مجله آلامتو

تعبیر خواب ماهی

(195 رای, امتیاز میانگین: 3٫22 از 5)

تعبیر دیدن ماهی در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماهی fish

دیدن ماهی در خواب نیکو است بخصوص اگر آبی که ماهی در آن شنا می کند صاف و روشن باشد.

اگر در خواب ببینید جائی در کنار آبگیر یا حوض، رودخانه و یا دریا و استخر ایستاده اید و درون آب ماهیان فراوان می بینید که شنا می کنند بسیار خوب است چرا که خواب شما از آینده ای روشن خبر می دهد ولی شرط این است که آب صاف و زلال باشد چنان چه آبی که ماهیان در آن شنا می کنند تیره و گل آلود باشد نشان آن است که جاه و مقام و پول و مال و منال در دسترس شما قرار می گیرد اما بعد از طی مراحلی بسیار دشوار و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات فراوان و غم و غصه خوردن زیاد.

اگر آب متعفن باشد و در آن ماهی های خوش رنگ و زیبا شنا کنند خوب نیست چرا که خواب شما می گوید چیزهائی بدست می آورید که به رنج و بدبختی و بیماری در برخورد به آن نمی ارزد.

آب متعفن نشان بیماری و حبس و محکومیت است. ماهی سفید بخت و اقبال است ، ماهی زرد طلائی پول و مال و ثروت است و ماهی قرمز فر و شکوه است.

اگر کسی در خواب یک یا چند ماهی درون شیشه یا تنگ آن طور که در مراسم هفت سین نوروز موسوم است به شما بدهد بسیار خوب است چون از جانب او متمتع و بهره مند می شوید و به آرزوهای خود می رسید و چنان چه شما به کسی ماهی بدهید او را کمک و یاری می کنید که به آرزوهایش برسد.

اگر در خواب ببینید که ماهی را درسته قورت دادید طمع می کنید و دچار حرص و آز می شوید و اگر غذائی بخورید، به نعمت می رسید. اگر ببینید ماهی شور می خورید چه دودی باشد و چه تازه به شرطی که شور باشد به بلا و مصیبت گرفتار می شوید.

تعبیر خواب ماهی ساردین

ماهی ساردین را اگر از دریا گرفته باشید پول و نعمتی است که به زحمت و در محیطی غیر از محیط زندگی خودتان به چنگ شما می افتد. علت این است که ساردین ماهی مخصوصی است که …

ماهی ساردین Sardine

تعبیر دیدن ماهی در خواب

در نقاطی مخصوص از دریا و در فصول معین صید می شود لذا در خواب ضمن این که به پول و نعمت و بزرگی و عزت و جاه تعبیر می شود این اشاره را دارد که این بزرگی به زحمت و دور از محیط مالوف حاصل می گردد. خوبی ساردین آزاد در این است که درسته باشد و سر و دم آن را نزده باشند. اگر چنین باشد وارث عملی سودبخش می شوید که برای شما هیچگونه ضرری ندارد.

 

تعبیر خواب خاویار

خاویار سکه های طلایی، دانه های مروارید، و قطعات جواهر است و دیدنش در خواب بسیار نیکو است. خاویار هرچه روشن تر باشد بهتر است.

چنانچه در خواب ببینید خاویار می خورید ثروتی عظیم به شما می رسد. خریدن خاویار نیز همین تعبیر را دارد و داشتنش. خاویار در خواب از هیچ جهت بد نیست و خوب ترین وجه آن این است که ماهی را خودتان صید کرده باشید و خاویار را از شکمش بیرون بیاورید. این به نظر من برابر است با یافتن گنج.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

23 دیدگاه

 1. امیرحسین در

  سلام
  شنا کردن چند ماهی زیبا و تزیینی در اکواریومی بسیار بزرگ پر از عسل که بیننده خواب ارام ارام از بالای اکواریوم واردش شده.

 2. نسرین در

  خواب دیدم از فاضلاب حمام ماهی و قورباغه و حیوانات کوچک و سبز بیرون می آید و در کف حمام در آب زلال شنا میکنند

 3. راحله در

  خواب دیدم آبی بسیار زلال و ماهی های فراوان بعد ماهی هایی بودن که داشتن ی ماهی رو میخوردن یکدفعه آب قطع شد و ماهی ها یکی یکی مردن جایی بودم که گرمسیربود وپرازموش خرماهایی که فرار میکردن و من خیلی ازشون میترسیدم

 4. سلام خواب دیدم ماهی روگرفتیم خیلی خشن بود فقط میخواست دندونم بگیره

 5. با سلام ودرود فراوان ،دیدن خواب شنا کردن ماهی های فراوان در یک رودخونه و بعدشم اب تغیان کرد معنیش چیه.. با تشکر

 6. هیچکس در

  سلام
  من خواب دیدم در یک آب زلال ، بدن یک کروکودیل خیلی بزرگ رو از پشت با چاقو پاره کردن. یک عالمه ماهی در حال شنا بودن تو شکمش ک آزاد شدن. و تعدادی هم همونجا مرده بودن. ممنون میشم تعبیرشو بگید

 7. باسلام خسته نباشید من خواب دیدم ماهی تو خشکی با یه لاکپشت که متعلق به خودمم هس ولی ماهی نه تعبیرش چیه خودشم چهارشنبه سوری بودش ؟؟؟؟

 8. باسلام خسته نباشید من خواب دیدم ماهی تو خشکی با یه لاکپشت که متعلق به خودمم هس ولی ماهی نه تعبیرش چیه خودشم چهارشنبه سوری بودش ؟؟؟؟؟؟خودشم توخواب کل مهمونای طرف مامانم اینا بودن فقط 2تا ازخواهرشوهرام خونه مابودند ویکی از اون خواهرشوهرامم باشوهرم قهره اونم خونه پدر من بود ببخشید طولانی شد

 9. حمید اشرفی در

  سلام.خواب دیدم از خودرو پیاده میشم کنار یه پل کوچک در شهری .روی آسفالت چند تا ماهی از بزرگ تا کوچک رو ی زمین بود.فورا ماهی ها از بزرگش گرفته تا کوچیک داخل آب مینداختم وداخل آب رو نگاه میکردم میدیدم ماهی ها زنده شدن.خوشحال میشدم .دیدم دوباره چند تا ماهی ریز روی زمین هست اونها رو هم پرت کردم داخل آب .ولی دیگه ندیدم اونها تو آب شنا کنن.رفتن زیر آب.

 10. سلام وقت بخیر ، با آرزوی بهترینها برای شما
  خواب دیدم تو یه ظرفی بدون آب تعدادی ماهی ریز و درشت هست که بیشتر اونا مرده بودند ولی سه چهار تا از اونا نیمه جون بودند و من یه تیکه خیلی ریز دادم به یکیشون…….
  تعبیرش چیه؟
  سپاس فراوان

 11. در خواب دیدم کنار ساحل تعدادزیادی ماهی روی آب آمده بودند و اول فکر کردم مردند بعد دیدم زنده اند و حرکت می کنند فکر کردم بی حال هستند

 12. ناشناس در

  یدونه ماهی کوچیک قرمز تو تشت بود
  آب هم زلال دستمو بردم و ماهی و از آب
  گرفتم ناگهان به زمین افتاد
  انگار در زمین و بدون آب هم هیچ مشکلی نداشت
  دوباره انداختمش تو اب کم بعد آب رو یکم زیاد کردم که راحت باشه اما یهو دیدم با زیاد کردن
  آب ماهی بزرگتر و قوی تر میشه
  طوری که به راحتی 2 متر از آب پرش می زد
  بزرگتر شده بود و بدونه آب هم خیلی راحت بود
  اما من هی با من دوست بود آب هم زلال بود کلا
  ممنون اگه تعبیر شه

 13. سیمین رمضانی در

  داشتم از خرید برمیگشتمو قصد خرید ماهی هم داشتم که یهو نزدیک خونم به ماهی نسبتا بزرگ از آسمان افتاد زمین و شکمش باز شد و همه احشام شکمش بیرون ریخت و خیلی تمیز اونجا بود من رفتم و خیلی مطمئن از اینکه ماهی مال منه برش داشتم و در سبدی که دستم بود انداختمو بردم خونه..رنگ ماهی طوسی روشن

 14. نسرین در

  ابتدای خواب چند ماهی زیبا ودرشت بودند بعد در اون ای استخر فردی خوش قد و بالا قشنگ در آب شنا میکرد متم محو تماشا بورم

 15. نسرین در

  ابتدای خواب چند ماهی زیبا ودرشت بودند بعد در اون ایتخر فردی خوش قد و بالا قشنگ در آب شنا میکرد متم محو تماشا بورم

 16. درود خسته نباشید
  خواب دیدم لایه ای سیاه از روی اسمان کنار رفت و از اسمان شروع به امدن ماهی های ک سینشون قرمز بقیه ماهی بی رنگ اما شمایل ماهی قابل دیدن بود کرد ک ماهی ها دندان داشتند و به انسان ها اسیب میرساندند یکی دوتا از انها رو کشتم و داخل خانه پدری محبوس شدم همراه با برادرم و دوستان پس از چند دقیقه در اسمان تعداد بسیاری پرنده شکاری شبیه شاهین و یا قرقی پدید امد و شروع به خوردن ماهی ها کردند
  میخواستم ببینم تعبیر این خواب چیه
  البته هنگامی ک پرنده ها پدید اومدند ارامش درونی احساس کردم
  ممنونم

 17. پرستو بیگی در

  سلام من آکواریوم دارم چندین بار خواب دیدم ماهی های داخل اون هی بزرگ و بزرگتر شدن اما دیشب خواب دیدم همه ی ماهی هابه بیرون پدت میشن و میمیرن آب داخل آکواریوم هم گل آلود بودوکثیف تعبیرش چیست؟

 18. نسرین در

  سلام
  لطفا تعبیر خوابی که در رودخانه ای زلال و شفاف ماهی خیلی بزرگ صید شود .
  ممنون

 19. سلام عرض شد.در خواب دیدم که در یک برکه بزرگ کم عمق ماهی میگرفتند یکی از دوستام ماهی بزرگی گرفت که اونو داد به من که شکمش خالی شده بود و مانند یک ظرفی شده بود و من در تلاش بودم با اون ماهی،ماهی های بغل برکه را بگیرم که با تلاش زیاد تونستم یک ماهی کوچک رو بگیرم که انقد کوچک بود به دردم نمیخورد انداختمش تو آب و بعد از مدتی برکه خشکید.ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر خود را بیان کنید