تعبیر خواب کدو

دیدن کدو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کدو در خواب چیست؟

تعبیر خواب کدو حلوایی چیست

می گویند کدو صیفی و گیاه بی مزه و بی خاصیتی است ولی این شهرتی است بی پایه و مایه چرا که در طب سنتی کدو را برای تبرید تجویز می کردند و به بیمارانی که مزاج گرم داشتند یا صفراوی بودند می خوراندند شاید به همین علت است که معبران کدو را در خواب خوب دانسته و برای آن تعبیرات نیکو نوشته ند.

ابن سیرین می گوید اگر کسی در خواب ببیند که در خانه اش کدو روئیده به عزت و جاه و آرزوی بیننده رویاست و بستگی به این پیدا می کند که بیننده خواب درگیر چه آرزویی باشد.

جایز مراکشی می گوید چنانچه کسی در خواب ببیند کدوی پخته می خورد حاجتش برآورده می شود.

انواع خوراک های کدو نیز همین تعبیر کدوی پخته را دارد و این در صورتی است که در عالم خواب بدانیم غذایی که می خوریم از کدو فراهم آمده.

داشتن تردید در خواب موضوع را نفی می کند و به اثبات متمایل نمی شود این درباره چیزهای دیگر هم صدق می کند.

مثلا اگر در خواب دستبند زرد رنگی داشته باشید و این تردید در شما به وجود آید که طلاست یا برنج؟ قطعا برنج است و طلا محسوب نمی شود.

در مورد کدو نیز این معنی هست، غذایی که بدانید از کدو تهیه شده نشان برآمدن آرزوی بیننده خواب است.

از امام صادق علیه السلام نقل است که دیدن کدو در خواب عزت و نعمت و انتظام کارهاست و روی هم رفته دیدن کدو در خواب نیکو است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بادمجان

تعبیر خواب «کدو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کدو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

9 دیدگاه

 1. سلام , خواب دیدم جایی هستم که کدو حلوایی هست, پسر عموی شوهرم میخواد ازشون ببره, اما میگه شوهرت راضی نیست, منم یواشکی یه کدو بهش میدم میبره.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده ای نه چندان درو برای شما موقعیتی به وجود خواهد امد که کار خیری انجام دهید و همسر شما ناراضی باشد اما بدانید که انجام کار خیر به اجازه ی شخصی نیاز ندارد و شما می توانید ملاک را رضایت ضمنی ایشان در نظر بگیرید.
   سربلندو پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و همانگونه که قبلا هم ذکر شده است به این معنا خواهد بود که به واسطه ی شخصی ارزوویی برای شما براورده خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. آرزو ذوالفقاری در

  سلام من خواب دیدم یک جایی تعداد زیادی کدو حلوایی و شیرینی خامه ای هست که نمیدانستم کی آنها را آنجا گذاشته بعد من تمام کدو ها را خورد کردم که ببرم بپرم و شیرینی ها را برداشتم بردم مدرسه دادم به دانش آموزان و خودم هم خوردم لطفا تعبیرش چیست سپاس گزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب آمده است که تعبیر خواب کدو به معنای رسیدن به ارزو است و تعبیر شیرینی هم همان کام شیرین از اتفاقی است و بدانید که این خواب به این صورت میتواند تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه ی هدفی که دارید که ممکن است مربوط به تحصیل باشد به شیرینی و خیری خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. الهام در

  من خواب دیدم کدو تنبل میخورم گردو هم شکستم روش ریختم خوردیم با کسی دوستش دارم

 4. سلیمان در

  دیدن کدویی در خانه که نصف آن سالم و نصف دیگر گندیده و بیرون انداختن آن از خانه
  تعبیر آن چیست؟

نظر خود را بیان کنید