چگونه برای دختران و زنان جذاب باشیم؟

رازهای جذابیت مردان برای خانم ها

جذاب شدن برای دختران,جذابیت زن مرد

آقایان عزیز اگر می خواهید همواره برای همسرتان جذاب باشید ، نکات زیر را بخوانید و رعایت کنید و حواستان باشد که عشق نیاز به مراقبت دائمی دارد !

به گزارش آلامتو به نقل از آی بانو؛ توصیه های ربکا را بخوانید تا بدانید برای جذابیت بیشتر در بین خانم ها چه کاری باید انجام دهید:


 1. کاری به برنامه تناسب اندامش نداشته باشید!

بدن خانم ها هیچ ربطی به شما ندارد.ما می توانیم غذای سالم خورده و هر روز ورزش کنیم یا غذای نا سالم خورده و اصلا ورزش نکنیم.نحوه رفتار ما با بدنمان تنها به خودمان و شاید دکترمان مربوط است!ما می توانیم هرقدر که دوست داریم چاق باشیم!هیچ چیز وحشتناک تر از مردی نیست که در امور مربوط تناسب اندام خانم ها دخالت کند!


 1. به او نگویید که باید با اندامش چه کار کند!

همانطور که گفتم،بدن او به خودش مربوط است!شما می توانید ظاهر باب میل خودتان را داشته باشید (رنگ مو، خالکوبی و…) اما حق ندارید او را از داشتن ظاهر مطلوبش منع کنید. تغییراتی که ما انسان ها بر بدن خود اعمال می کنیم نوعی ابراز شخصیت است. وقتی مردی به زنی در مورد این تغییرات دستور می دهد، در حقیقت جلوی این ابراز شخصیت را می گیرد که کار غم انگیزیست. اگر میخواهید از نظر همسرتان جذاب باشید، از قضاوت نحوه ابراز شخصیتمان دست بردارید.


 1. نژاد پرست نباشید!

خب نژاد پرست نباشید! چون خیلی زشت است! اصلا نیازی به توضیح بیشتر هم ندارد!


 1. کاری به این امر نداشته باشید که او چقدر زنانه یا مردانه است!

برخی زن ها حوصله آرایش و پیرایش ندارند(از ناخن گرفته تا موهای بدن). پس ما را سرزنش نکنید!ما خود به عدم تطبیق خودمان با استاندارد های موجود در جامعه در خصوص زیبایی زنان آگاهیم! پس نیازی به سرزنش اضافی شما نیسـت! اصلاح نکردن دست و کنار آمدن با آن در این دوره و زمانه شجاعت بسیاری می خواهد! از سوی دیگر با رفتار های ((دخترانه)) زنان مخالفت نکنید. اگر از آرایش کردن و لباس صورتی پوشیدن لذت می برد، مانعش نشوید!

مقاله مرتبط: ویژگی های مردان جذاب

 1. حامی او باشید!

خود را با او برابر بدانید. او را کنترل نکنید. هیچ چیز زشت تر از مردی نیست که می خواهد تمام اطرافیانش را کنترل کند! اینکار باعث ایجاد احساس عدم امنیت در برابر جنس مخالف در زن می شود. مردانی با احساسات نا امن(شکاک) زن را سرد مزاج می کنند؛ مخصوصا وقتی سعی می کنند به زن بقبولانند که برای ایجاد حس مردانگی در یک مرد باید تحت سلطه و کنترل او در بیاید.


 1. زن ستیز نباشید!

چنین جمله ای تا به حال از دهان هیچ زنی خارج نشده : “عزیزم من عاشق وقتی هستم که به من می گویی کارم فقط پخت و پز و رفت و روب است و جایگاهی در اجتماع ندارم”!


 1. با کودکان مهربان باشید!

اگر بچه نمی خواهید،با کسی که بچه دارد ازدواج نکنید.اما اگر او فرزند دارد و شما هم خانواده ای می خواهید،چه فرقی دارد که بچه های او از شما باشد یا خیر؟ از خود گذشتگی یک مرد در برابر کودکان بسیار جذاب است.مخصوصا وقتی که این بچه ها ، فرزند خودش نباشند.


 1. انتظار آشپزی نداشته باشید!

این مورد خیلی مهم است! توقع داشتن از یکدیگر کار درستی نیست. دلیل کار کردن برای یکدیگر باید اهمیت عشق شما به هم باشد ، چرا که در یک رابطه سالم ، 2 طرف برای خوشحالی هم تلاش می کنند.تنها وقتی که باید از خانم خود انتظار آشپزی داشته باشید، وقتی است که او می گوید: من می خواهم برایت آشپزی کنم!علاوه بر آن ، “جای زن در آشپزخانه است” هم دیگر قدیمی شده!


 1. عکس های تکی و عکس غذا هایش را مسخره نکنید!

درست است که برخی افراد در استفاده از شبکه های اجتماعی افراط می کنند؛ اما عکس هایی که خودمان از خود می گیریم ، نوعی ابراز احساسات و تلاش برای دیده شدن به آن شکلیست که دوست می داریم. فکر نکنید که این کار را برای جلب توجه می کند، چون بی احترامیست!

گرفتن عکس از خود نوعی شناخت از خود است. ما با عکاسی از آنچه دوست داریم و اشتراک آن عکس ها به دیگران این فرصت را می دهیم تا هویت مارا بشناسند. ما می خواهیم تا درکمان کنند. اگر با او بیرون می روید و او در رستوران از غذای خود عکس میگیرد، احتمالا به این معناست که اوقات خوشی را سپری میکند و از کنار شما بودن خوشحال است.اگر نبود که از این لحظه عکسی نمی گرفت! پس به جای مسخره کردن،از او حمایت کنید.

مقاله مرتبط: چگونه جذاب باشیم؟

 1. با دوستانش کنار بیایید!

آنها پیش از شما در زندگی او بودند،پس به آنها احترام بگذارید. آن ” دختران سر به هوا ” دوستان خوب او بودند،پس سعی در جدا کردن آنها از یکدیگر نکنید. آنها رقیب شما نیستند!

وقتی مردی به گونه ای رفتار میکند که انگار دوستان خانمش ، تهدیدی برای او هستند ، باعث می شود تا مردی شکاک و بی اعتماد به نظر بیاید؛ که نوعی بی احترامی می باشد واصلا جذاب نیست.


 1. پذیرای او باشید و فقط گوش نکنید ، پاسخ بدهید.

همه از اینکه کسی با دقت به سخنانشان گوش دهد، لذت می برند.زنان از اینکه مردان علاوه بر گوش دادن، با آنها تعامل برقرار کرده و جواب هم می دهند لذت می برند و تنها سر تکان دادن و آهان گفتن کافی نیست، وارد بحث شوید؛ مخصوصا وقتی که ما می دانیم شما به این موضوع علاقه ای ندارید. برای ما مهم است تا بتوانیم با مخاطب خاص خود در خصوص موضوعی که برایمان مهم است صحبت کنیم و بدانیم که آن مخاطب خاص به ما واکنش و پاسخ مناسب و خاصی می دهد، حتی وقتی موضوع مورد بحث برایش بی معنا باشد.


 1. اول فکر کنید و بعد صحبت!

بدانید چه وقت می خواهید حرفی بزنید که مشکل ساز می شود و آنرا به زبان نیاورید! زنان قدردان مردانی هستند که خودآگاهی بالایی دارند و روی سخنان خود خوب فکر می کنند و هرچه به ذهنشان بیاید به زبان نمی آورند. همچنین سعی کنید بفهمید چه وقت اطرافیانتان قصد بیان سخن مشکل سازی را دارند . اگر همکارانتان سخنان نژادپرستانه و زن ستیزانه ای می گویند،به آنها تذکر دهید! بدانید که به عزیزانتان چه می گویید.

اگر به همسر خود بگویید که با این لباس خاص ، خنده دار می شود،او با هربار پوشیدن آن لباس حرف شما را به یاد می آورد. بدانید که چه می گویید و آیا می خواهید همواره آن را در خاطر داشته باشد یا خیر؟ چرا که احتمالا اگر واقعا برایتان ارزش قائل باشد ، حرفتان تا ابد در خاطرش خواهد ماند. اگر برایمان مهم باشید،فراموشتان نخواهیم کرد.


16 دیدگاه

 1. مهدی

  ممنون از مطالب درج شده،کاملا منطقی

 2. میو

  من خودم دخترم ولی اصلا دوست ندارم اینطوری وا داره از مرد ها به عنوان خدمتکار استفاده میکنه زندگی حوصله سر بر میشه من که ترجیح میدم یه آدم شوختب باشه تازه اذیتم کنه زندگی یکم شاد باشه

 3. نیما

  سلام ممنون از مطالبتون، یه مطلبم درمورد انتظاری که اقایون از خانومشون دارن بهم معرفی کنید یا بذارید

 4. عباس

  خیلی مسخره بود. واقعا کی این اراجیف رو نوشته.

 5. زورو

  خاک بر سر اون بی مغزی که اینو نوشته.انجوری کسی نمی گیرت.یه شوهر مثل من لازم داری تا بالگد از وسط نصفت کنه احمق

 6. محمد

  نوشته اشتباه و جانبدارانه بود

 7. اسداله

  نظرات شخصی یه ادم ست زیاد جدی نگیر انقدر دنیای زنان پیچیده است که نمیشه براش یه پارادایم یا فرمول یا یه قانون شناخت ترتیب یا شناساند در هر صورت مطلب در خور توجهی بود

 8. 123

  اینو جا گذاشت = خم شوید بگذارید سوارتان بشود

 9. زرشك

  خخخخخخ آقا من ديگه زن نميگيرم اگه قراره ظرفا رم بشورم غذا هم درس كنم مث سگم بيرون كار كنم اين دخترا خيال مى كنن پرى ان والا به خدا از نظر زيبايى كه ما پسرا از شما خيلى خوشگل تريم شما دخترا چى تون بيشتر از ما مى ارزه سنجاب بيشتر از شما فك مى كنه

 10. فرش ابریشم

  اینکه انتظار اشپزی نباشه عالیه, مطالبتون عالیه

 11. فرش دستباف

  واقعا نکاتی بود که هر زنی مایل است مرد مورد علاقه اش به آنهال توجه نماید. ممنون

 12. خرید گربه

  بسیار خوب بود.

  اینکه آقایون به حرف خانم ها کمتر توجه میکنن به نظرم نکته بارزش بود

 13. kaenat

  سلام میکنم هرچند مطلب ارزش سلام کردن هم نداشت

  آخه کدوم احمقی اینار ور نوشته !!!

  یه فمنیست فندق مغز یا یه احمق واقعا واقعی.!!!!

  حالا اون نوشته شما چرا گسترش میدید!!!

 14. شهاب

  23

 15. آسفالت

  ممنون . مطلب بسیار جالبی بود استفاده کردم . مرسی

 16. مرکز کارشناسی فرش

  ممنون به نکته های جالبی اشاره کرده بودید که هر کدام از ما باید در زندگی توجه کنیم.

نظر خود را بیان کنید