تعبیر خواب کرکس

دیدن کرکس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کرکس در خواب چیست؟

کرکس Vulture

دیدن کرکس در خواب به هیچ وجه خوب نیست. کرکس دشمنی است بدخواه و صبور که سال ها انتظار می کشد تا شاهد بدبختی و مرگ و نابودی ما باشد.

اگر در خواب ببینید کرکسی بر فراز خانه شما نشسته یا بالای خانه پرواز می کند باید هوشیار باشید زیرا نشان آن است که خطری جان شما را تهدید می کند. می گویند کرکس خادم ملک الموت است که به این شکل درآمده.

کرکس بدنبال ارباب خویش یعنی ملک الموت همه جا می رود و هر جا اربابش بگذرد پس از او می رسد و راه خویش را جارو می کند و اثری از آن چه ملک جان ستان کرده باقی نمی گذارد.

معبران کهن خودمان برخلاف معبران غربی درباره کرکس چیزی ننوشته اند ولی کلا آن را خوب ندانسته و شوم معرفی کرده اند.

اگر در خواب ببینید کرکس های زیادی در هوا پرواز می کنند در آن منطقه شخص مهمی می میرد.

اگر صدای کرکس را بشنوید خبر مرگ کسی را به شما خواهند داد که از شنیدن آن خبر اندوهگین می شوید.

اگر در خواب ببینید کرکسی بر بام خانه شما نشست در خانواده منتظر حوادث نامیمونی باشید.

اگر دیدید در خواب کرکسی را با پرتاب سنگ زدید دشمنی را می رانید و اگر کشتید دشمنی را از میان برمی دارید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عقاب | تعبیر خواب پرنده

☺ تعبیر خواب «کرکس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کرکس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


39 دیدگاه

 1. Asna

  سلام من خواب دیدم دوتا کرکس بالای خرابه ای پرواز می کنند یک پیر زن انها رو گرفت وروشون نشست بعد کرکسها ان زن رو گاز زدند زن نزد من وهمسرم امد گفت ببینید من به این کرکسها خوبی کردم واونها جوابم رو اینطوری دادندمنم گفتم اشکالی نداره ولشون کن بیا این طرف

 2. سحر

  با سلام من خواب دیدم رفتم تو بالکن خونه مون دیدم یه لشکر پرنده از روبه رو اومدن سمتم رسیدن بالای خونه همسایه پایینیمون هنونجا توی آسمون چندتا دور زدن دوتا کرکس وسط و تعداد خیلی زیادی کلاغ سیاه دورشون کلا همشون بالای خونه همسایه مون دقیقا جلوی من دایره وار چرخیدن و رفتن رو بام خونه همسایه مون نشستن بعد یک نفر از از تو خونه مون اومد بیرون پیش من یادم نیست کی بود ولی انگار فامیلمون بود پرنده ها رو نشونش دادم من تو خوابم خیلی از این پرنده ها ترسیده بودم لطفا تعبیرش رو بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب کرکس و کلاغ این خواب اصلا برای ایشان خیر نیست و می تواند نشان از خطری برای ایشان باشد که باید حتما صدقه ای دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. نسرین

  با سلام من خواب دیدم با مادرم خونه قدیمیمون هستیم که کرکسی دیدم داخل پنجره نشسته اما فاصله اش دوره ما داخل خونه هستیم من مظطرب و پریشان بودم و مدام سرچ میکردم نحوه دور کردن کرکس از خانه که در این حین خونه عمه ام رفتم اونجا هم از دختر عمه ام پرسیدم چطور میشه این کرکس رو دور کرد وقتی برگشتم کرکس پیر دیگه ای دیدم ک اون یکی پنجره نشسته اما بعد از مدتی یهویی پاهاش سست شد و افتاد و موند این یکی . از بودنش خ ناراحت بودم. (اینکه در واقعیت مشکلی برامون پیش اومده ک موجب اضطراب بیش از حد من شده و مدام دنبال راه حلم)

  • تعبیر خواب

   با سلام در تعبیر خواب کرکس امدە است کە کرکس دشمنی است بدخواه و صبور که سال ها انتظار می کشد تا شاهد بدبختی و مرگ و نابودی ما باشد و دیدن کرکس در خواب خیر نیست ،اینکە از شما دور بودە است و یکی از انها افتادە اینها نشان بر خوبی است کە انشاللە بر شما و مشکلتان خیر خواهد شد و حتما صدقە بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. فرساد

  سلام
  من خواب دیدم ی کرکس بالای ی خانه میچرخد و من هم توی حیاط آن خانه هستم
  و کرکس تا من را دید به سمتم پایین اومد..
  و من فرار کردم..رفتم داخل اتاق
  و نتوانست به من آسیبی بزند.
  لطفا تعبیرش را بگویید..

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما ممکن است در سرنوشتتان مشکلی وجود داشته باشد که انشالله رفع شود و از این رو نگران این خواب نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سحر

  سلام من خواب دیدم دراز کشیدم و سه تا کرکس سیاه وارد اتاق شدند و به من نگاه می کردند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب کرکس به خیر نیامده است و ممکن است به معنای حادثه ای برای ایشان باشد و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمدی

  سلام وقتتون بخیر
  من در خواب دیدم دختری ک ب چشمم اشنا می امد در خرابه ای پر کرکس پیدا میکند و اونارو ب اغوش میگیره و میگه ک دوستان من این بلا را بر سر این کرکس من اوردنن ک گوشتش را بخورند .
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید
  تعبیر خواب هایم اکثرا اتفاق افتاده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتن کرکس به خیر امده است و ممکن است نشانه ای از شخصی خیر در نزدیکی شما باشد که برای شما بسیار خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 7. AmirAli

  سلام من خواب دیدم که داشتم در اب شنا میکردم سمت راست بدنم توی اب بود بعد یه کرکس سیاه من رو از اب در اورد و برد به سمت شن ها
  اگه میشه تعبیر خوابم رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برده شدن توسط کرکس می تواند به معنای آن باشد که دشمنی که دارید شما از وضعیتی خیر دور کند و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. طیبه

  سلام من خواب دیدم ک ۲ تا کرکس مرده بودن و یک کلاغ براشون گریه میکرد،و ما برای کلاغ ناراحت بودیم لطفا تعبیرش رو بگین، ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کرکس به معنای دشمن خیلی بد آمده است و در تعبیر خواب کلاغ هم به معنای دشمنی بدخواه است که به شکل کرکس نیست و از این رو این خواب برای شما خیر است و نباید از ناراحتی دشمنانتان ناراحت باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. گلشن

  سلام .
  خواب دیدم کرکس توی حیاط خونمون لونه کرده و چندتا بچه داره و من به اون انگور میدادم اون از دست من انگورارو میگرفت و توی لونش میذاشت و کمکش میکردم لونشو بسازه تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب به خیر نیامده است و ممکن است نشان از ان باشد که به دشمن خود کمک کنید که نباید این کار را انجام دهید.
   سربلندو پیروز باشید

 10. بهار

  سلام من خواب دیدم که دوتا کلاغ وارد خونه میشن و میخوان منو نوک بزنن بعد مادرم جلوشونو با یه وسیله‌ای میگیره و کلاغ ها صدای جیغ طوطی میدن و یه کرکس کوتاه قد با پرهای سیاه سفید توی خونمون راه میره.کرکس اصلا شبیه بقیه کرکس ها نبود کچل نبود و پرهای سیاه سفید داشت.

  • یاسین صداقت

   باسلام
   این خواب براساس تعابیر خواب برای شما خیر نیست و می تواند به این معنا باشد که دشمنانی زیاد دارید که باید ان ها را از خود دور کنید و اصلا هم بین آن ها فرق نگذارید.
   سربلندو پیروز باشید

 11. سعید

  سلام در خواب دیدم پرندگانی شبیه کرکس از آسمان مستقیم به صورت عمود به زمین برخورد می‌کنند با سرهای قرمز و پرهای مشکی و بعضی به سر مردم می خورند و می‌میرند و بعضی به زمین واثری از آنها نمی‌ماند ومن یکی از آنها را بادست گرفتم و در دستم نا پدید شد و مردم اصلا توجه به این مورد نداشتند انگار نمیدیدند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مردن کرکس می تواند به خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده برای شما خیری رسد که ان خیر دور شدن کسانی بد از اطراف شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. كياني

  ديدن كركس كه در حال خوردن بدن زنده ادم درل و داغون داخل يك لگن بود تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به این معنی است که افرادی منتظر شکست و ورشکستگی شما هستند و بابد مراقب باشید.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. الهه

  سلام من خواب دیدم صدایی شنیدم فکرکردم صدای عقابه وقتی نگاه کردم دیدم یه لاشخورداره توآسمون میچرخه منم پسرموصدازدم وگفتم بیاببین اون لاشخوره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که کرکس یا لاشخور نشان از شخصی است که منتظر است که بدبختی شما را ببیند و اینکه بر روی خانه شما پرواز کرده است به معنی خوش یمنی نیست و حتما صدقه بدهید و مراقب سلامتی خودتان و فرزندتان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. Behzad

  من خواب دیدم با دوتا از دوستای صمیمیم کناره کوهی که آتیش ازش فوران میکنه وایسادیم .
  بالای کوه چنتا خونه روستایی بود همراه زن و مرد و کودک که سعی میکردن کرکس های خیلی بزرگ و بگیرن .کرکس ها به داخل خونه ها هجوم بردن و مردم هم پشت سرشون بعد دیدیم که کرکسارو گرفتن و با ساتور پراشون و ریختن و میخوان سرشون و ببرن،من نتونستم سلاخیشونو ببینم برا همین به دوستام گفتم بریم داشتیم از کوه پایین میومدیم که از زیره سنگا کلی خفاش زد بیرون،من سعی کردم بگیرمشون ولی نشد در عوض یه شاپرک خوش رنگ بزرگ اندازه کبوتر خودشو چسبوند رو سینم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است با کسی مصاحبت داشته باشید که شخصی بسیار قوی است و به واسطه ی ان نحوه ی برخورد با کسانی که برای شما خیر نخواهند را خواهید اموخت و شخصی بسیار قوی است و این خود سبب خواهد شد که شما هم در اینده به این قدرت برسید که دشمنان خود را از خود دور کنید و در برابر شما زبون باشیند و این برای شما بسیار خوب است و خیر.
   حتما در روابطتان با افراد دقت کنید و سعی کنید که کسانی که در اطراف شما هستند در کنترل شما باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 15. سدنا

  سلام..من خواب دیدم یه کرکس سیاه روی سرم بود مادرم به زور از سرم جدا کرد ک یه تیکه کوچیک از گوشت انگشتش رو جدا کرد.از دست مادرم گرفتم انداختم بیرون دوباره برگشت و روی سرم ایستاد خیلی می ترسیدم.ولی بالاخره دو نفر آقا ک توی خواب میشناختمشون از سرم برداشتن و گذاشتن توی کیسه پلاستیک و درش رو گره زدن انداختنش دور

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعابیر خواب امد ه است که تعبیر خواب کرکس به معنای دشمنی بسیار کینه توز است و در این خواب هم وجود دارد و بهتر است حتما صدقه بدهید اما این خواب نشان از ان دارد که شما دشمنی دارید که خود توان مقابله با ان را ندارید و دیگران برای شما این کار را انجام دهند و دیدن تلاش مادرتان و ان دو مرد هم در واقعیت ممکن است به حقیقیت بپیوندد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 16. دانیال

  من در خواب دیدم کی کرکسی با چشمی که خون ازش می چکید و دنبال من می آمد تعبیرش چیست ؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کرکس امده است که نشان از ان دارد که شما در اینده به مشکلی دچار خواهید شد و این برای شما خیر نیست و باید بسیار نسبت به ان اگاه باشید.
   حتما سعی کنید که صدقه بدهید و بسیار هم اگاه و هشیار باشید که خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. آوا هاشمی

  من خواب دیدم یه جایی مثه دشت بود تو خونه زنی حامله بچه دار میشد همش فریاد میزد همه جا کرکش کمین گرفته بودن بخاطر اون زن من و شوهرمم همیشه میدویدیم اون زن و نجات بدیم من همش به کرکش ها سنگ پرتاب میکردم که برن تا اینکه به او خونه رسیدیم شوهرم اون زن حامله رو نجات دادگفت بیاین بچه به دنیا اومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب احتمالا خبر از اتفاقی در اینده برای شما می دهد و به این صورت است که در تعبیر خواب کرکس امده است که اگر با سنگ ان را بزنید بر دشمنی و یا شری برتری خواهید یافت و زایمان ان زن در خواب هم مزد این اتفاق بوده است و به این معنا است که شما در اینده برای کسی کاری میکنید که باعث خواهد شد هم شخصی و یا اشخاصی از دشمنانتان را زبون کنید و هم خیری به شما برسد.
   در انتخاب هایتان بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 18. حسین حسینی

  سلام خاب دیدم ک کرکسی در خاب ب دنبال من است و هی قصد حمله و جان من را دارد و من هم از دستش فرار میکردم تعبیرش چیست ممنون.

 19. ثمر

  خواب دیدم کرکس سیاهی رو به اغوش کشیدم و صمیمانه دوستش دارم و نگرانش هستم

 20. تاتی

  من خواب یه کرکس دیدم ک با اینکه پاهاش بسته بود قصد ترسوندنمو داشت منم ترسیدم اما دیدم پاهاش داره خون میاد کمکش کردم آزاد شد بعدش دیگه کاری باهام نداشت ولی یهو غیب کرد خودشو… همه ی اینا تو یه بیابون اتفاق افتادن

 21. روح الله

  من خواب دیدم که دوتا ‌کرکس یکی سفید و یکی رنگی که اول دنبالم کردن بعد من گرفتمش ..

  • سلماز

   خواب ديدم كنار رودخانه نشسته بودم و پرنده اي سياه و خطرناك روي سر من نشست هرچي سعي ميكردم از سرم جداش كنم دست منو نوك ميزد. خيلي ترسيده بودم چون به سرم چسبيده بود و سعي ميكرد سر منو سوراخ كنه. تا اينكه سكي بهم گفت صلاوار كه بفرستي جدا ميشه. و صلواتفرستادم ديدم پاهاش شل شد و يواش يولش از سرم جدا شد و اونو بطوري كه پاهاش اسيب ميديد داشت جدا ميشد. بعد يكي گفت بايد همونجا سرشو ببري. و منم موافقت كردم. ىلي پرنده خيلي ضعيف شده بود و من محكم اونو از سرم با صلاوات جدا كردم و انداختم روي زمين و مرد

   • یاسین صداقت

    با سلام
    ديدن کرکس در خواب به هيچ وجه خوب نيست. کرکس دشمني است بدخواه و صبور که سال ها انتظار مي کشد تا شاهد بدبختي و مرگ و نابودي ما باشد. اگر در خواب ببينيد کرکسي بر فراز خانه شما نشسته يا بالاي خانه پرواز مي کند بايد هوشيار باشيد زيرا نشان آن است که خطري جان شما را تهديد مي کند. مي گويند کرکس خادم ملک الموت است که به اين شکل درآمده. و اینکه شما بر ان پیروز شده اید نشان خیر برای شما دارد .
    سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید