تعبیر خواب پل

دیدن پل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پل در خواب چیست؟

پل Bridge

دیدن پل در خواب خوب است به شرط آن که شکسته و ویران نباشد.

هر چه پل بزرگتر و محکم تر باشد بهتر است به خواب بیننده اعتماد و اطمینان بیشتری می دهد در بیداری پل جاده یا راهی است که بر روی رودخانه یا دره و یا پرتگاه زده اند و وجود آن سبب می شود که ما بدون غوطه خوردن در آب یا پرت شدن در دره و پرتگاه به راه خویش ادامه دهیم و به زمین محکم و بی خطر برسیم.

در خواب ما نیز پل همین معنی را می رساند و چون در رویای خویش پل ببینیم لاجرم باید بدانیم که خطری هست که پل برای ایجاد امنیت نسبت به آن است. لیکن باید دید در خواب بیننده خواب نسبت به پل چه وضع و موقعیتی دارد.

چنانچه در خواب ببینیم که از روی یک پل محکم و استوار و بزرگ می گذریم همان طور که گفته شد بی تردید خطری ما را تهدید می کند که بزرگ قدرتمند و کریمی دستمان را می گیرد و از مرحله خطر عبور می دهد و به سر منزل امنیت می رساند.

اگر کارمند و حقوق بگیر باشیم موقعیت شغلی بهتری می یابیم و چنانچه کاسب باشیم اعتبار پیدا می کنیم و نزد همگان مفتخر و معتبر می شویم.

پل در خواب مردی است بزرگ و با قدرت که بیننده خواب با او برخورد می کند.

پل ویران و شکسته، شکست و ناکامی است.

پل لرزان، بی اعتباری و دلهره و تشویش است.ساخت پل خوب است. زیر پل قرار گرفتن خوب نیست.

☺ تعبیر خواب «پل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


26 دیدگاه

 1. حنانه

  سلام من خواب دیدم یه پل بسیار بزرگی اون بالا ها بود که ماشین ها از روش رد میشدن و من هم دقیقا پایین اون پل وایستاده بودم بعد یهو دیدم اون پل از هم متلاشی شد و ماشین ها به سمت پایین واژگون شدن خیلی صحنه بدی بود بعد من هی میگفتم که ما شانس اوردیم که سالم موندیم اینکه پل و ماشین ها به ما بخورد نکردن میگم خیلی پل یزرگ و خیلی هم از ما بالاتر دور تر بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده ممکن است از حادثه ای دور شوید که برای شما خیر نیست و منجر به ان شود که مشکلی برایتان پیش بیاید اما به خیر ختم شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. امیر خان

  سلام من در خواب دیدم دارم میرم به کشور نروژ انگار گم شده بود یک پل اهنی دیدم خوشحال شدم با خواهر و برادرم بودم ویک زره از پل خراب شده بود یکم دلهره گرفتم یک مرد سفید پوش را دیدم که با موتور دارد حرکت میکند و من به سمتش یک چیزی پرت کردم و او افتاد به سمتم امد من به او گفتم منم از پل رد میکنی گفت واسه این منو انداختی بعد من از ترس به گوشه های پل داشتم میرفتم که از خواب بلند شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است تعبیر خواب از کشور خارج شدن برای شما به معنای آن باشد که در ناخوداگاه خود به این موضوع فکر کرده اید و از طرف دیگر هم باید بدانید که تعبیر خواب پل می تواند به معنای آن باشد که شما در اینده مسیری و چالشی را پیش رو خواهید داشت که ممکن است برای شما سخت باشد و به کمک دیگران نیاز داشته باشید و از این رو سعی بر آن کنید که دیگران را در اطراف خود حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Abolfazlahmadi

  سلام من خواب دیدم که دارم از یک پل میگذرم با خواهرم و برادرم با شادی ولی یکم من دلهره داشتم دیدم پل خراب شده پل اهنی بود ولی یکم از پل فقط خراب بود خواهرم سعی میکرد از پل رد بشه با تمام توان میخواست بزه ولی من نذاشتم گفتم میوفتی یک دفع یک غریبه از کنارمان با موتور داشت میرفت و من یک چیزی طرفش پرت کردم با عصبانیت بهم نگاه کرد گفتم لطفا مارو هم ببر گفت واسه این پرتم کردی پایین بعد بیدار شدم و خیلی نگرانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما می تواند به این صورت باشد که شما در اینده ممکن است برای حل موضوعی به دیگری نیازی داشته باشید اما به علت انکه در گذشته ی خود کار بی اهمیتی کرده اید که نباید آن را انجام میدادید سبب شده است که ایشان از کمکی که برای شما لازم است دریغ کنند.
   سعی بر آن کنید که دیگران را از خود نرنجانید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. طاهر

  سلام ببخشید خواب دیدم رزومه مو زدن روی دیوار یه قسمت نوشتن سازنده پل فلان من به خودم میگفتم یادم نمیاد این پل رو ساخته باشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ساختن پل میتواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده به واسطه ی کاری که در گذشته کرده اید ممکن است بسیار خوشحال شوید و این موضوع برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. امیر حسین

  باسلام من در خواب دیدم که بین دوتا پل هستم یکی در حال ساخت دیگری ساخته شده من زنگ زدم و پرسیدم که از کدوم راه بیام گفتند که از پلی که سمت شهر میاید بیا یعنی همون پلی که درحال ساخت بود از سمت مخالف

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن دو پل می تواند به معنای ان باشد که در اینده ای نزدیک بر سر دوراهی قرار گیرید که برای شما سبب شود که بین آن دو انتخابی کنید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. n

  سلام من خواب دیدم از روی پلی محکم اما بدون نرده همراه دوست صمیمی ام حرکت می کنیم اما اونا می ترسید میخواهد نیاز که من دستشو گرفتمو من کمی جلوتر و اون یکم عقب تر با هم داشتیم از روی پل رد میشدیم که دوست از پل افتاد پایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان به این صورت تعبیر کرد که ممکن است به معنای مسیری باشد که شما و ایشان در ان در حال حرکت هستید که این خواب از ان جهت برای شما خیر است و برای ایشان به این گونه نیست وباید به ایشان هشدار دهید که بسیار نسبت به مسیری که در ان هستند اگاه باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. مسکا افغان

  سلام ، من خواب دیدم که پل خیلی تنگ میباشد . و یک زن من را کمک‌میکند ، تا من از پل اوبور کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا هم خوانده اید این خواب می تواند برای شما به این صورت باشد که شما در اینده ای نزدیک مشکلی خواهید داشت که رفع می شود.
   اما بدانید که کسی از نزدیکان شما بسیار برای رفع ان موثر خواهد بود که احتمالا در خواب شما همان زن بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. m

  سلام من خواب دیدم که با ماشین داشتیم از یه پل شیشه ای عبور میکردیم خورشید داشت غروب میکرد که یهو از پل افتادیم پایین زیر پل یه دریا بود که یهو از خواب پریدم
  میشه تعبیر خوبمو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نمی تواند خیر باشد اما بدانید که از طرفی هم ممکن است فقط کابوسی باشد که دیده اید و نباید از بابت آن نگران باشید اما سعی کنید که در اعمال خود بسیار دقت کنید و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مجید

  سلام استاد خسته نباشین خواب دیدیم ک میخوام از روی پلی ک بغل خونمون هست میخوام عبور کنم و برم ب خانه ولی پل خراب میشه با این حال داخل رودخونه سقط نمینم میرم روی یه سری موانع و میرسم به پایین همون نقطه اول ک زیر پل به حساب میومده و هیچ راهیی برای بالا رفتن نداشتم ک یک در یافتم ک پله میخورد به بالا داخلش رفتم چیزی شبیه به یک ساختمان نیمه کاره بود ک از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر ابتدای این خواب برای شما خیر نیست و نشان از مشکلی در اینده شما می تواند باشد اما در ادامه همانگونه که ذکر کرده اید می تواند به این معنا باشد که شما به مفری خواهید رسید که به واسطه ی آن پس از تحمل این سختی به خیر می رسید.
   سربلندو پیروز باشید

 10. shima

  سلام وقتتون بخیر
  دیشب من خواب دیدم پلی که بین جاده و جنگل است و ما در بیداری چندین بار اون اطراف به پیک نیک رفتیم و بسیار لرزان و ناامن است از وسط نصف شده و من سمت جنگل هستم و بسیار ترسیدم و فکر میکنم چطوری باید برگردیم سمت جاده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب ممکن است نشان از تغییری در شرایط شما باشد که در آن برای شما شرایط به مانند قبل نیست و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکل بزرگی برای شما نشود.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. ATENA_253

  سلام من خواب دیدم فردی رو که دوسش دارم داره از ریزش پلی خیلی بزرگ فرار میکنه لطفا اگه میتونین بهم بگین تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که ان شخص مشکلی پیش خواهد امد و از ان مشکل سخت به لامت گذر خواهد کردو راه حلی برای پیدا خواهد نمود اما این خواب اگاه کننده است که برای پیشگیری از بلا و باید صدقه هم بدهید . که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. هلنا

  سلام. وقتتون بخیر. خوابی که من دیدم متفاوت بود از مواردی که فرمودید. من دیدم روی خیابون پل نسبتا بزرگی وجود داره. کسی با ماشین توی خیابون منتظرم بود. من فک می کردم برای رفتن پیشش باید از روی پل رد شم. رفتم بالای پل و وسطش که رسیدم دیدم کمی از وسط پل جای پاش نیست خواستم از روش بپرم که نرده کنار پل اومد توی دستم نزدیک بود پرت شم اما تونستم تعادلمو حفظ کنم و متوجه شدم می تونستم بدون اومدن روی پل از توی خیابون می تونستم برم برای همین اروم برگشتم به سمت خیابون و نگران بودم ممکنه دیر برسم و کسی که منتظرمه رو نبینم. و بعدشم بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر معنی است که به گفته معبران چون در روياي خويش پل ببينيم لاجرم بايد بدانيم که خطري هست که پل براي ايجاد امنيت نسبت به آن است. که از روي يک پل محکم و استوار و بزرگ مي گذريم همان طور که گفته شد بي ترديد خطري ما را تهديد مي کند که بزرگ قدرتمند و کريمي دستان را مي گيرد . پل در خواب مردي است بزرگ و با قدرت که بيننده خواب با او برخورد مي کند. زير پل قرار گرفتن خوب نيست.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. خشایار

  سلام
  من دیشب خواب عجیبی دیدم
  اینکه خواب دیدم در حین رانندگی از روی پلی بزرگ بودم ، در این حین پل شکسته شد و من لب پل شکسته وایسادم و پایین نیوفتادم ، بعدش خودمو به یه ستون رسوندم و خودمو نجات دادم و وقتی که انور پل و دیدم ، دیدم که پله رو به پایین داره و منم خودمو به اونجا رسوندم
  میشه لطفا تعبیر خواب را بگیین
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مشکلی برایتان پیش خواهد امد که از ان ضرری نخواهید دید و اینکه شما از این مشکلات را حل خواهید کرد اما به سختی و اینکه شکستن پل یعنی اتفاقی که در مسیر زندگی شما خواهد افتاذ و خوب نیست اما شما از ان به سلامت عبور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید