تعبیر خواب کارت

دیدن کارت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کارت در خواب چیست؟

تعبیر کارت

کارت اگر جغرافیایی یعنی نقشه باشد تعبیرش را در حرف -ن- کلمه نقشه نوشته ام ولی اگر کارت پستی باشد خبر است و نوع آن بستگی دارد به واکنشی که شما در مقابل دریافت آن در خواب نشان می دهید.

اگر در عالم خواب از دریافت کارت پستال خوشحال شدید خبری خوش به شما می رسد و اگر اندوهگین شوید خواب شما از یک خبر بد آگاهی می دهد. چنانچه کارت پستال حاوی تصویر صورت باشد نیز همان تعبیر را دارد منتها از شخصی به شما خبر می رسد و عکس العمل شما نشان دهنده خوبی و بدی خبری است که دریافت می دارید.

☺ تعبیر خواب «کارت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کارت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. گلی

  با سلام خواب دیدم پسری که دوسش دارم البته اون خبر نداره اومده خونمون برام کارت عروسیش آورده میگه برا آذر ماه هست ببین خوبه بهش گفتم هنوز خواستگاری نرفتی جواب مثبت نداده چطور داری کارت دعوت میدی و من خیلی ناراحت بودم بهم گفت حالم خوب نیست رو صورتش دست کشیدم و براش رختخواب پهن کردم خونه ما گرفت خوابید. تعبیرش چیه.
  تو واقعیت تازه رفته یه دختر دیده ولی هنوز خواستگاری نرفته و من خیلی ناراحتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس ان چه که شما به ان فکر کرده اید دیده شده است و دارای تعبیر نیست و از بابت آن نگران نباشید اما بدایند که تعبیر خواب رختخواب برای زنان نشان از همسر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. محمد امین

  باسلام من در خواب دیدم که با خوانده معروف شکیرا دارم پاستور بازی میکنم یک دفه برقا میره و برق میاد من پاستور های دستم تموم شده و بازی رو برده بودم دستون درد نکنه من تعبیر مناسبم را پیدا نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب دیدن هرگونه بازی نشان از ان است که شما ممکن است در واقعیت به کار عبثی مشغول باشید که باید از ان دست بکشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید