تور تایلند نوروز 97

در نظر داشته باشید که برای انتخاب هر کشوری برای سفر ابتدا می‌بایست میزان محبوبیت و علت محبوبیت آن را مورد بررسی قرار دارد. تور تایلند یکی از بهترین تورهایی است که می‌توان با قیمتی مناسب انتخاب نمود. علاوه بر قیمت می‌توان به تفریحات متنوع در کشور تایلند نیز اشاره داشت، شاید به جرات بتوان گفت در تایلند تمام تفریحات کاملاً یکجا فراهم می‌باشد و به اصطلاح یک تیر و چند نشان کرده‌اید. به عنوان مثال باغ وحش و معبدهای بودایی در این کشور بسیار شگفت‌انگیز می‌باشد. سواحل تایلند دارای شهرت بسیار زیادی می‌باشد. حتماً به گوشتان خورده که کشور تایلند به بهشت غواصان معروف است. از دیگر خصوصیات انتخاب تور تایلند وجود آب و هوای استوایی در این کشور می‌باشد. انتخاب تور تایلند نوروز 97 می‌توان برای همیشه در خاطرتان بدرخشد.

تایلند نوروز

بهترین زمان استفاده از تور تایلند نوروز 97

یک نکته بسیار جالب در خصوص کشور تایلند آب و هوای عجیب آن است، با نگاه به هواشناسی مناطق مختلف کشور تایلند دیده می‌شود که آب و هوای تایلند همیشه در حال تغییر می‌باشد و در واقع هر سمت از این کشور ساز خودش را می‌نوازد! اما سفر به تایلند در هیچ زمان از سال بد نخواهد بود. برای این ادعا دلیل‌های روشنی داریم. توریست‌های مختلف در این کشور گواه بر شرایط جوی بی نظیر آن در تمام فصول می‌باشد، ام1ا می‌توان به جرات اعلام نمود که در ماه آوریل و یا فروردین به دلیل وجود جشن‌های گسترده و آب و هوایی بکر سفر به تایلند بسیار گسترده‌تر و تور تایلند اغلب دارای ازدحام می‌باشد. نمایشگاه گل و گیاه چیانک مای را از دست ندهید.

تور سامویی 97

تایلند به همراه جزیره ها و شهرهای معروفش مقصد گردشگران مختلف از سراسر دنیا است. پیش تر در مورد تور پوکت 97 صحبت کرده ایم. بیایید به شهرها و جزیره های مهم و گردشگر پذیر دیگر تایلند بپردازیم. از جمله ی این جزیره ها، جزیره ی سامویی واقع شده در بخش جنوب غربی کشور تایلند است.

تایلند نوروز

جزیره ی سامویی با مساحتی برابر با 228.7 کیلومتر مربع، سومین جزیره ی بزرگ تایلند بوده و دارای جمعیتی برابر با 63000 نفر است. از آنجایی که هر ساله تعداد بازدید کنندگان از این جزیره بیشتر می شود، نرخ تراکم هتل ها در این جزیره 73 درصد است! از جمله دلایل افزایش گردشگران تور سامویی می توان به منابع گردشگری غنی این جزیره، سواحل ماسه ای، صخره های مرجانی و درختان نارگیل اشاره کرد.

دانستن نکات زیر می تواند برای مسافران تور سامویی 97 جالب توجه باشد. جزیره ی سامویی نزدیک به 35 کیلومتری شمالِ جنوبی ترین نقطه ی تایلند واقع شده و در عریض قسمتش 25 کیلومتر پهنا دارد. مرکزی ترین قسمت های جزیره ی سامویی طبیعتی بکر دارد. بزرگترین کوه جزیره به نام کوه کائو پوم با ارتفاعی برابر با 635 متر در این بخش واقع شده است.

تور پوکت 97

پوکت با سواحل شنی زیبا، درخت های نخل، دریای زمردین و شهرهای پرشورش یکی از برترین مقاصد گردشگری ساحلی در دنیا است. برای هر سلیقه و هر بودجه ای میتوان در جزیره ی پوکت چیزی یافت. تنوع هتل ها، غذاخوری و جشن ها و پایکوبی ها آنچنان زیاد است که هیچ ثانیه ای در این جزیره هدر نخواهد شد.

تایلند نوروز

در واقع تور پوکت 97 یا همان اسم پوکت نام ایالتی جنوبی در جنوب تایلند است که مرکز آن جزیره ای به همین نام می باشد و این استان شامل جزایر گرمسیری بزرگ و کوچک اطراف مرکز ایالت نیز میشود. پوکت، بزرگترین جزیره ی کشور تایلند، واقع در جنوب غرب این کشور است. این جزیره تقریباً در فاصله ی 863 کیلومتری جنوب بانکوک بوده و مساحتی برابر با 543 کیلومتر مربع را پوشش می دهد.

محبوب ترین ناحیه ی گردشگری در پوکت، ساحل پتونگ (Patong Beach) نام دارد که در ساحل مرکزی واقع شده و دلیل محبوبیت آن دسترسی ساده به ساحل طولانی و عریض این منطقه است. سواحل بسیاری در شمال و جنوب پتونگ وجود دارند که میتوان از میان آنها به ساحل معروف کارون، ساحل کاتا (در جنوب) و همچنین سواحل کامالا و سورین (در جنوب) اشاره کرد.

تور پاتایا 97

همانطور که میدانید، کشور تایلند جاذبه های فراوانی دارد. از جمله ی این جاذبه های می توان به شهر ساحلی پاتایا اشاره کرد که در جنوب شرق پایتخت کشور تایلند، بانکوک واقع شده است. این شهر بر ساحل شرقی خلیج تایلند قرار داشته و تا بانکوک 150 کیلومتر فاصله دارد.

تلاش هایی که از طرف مسئولان پاتایا صورت گرفته، منجر به بهبود کیفیت ساحل های این شهر شده، هرچند همچنان از زرق و برق ساحل های تایلند فاصله دارند و ساخت و ساز بیش از حد باعث از بین رفتن منابع طبیعی پاتایا شده اند.

تایلند نوروز

با این وجود تور پاتایا 97 فراوانی هتل ها و مسافرخانه های پاتایا و همچنین نزدیکی این شهر به بانکوک، باعث شده که این شهر مقصدی ایده آل برای گذراندن ایم تعطیل، هم گردشگران خارجی و هم مسافران داخلی باشد. بطور متوسط سالانه نزدیک به 5 میلیون نفر از این شهر ساحلی بازدید می کنند. با توجه به نزدیک بودن پاتایا به بانکوک، اغلب ترانسفر زمینی را برای ورود به پاتایا پیشنهاد میکنند. این روش البته ارزان تر نیز هست.

گشت وگذار در شهر پاتایا بسیار ساده است. خیابان ساحلی پاتایا که اغلب آن را به نام بیچ رود میشناسند، خیابانی است که در امتداد ساحل، از شمال تا جنوب شهر کشیده شده است. به موازات این خیابان، دو خیابان اصلی دیگر وجود دارد که خیابان دوم و خیابان سوم نامیده می شوند.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید