تعبیر خواب کراوات

دیدن کراوات در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کراوات در خواب چیست؟

تعبیر دیدن کراوات زدن چیست

دیدن کراوات در خواب تظاهر به تشخص و نوعی ریاکاری است. تعبیر خاصی ندارد و چنانچه در خواب های خویش کراوات دیدیم باید شرایط و اجزا دیگر تشکیل دهنده خواب را نیز به حساب آورده و بعد تعبیر درست آن را دریافت کنیم.

اگر در خواب ببینید لباس مرتبی پوشیده اید ولی کراوات زشتی به گردن بسته اید کاری می کنید که دیگران به شما توجه می کنند و درباره شما بد می گویند.

اگر در خواب ببینید لباس نامرتب به تن دارید اما کراواتی گران بها و ابریشمین به گردن بسته اید خواب شما می گوید که ریاکاری می کنید، تظاهر به خوب بودن می کنید و خوشتن را غیر از آنچه واقعا هستید نشان می دهید.

اگر در خواب ببینید که چندین کراوات را به هم گره زده و با آن چیزی مثل ریسمان درست کرده اید تا از آن به جای طناب استفاده کنید نشان آن است که آبروی خویش را در گروی کاری نامطمئن قرار می دهید. ریسک می کنید و حیثیت و اعتبارتان را به خطر می اندازید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پاپیون

☺ تعبیر خواب «کراوات» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کراوات» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. محمد

  خواب دیدم کراواتی دارم و کسی گفت بزار برایت ببندم ولی بعد مردی از آشنایان کراوات را بست
  همزمان خواب دیدم کادو هایی دارم. خواب دیگر دیدم کرمی در زیر پوستم رفت و زی پوست پهلویم حرکت میکند و من با دست نمی گزارم حرکت کند و از برادرم خواستم اون را از زیر پوستم بیرون بکشد
  ممنوم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب ها اگر در توالی هم و پی در پی باشد بی تعبیر است و اضغاث احلام.
   اما اگر به جدا دیده اید نشان از امری دارد که در ان مشغول به تظاهر هستید و باید از این موضوع دست بکشید که برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سحر

  سلام من در خواب دیدم که دو پسر با هم ایستاد اند بم میگن کراوات مره بیبند اما من فقط یکی از اونا را انتخاب کرده میخواهم بیبندم ولی پسر میگه نکو خودم میبندم تو به رحمت میشی و برایم لب خند میزنه و از خود اخترام و محبت زیاد نشان میدهد که کراوات او به رنگ سرخ میباشد و بسیار لباس منظم پوشیده

 3. سید شاه الیاس الفت

  من حواب دیدم که لباس اای خودم د ر تنم است اما کراوات کسی دیگری را از گردن او باز میکنم و به گردن خود میبندم
  تعبیر این خواب چیست لطفآ

نظر خود را بیان کنید