مجله آلامتو

تعبیر خواب کرکس

دیدن کرکس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کرکس در خواب چیست؟

کرکس Vulture

ديدن کرکس در خواب به هيچ وجه خوب نيست. کرکس دشمني است بدخواه و صبور که سال ها انتظار مي کشد تا شاهد بدبختي و مرگ و نابودي ما باشد. اگر در خواب ببينيد کرکسي بر فراز خانه شما نشسته يا بالاي خانه پرواز مي کند بايد هوشيار باشيد زيرا نشان آن است که خطري جان شما را تهديد مي کند. مي گويند کرکس خادم ملک الموت است که به اين شکل درآمده . کرکس بدنبال ارباب خويش يعني ملک الموت همه جا مي رود و هر جا اربابش بگذرد پس از او مي رسد و راه خويش را جارو مي کند و اثري از آن چه ملک جان ستان کرده باقي نمي گذارد. معبران کهن خودمان برخلاف معبران غربي درباره کرکس چيزي ننوشته اند ولي کلا آن را خوب ندانسته و شوم معرفي کرده اند. اگر در خواب ببينيد کرکس هاي زيادي در هوا پرواز مي کنند در آن منطقه شخص مهمي مي ميرد. اگر صداي کرکس را بشنويد خبر مرگ کسي را به شما خواهند داد که از شنيدن آن خبر اندوهگين مي شويد. اگر در خواب ببينيد کرکسي بر بام خانه شما نشست در خانواده منتظر حوادث ناميموني باشيد. اگر ديديد در خواب کرکسي را با پرتاب سنگ زديد دشمني را مي رانيد و اگر کشتيد دشمني را از ميان برمي داريد.

تعبیر خواب «کرکس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کرکس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. آوا هاشمی در

  من خواب دیدم یه جایی مثه دشت بود تو خونه زنی حامله بچه دار میشد همش فریاد میزد همه جا کرکش کمین گرفته بودن بخاطر اون زن من و شوهرمم همیشه میدویدیم اون زن و نجات بدیم من همش به کرکش ها سنگ پرتاب میکردم که برن تا اینکه به او خونه رسیدیم شوهرم اون زن حامله رو نجات دادگفت بیاین بچه به دنیا اومد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب احتمالا خبر از اتفاقی در اینده برای شما می دهد و به این صورت است که در تعبیر خواب کرکس امده است که اگر با سنگ ان را بزنید بر دشمنی و یا شری برتری خواهید یافت و زایمان ان زن در خواب هم مزد این اتفاق بوده است و به این معنا است که شما در اینده برای کسی کاری میکنید که باعث خواهد شد هم شخصی و یا اشخاصی از دشمنانتان را زبون کنید و هم خیری به شما برسد.
   در انتخاب هایتان بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 2. حسین حسینی در

  سلام خاب دیدم ک کرکسی در خاب ب دنبال من است و هی قصد حمله و جان من را دارد و من هم از دستش فرار میکردم تعبیرش چیست ممنون.

 3. خواب دیدم کرکس سیاهی رو به اغوش کشیدم و صمیمانه دوستش دارم و نگرانش هستم

 4. من خواب یه کرکس دیدم ک با اینکه پاهاش بسته بود قصد ترسوندنمو داشت منم ترسیدم اما دیدم پاهاش داره خون میاد کمکش کردم آزاد شد بعدش دیگه کاری باهام نداشت ولی یهو غیب کرد خودشو… همه ی اینا تو یه بیابون اتفاق افتادن

 5. روح الله در

  من خواب دیدم که دوتا ‌کرکس یکی سفید و یکی رنگی که اول دنبالم کردن بعد من گرفتمش ..

  • سلماز در

   خواب ديدم كنار رودخانه نشسته بودم و پرنده اي سياه و خطرناك روي سر من نشست هرچي سعي ميكردم از سرم جداش كنم دست منو نوك ميزد. خيلي ترسيده بودم چون به سرم چسبيده بود و سعي ميكرد سر منو سوراخ كنه. تا اينكه سكي بهم گفت صلاوار كه بفرستي جدا ميشه. و صلواتفرستادم ديدم پاهاش شل شد و يواش يولش از سرم جدا شد و اونو بطوري كه پاهاش اسيب ميديد داشت جدا ميشد. بعد يكي گفت بايد همونجا سرشو ببري. و منم موافقت كردم. ىلي پرنده خيلي ضعيف شده بود و من محكم اونو از سرم با صلاوات جدا كردم و انداختم روي زمين و مرد

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    ديدن کرکس در خواب به هيچ وجه خوب نيست. کرکس دشمني است بدخواه و صبور که سال ها انتظار مي کشد تا شاهد بدبختي و مرگ و نابودي ما باشد. اگر در خواب ببينيد کرکسي بر فراز خانه شما نشسته يا بالاي خانه پرواز مي کند بايد هوشيار باشيد زيرا نشان آن است که خطري جان شما را تهديد مي کند. مي گويند کرکس خادم ملک الموت است که به اين شکل درآمده. و اینکه شما بر ان پیروز شده اید نشان خیر برای شما دارد .
    سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید