تعبیر خواب گوساله

دیدن گوساله در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوساله در خواب چیست؟

تعبیر خواب گوساله

دیدن حیوانات حلال گوشت و دام های مفید در خواب خوب است و تقریبا هیچ زاویه بدی ندارد.

گوساله نیز تابع این حکم کلی است و نعمت و خیر و برکت تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید که گوساله ای دارید و این گوساله مطیع و رام است و همراه شما می آید خداوند فرزندی به شما عطا می فرماید.

اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد آن گوساله نشانه جفت یا کام است. تعبیر برای دختران و پسران یکسان است.

ذبح گوساله در خواب چندان خوب نیست زیرا گوساله می تواند گاوی منبع خیر و برکت و نعمت بشود.

کشتن گوساله در خواب به از بین بردن یک امید و شانس تعبیر می شود.

اگر بیننده خواب بیند که گوساله اش مرده امیدش را از است می دهد و یکی از درهای خوشبختی به رویش بسته می شود. نوشته اند که گوساله نر نشان آوردن پسر است و گوساله ماده خبر از آوردن دختر. این هم برای زن و مرد ازدواج کرده یکسان است.

بسیاری از روستائیان هستند که با داشتن یک گوساله صاحب چندین راس دام شده اند. یک گوساله ماده به زودی گاوی شیرده می شود. و خود گوساله ای می آورد. بعد از چند سال به طور مضاعف تکثیر می گردند و طی ده سال ممکن است پانزده راس بشوند که خود ثروت بزرگی است. این است که گوساله را در خواب منبع امید می دانند و مثل گاو تنها خیر و برکت و نعمت نیست.

داشتن گوساله های زیاد را به داشتن خانواده تشبیه کرده اند و چنانچه ببینید چندین راس گوساله نر و ماده دارید صاحب فرزندانی می شوید که هر یک می توانند منشا خیر و خوبی باشند.

تعبیر خواب «گوساله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوساله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. ونداد در 1399/04/06در5:08 ق.ظ

  سلام
  دو گاو یا گوساله که البته بزرگ نشده بودند ولی کوچک هم نبودند
  دو گوساله (متوسط) و بسیار زیبا(سیاه و سفید دو رنگ بودند و بسیار تمیز و قسمتهای سیاه بسیار زیبایی روی تنشون داشتن) و بازیگوش وارد خانه من شدند . اولش کمی ترسیدم و سگم رو با یک دست بلند کردم و بردم روی کمد و به طرز عجیبی مثل ژیمناستیک کارها با یک دست روی کمد خودم سگم رو بالا نگه داشتم(جوری که یک کف دستم روی کمد بود و بدنم به صورت درازا و به پهلو معلق و به وسیله دستم نگه داشته میشد و یک دستم هم سگم رو بالا نگه داشته بودم)

  چون فکر میکردم که ممکنه سگم رو شاخ بزنن (اول احساس کردم شاخ داره یکیشون) ولی بعد دیدم بازیگوشن و دنبال بازی هستند و اصلا شاخ ندارند ولی حس اول خوابم این بود که یکیشون شاخ داره ولی باقی خواب از شاخ روی سرشون خبری نبود .

  و انگار با حضورشان اوکی بودم و مشکلی نداشتم و راحت بودم.دو تا بودند حسم این بود یکی نر و یکی ماده اما خیلی یادم نیست این موضوع رو .در این خواب خواهرم هم حضور داشت و اومدیم پایین از کمد این گوساله ها شروع به بازی کردند و یکیشون (فکر کنم ماده ) روی تخت من رفت و موقع پایین اومدن گوشه کنج تخت و لحاف من مدفوع کرد و من میگفتم اشکال نداره دعواش نکنید

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در1:30 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر در خواب بینید که گوساله ای دارید که مطیع و رام است پس به این معنا خواهد بود که شما را خیری در انتظار است و این خیر برای شما ممکن است اگر مزدوج باشید فرزندی باشد و این ترس که درخواب شماا امده است هم ممکن است اشاره ای به اینده باشد که در ان فرصتی برای شما فراهم شود ولی شما از ان هیچ استفاده ای نکنید و ان خیر را از دست دهید
   دیدن مدفوع هم در خواب اشاره ای به همان خیراست که عرض کردم.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید