تعبیر خواب پل

دیدن پل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پل در خواب چیست؟

پل Bridge

ديدن پل در خواب خوب است به شرط آن که شکسته و ويران نباشد. هر چه پل بزرگتر و محکم تر باشد بهتر است به خواب بيننده اعتماد و اطمينان بيشتري مي دهد در بيداري پل جاده يا راهي است که …

بر روي رودخانه يا دره و يا پرتگاه زده اند و وجود آن سبب مي شود که ما بدون غوطه خوردن در آب يا پرت شدن در دره و پرتگاه به راه خويش ادامه دهيم و به زمين محکم و بي خطر برسيم. در خواب ما نيز پل همين معني را مي رساند و چون در روياي خويش پل ببينيم لاجرم بايد بدانيم که خطري هست که پل براي ايجاد امنيت نسبت به آن است. ليکن بايد ديد در خواب بيننده خواب نسبت به پل چه وضع و موقعيتي دارد. چنانچه در خواب ببينيم که از روي يک پل محکم و استوار و بزرگ مي گذريم همان طور که گفته شد بي ترديد خطري ما را تهديد مي کند که بزرگ قدرتمند و کريمي دستمان را مي گيرد و از مرحله خطر عبور مي دهد و به سر منزل امنيت مي رساند. اگر کارمند و حقوق بگير باشيم موقعيت شغلي بهتري مي يابيم و چنانچه کاسب باشيم اعتبار پيدا مي کنيم و نزد همگان مفتخر و معتبر مي شويم. پل در خواب مردي است بزرگ و با قدرت که بيننده خواب با او برخورد مي کند. پل ويران و شکسته، شکست و ناکامي است. پل لرزان، بي اعتباري و دلهره و تشويش است.ساخت پل خوب است. زير پل قرار گرفتن خوب نيست.

تعبیر خواب «پل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم فردی رو که دوسش دارم داره از ریزش پلی خیلی بزرگ فرار میکنه لطفا اگه میتونین بهم بگین تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که ان شخص مشکلی پیش خواهد امد و از ان مشکل سخت به لامت گذر خواهد کردو راه حلی برای پیدا خواهد نمود اما این خواب اگاه کننده است که برای پیشگیری از بلا و باید صدقه هم بدهید . که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام. وقتتون بخیر. خوابی که من دیدم متفاوت بود از مواردی که فرمودید. من دیدم روی خیابون پل نسبتا بزرگی وجود داره. کسی با ماشین توی خیابون منتظرم بود. من فک می کردم برای رفتن پیشش باید از روی پل رد شم. رفتم بالای پل و وسطش که رسیدم دیدم کمی از وسط پل جای پاش نیست خواستم از روش بپرم که نرده کنار پل اومد توی دستم نزدیک بود پرت شم اما تونستم تعادلمو حفظ کنم و متوجه شدم می تونستم بدون اومدن روی پل از توی خیابون می تونستم برم برای همین اروم برگشتم به سمت خیابون و نگران بودم ممکنه دیر برسم و کسی که منتظرمه رو نبینم. و بعدشم بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر معنی است که به گفته معبران چون در روياي خويش پل ببينيم لاجرم بايد بدانيم که خطري هست که پل براي ايجاد امنيت نسبت به آن است. که از روي يک پل محکم و استوار و بزرگ مي گذريم همان طور که گفته شد بي ترديد خطري ما را تهديد مي کند که بزرگ قدرتمند و کريمي دستان را مي گيرد . پل در خواب مردي است بزرگ و با قدرت که بيننده خواب با او برخورد مي کند. زير پل قرار گرفتن خوب نيست.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. خشایار در

  سلام
  من دیشب خواب عجیبی دیدم
  اینکه خواب دیدم در حین رانندگی از روی پلی بزرگ بودم ، در این حین پل شکسته شد و من لب پل شکسته وایسادم و پایین نیوفتادم ، بعدش خودمو به یه ستون رسوندم و خودمو نجات دادم و وقتی که انور پل و دیدم ، دیدم که پله رو به پایین داره و منم خودمو به اونجا رسوندم
  میشه لطفا تعبیر خواب را بگیین
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مشکلی برایتان پیش خواهد امد که از ان ضرری نخواهید دید و اینکه شما از این مشکلات را حل خواهید کرد اما به سختی و اینکه شکستن پل یعنی اتفاقی که در مسیر زندگی شما خواهد افتاذ و خوب نیست اما شما از ان به سلامت عبور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید