن کمکم کنن نمیدونم این حس تلقینه چیه ولی داره ازم عشقمو میگیره نمیدونم عشقمم هست یا نه به شک افتادم ازبس اومده تو زهنم این فکر این پسر واقعا خیلی پسر خوبیه بخدا اصا حیلی خوبه دلم نیمخاد همچین پسری و از دست بدم ولی هروقت گرمم میشه و بیکارم این فکر میاد تو زهنم نیمدونم چمه لطفاااااا خواهش میکنم توروخدا کمکم کنید

 107. سلام من بسری 20ساله هستم عاشق دختر خالم هستم ازمن7سال کوچک تره روز ماه تولدمان یکی هست25 خرداد ولی الان حس میکنم سنش کمه که بهش بگم لطفا کمکم کنین بگم یا هنوز زوده

  • خیلی زوده الآن.شما صبرکنید اول به یه سنی خودتون برسید به درجهی علمی و شغلی برسید تا اون موقع دختر کوچولومونم بزرگ میشه تا 27سالگی صبر کنیدواسه ازدواج

 108. نهههههههههههههههه 14 ساله عاشقه 10 سالهمن 10سالم بود فک میکردم آدما مثه مرغا تخم میزارن الان 10ساله ها عاشق و دوس میشن

 109. پرستو در

  سلام من ۱۵ ساله هستم و کم تر از یک ماه است که با پسری در ارتباطم
  احساس خیلی خوبی بهش دارم
  چطور بفهمم که عاشقش شدم یا نه ؟

  • ۱- متن ها و اس ام اس های او را دوباره و دوباره می خوانید.

   ۲- وقتی با او هستید بسیار آهسته قدم می زنید.

   ۳- هر زمان که پیش او هستید، تظاهر به خجالتی بودن می کنید.

   ۴- وقتی به او فکر کنید، قلباتان تند تر و تند تر می تپد.

   ۵- زمانی که به صدایش گوش می دهید، بدون دلیل لبخند می زنید.

   ۶- وقتی او را تماشا می کنید، دیگر قادر به دیدن اطرافیانتان نیستید و فقط او را می بینید.

   ۷- شروع به گوش دادن به آهنگهای آرام می کنید.

   ۸- او همه فکر شما می شود.

   ۹- بوی او شما را به وجد می آورد.

   ۱۰- متوجه می شوید که زمان فکر کردن به او، همیشه به خود لبخند می زنید.

   ۱۱- حاظرید هر کاری برایش انجام دهید.

   • عهه من نسبت به یکی اینجوری شدم بعد 29 سال زندگی تنها کسیه که وقتی میبینمش لبخند روی لبم میاد با صداش و حضورش آرامش میگیرم و تنها کسیه که وقتی می بینمش حس می کنم که زندگی با ارزشه و در نبودش اضطراب و تپش قلب دارم اما نمیتونم بهش بگم اونم خبر نداره امیدوارم بتونم احساساتم رو کنترل کنم و کمتر بهش فکر کنم

 110. شقایق در

  سلام بچه هامن 15 سالمه وفک کنم عاشق پسرهمسایمون شدم همش نگاش میکردم واون هم یه بار فهمید وتا7 ثانیه فقط همونگا کردیم ،وقتی چندروزنمببینتم وایمیسه جلودر تا من ردشم ،ولی دوست دختروداره وشایعه شده بودکه یه زنه روصیغه کرده به نظرتون براش یه بازیچه ام؟

 111. سلام
  من 19 سالمه و یه 10 ماهی هست که عاشق دختر خالم شدم.اون سه ماه از من کوچیک تره.
  توی اینکه این حس عشقه یا هوس تردید ندادم ک عشقه.
  حالا من میخام بفهمم اونم دوسم داره یا نه؟
  چون فامیل نزدیکم هست هر حرکت اشتباهیم خیلی بد میشه.
  ممنون میشم جواب بدید.

 112. افسانه در

  من حدودا 2 ماه پیش با یه نفر اشنا شدم
  حتی تا همین چند وقت پیش به چشم خواهر و برادر به هم نگاه میکردیم
  اما با گذشت زمان فهمیدم یه حسایی بهش دارم که نمیشه جلوشو گرقت
  اونقدر عاشقشم که ندیدنش باعث میشه دیوونه شم
  اونم خیلی دوسم داره ولی همین چند روز پیش یه اتفاقی افتاد که باعث شد نتونیم زیاد باهم در ارتباط باشیم
  زندگی برام خیلی سخت شده دعا کنین زودتر مشکلمون حل شه
  حتی نمیتونیم به این زودی ازدواج کنیم چون من 17 سالمه و اون 19
  دعا کنید لطفا!..

 113. من ی شیش ماهی هسد با ی اقایی میحرفم اول همش درمورد درس بود اما الان ن جوری شدیم ک اگ صدا همو نشنویم دوتامون اعصابمون خورد میشه و دلمون تنگ میشه
  خونش پیش ما نیس و تو ی استان دیگس کلا
  همش میگ بخون ک ی دانشگاه قبول شیم
  من واقعا نمیدونم چیکارکنم از ی طرف باهاش نحرفم حالم بده از ی طرف کل روز ب اون فک میکنم
  لطفا راهنمایی کنید

 114. سلام من دختری 22 ساله هستم عاشق یک نفر شدم که فکر میکنم اون عاشق من نیست خیلی پسر مغروریه من حتی بخاطرش یه بار خودکشی کردم و اون حتی نیومد دم بیمارستان و دوستشو فرستاد و میگفت از ترس خانوادت نیومدم براش گردنبند خریدم ولی اون حتی یه بار هم گردنش ننداخت که من ببینم همش تو پی ام دادن با من کتابی حرف میزنه همش میگه خوبین عصابمو خورد کرده مدام داره منو جمع میبنده میون هوا و زمین منو نگه داشته نه میگه دوستت دارم نه میگه دوستت ندارم اگه بدونم از من خوشش نمیا حداقل تکلیف خودمو میدونم میرم برای همیشه میرم ولی … یه وقتایی یه حرفایی میزنه یهو باخودم میگه نههههه این حتما بهت علاقه داره و باز خودمو گول میزنم و به خریت هام ادامه میدم هی شمارشو پاک میکنم میرم آیدیشو سرچ میکنم نمیدونم چرا انقدر دلش از سنگه کمکم کنین لطفا

  • خب عزیزم ازش بخواه تکلیفتو روشن کنه بگو یا برو یامث ادم بمون اینجوری خودت اذیت میشی

  • خواهر عزیزم چرا خودتو وخونوادتو ناراحت میکنی اگر شمارو دوست داشته باشه به خاطر شما میمیره شماربرای اون هیچ ارزشی ندارید فقط برای اون مثل یک اسباب بازی هستید که با شما بازی میکنه شاید بگی نه اون اینطوری اون فلانه بیبنید اون کاری نمیکنه که شما به اون شک کنید اگر کتابی حرف میزنه خودشو پشت اون حرف های کتابی قایم کرده حرف آخر اینکه به دوستیهای اینترنتی اعتماد نکنید حتی 1 درصد تاکید میکنم حتی 1 درصد آخرش اعصاب خردی داره همین . خودکشی هم ماله ادمای بی خوده . قوی باشید واز دنیا لذت ببرید تلاش کنید کار پیدا کنید به ژاپن چین مالزی وجاهای دینی برید بگردید خوش باشید شوهر هر کردن در اخرین مرحله زندگی هست خواهرم خودتو چرا تو 4 دیواری اسیر میکنی برو بگرد خوش باش

  • اوه ه ه …. من فهمیدم چیه! هر چه زودتر ولش کن! من فهمیدم اینی که میگی از چه جنسیه! این جنس پسرا رو باید تا ابد فراموش کرد.

  • خب حتما میترسه بهت بگه دوستت ندارم خودکشی کنی توهم تومنگنه گذاشتیش.خودکشی چیه مردا از زنای ضعیف النفس خوششون نمیاد.دیوانه

  • سلام عزیزم میدونم چقد احساس بدی داری انگار تو باتلاق گیر کردی و داری دستو پا میزنی اما یه چیزو مطمعنم که ارزش تو خیلی بیشتر از این حرفاس اشکاتو غصه هاتو خرج کسی کن ک بمیره واست دختر باس غرور داشته باشه این پسره دیده دورو برشی هوا ورش داشته ک همیشه هستی یه بار جلو دلتو بگیر سرد شو تا یه مدت اصن بگو میخایی جدا شی اگه دوست داشته باشه میاد دنبالت بهت قول میدم فقط صبور باش

 115. رزمی کار عاشق در

  با سلام.
  پسری ۱۹ ساله هستم که یک سالی هست عاشق دختر همسایمون ک ۱۳ سالشه شدم.چهارسالی هست ک همسایه ایم با هم اما الان یک ساله ک حس علاقه و دوست داشتنش درونم بوجود اومده.امسال کنکور میخوام بدم ،از ی طرفم تمام فکر و ذکرم شده ایشون.
  حالا نمیدونم چیکار کنم ، بیشتر فکرم ب جای اینکه متمرکز روی درسام باشه متمرکز روی علاقه و دوست داشتنشه.
  از ی طرفیم میخوام بهش بگم ولی نمیتونم چون میترسم چون فعلا سنش کمه و دچار مشغله ی فکری میشه و از زندگیش میفته، منم همچین چیزیو فعلا نمیخوام .منتظرم تا دو سه سال دیگه بهش بگم.ب نظرتون خوبه اون موقع بهش بگم یا نه؟

 116. خدایا!خودت ظهور کن !
  اینا آبروی هرچی عشقه بردن
  آخه 12ساله چ میدونه هوس چیه ک بدون عشق واقعی چیه!
  بچه ها مواظب باشید فکر ناجور نکنید شاید ی حس دیگه رو اشتباه گرفتید
  (البته اینم بگم دختر احتمال عاشق شدن تو سن 14و15 رو داره ولی ن دیگه پسر بچه 12 ساله!!!! اونم ب خاطر کامل شدن زمان بلوغ عقلیه ک پسر 6 سال دیر تر از دختر هس)

  • بارانا در

   دیانا جان عشق تو هر سن و سالی ممکنه اتفاق بیفته بعدم شما ابروی هر چی عشق هست رو میبرید که وقتی به سن ترشیدگی میرسین یاد عشق میفتید

 117. سلام من لیلا هستم و عاشق یه پسری شدم که ۱ سال از خودم بزرگتره هر وقت میبینمش اب دهنمو قورت میدم ولی اون یه دوست دختر داره خودش ..من باید چیکار کنم چون خیلی سعی کردم از ذهنم بیرونش کنم ولی الان ۶ ماهه موفق نشدم فراموشش کنم چیکار کنم..

 118. سلام
  دوستان حقیقت اینه که من یکی از دخترهای فامیلمون رو دوست دارم ولی نمیدونم عاشقشم یا نه جالب اینجاست مدام بهش فکر میکنم مدام دوست دارم عکس هاشو چک کنم خاطراتشو و غیره ولی تا اون حدی که وقتی یکی اسمش میاد وسط قلبم تالاپ تولوپ کنه البته نا گفته نماند که خودشم منو دوست داره چون فهمیده من دوستش دارم اون وقت اونم رفته به دخترای فامیل گفته که معین منو دوست داره و منم دوستش دارم راستی یه چیزی پشت سرم یه جور دروغ هایی هم گفته که من اومدم بهش گفتم دوستت دارم و از این حرفا ولی دروغه من بهش نگفتم دوستش دارم فقط بهش توجه کردم و خواستم بهش محبت کنم به نظرتون هدفش از این کار چی بود؟؟؟؟ یعنی میخواسته منو مال خودش کنه؟؟؟ الانم موندم چیکار کنم چون مطمئن نیستم واقعا عاشقشم ولی شخصا بهتر از اون رو بهش ترجیح نمیدم….18 سالمه

 119. سلام.من 13سالم وعاشق دخترخالم شدم اون2سال ازمن بزرگ تره.نمی تونیم هیچ جایی تنهاباهم باشیم چون پدرش نمی گذاره من پیشش باشم فکنم فهمیده که عاشقشم ولی توتلگرام میتونم باهاش حرف بزنم.اون به من گفت تاوقتی به سن ازدواج رسیدیم حق ندارم بوسش کنم ولی یکبارتوخونه تونستم تنهاگیرش بیارم ودستشوگرفتم وبوس کردم .حالااون بامن حرف نمی زنه.ایااون عاشق من هست یانه؟لطفاپاسخ بدید

  • متینا در

   سلام.
   معلومه ک عاشقت نیست حتی اگه فقط دوست داشت هم با اون کاری ک تو کردی دیگه دوست نداره تو ی پسر 13ساله هستی آخه عزیزم تو چی از عشق میدونی؟برو با مشینات بازی کن شما پسرا تا16سالگی ک کلا عقلتون کامل نیست وقتی هم ک کامل شد یا درست استفاده نمیکنین یا اصلا استفاده نمیکنین حالا بعضیاتون دیگه خدا معجزه میکنه بعد از سی سالگی ی مقدار عقلتون کار کنه بهت پیشنهاد میدم دست از سر دختر بیچاره بردار اینو هم بهت بگم ک اون عاشقت نیست و حس تو هم ی حس زودگذره پس نادیدش بگیر.
   بدرود.

 120. من دختر ها رو نمیدونم،،ولی پسر ها همه ی روز عاشق میشن ولی نود درصد بهش نمیرسنن
  فقط اوناییی که پول دارن همونو که عاشقش شدن میگیرن بقیه بعد ی مدت طرفو فراموش میکنن و با ی دختر دیگه ازدواج میکنن و احتمالن هم دوسش خواهن داشت ولی اون کسی که اولین با عاشقش شدن همیشه گوشه قلبشونو گرفته

 121. سیدطاها در

  سلام خدمت دوستان باید منم بگم که با 18 سال سن تا حالا تونستم جلوی خودمو بگیرم که کورکورانه عاشق کسی نشم تااااا الان که خدا بهم یه خانم گل هدیه کرده
  ایشاالله قسمت همگی بشه

 122. 18 سالمه و جدیدا احساس میکنم از یکی خوشم اومده یعنی فک کنم خیییلیییییییی
  ولی طرف من 28 سالشههه
  به نظرتون اختلاف سنی مون مشکل ساز میشه؟ یعنی با هم میتونیم بسازیم؟؟؟ ی دهه70 و ی دهه 60

  • دختر عاشق در

   منم همین طور.من ۱۲ سالمه و عاشق یه پسر ۲۱ ساله شدمنمی دونم چی کار کنم.فقط توکل کردم به خدا.

 123. من خودم که یک دخترم وقتی یه پسر مغرورو میبینم دوست دارم حالشو بگیرم یا بچزونمش اگرم بگه دوستم داره سعی میکنم از خودم برونمس حتی اگه عاشقش باشم بنابر این به نظرم آقا امیر شما که یه نفرو دوست داری بهتره نه آویزون طرف بشی نه انقدر با غرور رفتار کنی که دختره ازت زده بسه البته به دختره هم مربوطه که آیا مغرور باشه یانه چون اینایی که من میگم فقط به درد دخترایی مثل من میخوره که تو زندگیشون دنبال یه مردی می گردن که تقریبا کامل باشه

 124. اتفاقا آقا امیر به نظزم بهتره زیاد جلوی یه دختر مغرور نباشید اگه دختره واقعا لیاقت داره باید تا میتونین بهش نشون بدین دوسش دارین به موقعش هم مغرور باشید و کاراتونو با سیاست انجام بدین

 125. سلام.
  واقعا خندم گرفت.اخه سن های شما به عشق نمیخوره بچه ها.برید باب اسفنجی تون رو ببینید…
  گذشته از شوخی،تو سن شماها این چیزا فقط ی حس هستش.اصلا عشق نیست.

   • عاشق واقعی در

    البته مال من هالیوودی نیست آمریکایی حتی منم میشناسه یا بهتره بگم دوست دخترمه دنبال یه فرصتیم بخاطر خانواده من قراره دعوت نا

  • عاشق واقعی در

   البته نه که هالیوودی باشی یه کالیفرنیایی عاشق همیم دعا کنین به هم برسیم فقط ارتباط مجازی داریم منتظریم من 22 سالم بشه آخه الان به خاطر خونوادم نمیشه اون الان به لفظ عامیانه دوست دخترمه و بعد 22 سالگی انشالله بهم میرسم واسمون دعا کنین به شدت عاشق همیم

 126. سلام.خاک تو سرتون این حرفا چیه؟؟؟؟من 17سالمه.بنظرم عاشق دختر همسایه شدم.خودم روم نشد بهش بگم ولی مشاور تحصیلیمو که یه خانومه رو فرستادم تا بهش بگه و بدونم که اونم منو دوس داره یا نه. دیشب همه چیرو بهش گفت و اونم گفت که باید فکر کنم!!!!!!!!!(مثلا من همین امشب میخوام برم خاستگاری که گفته باید فکر کنم.)ولی باید بگم از اوایل سن بلوغ مخصوصا در پسرا یه حسی بوجود میاد و ممکنه شما عاشق خیلیا بشین.مثلا عاشق دختر عمو-دختر عمه و خیلیای دیگه.تا اونجایی که میتونین سعی کنین فراموش کنین.من خودم دو ساله که این حسو بهش دارم و خیلی به درسم صدمه زده.واسه آرامش روانی خودم بود که اونو فرستادم بهش بگه.اگه شماهم نتونستین فراموشش کنین سعی کنین یه آدم مورد اعتماد رو بفرستین جلو و هیچوقت خودتون دست به کار عجولانه نزنین چون ممکنه که اون خانوم حس کنه که شما فقط برای گذران وقت میخواین با اون ارتباط داشته باشین.موفق باشین.

 127. سلام ب همگی.. من 22 سالمه و هفت سال پیش عاشق بهترین پسر دنیا شدم..بچه ها بهتون پیشنهاد میکنم عاشق نشید احساساتتون رو تجزیه تحلیل نکنید بخدا ضربه میحورید تو این زنونه هرکی زودتر تو عشق ترمز کنه برنده س… اون پسر بعد از سه سال اخلافش به کل عوض شد منم از رو عشق که خریت به همراه داره تحمل کردم چهار سال گذشت و اون پسر روز ب روز بدتر شد .. وقتایی ک میام ولش کنم باز میاد سراغم و منو رام میکنه… هیچی جز سختی و زجر نداره عشق فقط تو فیلما راحت و شیرینه …

  • دختر عاشق در

   دقیقا.منم واقعا به همه توصیه می کنم که هیچ وقت عاشق نشین.اگه تو عشقتون شکست بخورین دیگه هیچ کاری نمی تونید بکنید تا مثل قبل بشین.اخلاقتون،رفتارتون کلا تموم زندگیتون عوض میشه.

 128. باران در

  سلام . من 17 سالمه و از فروردن ماه برای اولین بار به خودم اجازه دادم و یه پسر با طرز فکر خودم وارد زندگیم شد اوایل علاقه ایی در کار نبود اما به مرور زمان علاقه به وجود امد فقط یکبار همدیگه رو دیدیم حد و مرض هم رعایت کردیم . طبق خواسته ی من و خواسته ی خودش به خانواده هامون گفتیم که به هم علاقه داریم الان من خیلی میترسم که به هم نرسیم اون 22 سالشه ما خیلی همدیگه رو دوست داریم تازه مادرشم با من صحبت کرده وقتی که بهم زنگ میزنه تپش قلب دارم حتی با صداش پیامش حتی اسمش که میاد دسته خودم نیست نمیدونم این اسمش عشقه یا ن
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 129. کامیار در

  بچه ها من عاشق دختر فامیل شدم به کمک نیاز دارم هرکی خواست کمک کنه بیاد تلگرام تو رو خدا کمک کنید اینم ایدی kamyatrol@

 130. من عاشق نشدم ولی همه عاشقم میشن فقط یه دلیل داره اونم اینه که خوشگلم و چشام آبیه
  خخخخ

  دلتون آب

 131. یه چیزی بگم ؟؟؟عاشق نشیددددددددملت، عاشق نشید جماعت ، عشق رسما خریت رو به گردن گرفته باووووو

 132. فاطمه در

  سلام . من اسمم فاطمه ست ۱۸ سالمه
  چند ماهی میشه که حس میکنم عاشق یه نفر شدم
  پسر همسایمونه حدود ۸ سال ازم بزرگتره و خوش قیافه و پولداره
  ینی پسریه که هردختری عاشقش میشه
  حدود ۵ سالی هست که همسایمونن و قبلا هیچ حسی بهش نداشتم و تازگیا نمیدونم چم شده
  فقط میدونم به خاطر موقعیتش عاشقش نشدم چون موقعیتای خیلی بهتر برام پیش اومده و من هیچوقت حتی بهشون فکرم نکردم
  پسره به هیشکی نگاهم نمیکنه ولی هروقت منو میبینه زل میزنه بهم همینم باعث میشه هرسرس از خجالت اب بشم
  من تا حالا با کسی رابطه نداشتم و اولین بارمه که این حسو تجربه میکنم
  ولی خیلی میترسم حسم یک طرفه باشه
  حالم خیلی بده امسال کنکور دارم و نمیتونم درس بخونم
  توروخدا کمکم کنید

  • اوه مای گاد!! طرف منم همین خصوصیتارو دارههه:’/ منم دودلم که دوسم داره یا نه

 133. نامعلوم در

  سلام دوستان اگه شما ها همتون عاشق پیشه هستید یا اینکه اگه فکر میکنید یه رابطه و دوستی همیشه دائمی و ماندگار اما نظر شخصی من فرق داره مسلما افراد زیادی این متن بالا رو خوندن والان دارن نظرات و میخونن من خودم از نه سالگی عاشق دختر عموم شدم و الان ۱۸سالمه و هنوز جرات گفتنش و به هیچ کس پیدا نکردم تازه اینیکه از اون موقع به بعد دیگه هیچ شبی خواب نداشتم و همتونو درک میکنم و شما هایی که سنتون کمه وعاشق هستید ترو خدا صبر کنید وعجله نکنید اگه واقعا. عاشق همید زمان نمیتونه تغییر تون بده وشما رو از هم دور کنه و اینکه اگه حرفام درست بود برام دعا کنید به دختر عموم برسم خیلی دوسش دارم و دلتنگشم اما مردونگیم تا حالا نذاشته مستقیم تو چشاش نگاه کنم همتونو درک میکنم انشا الله هر هی صلاحه برای همه ی ما عاشق ها اتفاق بیفته اگه طولانی شد ببخشید و ممنون که نظراتمو خوندید .همتونو دوس دارم چون عاشقید .هیچ وقت هم به خاطر عشقتون سر افکنده نشید.8

 134. دوستان من 15 سالمه 4 ماه پیش عاشق یکی شد، ولی دیروز یه صحنه ای رو دیدم که فهمیدم زود تصمیم گرفته بودم!!
  لطفا راهنماییم کنید…..
  ……°°°°°°°•••••♥°°°°•••♥♥♥♥•••••••••••••°••°••••••••••••••••••••
  خیلی سخته!

 135. امیررضا در

  سلام من امیرضام 13 سالمه من عاشق شدم در واقع وقتی کوچک بودم (9سالم بود) به خانه یه عمم رفتیم دختر عمم که بعد از کمی سخن گویی درباره یه مدرسه و…. گفت که دختر عممه دیگم بهش گفته که من امیر و دوس دارم خلاصه تعریف می کرد دقیقا اینجا بود که مهر یاسمین به دلم افتاد از سن 9 سالگی عاشقشم بعضی شبا خوابم نمیبره تو فکر اونم مثل امشب که 3:30 بامداد همیشه تو فکرشم وقتی می بینمش یه رفتار خاصی تو چشماشه مثل اینکه خجالت بکشه معلومه دوستم داره هنوز که هنوزه دوسش دارم این موضوع و هیچکس جز خواهرم نمی دونه وقتی میبینمش خجالت میکشم یه احساسه عجیبیه واقعا طاقت اینو ندارم که تا 18 سالگی صبر کنم هی می خوام بهش بگم ولی نمیشه اخه دیگه اینقدر تو دلم مونده که بالاخره به خواهرم گفتم واقعا دارم دیوونه میشم شاید شما بزرگترا به ما بخندید ولی همونطور که میدونید همه دل دارن منم یکی که عاشق شدم خدارو شکر درسامو میخونم موفقم می خوام یا برای مهندسی بخونم یا برای پزشکی مهندسی بیشتر دوس دارم ولی خودتون میدونین دیگه باید به حرفه مامانا گوش داد خلاصه من چیکار کنم تو دلم مونده انچنان پرم حاضرم دنیا مو بدم ولی دستام تو دستاش باشه در ضمن عیدتونم مبارک باشه جواب مام زود بنویسین اینجا به جیمیلم نزنین ممنون

 136. سلام من ختر 18 ساله هستم من با یک پسر در فیسبوک دوست شدم الان از دوستی ما یک سال میشه او به من زیاد میگه دوستم داره ولی من باور نمیکنم پ ما هیچ وقت. یک دیگر مونو ندیدم خوب یعنی منو دوست داره ولی من به نظرم که دوستش دارم لطفا کمک کنید

 137. سلام من سانازم 16 سالمه از اول مهر یه پسرو میبینم خیلی دوسش دادم یعنی واقعا فک کنم عاشقش شدم ولی نمیدونم اونم دوم داره یا نه اسمش امیر عباسه لطفا بهم کمک کن آقا امیر از یه طرف نمیتونم بهش بگم از یه طرف دیگه میترسم یکی دیگه رو دوست داشته باشه واقعا به کمکتون احتیاج دارم

 138. امیرحسین در

  سلام دوستان من امیرحسیتم پایین متن گزاشته بودم من بهش شماره اینا دادم و با هاش رابطم خوب شد و شمارمو دادم به یه دختر دیگه همسن خودش داد بهش اول انداخ زمین بعد برداشت…

  بعد من شمارشو از گوشی فامیلشون که رفیقم بود پیچوندم و بهش زنگ زدم کمی باهم حرف زدیم و…

  بعد من براش پیام دادم گفتم 1 یا 2′ روبگو
  1, از من خوشت میاد 2, ازمن بدت میاد
  بعدا بهش زنگ زدم البته گوشیشو خیلی خاموش میکرد بعد روشن کرد و بهش زنگیدم و گفت 1 گفت ک از من خوشش میاد خلاصه بعد گوشیشو خاموش میکرد هر سه چهار روز یه بار روشن میکرد
  امروز بهش زنگ زدم و بوق خورد بر نداشت بعد یک دیقه بازم زنگ زدم خاموش کرده بود تا هنوزم خاموشه دوساعتی میشه
  به نظرتون الکی گفت ک ازمن خوشش میاد یا نه؟ لطفا منو یکی راهنمایی کنه , ممنون میشم

 139. محمدرضا در

  با سلام

  شمایی که میگویی که 14 ساله هم عاشقی نمیدونه شاید خودت هم نمیدونی عاشقی چیه

  من خودم یک پسر اصالت اصفهان هستم و در سال 1380 به دنیا آمدم

  امسال تابستان 3 ماه من در روستا بودم و گوسفند چرانی میکردم اما ناگهان دختری از فامیلهایمان را دیدم که با خانواده اش برای ما نظری آورده بودند
  اما من حتی اسم آن دختر را نمیدانم و فقط میدانم که او فامبل ما است
  من درگیر این داستان تا 3 و4 روز بودم آن ها که در تهران زندگی میکردند و برای تفریح به روستا آمده بود به تهران باز گشتند

  و گذشت تا جند روز پیش محرم که او را در روستا دیدم و به شکل عجیبی شوکه شدم
  شما که میدانید ایام محرم دوره این کارها نیست و من هم به خاطر حرمت این روزها قدمی نزاشتم
  اما میدانم که اورا در عید نوروز خواهم دید اما فقط از شما درخواست کمک و ارشاد دارد که برای رویایی بعد جه کار کنم و خودم را چگونه به او نردیک کنم باتشکز

 140. بابا شما ها عاشق نشدید که …. در

  اخه 11 سال و 14 سال مگه عاشق میشن… بی خیال بابا

  • khanoom doctor در

   مگه اونا دل ندارن؟؟؟؟واقعا ببخشیدا ببخشیدا طرز فکرتون احمقانس

  • نه فقط توعاشق می شی انگار مارباتیم وقلب نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 141. بابا شماها که همتون هنوز کودک هستین!!! اخه دختر بچه 10 ساله یا پسر 14 ساله چی از زندگی میفهمه ؟؟؟؟ !!!!!!!!!!! والا من که 25 سالمه هنوز فکر میکنم به بلوغ عقلی نرسیدم…..
  یکی رو دوست دارم ولی گفتن بهش رو صلاح نمیدونم چون پسرا تا بهشون بگی چیزای بدی فکر میکنند…….

 142. amir ho3ein در

  سلام بچه ها من امیرحسینم 15 ساله از فردوس خراسان جنوبی ب طور اتفاقی اومدم با عشقم دعوام شدو الکی تو نت چیزا سرچ میکردم ک اینجا اومد خیعلی خوشالم با اینجا روب رو شدم

 143. ابوالفضل در

  سلام من ١۶ سالمه و عاشق دختر داییمم این احساسمو بهش گفتم ولی مثل اینکه این احساس دوطرفه نیست اون زد توی گوشم و بعد رفت به باباش گفت و الان دو ماها که با داییم اینا هیچ ارتباطی نداریم

  اقا امیر به نظر من بزار یه دوسه سال دیگه وقتی که پخته تر شدی تصمیم بگیر من که ابروم توی فامیل رفته و الان دوست دختر دارم ولی دوستشون ندارم
  بهتره الان بهش نگی چه احساسی داری

 144. امیرحسین در

  سلام دوستان امیرحسینم 14 ساله, من از یه دختر خوشم اومده عاشقش

  شدم اون هم ده سالشه از من چهار سال کوچیک تره اونم فکر کنم منو دوست

  داشته باشه منو زیاد نگاه میکنه این دختر فامیل دورمون میشه ینی نوه

  دختر عمو بابام اره یکم فامیل دوره کلاس پنجمه منم نهم , با چشاش بعضی

  مواقع نگاهم میکنه , نگاه های کمی خواص , و اما من میخوام به اون بگم که

  دوسش دارم و شماره بدم و میتونم این کارو کنم زیاد خجالتی نیستم فقط

  از یه چیز میترسم اونم اینه که میگم ده سالشه سنش کمه شاید از این چیزا

  زیاد ندونه , دوستان دختر ده سال به نظرتون میتونه رفیق باشه بامن .

  ********* لطفا یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم ********

  • نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

  • فاطمه در

   من وقتی ده سالم بود فک میکردم بعد ازدواج لک لکا بچه هارو از اسمون برای مامان باباها میارن…

  • چییییییییی در

   ناموساااااااااا .این تیغ کو من رگمو بزنم؟؟؟10 سال؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخ جمع کنین باو

  • بخدا من ده سالم بود تنها دغدغه هرسال معدلم بود اگ 19:5میاوردم خودمو میکشتم …البته تا 15سالگیوهمینحوری بود
   خدایااااااا……چی بگم ب اینا

 145. من غزل هستم و. 15 سالمه.
  عاشق پسر عمم شدم که با هم 16 سال تفاوت سنی داریم تمام مشخصاتی بالا گفته را نسبت بهش دارم. و . ومی خام بهش بگم ولی نمی دونم چه جوری که با هم میونمون به هم نخوره

  • اشتباه میکنی …
   اون الان تورو ب شکل بچه میبینه شک نکن.احساساتت براش خنده داره
   تجربه کردم ک میگم اونم با فامیل ک فقط 7سال از من بزرگتر بود …وقتی ک دقیقن همسن تو بودم

 146. سلام لطفا کمک من ۱۲ سالمه و از یه پسر که هم سنه خودمه خیلی خوشم اومده ولی روم نمیشه بهش بگم او چند بار به من گفته دوستم داره ولی جوابی ندادم تورو خدا کمک

 147. س من الان 18سالمه از 14سالگی عاشق ی دختر شدم ولی هنوز نتونستم بهش بگم راهکاری داری

  • امیرحسین در

   به نظر من بهتره که یهش بگی منم به کسی که دوسش دارم گفتم یه سال پیش و اون گفت که دوسم ندارع ولی دوباره بعد چند ماه بهش گفتم و اونم گفت که دوسم داره و امشب هم منتظر زنگ زدنش هستم برامون دعا کنین بهم برسیم لطقا

 148. دلارا در

  سلام آقا امیر منم دقیقا مثل شما بودم از11سالگی عاشق یکی بودم اونم دوسم داشت همسن هم بودیم بعدش بخاطر دروغای بعضی از دوستای نامردش ازم جدا شد اونا طوری بهش وانمود میکردن ک با همشون دوس شدم و بخاطر همین ازم متنفر شد و من هر کاری کردم باور نکرد ک اونا دروغ میگفتن الان ک 17 سال سن دارم هنوزم منتظرش بودم بجز اون کسیرو دوس نداشتم چون عشق اولم بود …بد از 6 سال دوباره خواستم باهاش دوس شم ولی بازم قبول نکرد یکی دو ماه بعدش برگشت گف دوباره با هم دوس شیم ولی نمیدونم چرا خ از چشم افتاد و منم قبول نکردم …خواستم بهت بگم اگ با هم دوس هم بشین تا آخرش بعضیا نمیذارن باهات بمونه چون عشقای امروزی همشون همینطورن بیشتر از این خودتو وابستش نکن وگرنه مثل من میشی بخاطر اون عالم و آدم از چشت می افتن بعدشم نمیذارن بهش برسی….خ سخته خ

 149. سلام،پسری نوجوان 15 ساله هستم به دختری از فامیل علاقه مند بودم وهستم چن وقت پیش به من گفت کسیو دوس داری منم بش گفتم اره و مشخصات خودشو بش دادم بعد من از او سوال کردم و مشخصات منو داد بهم گفتم که دیوونشم وقتی زیرزیرکی نگاش میکردم قبلا او هم منو نگاه میکرد و میخندید اما بعد از حرفی که بش زدم نگاها سرجاش بود اما لبخند نه تا اینکه اون سر صحبتو تو یه جایی که منو اون تنها بودیم باز کرد بهش گفتم دوتا سوال میپرسم مایلی جواب بدی اونم گفت اره بش گفتم واقعا کسیرو با اون مشخصات دوس داری گفت اره بش گفتم اون شخص منم که دوسش داری خندید گفت نمیتونم جواب بدم منم گفتم سکوت نشانه رضایت است و هردو باهم خندیدیم سوال من اینه ایا اون واقعا منو دوس داره و چیکار کنم بیشتر از اینی که هست دوسم داشته باشه من الان غذام کم شده همه فکرو ذکرم پیشه اونه الانم دستم میلرزه بی قرارم دوس دارم پیشم باشه تو کلاس زبان برای اولین بار منفی گرفتم خوابم به چشام نمیاد اگرم بیاد همش خواب اونو میبنم لطفا کمکم کنید جوابو اگه میشه هم به جیمیلم هم اینجا بنویسید ممنونم منتظر جواب میمونم

  • به نظرمن كه بايد جلوي اون مغرور باشي آقاامير بهش نشون نده كه دوسش داريا(البته فعلا)من مطمئنم كه اونم تورو دوست داره
   راستش من14سالمه بااين كه كوچيكم ولي ميتوني روم حساب كني چون چن ساله كه دارم درس مشاوري مي خونم همايش هاي كشوري رفتم
   جلسه هاي مشاوره داشتم ….مقاله نوشتم
   اگه خواستي بياوبم ميتونم بهت مشاوره بدم ….اين مدل مشاوره باچن نفركردم
   اينم آدرس وبم(lovers-selena.blogfa.com)

   • تورو خدا کمکم کنید من۱۶سالمه از اردبیل چند وقت پیش عاشق یکی از دخترای کوچه مون شدم.بنا به دلایلی که خونمون رطوبت داشت مجبور شدیم یه خونه وسط شهر بخریم بعد اسباب کشی فهمیدم کی از مدرسه بر میگرده یه چن ماه رفتم دیدنش و احساسمو گفتم بهش این اخرسر مادرش جلوم سبز شد.کاری ندارم ولی احساس میکنم منو دوس نداره لطفاکمکم کنید تمام زندگیمه حتی بهش شماره هم دادم خاک برسرم بد موقع بهش اس دادم لو رفتم دعا کنید بازم ببینمش

  • اگ میدونی دوستت داره ولی کمی هم بی محلی میکنه….
   سعی کن بش بی محلی کنی چند بارر.. باز ی روز باهاش خوب بشی …واسه پسرا خیلی تاثیر داره اینو چون دخترم میگم

  • راستش وقتی داستانتو خوندم بهت حسودیم شد
   فک می کنم که واقعا دوست داره چون اگه نداشت بعد از اون سوال نمی خندید .
   من الان ی دختری رو دوست دارم بعد اون ازم 4 سال کوچیک تره خیلی دوسش دارم ولی نمی تونم باهاش حرف بزنم
   حتی ی کلمه هر روز بهش فک می کنم
   نمی دونم چیکار کنم .
   خلاصه خوش به حالت اقا امیر له مظرم اگه ادامه بدی رابطتتو باهاش موفق می شی
   با ارزوی موفقیت برات

نظر خود را بیان کنید