20 ویژگی مردان جذاب از نظر زنان

چگونه از همه نظر برای یک خانم جذاب باشیم؟

جذابیت مرد

اگر میخواهید یکی از جذابترین مردان باشید سعی کنید برخی از ویژگی های لیست زیر را داشته باشید.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ شواهد قانع کننده نشان می دهند که برای جلب توجه یک زن، تنها به یک چیز نیاز است. پول (نگاهی به عکس های عروسی ترامپ بیندازید). اما اگر شما پول و هدیه های گران قیمت را از این معادله حذف کنید، معلوم نیست کدام یک از ویژگی های نا ملموس تر به جاذبه جنسی یک مرد کمک می کنند.


هدف

روش ها و افراد

ما بیش از ۱۰۰۰ زن آمریکایی در سنین ۲۱ تا ۵۴ را در دو نظر سنجی آنلاین بررسی کردیم. یکی از آنها توسط Opinion Research Corporation مستقر در پرینستون نیوجرسی انجام شد و دیگری در سایت BestLifeOnline. com.

نتایج

ما صفات و ویژگی ها را براساس درصد خانم هایی که آنها را جزء ۱۰ ویژگی برتر قرار داده بودند، سازماندهی کردیم.

زنان به صفات مربوط به اخلاق و شخصیت، رتبه بسیار بالاتری نسبت به آنهایی که منعکس کننده جذابیت فیزیکی بودند، دادند. به عنوان مثال: تنها ۱۳ درصد از خانم ها بدن عضلانی را به عنوان یک شرط لازم برای جذابیت به حساب آوردند، در حالی که ۶۶ درصد، صداقت اخلاقی را جزء یک ویژگی قرار دادند. اطلاعات زیر را بررسی کنید.


(۵ ویژگی) اخلاقی برتر:

معیار های جذابیت مرد

۸۴%

۱. وفاداری

از هر۱۰ زن، بیش از ۸ نفر، وفاداری را جزء ۱۰ ویژگی برتری قرار دادند که به نظرشان در یک مرد، جذاب است. تمایل یک زن به وابستگی، یک ضرورت بیولوژیکی و لازمه بزرگ کردن درست فرزند است. مکررا به او اطمینان دهید که قرار نیست جایی بروید.

۷۵%

۲. قابلیت اعتماد

از هر ۴ زن، ۳ نفر می گویند به دنبال مردی هستند که متعهد شود و به تعهدش پایبند بماند. مسئولیت پذیر بودن (حتی صرف اینکه فراموش نکنید هنگام برگشت به خانه، سس سالاد بخرید. ) یک سیگنال مثبت می فرستد که شاید شما روزی، متعهد شوید.

۶۷%

۳. مهربانی

زنان، جذب مهربانی می شوند زیرا محبت، اعتماد به نفس را افزایش می دهد. به عبارت دیگر، اگر شما با خدمتکار خوب رفتار کنید، زنی که با او قرار دارید، اینطور برداشت می کند که با او نیز رفتار خوبی خواهید داشت.

۶۶%

۴. صداقت اخلاقی

داشتن جرات برای گفتن حقیقت، برای یک زن به این معناست که شما شهامت دارید یک شریک خوب، غمخوار و مناسب در درازمدت باشید. دروغ های بی اهمیت، ایرادی ندارند اما از گفتن دروغ های اساسی، اجتناب کنید.

۵۱%

۵. پدری

یک پدر خوب بودن (یا داشتن پتانسیل برای تبدیل شدن به یک پدر خوب) یعنی یک الگوی خوب بودن (یعنی صبور و غمخوار بودن) خصوصیاتی که زنان در یک شریک می پسندند.

اگر یک پدر نیستید، با او درباره خواهر زاده یا برادرزاده مورد علاقه تان یا کارمندی که در محل کار به او آموزش می دهید، صحبت کنید.


(۵ ویژگی) شخصیتی برتر:

معیار های جذابیت مرد

۷۷%

۱. حس شوخ طبعی

با توجه به زنان شرکت کننده در این بررسی، توانایی خندیدن به تنش های زندگی، یک ضرورت است. اگر بتوانید آنها را بخندانید، امتیاز اضافی کسب خواهید کرد.

شوخ طبعی به یک خانم می گوید که شما می توانید به بسیاری از مشکلاتی که زندگی سر راهتان قرار می دهد، بخندید و آنها را به راحتی مدیریت کنید.

۵۵%

۲. ذکاوت

خانم ها دوست دارند یک مرد جالب و جهاندیده را به بقیه معرفی کنند. مردانی که حلال مشکلات هستند، به زنان احساس امنیت می دهند و مردانی که همواره در حال پیشرفت هستند، هرگز خسته کننده نخواهند شد.

۴۶%

۳. شور

چرا خانم ها همیشه عاشق موسیقی دانان هستند؟ چون ستاره های راک در جمع های عمومی، احساساتی هستند. زنان، جلوه های شور و عشق را دوست دارند زیرا به دیدن آنها از جانب مردان، عادت ندارند.

در مورد یک چیز، احساساتی شوید. قایقرانی، هنر امپرسیونیستی، کباب کردن یا ساخت مسکن برای افراد فقیر. این ثابت می کند که شما به چیزی فراتر از خودتان، اهمیت می دهید.

۴۱%

۴. اعتماد بنفس

مردی که از درون، احساس آرامش و امنیت می کند، به زن مورد نظرش نیز همین حس را می دهد. با نشان دادن آنکه شما قادرید افراد یا موقعیت های ناآشنا را مدیریت کنید، به زن حاضر در زندگی تان می گویید که نیازی نیست بترسد.

۳۸%

۵. سخاوت

این خصوصیت برای زنان بالای ۳۵ سال، مهم تر از خانم های زیر این سن است. با این حال، سخاوت تنها به معنای دعوت به شام در یک رستوران ۴ ستاره نیست. تمایل شما برای در اختیار گذاشتن وقت تان و شنیدن حرف های او آن چیزی است که زن ها مشتاقش هستند.


(۵ مهارت) عملی برتر:

couple

۵۳%

۱. گوش دادن

توجه کنید. یک خانم هنگامی احساس امنیت و آرامش می کند که بداند مرد مورد نظرش، گوشی اش را کنار خواهد گذاشت و به او گوش می دهد. این جمله جادویی را بخاطر بسپارید: من اینجا هستم. همه چیز را به من بگو.

۴۸%

۲. رمانتیک بودن

حرف های عاشقانه برای سمت راست مغز یک زن (که کمتر منطقی است) جذاب هستند. هر زنی در مورد عاشق شدنش خیالبافی می کند.

حرف عاشقانه، جسورانه است زیرا شما تمایل تان را نسبت به یک زن نشان می دهید و یک جنبه لطیف تر و آسیب پذیرتر را آشکار می کنید که در نظر زنان، غیر قابل مقاومت است.

۳۵%

۳. خوب بودن در رابطه جنسی

منظور فقط ارگاسم نیست. یک زن می داند فردی که در رختخواب به او اهمیت می دهد، در بیرون رختخواب نیز مراقبش خواهد بود. شور و اشتیاق شما برای بدن او، مهم تر از قدرت جنسی شماست.

۲۳%

۴. پخت و پز، تمیز کردن و غیره

خودکفایی یعنی از او انتظار نداشته باشید که مانند مادرتان باشد. یاد بگیرید چطور یک یا دو صبحانه یا ناهار معرکه درست کنید تا قلب او را بدست آورید.

۲۱%

۵. پتانسیل کسب درامد

از هر ۵ زن مورد مطالعه، یک نفر گفت که موفقیت یک مرد در شغلش، به جاذبه جنسی او منجر می شود. اگر از خودتان استعداد، دنبال کردن هدف و دستیابی به آن را نشان دهید، به زنان اطمینان می دهید که تامین کننده خوبی خواهید بود.


(۵ ویژگی) فیزیکی برتر:

معیار های جذابیت مرد

۳۰%

۱. سبک مناسب لباس پوشیدن

طرز لباس پوشیدن شما، بر زنی که با او هستید، تاثیر می گذارد. مردی که می داند چگونه یک پیراهن طرح دار و کراوات را با هم ست کند، هنگامی که زن مورد نظرش، خوب لباس بپوشد نیز متوجه خواهد شد.

به طور مرتب به خشکشویی و خیاطی سر بزنید و برای او پارچه های مد روز و لطیف مانند ترمه، چرم جیر، و مخمل نخی راه راه و براق بخرید.

۲۶%

۲. چهره خوش قیافه

علم جاذبه که بی نهایت مورد مطالعه قرار گرفته، می گوید که همه چیز به تناسب مربوط می شود. تصور کنید که یک نقطه چین قرمز به صورت عمودی در وسط صورتتان تا پایین بینی تان دارید.

آیا ویژگی های صورت شما در شکل و ترتیب، در هر دو طرف این خط، مانند هم هستند؟ آیا چشم ها و گوش هایتان هماهنگی دارند؟ هر چه تقارن یک سمت صورتتان با سمت دیگر بیشتر باشد، شما جذاب تر هستید.

زنان در مطالعات میان فرهنگی نیز به مردانی با چانه های پهن، استخوان های گونه بالا و چشمان درشت به عنوان جذاب ترین مردان، رای داده اند. بهترین راه ها برای بهبود قیافه تان بیشتر لبخند بزنید و مطمئن شوید که خط های ریش تان، یکسان هستند.

۱۵%

۳. قد

بلند، تیره و خوش تیپ، مهم ترین مسائل نیستند. زنان می گویند که دوست دارند احساس کنند کوچکتر از مردهایشان هستند. اما قد لزوما به معنای تسلط نیست. زنان تا هنگامی که خیلی بلند تر از شما نباشند، احساس راحتی خواهند کرد.

۱۳%

۴. اندام عضلانی

زمان بیشتری را در جلوی آینه حمام و زمان کمتری را جلوی آینه باشگاه سپری کنید. تعداد زنانی که یک صروت تراشیده را به یک اندام عضلانی ترجیح می دهند، تقریبا ۳ برابر است.

عضلات به کنار زدن رقبا و مطمئن ساختن یک زن از اینکه موقع رقصیدن او را رها نخواهید کرد تا زمین بخورد، کمک می کنند اما ظاهر کلی شما، بسیار مهم تر از سایز عضلات دو سر بازویتان است.

۱۲%

۵. تناسب اندام

زنان، یک بدن خوب را نشان دهنده یک مرد با نظم و انضباط و خویشتن دار می دانند. تناسب اندام به یک زن می گوید که شما می توانید در رختخواب و بیرون رختخواب، پا به پای او پیش بروید.


36 دیدگاه

 1. آرمان راد

  والا خدا نه قیافه ب من داده نه هیکل نه پول..بنظرتون این مطالب کمکی ب من میکنن

 2. محمدرضا

  بدنبود ، ولی ازهمه مهمتر جایگاه و مقام مرد در شغل یا زنذگی برای زن مهمه و در پله های بعد صداقت مغرفت باشخصیت بودن ، چون زنا میگن شوهرم بددهنه و کلاس نداره ولی هزچی بخوام پول میده یا برام خریده میکنه، هیچ زنی نمیگه همسرم خیلی بامحبته با مرامه و باشخصیت جایگاهی هم نداره تو جامعه عوضش ذاتش خوبه هیچوقت نمبگه چون دوس ذاره مردش در جامعه یجورایی قد علم کنه و‌اون مردا که خجالتی و ساکتن هیچ جایی ندارن و اکثرا مجرذن و ببینید زبون شیرینا و پورویان یا دوتا زن وچندتا دوست دختردارن ، اکثرا لفظ بازا تو کاسبی هم موفقن دیگه پس صددرصد ملاکه همینه

 3. اشکان

  بسیار آموزنده و کلیات جالبی بود

  هرکسی به اندازه ظرفیت وجودی خودش از مطالب مختلف بهره می برد…

 4. Mostaf

  فقط همینو‌ بگم واسه کسایی ک نظر میدن ک ماهم ها.
  کسی اجبارت نکرده مطالبو بخونی باشخصیت شی.
  چون جامعه نیاز داره ب آدمای اوس.

 5. علی

  خداوند زیباست و زیباییها را دوست دارد. و انسان هم آفریده خداست و بالفطره خواهان زیبایی است و زیباییها را دوست دارد. واین ربطی به خارجی یا ایرانی بودن ندارد. خارجی و ایرانی بودن بیشتر در مورد فرهنگ و روابط اجتماعی اعم از آداب معاشرت و و غیره بر میگردد در این مطلب و موضوع بیشتر از نظر عشقی و عاطفی هدف است که چگونه مردی در نظر زنان و یا چگونه زنی در نظر مردان خوبم جذاب و پسندیده است. بنده می گویم بلند قدیا کوتاه قد بودن به خودی خود نمیتواند علامت زیبایی یا جذابیت باشد همانطور که سفید یا سیاه و کندمی چرده بودن نمیتواند ملاک زیبایی باشد. ملاک زیبایی تنها تناسب و تعادل رنگ واجزای آدمی در کالبد تشکیل دهنده همان آدم است.بطور مثال:زنانی هستند قد کوتاه و متوسط باکاسه چشم مناسب و سیه چرده که خیلی زیبا و خوشگل به نظر میرسه. چون رنگ چرده و چگونگی کاسه چشم و رنگ آن در کالبد آن زن باهم تناسب و تعادل دارند. و زنانی هستند قد بلندو سفید چرده که این سفید چرده بودنش با کالبد و نوعساختار و ریخت اندامش تعادل و تناسب ندارد و در نتیجه زیبا به نظر نمیرسد. به هر حال زیبایی را بیشتر از آنکه به بلندی و کوتاهی و رنگ صورت و غیره تعبیر کنیم باید بیشتر به تعادل و تناسب اندام زنان و مردان جستجو کنیم . یعنی ممکن است سیه چرده بودن در یک اندامی تناسب و تعادل به حساب بیاید و در اندام و بدن دیگر نا متناسب و نا متعادل خودش را جلوه گر نمایدو رنگ چشم و قد و سایر موارد هم همینطور است.

 6. فرشاد

  کاری بودن(توانایی کسب درآمد هرچند اندک)، مهربون بودن، مسئولیت پذیر بودن، تکیه‌گاه بودن، داشتن یه چهره زیبای نسبی، وفادار بودن به رابطه، هدفدار بودن، شور و شوق و امید به زندگی داشتن، از نظرعاطفی باز بودن، توانایی حل مسئله داشتن.
  اینا پسرا رو خیلی جذاب می‌کنه
  ویژگی‌های ظاهری باید با خانم هم کفو باشه و یه جورایی لازمه که به دل خانم بشینه پس برا هرکسی فرق می‌کنه

 7. حمیدرضا

  اگه موی سر متقارن نباشه،و یک طرف زده شده باشه .مرد مورد علاقه نیست؟مگه داریم چنین چیزی؟متقارن؟وجود ندارم بالاخره خال صورت یا جوش یا مدل مو هیچ وقت نمیتونه متقارن باشه.خیلی وقتها هم خانمها عاشق آدمهای خاص میشن نه آدمهای آنتیک وجنتلمن.

 8. آیشین

  نمیشه گفت همه ی مطالب مفید نبودن . ولی بیاین قبول کنیم که جدایی از ظاهر و اندام، شخصیت انسان هاست که اون ها رو کامل می‌کنه. قیافه بی تاثیر نیست ولی شخصیت باعث میشه حتی اگه طرف زشت باشه یا پول نداشته باشه زیبا ترین و پولدار ترین آدم دنیا به حساب بیاد البته که الان همه دخترا و پسرا دنبال پول و هدف هستن . ولی مطالب خوبی داشت خصوصا وقتی که از کشوری دیگری نظر سنجی کردید.ممنون بابت مطلب مفید و خوبتون

 9. آیشین

  نمیشه گفت همه ی مطالب مفید نبودن . ولی بیاین قبول کنیم که جدایی از ظاهر و اندام، شخصیت انسان هاست که اون ها رو کامل می‌کنه. قیافه بی تاثیر نیست ولی شخصیت باعث میشه حتی اگه طرف زشت باشه یا پول نداشته باشه زیبا ترین و پولدار ترین آدم دنیا به حساب بیاد البته که الان همه دخترا و پسرا دنبال پول و هدف هستن . ولی مطالب خوبی داشت خصوصا وقتی که از کشوری دیگری نظر سنجی کردید.ممنون بابت مطلب

 10. بی طرف

  به نظرم جذابیت یک فنوتیپ تعریف شده ای برای هرکدام از ما می باشد حتی ممکن است متنوع هم باشد هر فردی که به ما حسن آرامش و امنیت و نشاط و لذت بصری می ده و به خواسته های قلبی ما نزدیکه جذابه واین ممکنه در یک فرد کامل نباشه و بین خیلی از افراد پخش باشه ویا ممکنه در یک فرد بصورت نسبی وجود داشته باشه
  ولی همه فقط می توانند یک نفر را انتخاب کنند اون هم از افرادی که خودش را انتخاب می کنند واین احتمالات انتخاب فردی با تمام جذابیت ها را خیلی کم می کنه
  بنابراین بحث و گفتگو در این موارد هیچ کمکی به هیچکسی نمی کنه جز تجرد بیشتر برای مجردها و اختلاف در زندگی متاهل ها

 11. فرهاد

  ما با خارجیا فرق داریم این مطالب زیادش فرنگی بود

 12. Mohammadreza

  به نظر من دخترها عاشق پول هستن و اگه کف جامعه قدم بزنی متوجه خواهی شد در یک زندگی باید صددرصد، هشتاد درصد ان را پول تشکیل میده و ۲۰درصد انرا محبت فقط همین ….

 13. مهدیس

  ویژگی های شخصیتی و عملی درست ولی ویژگی های ظاهری هر کس کاملا به سلیقش ربط داره پس نمیتوانیم ملاکی براشون قرار بدیم

 14. بی طرف

  به نظرم مطالبی مفیده که شخص قادر به تغییر آن باشه
  به نظرم خواسته های یک انسان بی انتهاست
  وبا بیان مطالب فوق فقط اعتماد به نفس آدمها را کم می کنه و باعث دلسردی از خود می شه
  جذابیت دوست داشتن و عشق را به حال خودشان بگذارید بهتر است و معیار سنجی نکنید

 15. فرید

  زیبا بود ممنون ..♥️♥️

 16. ایدا

  فففقط ظاهر و اندام
  ولالسلام

 17. Kamran

  سلام بنظر من همه مطالب اون درست بود اماااا مهم شخصیت آدم آدم فهمیده و با شعوری باشه نه که پول داشته باشه قیافه داشته باشه همه از چنین آدمایی خوششون میاد پس اگه با تمام بدی هات تورو بخواد به این میگن عشق

 18. مهسا

  به نظر من چهره از هنه مهم تره در ویژگی های فیزیکی و از اندام عضلانی هم حالم به هم میخوره

 19. علیرضا

  با سلام.
  من فارغ التحصیل رشته روان‌شناسی هستم و به عنوان تهیه کننده محتوا فعالیت دارم. مایلم فعالیت‌هام رو گسترش بدم. براساس موضوعاتی که بخواهید، مطالب رو خودم می‌نویسم.
  اگر مایل به همکاری هستید، می‌تونیم همکاری کنیم.

 20. محمد

  از هرچه بگذریم سخن دوست نیکوست ” من فکر میکنم همه مطالب درست هست منتها موقعیت اجتماعی و شغلی و اقتصادی بر همه ایتم ها برتری داره و فکر کنم تو کشورهای جهان سوم پول حرف اولو میزنه

 21. K3Z

  شخصیت داشته باش …..کل جهان محوت میشن ..
  شخصیت نداشته باشی سگم بهت پارس نمیکنه .

 22. میلاد

  ای بدک نبود

 23. رهام

  به معنای واقعی به درد نخور

 24. هرکی

  هیچ وقت نباید درمورد زیبایی نظر قطعی داد دختری می گفت من فکر می کردم مثلا اگر مرد کمی چماش رنگی باشه یا موهاش طلایی و.. بهش علاقه داشته باشم حدودا خیلی از این گونه شکل دیدم و علاقه مند نشدم و گاهی فکر کردم اگه موهاش مشکی باشه و کمی سبزه باشه علاقمند میشم بازم خیلی دیدم و علاقمند نشدم ولی پسری رو معرفی کردن که گفتن مثلا این شکلیه گفتم من از این قیافه بدم میاد گفتن حالا بیا بین به زور که نمیدیمت و اونم به زور نیمی گیردت اگه حتی نظرت پنجاه درصد بود قبول نکن وقتی دیدمش خیلی بهش علاقمند شدم بدن اینکه حرف بزنیم چون من قبلا پسراایی که سفید بودن با موهای مشکی خیلی بدم میومد و فکر می کردم از اینم بدم بیاد ولی اتفاقا به طور خوبی جذاب و زیبا بود یا داستان پسری که تو مجله ای خوندم فکر می کرد اگه چشمای دخت آبی باشه سلیقشه و هزارتا دختر چشم آبی معرفیش کردن خوشش نیومد و سرانجام با دختری که چشم ابروش سیاه بود غلاقمند شد و ازدواج کرد پس هیچ وقت نباید تا بطور کامل نظر داد

 25. علی

  چرت و پرت

 26. ابوطالب از کرمان

  ابوطالب
  سلام.من خیلی ازتون تشکر میکنم.خیلی عالیه.نکات مثبت زیادی داره.
  اینجا کاری به فرهنگ نیست.مسئله اصلی شخصیت انسانهاست.موفق باشید

 27. الناز

  من کاملا موافقم.البته برای آقایانی که دنبال هوس بازی و مخ زدن هستند،همون ملاک های ظاهری هم کفایت میکنه.

 28. مهسا

  اینجور نیس اینکه باچه هدفی بخای زنیو جذب کنی مهمه؟
  برای یک بار رابطه یا برای یک عمر زندگی

 29. آرش

  با صد منّ از این مطالب بدیهی، یک غاز هم نمیدن

 30. فرزاد

  سلام
  در کل مجموعه خوبی درست کرده بودید اما یه سری هاش ضروری نبودن اما چه خوب که به وجود بیاریم در خودمون و اینکه توانایی گوش دادن ضروریه متاهل شدی میفهمی ولی ذکاوت و اینا یکم کلیشه ایه عشق باشه اینا کم اهمیت میشه ولی واقعا عالیه کسی که اینارو به وجود بیاره در خودش

 31. مجید

  همش یجا ڃند خخخ

 32. آیلین

  ممنون از مطالب مزخرفتون

 33. فرهاد

  نمیدونم چه اصراریه که مقالات خارجی ترجمه کنیدبه خوردمردم بدیداونافرهنگشون بامافرق داره بفهمیدخیلی دوست داریدخارجکی باشید؟؟؟

  • محسن

   یعنی واقعا توی فرهنگ ما هیچکدوم از اینا ملاک نیست؟
   وفاداری؟ صداقت؟ مهربانی؟
   بعضی چیزا کاملاً جنراله و ربطی به فرهنگ خاصی نداره شما اون قسمتایی که با فرهنگتون سازگاره رو توجه کنید.

   • محمد

    شخصیت داشتن یه نفر ربطی به اینکه تو کدوم کشور زندگی میکنه نداره

 34. محیا

  مزخرف

نظر خود را بیان کنید