تعبیر خواب پل

دیدن پل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پل در خواب چیست؟

پل Bridge

دیدن پل در خواب خوب است به شرط آن که شکسته و ویران نباشد.

هر چه پل بزرگتر و محکم تر باشد بهتر است به خواب بیننده اعتماد و اطمینان بیشتری می دهد در بیداری پل جاده یا راهی است که بر روی رودخانه یا دره و یا پرتگاه زده اند و وجود آن سبب می شود که ما بدون غوطه خوردن در آب یا پرت شدن در دره و پرتگاه به راه خویش ادامه دهیم و به زمین محکم و بی خطر برسیم.

در خواب ما نیز پل همین معنی را می رساند و چون در رویای خویش پل ببینیم لاجرم باید بدانیم که خطری هست که پل برای ایجاد امنیت نسبت به آن است. لیکن باید دید در خواب بیننده خواب نسبت به پل چه وضع و موقعیتی دارد.

چنانچه در خواب ببینیم که از روی یک پل محکم و استوار و بزرگ می گذریم همان طور که گفته شد بی تردید خطری ما را تهدید می کند که بزرگ قدرتمند و کریمی دستمان را می گیرد و از مرحله خطر عبور می دهد و به سر منزل امنیت می رساند.

اگر کارمند و حقوق بگیر باشیم موقعیت شغلی بهتری می یابیم و چنانچه کاسب باشیم اعتبار پیدا می کنیم و نزد همگان مفتخر و معتبر می شویم.

پل در خواب مردی است بزرگ و با قدرت که بیننده خواب با او برخورد می کند.

پل ویران و شکسته، شکست و ناکامی است.

پل لرزان، بی اعتباری و دلهره و تشویش است.ساخت پل خوب است. زیر پل قرار گرفتن خوب نیست.

تعبیر خواب «پل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

14 دیدگاه

 1. مسکا افغان در 1399/08/18در4:24 ب.ظ

  سلام ، من خواب دیدم که پل خیلی تنگ میباشد . و یک زن من را کمک‌میکند ، تا من از پل اوبور کنم.

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در11:51 ق.ظ

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا هم خوانده اید این خواب می تواند برای شما به این صورت باشد که شما در اینده ای نزدیک مشکلی خواهید داشت که رفع می شود.
   اما بدانید که کسی از نزدیکان شما بسیار برای رفع ان موثر خواهد بود که احتمالا در خواب شما همان زن بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. m در 1399/08/16در12:42 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که با ماشین داشتیم از یه پل شیشه ای عبور میکردیم خورشید داشت غروب میکرد که یهو از پل افتادیم پایین زیر پل یه دریا بود که یهو از خواب پریدم
  میشه تعبیر خوبمو بگین

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در11:50 ق.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما نمی تواند خیر باشد اما بدانید که از طرفی هم ممکن است فقط کابوسی باشد که دیده اید و نباید از بابت آن نگران باشید اما سعی کنید که در اعمال خود بسیار دقت کنید و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مجید در 1399/07/22در10:50 ب.ظ

  سلام استاد خسته نباشین خواب دیدیم ک میخوام از روی پلی ک بغل خونمون هست میخوام عبور کنم و برم ب خانه ولی پل خراب میشه با این حال داخل رودخونه سقط نمینم میرم روی یه سری موانع و میرسم به پایین همون نقطه اول ک زیر پل به حساب میومده و هیچ راهیی برای بالا رفتن نداشتم ک یک در یافتم ک پله میخورد به بالا داخلش رفتم چیزی شبیه به یک ساختمان نیمه کاره بود ک از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در11:40 ق.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر ابتدای این خواب برای شما خیر نیست و نشان از مشکلی در اینده شما می تواند باشد اما در ادامه همانگونه که ذکر کرده اید می تواند به این معنا باشد که شما به مفری خواهید رسید که به واسطه ی آن پس از تحمل این سختی به خیر می رسید.
   سربلندو پیروز باشید

 4. shima در 1399/07/08در1:11 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  دیشب من خواب دیدم پلی که بین جاده و جنگل است و ما در بیداری چندین بار اون اطراف به پیک نیک رفتیم و بسیار لرزان و ناامن است از وسط نصف شده و من سمت جنگل هستم و بسیار ترسیدم و فکر میکنم چطوری باید برگردیم سمت جاده

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در11:39 ق.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب ممکن است نشان از تغییری در شرایط شما باشد که در آن برای شما شرایط به مانند قبل نیست و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکل بزرگی برای شما نشود.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ATENA_253 در 1397/09/13در2:28 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم فردی رو که دوسش دارم داره از ریزش پلی خیلی بزرگ فرار میکنه لطفا اگه میتونین بهم بگین تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در2:47 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که ان شخص مشکلی پیش خواهد امد و از ان مشکل سخت به لامت گذر خواهد کردو راه حلی برای پیدا خواهد نمود اما این خواب اگاه کننده است که برای پیشگیری از بلا و باید صدقه هم بدهید . که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. هلنا در 1397/05/07در2:02 ب.ظ

  سلام. وقتتون بخیر. خوابی که من دیدم متفاوت بود از مواردی که فرمودید. من دیدم روی خیابون پل نسبتا بزرگی وجود داره. کسی با ماشین توی خیابون منتظرم بود. من فک می کردم برای رفتن پیشش باید از روی پل رد شم. رفتم بالای پل و وسطش که رسیدم دیدم کمی از وسط پل جای پاش نیست خواستم از روش بپرم که نرده کنار پل اومد توی دستم نزدیک بود پرت شم اما تونستم تعادلمو حفظ کنم و متوجه شدم می تونستم بدون اومدن روی پل از توی خیابون می تونستم برم برای همین اروم برگشتم به سمت خیابون و نگران بودم ممکنه دیر برسم و کسی که منتظرمه رو نبینم. و بعدشم بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در2:44 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر معنی است که به گفته معبران چون در روياي خويش پل ببينيم لاجرم بايد بدانيم که خطري هست که پل براي ايجاد امنيت نسبت به آن است. که از روي يک پل محکم و استوار و بزرگ مي گذريم همان طور که گفته شد بي ترديد خطري ما را تهديد مي کند که بزرگ قدرتمند و کريمي دستان را مي گيرد . پل در خواب مردي است بزرگ و با قدرت که بيننده خواب با او برخورد مي کند. زير پل قرار گرفتن خوب نيست.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. خشایار در 1397/04/30در12:07 ب.ظ

  سلام
  من دیشب خواب عجیبی دیدم
  اینکه خواب دیدم در حین رانندگی از روی پلی بزرگ بودم ، در این حین پل شکسته شد و من لب پل شکسته وایسادم و پایین نیوفتادم ، بعدش خودمو به یه ستون رسوندم و خودمو نجات دادم و وقتی که انور پل و دیدم ، دیدم که پله رو به پایین داره و منم خودمو به اونجا رسوندم
  میشه لطفا تعبیر خواب را بگیین
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در2:35 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مشکلی برایتان پیش خواهد امد که از ان ضرری نخواهید دید و اینکه شما از این مشکلات را حل خواهید کرد اما به سختی و اینکه شکستن پل یعنی اتفاقی که در مسیر زندگی شما خواهد افتاذ و خوب نیست اما شما از ان به سلامت عبور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید