تعبیر خواب جمجمه

دیدن جمجمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جمجمه در خواب چیست؟

تعبیر خواب جمجمه

تعبير خواب جمجمه به روايت آنلی بیتون

 1. اگر خواب ببینید چند جمجمه به شما پوزخند می زنند ، نشانه آن است که میان اعضای خانواده شما اختلاف و مشاجره بوجود خواهد آمد.
 2. اگر در خواب جمجمه ای را در دست بگیرید ، نشانه آن است که حرفه و کار شما با کسادی روبرو خواهد شد.
 3. دیدن جمجمه یک دوست در خواب ، نشانه آن است که از دوستان رفاقت با دیگری را به دوستی با شما ترجیح می دهد.
 4. دیدن جمجمه خود در خواب ، نشانه آن است که مدام در حسرت خوردن و پشیمانی به سر خواهید برد.

خواب های مرتبط با جمجمه


 

☺ تعبیر خواب «جمجمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جمجمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. فاطمه رمضانی

  سلام من تو خواب دیدم تو قبرستان هستم و اکثر قبر ها خراب شدن وجمجعه هاشون بیرون هست من جمجعه تو قبر میندازم تعبیراش چیه؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر نیست و بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان از کسادی برای شما در اینده باشد. از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ملینا ملک ثابت

  من خواب دیدم جمجعه‌ی خودم خورد شده و دستم هستش،بعد میرم بیمارستان اینارو بهم پیوند میزنن و پشت سرم هم بخیه داشت،دردی ک نداشتم ولی همش توی خواب مراقب بودم سرم به جایی نخوره جای بخیه‌ها درد بگیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانه ای از ان باشد که شما در اینده نزدیک دچار مشکلاتی در پیشه خود خواهید شد که کسادی به بار اید اما باید خودتان ان را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مجید

  سلام. من خواب دیدم که تو ی قبرستون از تو قبر ی جمجمه با شمشیر کشیدم بیرون. این تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما به این معنا باشد که در اینده به واسطه ی دست خود ممکن است کاری انجام دهید که سبب شود کسادی در کارتان رخ دهد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. رضا

  سلام و عرض ادب
  من خواب دیدم قسمت جلویی جمجمم نصفش کنده شده و مغزم معلومه توش ولی هیچ دردی حس نمیکنم و سعی میکنم تا یه جوری سر جاش محکم کنم تا مغزم نریزه بیروندر ضمن خونریزی هم نبود میشه لطف کنین تعبیرشو بگین ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما مدام در حال حسرت خوردن هستید که این موضوع سبب شده است که به این موضوع عادت کنید و باید سعی کنید که از این کار دست بکشید که برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مریم

  سلام من خواب دیدم باپدرم خیلی راه دوری روپروازمی کنیمازدریا تابه یه سرزمین جدیدمی رسیم که جای خشکی توعمق کم اب که فقط تاقوزک پااب هست یک عالمه اسکلت تنهای سرفقط هست واون اسکلتاخیلی غول پیکربودن واصلااون سرزمین متفاوت بودموقع برگشت من یکی ازون جمجمه بزرگاروبرمیدارم که برای دوستم هدیه بدم
  میشه تعبیرش روبگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ممکن است کاری را شروع کنید که به واسطه ی پیشنهادی از طرف شما با رکود مواجه شود و از این رو بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. فاطمه

  سلام ما مدتی پیش بار زدیم. دیشب شوهرم خواب دید ک داریم بار میزنیم و یه سری کتاب ک داریم وتو رود خونه تو خواب کنار خونه میندازه بعد میبینه رودخونه خشک میشه ویه جمجمه انسان تهش رودخونه ک خشک شد در اومد…تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان از دو جهت می تواند معنا دار باشد:
   اول انکه نشانه ای از ترس از تغییر در ذهن ایشان است و دوم آنکه برای ایشان به معنایی نشان دهنده ی آن باشد که در شرایط جدید ان قدر موفق نخواهند بود.
   حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید