تعبیر خواب سفره

دیدن سفره در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سفره در خواب چیست؟

تعبیر سفره
سفره در خواب همان است که در بیداری یعنی خوان گسترده ای است که در آن نعمت های بسیار نهاده اند. سفره نعمت است و خیر و برکت.
اگر در خواب ببینید که سفره ای بزرگ پیش روی شما گسترده اند یا سرمیزی نشسته اید که انواع غذاها روی آن هست خواب شما خبر می دهد که به نعمت می رسید ولی حق انتخاب دارید.
از سفره هر کس به قدر شکمش غذا می گیرد و می خورد این خواب نیز می گوید به نعمت می رسید ولی به اندازه سهم خودتان حق برگزیدن دارید و باید انتخاب کنید.
اگر دیدید سفره ای پر از غذاهای رنگارنگ گسترده اند و شما فقط نان و پنیر و سبزی گرفتید سهم شما از نعمت ها اندک است یعنی به جائی می رسید که امکان این است که خیلی زیاد متمتع و متنفع می شوید اما نصیب و سهم کمی می برید.
اگر در خواب دیدید سفره ای محقر و کوچک پیش روی شماست نعمت مختصری حاصل می کنید.
چنانچه ببینید که بر سفره ای نشسته اند و دیگران نیز هستند و می خورند و می ریزند خواب شما خبر می دهد شما ناظر اتلاف پول و سرمایه ای خواهید شد و کسانی هستند که به ناحق چیزهائی را تصاحب می کنند. اگر آن ها را در خواب بشناسید در بیداری بیگانه هستند و اگر نشناسید در بیداری آشنایان شما این تجاوز را انجام می دهند.
اگر در خواب سفره ای چرک و کثیف ببینید که بر آن غذاهای نیکو نهاده اند از راه غیر صحیح سود می برید و چنانچه سفره تمیز و درخشنده باشد و غذائی کثیف بر آن نهاده باشند تعبیر خلاف آن است.
چنانچه سفره را بتکانید مالی را هدر می دهید اگر چه چیزی در آن سفره نباشد. برخی از معبران قدیمی نوشته اند تکاندن سفره بذل و کرم است.
سفره گستردن برای دیگران سودرسانی است و اگر کسی پیش روی شما سفره گسترد، به اندازه وسعت سفره به شما سود می رساند و همین تعبیر را دارد اگر کسی سفره را از پیش روی شما جمع کند یعنی او مانع سود بردن شما می شود.
رنگ سفره باید سفید باشد و چنانچه رنگ های غیر طبیعی داشته باشد نیکو نیست.

☺ تعبیر خواب «سفره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سفره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. کیانا در 1399/02/12در0:30 ق.ظ

  باسلام وقت بخیر،
  من دارم از شوهرم جدا میشم خواب دیدم خونه‌ی پدرشوهرم هستم و نذری دارن و مهمون دعوت کردن، من یه شلوار گشاد و راحتی تنم بود رفتم تو اتاق و از بین لباسهام یه شلوار لی بسیار زیبا و نو که کاملا سایزم بود با یه کفش مشکی پاشنه بلند که کاملا مجلسی و خیلی خوشگل بود پوشیدم و اومدم کنار پدرشوهرم نشستم، ازم تعریف کرد یه دفعه انگشتشو تو دهنم کرد و ۴تا دندون جلوم رو لمس میکرد من بدم اومد و پاشدم رفتم کنار خواهرشوهرم نشستم. سر سفره ۳ تا سینی بود تو یکیش خیار خورد شده تو یکی دیگه گوجه خورد شده و سومی دوتا کله گوسفند پخته شده بود و یه ظرف کوچیک جوجه کباب گذاشته بودن.من از خیار و گوجه ها خوردم مهمونها هم میخوردن. من سینی کله ها رو گذاشتم جلوم و سر یکیشو به راحتی باز کردم.مغز گوسفند رو میخواستم سالم دربیارم که از وسط نصف شد اما من بهم چسبوندمش و به بقیه نشونش دادم همه تحسینم کردن و با تعجب نگاه میکردن قصد داشتم دومین کله رو هم باز کنم و مغزش رو بیرون بیارم. ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در6:09 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما چند المان متفاوت دارد که باید به صورت جداگانه ان ها را تعبیر کرد و اول از همه شلوار نشان از میل جنسی فرد بیننده است و اینکه باید ان را خودتان تایین کنید و اینکه کفش زیبا برای زن نشان از همسر خوب است که میتواند در اینده در زندگیتان وجود داشته باشد و اینکه لمس کردن دندان های شما نشان بر این دارد که پدر شوهرتان شما را دوست دارد و میلی به جدا شدن شما از فرزندش ندارد و اینکه گوسفند نشان از مال حلال است و این که شما ان حرکات ماهرانه را به تعبیر خوب انجام داده اید نشان از این دارد که شما از مهارتهایتان مالی کسب خواهید کرد و که منفعتی حلال است و پیشرفتی کاری خواهید داشت که دیگران شما را مورد تحسین قرار خواهند داد.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید