تعبیر خواب کرکس

دیدن کرکس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کرکس در خواب چیست؟

کرکس Vulture

دیدن کرکس در خواب به هیچ وجه خوب نیست. کرکس دشمنی است بدخواه و صبور که سال ها انتظار می کشد تا شاهد بدبختی و مرگ و نابودی ما باشد.

اگر در خواب ببینید کرکسی بر فراز خانه شما نشسته یا بالای خانه پرواز می کند باید هوشیار باشید زیرا نشان آن است که خطری جان شما را تهدید می کند. می گویند کرکس خادم ملک الموت است که به این شکل درآمده.

کرکس بدنبال ارباب خویش یعنی ملک الموت همه جا می رود و هر جا اربابش بگذرد پس از او می رسد و راه خویش را جارو می کند و اثری از آن چه ملک جان ستان کرده باقی نمی گذارد.

معبران کهن خودمان برخلاف معبران غربی درباره کرکس چیزی ننوشته اند ولی کلا آن را خوب ندانسته و شوم معرفی کرده اند.

اگر در خواب ببینید کرکس های زیادی در هوا پرواز می کنند در آن منطقه شخص مهمی می میرد.

اگر صدای کرکس را بشنوید خبر مرگ کسی را به شما خواهند داد که از شنیدن آن خبر اندوهگین می شوید.

اگر در خواب ببینید کرکسی بر بام خانه شما نشست در خانواده منتظر حوادث نامیمونی باشید.

اگر دیدید در خواب کرکسی را با پرتاب سنگ زدید دشمنی را می رانید و اگر کشتید دشمنی را از میان برمی دارید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عقاب | تعبیر خواب پرنده

☺ تعبیر خواب «کرکس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کرکس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

18 دیدگاه

 1. كياني

  ديدن كركس كه در حال خوردن بدن زنده ادم درل و داغون داخل يك لگن بود تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به این معنی است که افرادی منتظر شکست و ورشکستگی شما هستند و بابد مراقب باشید.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. الهه

  سلام من خواب دیدم صدایی شنیدم فکرکردم صدای عقابه وقتی نگاه کردم دیدم یه لاشخورداره توآسمون میچرخه منم پسرموصدازدم وگفتم بیاببین اون لاشخوره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که کرکس یا لاشخور نشان از شخصی است که منتظر است که بدبختی شما را ببیند و اینکه بر روی خانه شما پرواز کرده است به معنی خوش یمنی نیست و حتما صدقه بدهید و مراقب سلامتی خودتان و فرزندتان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Behzad

  من خواب دیدم با دوتا از دوستای صمیمیم کناره کوهی که آتیش ازش فوران میکنه وایسادیم .
  بالای کوه چنتا خونه روستایی بود همراه زن و مرد و کودک که سعی میکردن کرکس های خیلی بزرگ و بگیرن .کرکس ها به داخل خونه ها هجوم بردن و مردم هم پشت سرشون بعد دیدیم که کرکسارو گرفتن و با ساتور پراشون و ریختن و میخوان سرشون و ببرن،من نتونستم سلاخیشونو ببینم برا همین به دوستام گفتم بریم داشتیم از کوه پایین میومدیم که از زیره سنگا کلی خفاش زد بیرون،من سعی کردم بگیرمشون ولی نشد در عوض یه شاپرک خوش رنگ بزرگ اندازه کبوتر خودشو چسبوند رو سینم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است با کسی مصاحبت داشته باشید که شخصی بسیار قوی است و به واسطه ی ان نحوه ی برخورد با کسانی که برای شما خیر نخواهند را خواهید اموخت و شخصی بسیار قوی است و این خود سبب خواهد شد که شما هم در اینده به این قدرت برسید که دشمنان خود را از خود دور کنید و در برابر شما زبون باشیند و این برای شما بسیار خوب است و خیر.
   حتما در روابطتان با افراد دقت کنید و سعی کنید که کسانی که در اطراف شما هستند در کنترل شما باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سدنا

  سلام..من خواب دیدم یه کرکس سیاه روی سرم بود مادرم به زور از سرم جدا کرد ک یه تیکه کوچیک از گوشت انگشتش رو جدا کرد.از دست مادرم گرفتم انداختم بیرون دوباره برگشت و روی سرم ایستاد خیلی می ترسیدم.ولی بالاخره دو نفر آقا ک توی خواب میشناختمشون از سرم برداشتن و گذاشتن توی کیسه پلاستیک و درش رو گره زدن انداختنش دور

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعابیر خواب امد ه است که تعبیر خواب کرکس به معنای دشمنی بسیار کینه توز است و در این خواب هم وجود دارد و بهتر است حتما صدقه بدهید اما این خواب نشان از ان دارد که شما دشمنی دارید که خود توان مقابله با ان را ندارید و دیگران برای شما این کار را انجام دهند و دیدن تلاش مادرتان و ان دو مرد هم در واقعیت ممکن است به حقیقیت بپیوندد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 5. دانیال

  من در خواب دیدم کی کرکسی با چشمی که خون ازش می چکید و دنبال من می آمد تعبیرش چیست ؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کرکس امده است که نشان از ان دارد که شما در اینده به مشکلی دچار خواهید شد و این برای شما خیر نیست و باید بسیار نسبت به ان اگاه باشید.
   حتما سعی کنید که صدقه بدهید و بسیار هم اگاه و هشیار باشید که خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. آوا هاشمی

  من خواب دیدم یه جایی مثه دشت بود تو خونه زنی حامله بچه دار میشد همش فریاد میزد همه جا کرکش کمین گرفته بودن بخاطر اون زن من و شوهرمم همیشه میدویدیم اون زن و نجات بدیم من همش به کرکش ها سنگ پرتاب میکردم که برن تا اینکه به او خونه رسیدیم شوهرم اون زن حامله رو نجات دادگفت بیاین بچه به دنیا اومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب احتمالا خبر از اتفاقی در اینده برای شما می دهد و به این صورت است که در تعبیر خواب کرکس امده است که اگر با سنگ ان را بزنید بر دشمنی و یا شری برتری خواهید یافت و زایمان ان زن در خواب هم مزد این اتفاق بوده است و به این معنا است که شما در اینده برای کسی کاری میکنید که باعث خواهد شد هم شخصی و یا اشخاصی از دشمنانتان را زبون کنید و هم خیری به شما برسد.
   در انتخاب هایتان بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 7. حسین حسینی

  سلام خاب دیدم ک کرکسی در خاب ب دنبال من است و هی قصد حمله و جان من را دارد و من هم از دستش فرار میکردم تعبیرش چیست ممنون.

 8. ثمر

  خواب دیدم کرکس سیاهی رو به اغوش کشیدم و صمیمانه دوستش دارم و نگرانش هستم

 9. تاتی

  من خواب یه کرکس دیدم ک با اینکه پاهاش بسته بود قصد ترسوندنمو داشت منم ترسیدم اما دیدم پاهاش داره خون میاد کمکش کردم آزاد شد بعدش دیگه کاری باهام نداشت ولی یهو غیب کرد خودشو… همه ی اینا تو یه بیابون اتفاق افتادن

 10. روح الله

  من خواب دیدم که دوتا ‌کرکس یکی سفید و یکی رنگی که اول دنبالم کردن بعد من گرفتمش ..

  • سلماز

   خواب ديدم كنار رودخانه نشسته بودم و پرنده اي سياه و خطرناك روي سر من نشست هرچي سعي ميكردم از سرم جداش كنم دست منو نوك ميزد. خيلي ترسيده بودم چون به سرم چسبيده بود و سعي ميكرد سر منو سوراخ كنه. تا اينكه سكي بهم گفت صلاوار كه بفرستي جدا ميشه. و صلواتفرستادم ديدم پاهاش شل شد و يواش يولش از سرم جدا شد و اونو بطوري كه پاهاش اسيب ميديد داشت جدا ميشد. بعد يكي گفت بايد همونجا سرشو ببري. و منم موافقت كردم. ىلي پرنده خيلي ضعيف شده بود و من محكم اونو از سرم با صلاوات جدا كردم و انداختم روي زمين و مرد

   • یاسین صداقت

    با سلام
    ديدن کرکس در خواب به هيچ وجه خوب نيست. کرکس دشمني است بدخواه و صبور که سال ها انتظار مي کشد تا شاهد بدبختي و مرگ و نابودي ما باشد. اگر در خواب ببينيد کرکسي بر فراز خانه شما نشسته يا بالاي خانه پرواز مي کند بايد هوشيار باشيد زيرا نشان آن است که خطري جان شما را تهديد مي کند. مي گويند کرکس خادم ملک الموت است که به اين شکل درآمده. و اینکه شما بر ان پیروز شده اید نشان خیر برای شما دارد .
    سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید