تعبیر خواب گوساله

دیدن گوساله در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوساله در خواب چیست؟

تعبیر خواب گوساله

دیدن حیوانات حلال گوشت و دام های مفید در خواب خوب است و تقریبا هیچ زاویه بدی ندارد.

گوساله نیز تابع این حکم کلی است و نعمت و خیر و برکت تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید که گوساله ای دارید و این گوساله مطیع و رام است و همراه شما می آید خداوند فرزندی به شما عطا می فرماید.

اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد آن گوساله نشانه جفت یا کام است. تعبیر برای دختران و پسران یکسان است.

ذبح گوساله در خواب چندان خوب نیست زیرا گوساله می تواند گاوی منبع خیر و برکت و نعمت بشود.

کشتن گوساله در خواب به از بین بردن یک امید و شانس تعبیر می شود.

اگر بیننده خواب بیند که گوساله اش مرده امیدش را از است می دهد و یکی از درهای خوشبختی به رویش بسته می شود. نوشته اند که گوساله نر نشان آوردن پسر است و گوساله ماده خبر از آوردن دختر. این هم برای زن و مرد ازدواج کرده یکسان است.

بسیاری از روستائیان هستند که با داشتن یک گوساله صاحب چندین راس دام شده اند. یک گوساله ماده به زودی گاوی شیرده می شود. و خود گوساله ای می آورد. بعد از چند سال به طور مضاعف تکثیر می گردند و طی ده سال ممکن است پانزده راس بشوند که خود ثروت بزرگی است. این است که گوساله را در خواب منبع امید می دانند و مثل گاو تنها خیر و برکت و نعمت نیست.

داشتن گوساله های زیاد را به داشتن خانواده تشبیه کرده اند و چنانچه ببینید چندین راس گوساله نر و ماده دارید صاحب فرزندانی می شوید که هر یک می توانند منشا خیر و خوبی باشند.

☺ تعبیر خواب «گوساله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوساله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. سپیده

  سلام من دم صبح خواب دیدم پدربزرگم که مرحوم شدن دارن به ی گوساله مشکی علف میدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب غذادادن به گوساله آمده است که می تواند برای شخص غذا دهنده بسیار خیر باشد و نشانه ای از تلاش برای رزق و روزی خود است و برای مردگان این موضوع نشان از اعمال ماتاخر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مارال زنهاری

  من در خواب دیدم که در جمعی نشستم و اطراف میز غذامون چندین گوساله سفید هستش ولی انگار غیر طبیعی بودن،سفید بودن ولی انگار رنگشون جوری بود که رنگشون کردن ولی میدونستم اینطوری نیست رنگشون اینجوریه،قبلش یکی از گوساله هارو قربونی کردن بعد گوشته پختش یه جور عجیبی شل و نرم بود در صورتی که گوشت گوساله سفت.بعد داشتن صحبت میکردن با اینکه درست نیست ولی گفتن که بقیه گوساله هارم باید قربونی کنند.من فقط داشتم به گوساله ها نگاه میکردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گوساله سفید آمده است که نشان از روزی و خیر است و هر چه سفید تر بهتر و طبیعتا هرچه هم گوشت آن نرم تر نشان از آسان بودن آن خیر برای بیننده ی خواب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. E..

  سلام علیکم خسته نباشید
  خواب دیدم مراسم روضه در روستایی رفتیم، من برای تهیه آب خوردن و وضو گرفتن از خانه بنده خدا خارج شدم، از قسمتی که طویله بود مادرم اومد و نگاه کرد و گفتن گوساله ما اینجا چیکار میکنه؟؟ ، گوساله کوچیک بود وسیاه اما نه اونقدر کوچیک، مادرم بلندش کرد و بردش داخل سرویس بهداشتی
  تعییر خواب چطوره ‌؟؟
  اگر سوالی داشتید بی زحمت بپرسید
  یاعلی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نزدیک به واسطه ی عملی که برای رضای خدا انجام می دهید و ممکن است به مادرتان هم مربوط باشید خیری نصیبتان خواهد شد که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند وپیروز باشید.

 4. میم

  سلام.پدر من شب خواب دیده که کلی گوساله داره و داره روی گوساله ها پول میپاشه و به جای کاه و یونجه بهشون پول میده و هیچ پولی ورنداشت برای خودش فقط یدونه پنج هزار تومنی ورداشت.بقیشو داد به گوساله ها تا بخورن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای ایشان بر اساس تعابیر خواب خیر است و نشان از ان می تواند باشد که ایشان برای رسیدن به خیر و رزق هزینه ای انجام می دهند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. زهره

  من خواب دیدم در خانه قربانی کردیم گاو و گوسفند و این قربانی ها که انگار ماده بودند و باردار، بچه هایشان سالم به دنیا آمدند اما نیاز به تغذیه داشتند و من در خواب در حال تلاش بودم تا بهشان شیر و غذا بدهم و آنها را زنده نگه دارم. در این بین دو گربه به سمت گوساله رفتند و سعی کردند تا از آن تغذیه کنند و من سعی میکردم آنها را از گوساله دور کنم که موفق هم نبودم اما در کل حال گوساله خوب بود و بعد از خوردن شیر تاحدودی سرحال شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از جهاتی بر اساس تعابیر خواب برای شما خیر است و از جهتی نه. اینکه در خواب خود گوسفند و گاو داشته اید خیر است و نشان از رزق است و گربه در خواب نشان از کسی است که برای شما مشکلی در رزقتان ایجاد خواهد کرد اما این خواب برای شما در کل انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مهدی

  تعبیر خواب یک گوساله سیاه که دو صورت دارد چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از رزقی باشد که برای شما می تواند به دو صورت باشد که هم خیر است و هم شر و باید بسیار در تصمیم های خود به نسبت آن دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. Hilda

  سلام خواب دیدم یه گاو یا گوساله دقیق یادم نیست رنگش سفید و خال های قهوه ای داره بهم حمله میکنه و من با دستام شاخ هاشو میگیرم تا بهم صدمه نزنه چند بار سعی میکنه شاخم بزنه ولی نمی ذارم آخر خسته میشه و بی‌خیال میشه و من از اونجا میرم. نر یا ماده بودنشم ندیدم نمی دونم جنسیتش چی بود. فقط قدش کوتاه بود طوری که راحت با دستام شاخشو گرفته بودم فکنم تا شونم بود و خیلی چاق بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما برای رسیدن به چیزی که خیر شما در ان است باید بسیار تلاش کنید که انشالله ان را به دست اورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. ونداد

  سلام
  دو گاو یا گوساله که البته بزرگ نشده بودند ولی کوچک هم نبودند
  دو گوساله (متوسط) و بسیار زیبا(سیاه و سفید دو رنگ بودند و بسیار تمیز و قسمتهای سیاه بسیار زیبایی روی تنشون داشتن) و بازیگوش وارد خانه من شدند . اولش کمی ترسیدم و سگم رو با یک دست بلند کردم و بردم روی کمد و به طرز عجیبی مثل ژیمناستیک کارها با یک دست روی کمد خودم سگم رو بالا نگه داشتم(جوری که یک کف دستم روی کمد بود و بدنم به صورت درازا و به پهلو معلق و به وسیله دستم نگه داشته میشد و یک دستم هم سگم رو بالا نگه داشته بودم)

  چون فکر میکردم که ممکنه سگم رو شاخ بزنن (اول احساس کردم شاخ داره یکیشون) ولی بعد دیدم بازیگوشن و دنبال بازی هستند و اصلا شاخ ندارند ولی حس اول خوابم این بود که یکیشون شاخ داره ولی باقی خواب از شاخ روی سرشون خبری نبود .

  و انگار با حضورشان اوکی بودم و مشکلی نداشتم و راحت بودم.دو تا بودند حسم این بود یکی نر و یکی ماده اما خیلی یادم نیست این موضوع رو .در این خواب خواهرم هم حضور داشت و اومدیم پایین از کمد این گوساله ها شروع به بازی کردند و یکیشون (فکر کنم ماده ) روی تخت من رفت و موقع پایین اومدن گوشه کنج تخت و لحاف من مدفوع کرد و من میگفتم اشکال نداره دعواش نکنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر در خواب بینید که گوساله ای دارید که مطیع و رام است پس به این معنا خواهد بود که شما را خیری در انتظار است و این خیر برای شما ممکن است اگر مزدوج باشید فرزندی باشد و این ترس که درخواب شماا امده است هم ممکن است اشاره ای به اینده باشد که در ان فرصتی برای شما فراهم شود ولی شما از ان هیچ استفاده ای نکنید و ان خیر را از دست دهید
   دیدن مدفوع هم در خواب اشاره ای به همان خیراست که عرض کردم.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید