تعبیر خواب سوهان

دیدن سوهان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوهان در خواب چیست؟

تعبیر خواب سوهان

سوهان دو نوع است.


تعبیر خواب سوهان (شیرینی)

اول سوهان شیرینی که بیشتر محصول شهر مذهبی قم است و سوغات به شهرهای دیگر می برند.

سوهان شیرینی در خواب های ما تعبیر شیرینی های دیگر را دارد به اضافه این که زیارت اماکن مقدسه را به بیننده خواب نوید می دهد. به خصوص اگر بیننده خواب در خواب سوهان داشته باشد از ذهنش بگذرد یا به او بگویند که آن سوهان قمی است، تداعی کلمه قم در ذهن بیننده خواب -اگر مسلمان و شیعه باشد- زیارت را نوید می دهد.


تعبیر خواب سوهان فلزی

دوم سوهان فلزی است که برای تراشیدن چوب و آهن از آن استفاده می کنند.

دیدن سوهان فلزی در خواب طمع و آزار است. سودجویی و خودخوری و آزار دیدن و آزار رسانیدن در مسیر سودجویی.

اگر در خواب ببینید که دیگری سوهان می کشد او تبذیل یا اسراف می کند و مالی را هدر می دهد. اگر آنچه را که او با سوهان می ساید متعلق به شما باشد به مال شما تجاوز و تعدی می شود و اگر آن چیز متعلق به ما نباشد کلا گویای اسراف و تبذیل است. بخشیدن بدون یا با نیت خیر و در نتیجه از دست دادن مالی که موجود می باشد.

اگر در خواب ببینید خودتان سوهان می کشید، می دانید که سوهان خراشه و براده هایی را موجب می شود که این ریزه ها از دو طرف به زمین می ریزند، قسمت پیش پای کسی که سوهان می کشد و بخشی دور از عامل سوهان کشیدن، در علم تعبیر آنچه پیش شما ریخته می شود سودجویی تاویل می گردد و آنچه دور از شما پاشیده می شود بخشیدن یا اسراف.

حال اگر در خواب ببینید که سوهان می کشید باید دقت کنید که تراشه و براده ها پیش پای خودتان ریخته می شود یا دور از شما؛ با توجه به تعریفی که شد تشخیص سودجویی و اسراف آسان است.

داشتن سوهان خود خوری و غم است و شکستن سوهان در خواب نیکو است.

همچنین بخوانید: طرز تهیه سوهان پسته ای خوشمزه

☺ تعبیر خواب «سوهان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوهان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. اکو

  زیر اب رفتن و سوهان پیدا کردن معنیش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در این جا سوهان به معنای شیرینی باشد که همان دلیل خود را دارد و زیر آب رفتن هم نشانه از کاری سخت است و به این معنا میتواند باشد که شما در اینده ای نزدیک احتمالا کاری بسیار مشکل خواهید داشت که اگر بتوانید با علم بر آن به موفقیت برسید شیرینی و کامروایی نصیب شما خواهد شد.
   اما اینکه این کار دقیقا چیست را باید خود شخص بیننده ی خواب تشخیص بدهد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید