تعبیر خواب سماق

دیدن سماق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سماق در خواب چیست؟

تعبیر خواب سماق

سماق مکیدن در اصطلاح حسرت خوردن است و در خواب نیز همین تعبیر را دارد.

اگر در خواب ببینیم که سماق می خوریم در آینده حسرت چیزی را خواهیم داشت که تحصیل آن دشوار می باشد و شاید غیر ممکن و اگر سماقی که در خواب می خوریم ترش باشد و ترشی آن را حس کنیم گرفتار مشکلات همراه غم و رنج می شویم.

از کرمانی نقل شده که خوردن سماق در خواب دشمنی و خصومت و لجاج و عناد است و اگر بیننده خواب ببیند که سماق می خورد با کسی بحث و گفتگو می کند و به زبانی دیگر دعوای لفظی خواهد داشت.

خوردن غذایی که سماق در آن چاشنی کرده باشد تعبیر چاشنی ها و سماق را دارد.

اگر ببینید آش می خورید که سماق با آن آمیخته باشد مالی نصیب شما می شود که غم و نگرانی و حسرت می آورد.

هرس نهال سماق اقدام به کاری است که غم و رنج و ابتلای طولانی دارد.


تعابیر مرتبط:

☺ تعبیر خواب «سماق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سماق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


22 دیدگاه

 1. منیر

  سلام مادر شوهرم به رحمت خدا رفته خواهرم خواب دیدند که ایشان امده منزلشان مهمانی ومن کباب براش درست کردم مادر شوهرم گفته من سماق هم دوست دارم.یک کاسه سماق کنار سینی غذاشون گذاشتم میشه تعبیرش را بفرمایید‌.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سماق خوردن امده است که ممکن است به معنای آن باشد که حسرتی برای ایشان وجود دارد و برای ایشان خیراتی دهید که انشالله این موضوع برطرف شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطمه

  سلام تعبیر خواب فردی ک فوت شده در حال کوبیدن سماق و بسته بندی کردن ان است چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در رابطه با تعبیر خواب سماق پیمانه کردن می تواند به این معنا باشد که کاری بی دلیل و بی سود را انجام دهد که نتیجه ای برای ایشان ندارد و این خود ممکن است چچیزی برای شما باشد تا برای ان مرحوم خیراتی دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مهری

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با مادر همسرم دعوای لفظی کردیم سر سفره بودیم و ایشون سماق پاشید تو صورتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای خوردن سماق امده است که می تواند نشان از دشمنی و عناد باشد و در این خواب هم ممکن است برای شما به همین معنا باشد و از این رو باید بسیار در رفتار خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ر.ب

  سلام من‌در خواب دیدم که به سفر مشهد رفتم و برای خواهر شوهرم سماق اوردم اونم خوشحال بود و سماقارو داخل شیشه میریخت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب سماق این خواب می تواند به این صورت تعبیر شود که شما ممکن است در اینده کاری انجام دهید که سبب شود حسرتی برای ایشان حاصل شود و از این رو بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده برای شما ایرادی در این موضوع رخ ندهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. جهانگیری

  سلام من در خواب دیدم که کسی که تازه فوت کرده یک کیسه بزرگ سماق به من داد! تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که تعبیر چیزی از مرده گرفتن خیر است اما در این جا برای شما نشان از ان دارد که شما خود را با موضوعی که ممکن است به ان مرحوم مربوط باشد درگیر کرده اید که برای شما سودی ندارد و کار بیهوده ای است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. علی

  سلام خواب دیدم که سماق خوردم و بعد ازآن گوش هایم بسیار کم شنوا شد ،تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در اینخواب می توان به این صورت تعبیر کرد که شما در اینده ممکن است به واسطه ی کسانی که در اطراف خود دارید چیزی بشنوید که برای شما حسرت و اندوه بیاورد و از این رو باید بسیار دقیق باشید که خدای ناکرده این موضوع سبب خسرانی برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. امیرحسین

  با سلام . من خواب دیدم که برای همسایه هامون نمیدونم چی میچیدم که یهو دیدم سماق هم هست ، و برای اونا چند خوشه سماق هم چیدم و دادم بهشون. تعبیر خوابم چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده کاری انجام خواهید داد که سب ازردگی کسانی که در اطراف شما هستند می شود و از این رو باید بسیار در کارهای خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. مینا

  سلام وقت بخیر خواب دیدم که شخصی ( تز اقوام نزدیک ) درگیر شدم و او به من حمله کرد و من برای دفاع از خود با لگد به او زدم و او تبدیل به دانه های سماق شد و او دوباره به شکل خودش نبدیل میشد و با ضربه من باز به دانه های سماق تبدیل میشد آخرین بار دانه ها دا پراکنده کردم ولی باز احساس میکردم دوباره او به شکل قبل خواهد شد و من از خواب پریدم .ممنون مبشم تعبیر را اریال بفرمایید .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ببینید که با دیگری در گیر شده اید نشان از خیر است ودر تعابیر خواب برای این خواب آمده است که به معنای رسیدن لطفی از دیگران به شماست اما در ادامه ی خواب شما هم امده است که ممکن است شما انچنان که باید پاسخ این محبت را ندهید که سبب شود دیگری از شما ناراحت شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. اا

  سلام وقتتون به خیر
  خواب دیدم که مشغول غذا خوردن بودم یه بچه ای خونمون بود همراه مادرش(آشنا بودن) بچه گرسنش بود مادرش سماق و آب براش قاطی کرد و داد که بخوره(البته 100در100 مطمعن نیستم که سماق بود یا نه ولی اینجوری تجسم میکنم الان) من گفتم که چرا بهش غذا نمیدین گفتش که بچه هام اینو دوست دارن!
  خیلی برام عجیبه این خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سماق برای آن شخص نشان بر خوبی ندارد و به معنی ناراحتی و حسرت است و صدقه بدهید.
   سربلند پیروز باشید.

 10. elham

  سلام من تو خواب ٣كيسه سماق تو دستم داشتم نميخوردم فقط ٣تاشونم تو دستم تعبيرش چه ميتونه باشع؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سماق نشان بر خوبی ندارد و اینکهنشان بر حسرتی از که از سه مسئله خواهید خورد اگر این مسائل به گذشته ربط دارد باید از آنها دوری کنید چون روح شما را می‌آزارند و اگر غیر از این است تلاشتان بر بیشتر کنید تا حسرت در آینده نداشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. شکوفه

  دیدن خرمن سماق چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که برای شما خیر نیست و به این معنا میتواند باشد که شما در اینده تلاش هایتان برای شما ممکن است به شکل حسرت باشد و این برای شما خیر نیست.
   سعی بر ان کنید که زندگیتان را با تلاش ادامه دهید و از انچه که برایش تلاش می کنید ناامید نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید