coupleویژگی های مردان جذاب برای زنان

اگر میخواهید یکی از جذابترین مردان باشید سعی کنید برخی از ویژگی های لیست زیر را داشته باشید.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ شواهد قانع کننده نشان می دهند که برای جلب توجه یک زن، تنها به یک چیز نیاز است. پول (نگاهی به عکس های عروسی ترامپ بیندازید). اما اگر شما پول و هدیه های گران قیمت را از این معادله حذف کنید، معلوم نیست کدام یک از ویژگی های نا ملموس تر به جاذبه جنسی یک مرد کمک می کنند.

هدف

روش ها و افراد

ما بیش از ۱۰۰۰ زن آمریکایی در سنین ۲۱ تا ۵۴ را در دو نظر سنجی آنلاین بررسی کردیم. یکی از آنها توسط Opinion Research Corporation مستقر در پرینستون نیوجرسی انجام شد و دیگری در سایت BestLifeOnline. com.

نتایج

ما صفات و ویژگی ها را براساس درصد خانم هایی که آنها را جزء ۱۰ ویژگی برتر قرار داده بودند، سازماندهی کردیم. زنان به صفات مربوط به اخلاق و شخصیت، رتبه بسیار بالاتری نسبت به آنهایی که منعکس کننده جذابیت فیزیکی بودند، دادند. به عنوان مثال: تنها ۱۳ درصد از خانم ها بدن عضلانی را به عنوان یک شرط لازم برای جذابیت به حساب آوردند، در حالی که ۶۶ درصد، صداقت اخلاقی را جزء یک ویژگی قرار دادند. اطلاعات زیر را بررسی کنید.

(۵ ویژگی) اخلاقی برتر:

۸۴%

۱. وفاداری

از هر۱۰ زن، بیش از ۸ نفر، وفاداری را جزء ۱۰ ویژگی برتری قرار دادند که به نظرشان در یک مرد، جذاب است. تمایل یک زن به وابستگی، یک ضرورت بیولوژیکی و لازمه بزرگ کردن درست فرزند است. مکررا به او اطمینان دهید که قرار نیست جایی بروید.

۷۵%

۲. قابلیت اعتماد

از هر ۴ زن، ۳ نفر می گویند به دنبال مردی هستند که متعهد شود و به تعهدش پایبند بماند. مسئولیت پذیر بودن (حتی صرف اینکه فراموش نکنید هنگام برگشت به خانه، سس سالاد بخرید. ) یک سیگنال مثبت می فرستد که شاید شما روزی، متعهد شوید.

۶۷%

۳. مهربانی

زنان، جذب مهربانی می شوند زیرا محبت، اعتماد به نفس را افزایش می دهد. به عبارت دیگر، اگر شما با خدمتکار خوب رفتار کنید، زنی که با او قرار دارید، اینطور برداشت می کند که با او نیز رفتار خوبی خواهید داشت.

۶۶%

۴. صداقت اخلاقی

داشتن جرات برای گفتن حقیقت، برای یک زن به این معناست که شما شهامت دارید یک شریک خوب، غمخوار و مناسب در درازمدت باشید. دروغ های بی اهمیت، ایرادی ندارند اما از گفتن دروغ های اساسی، اجتناب کنید.

۵۱%

۵. پدری

یک پدر خوب بودن (یا داشتن پتانسیل برای تبدیل شدن به یک پدر خوب) یعنی یک الگوی خوب بودن (یعنی صبور و غمخوار بودن) خصوصیاتی که زنان در یک شریک می پسندند. اگر یک پدر نیستید، با او درباره خواهر زاده یا برادرزاده مورد علاقه تان یا کارمندی که در محل کار به او آموزش می دهید، صحبت کنید.

(۵ ویژگی) شخصیتی برتر:

۷۷%

۱. حس شوخ طبعی

با توجه به زنان شرکت کننده در این بررسی، توانایی خندیدن به تنش های زندگی، یک ضرورت است. اگر بتوانید آنها را بخندانید، امتیاز اضافی کسب خواهید کرد. شوخ طبعی به یک خانم می گوید که شما می توانید به بسیاری از مشکلاتی که زندگی سر راهتان قرار می دهد، بخندید و آنها را به راحتی مدیریت کنید.

۵۵%

۲. ذکاوت

خانم ها دوست دارند یک مرد جالب و جهاندیده را به بقیه معرفی کنند. مردانی که حلال مشکلات هستند، به زنان احساس امنیت می دهند و مردانی که همواره در حال پیشرفت هستند، هرگز خسته کننده نخواهند شد.

۴۶%

۳. شور

چرا خانم ها همیشه عاشق موسیقی دانان هستند؟ چون ستاره های راک در جمع های عمومی، احساساتی هستند. زنان، جلوه های شور و عشق را دوست دارند زیرا به دیدن آنها از جانب مردان، عادت ندارند. در مورد یک چیز، احساساتی شوید. قایقرانی، هنر امپرسیونیستی، کباب کردن یا ساخت مسکن برای افراد فقیر. این ثابت می کند که شما به چیزی فراتر از خودتان، اهمیت می دهید.

۴۱%

۴. اعتماد بنفس

مردی که از درون، احساس آرامش و امنیت می کند، به زن مورد نظرش نیز همین حس را می دهد. با نشان دادن آنکه شما قادرید افراد یا موقعیت های ناآشنا را مدیریت کنید، به زن حاضر در زندگی تان می گویید که نیازی نیست بترسد.

۳۸%

۵. سخاوت

این خصوصیت برای زنان بالای ۳۵ سال، مهم تر از خانم های زیر این سن است. با این حال، سخاوت تنها به معنای دعوت به شام در یک رستوران ۴ ستاره نیست. تمایل شما برای در اختیار گذاشتن وقت تان و شنیدن حرف های او آن چیزی است که زن ها مشتاقش هستند.

(۵ مهارت) عملی برتر:

۵۳%

۱. گوش دادن

توجه کنید. یک خانم هنگامی احساس امنیت و آرامش می کند که بداند مرد مورد نظرش، گوشی اش را کنار خواهد گذاشت و به او گوش می دهد. این جمله جادویی را بخاطر بسپارید: من اینجا هستم. همه چیز را به من بگو.

۴۸%

۲. رمانتیک بودن

حرف های عاشقانه برای سمت راست مغز یک زن (که کمتر منطقی است) جذاب هستند. هر زنی در مورد عاشق شدنش خیالبافی می کند. حرف عاشقانه، جسورانه است زیرا شما تمایل تان را نسبت به یک زن نشان می دهید و یک جنبه لطیف تر و آسیب پذیرتر را آشکار می کنید که در نظر زنان، غیر قابل مقاومت است.

۳۵%

۳. خوب بودن در رابطه جنسی

منظور فقط ارگاسم نیست. یک زن می داند فردی که در رختخواب به او اهمیت می دهد، در بیرون رختخواب نیز مراقبش خواهد بود. شور و اشتیاق شما برای بدن او، مهم تر از قدرت جنسی شماست.

۲۳%

۴. پخت و پز، تمیز کردن و غیره

خودکفایی یعنی از او انتظار نداشته باشید که مانند مادرتان باشد. یاد بگیرید چطور یک یا دو صبحانه یا ناهار معرکه درست کنید تا قلب او را بدست آورید.

۲۱%

۵. پتانسیل کسب درامد

از هر ۵ زن مورد مطالعه، یک نفر گفت که موفقیت یک مرد در شغلش، به جاذبه جنسی او منجر می شود. اگر از خودتان استعداد، دنبال کردن هدف و دستیابی به آن را نشان دهید، به زنان اطمینان می دهید که تامین کننده خوبی خواهید بود.

(۵ ویژگی) فیزیکی برتر:

۳۰%

۱. سبک مناسب لباس پوشیدن

طرز لباس پوشیدن شما، بر زنی که با او هستید، تاثیر می گذارد. مردی که می داند چگونه یک پیراهن طرح دار و کراوات را با هم ست کند، هنگامی که زن مورد نظرش، خوب لباس بپوشد نیز متوجه خواهد شد. به طور مرتب به خشکشویی و خیاطی سر بزنید و برای او پارچه های مد روز و لطیف مانند ترمه، چرم جیر، و مخمل نخی راه راه و براق بخرید.

۲۶%

۲. چهره خوش قیافه

علم جاذبه که بی نهایت مورد مطالعه قرار گرفته، می گوید که همه چیز به تناسب مربوط می شود. تصور کنید که یک نقطه چین قرمز به صورت عمودی در وسط صورتتان تا پایین بینی تان دارید. آیا ویژگی های صورت شما در شکل و ترتیب، در هر دو طرف این خط، مانند هم هستند؟ آیا چشم ها و گوش هایتان هماهنگی دارند؟ هر چه تقارن یک سمت صورتتان با سمت دیگر بیشتر باشد، شما جذاب تر هستید. زنان در مطالعات میان فرهنگی نیز به مردانی با چانه های پهن، استخوان های گونه بالا و چشمان درشت به عنوان جذاب ترین مردان، رای داده اند. بهترین راه ها برای بهبود قیافه تان بیشتر لبخند بزنید و مطمئن شوید که خط های ریش تان، یکسان هستند.

۱۵%

۳. قد

بلند، تیره و خوش تیپ، مهم ترین مسائل نیستند. زنان می گویند که دوست دارند احساس کنند کوچکتر از مردهایشان هستند. اما قد لزوما به معنای تسلط نیست. زنان تا هنگامی که خیلی بلند تر از شما نباشند، احساس راحتی خواهند کرد.

۱۳%

۴. اندام عضلانی

زمان بیشتری را در جلوی آینه حمام و زمان کمتری را جلوی آینه باشگاه سپری کنید. تعداد زنانی که یک صروت تراشیده را به یک اندام عضلانی ترجیح می دهند، تقریبا ۳ برابر است. عضلات به کنار زدن رقبا و مطمئن ساختن یک زن از اینکه موقع رقصیدن او را رها نخواهید کرد تا زمین بخورد، کمک می کنند اما ظاهر کلی شما، بسیار مهم تر از سایز عضلات دو سر بازویتان است.

۱۲%

۵. تناسب اندام

زنان، یک بدن خوب را نشان دهنده یک مرد با نظم و انضباط و خویشتن دار می دانند. تناسب اندام به یک زن می گوید که شما می توانید در رختخواب و بیرون رختخواب، پا به پای او پیش بروید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

20 دیدگاه

 1. سلام بنظر من همه مطالب اون درست بود اماااا مهم شخصیت آدم آدم فهمیده و با شعوری باشه نه که پول داشته باشه قیافه داشته باشه همه از چنین آدمایی خوششون میاد پس اگه با تمام بدی هات تورو بخواد به این میگن عشق

 2. به نظر من چهره از هنه مهم تره در ویژگی های فیزیکی و از اندام عضلانی هم حالم به هم میخوره

 3. علیرضا در

  با سلام.
  من فارغ التحصیل رشته روان‌شناسی هستم و به عنوان تهیه کننده محتوا فعالیت دارم. مایلم فعالیت‌هام رو گسترش بدم. براساس موضوعاتی که بخواهید، مطالب رو خودم می‌نویسم.
  اگر مایل به همکاری هستید، می‌تونیم همکاری کنیم.

 4. از هرچه بگذریم سخن دوست نیکوست ” من فکر میکنم همه مطالب درست هست منتها موقعیت اجتماعی و شغلی و اقتصادی بر همه ایتم ها برتری داره و فکر کنم تو کشورهای جهان سوم پول حرف اولو میزنه

 5. شخصیت داشته باش …..کل جهان محوت میشن ..
  شخصیت نداشته باشی سگم بهت پارس نمیکنه .

 6. هیچ وقت نباید درمورد زیبایی نظر قطعی داد دختری می گفت من فکر می کردم مثلا اگر مرد کمی چماش رنگی باشه یا موهاش طلایی و.. بهش علاقه داشته باشم حدودا خیلی از این گونه شکل دیدم و علاقه مند نشدم و گاهی فکر کردم اگه موهاش مشکی باشه و کمی سبزه باشه علاقمند میشم بازم خیلی دیدم و علاقمند نشدم ولی پسری رو معرفی کردن که گفتن مثلا این شکلیه گفتم من از این قیافه بدم میاد گفتن حالا بیا بین به زور که نمیدیمت و اونم به زور نیمی گیردت اگه حتی نظرت پنجاه درصد بود قبول نکن وقتی دیدمش خیلی بهش علاقمند شدم بدن اینکه حرف بزنیم چون من قبلا پسراایی که سفید بودن با موهای مشکی خیلی بدم میومد و فکر می کردم از اینم بدم بیاد ولی اتفاقا به طور خوبی جذاب و زیبا بود یا داستان پسری که تو مجله ای خوندم فکر می کرد اگه چشمای دخت آبی باشه سلیقشه و هزارتا دختر چشم آبی معرفیش کردن خوشش نیومد و سرانجام با دختری که چشم ابروش سیاه بود غلاقمند شد و ازدواج کرد پس هیچ وقت نباید تا بطور کامل نظر داد

 7. ابوطالب از کرمان در

  ابوطالب
  سلام.من خیلی ازتون تشکر میکنم.خیلی عالیه.نکات مثبت زیادی داره.
  اینجا کاری به فرهنگ نیست.مسئله اصلی شخصیت انسانهاست.موفق باشید

 8. الناز در

  من کاملا موافقم.البته برای آقایانی که دنبال هوس بازی و مخ زدن هستند،همون ملاک های ظاهری هم کفایت میکنه.

 9. اینجور نیس اینکه باچه هدفی بخای زنیو جذب کنی مهمه؟
  برای یک بار رابطه یا برای یک عمر زندگی

 10. فرزاد در

  سلام
  در کل مجموعه خوبی درست کرده بودید اما یه سری هاش ضروری نبودن اما چه خوب که به وجود بیاریم در خودمون و اینکه توانایی گوش دادن ضروریه متاهل شدی میفهمی ولی ذکاوت و اینا یکم کلیشه ایه عشق باشه اینا کم اهمیت میشه ولی واقعا عالیه کسی که اینارو به وجود بیاره در خودش

 11. فرهاد در

  نمیدونم چه اصراریه که مقالات خارجی ترجمه کنیدبه خوردمردم بدیداونافرهنگشون بامافرق داره بفهمیدخیلی دوست داریدخارجکی باشید؟؟؟

  • یعنی واقعا توی فرهنگ ما هیچکدوم از اینا ملاک نیست؟
   وفاداری؟ صداقت؟ مهربانی؟
   بعضی چیزا کاملاً جنراله و ربطی به فرهنگ خاصی نداره شما اون قسمتایی که با فرهنگتون سازگاره رو توجه کنید.

   • شخصیت داشتن یه نفر ربطی به اینکه تو کدوم کشور زندگی میکنه نداره

نظر خود را بیان کنید