مجله آلامتو

تعبیر خواب کراوات

دیدن کراوات در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کراوات در خواب چیست؟

کراوات necktie

ديدن کراوات در خواب تظاهر به تشخص و نوعي رياکاري است. تعبير خاصي ندارد و چنانچه در خواب هاي خويش کراوات ديديم بايد شرايط و اجزا ديگر تشکيل دهنده خواب را نيز به حساب آورده و بعد تعبير درست آن را دريافت کنيم. اگر در خواب ببينيد لباس مرتبي پوشيده ايد ولي کراوات زشتي به گردن بسته ايد کاري مي کنيد که ديگران به شما توجه مي کنند و درباره شما بد مي گويند. اگر در خواب ببينيد لباس نامرتب به تن داريد اما کراواتي گران بها و ابريشمين به گردن بسته ايد خواب شما مي گويد که رياکاري مي کنيد، تظاهر به خوب بودن مي کنيد و خوشتن را غير از آنچه واقعا هستيد نشان مي دهيد. اگر در خواب ببينيد که چندين کراوات را به هم گره زده و با آن چيزي مثل ريسمان درست کرده ايد تا از آن به جاي طناب استفاده کنيد نشان آن است که آبروي خويش را در گروي کاري نامطمئن قرار مي دهيد. ريسک مي کنيد و حيثيت و اعتبارتان را به خطر مي اندازيد.

تعبیر خواب «کراوات» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کراوات» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. سلام من در خواب دیدم که دو پسر با هم ایستاد اند بم میگن کراوات مره بیبند اما من فقط یکی از اونا را انتخاب کرده میخواهم بیبندم ولی پسر میگه نکو خودم میبندم تو به رحمت میشی و برایم لب خند میزنه و از خود اخترام و محبت زیاد نشان میدهد که کراوات او به رنگ سرخ میباشد و بسیار لباس منظم پوشیده

  2. سید شاه الیاس الفت در

    من حواب دیدم که لباس اای خودم د ر تنم است اما کراوات کسی دیگری را از گردن او باز میکنم و به گردن خود میبندم
    تعبیر این خواب چیست لطفآ

نظر خود را بیان کنید