تعبیر خواب جوش صورت

دیدن جوش صورت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جوش صورت در خواب چیست؟

جوش صورت

جوش صورت در خواب نشان دهنده نقصی در شخصیت فرد، نگرانی شما درباره ظاهرتان از دید دیگران و یا حس این‌که از درون پاک نیستید. این رویا نیز می‌تواند مربوط به احساسات شما درباره خال و لک‌ها بدن خودتان نیز باشد.

تعبیر خواب جوش صورت (آکنه)

به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد

 • پایین بودن عزت نفس
 • عدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص
 • احساس بیگانگی با دیگران

اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی می‌کنید.

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا آمده است که:

به گزارش آلامتو به نقل از ستاره؛ دمل متورمی که هنوز سر باز نکرده است: این رویا به عواطفی اشاره می‌کند که واپس زده و سرکوب شده‌اند و ممکن است باعث عفونتی روانی شوند و بر دیدگاه‌ها و تصمیم‌گیری‌های فرد تاثیر منفی بگذارند. این رویا همچنین ممکن است که به بیماری جسمانی اشاره کند که شاید در عالم بیداری از آن آگاه نباشد.

تعبیر خواب دمل

دیدن دمل در خواب به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد. اگر در خواب بیند که دمل او باز شد و از آن خون بیرون آمد نشان دهنده آن است که مقداری از آن مال و ثروت از بین برود.

جابر مغربی در تعابیری دیگر می‌گوید:

 • اگر بیننده خواب دمل خود را شکافت و از خون آن خورد به همان اندازه مال جمع خواهد کرد.
 • اگر ببیند که آن دمل را درمان کرد و از خون پاک و تمیز گردانید بیانگر آن است که از مال حرام دوری خواهد کرد.

مطیعی تهرانی:

اگر در خواب ببینید که بر ساق پا شما دملی است که آماسیده و متورم شده مالی به قدر همان آماس نصیب شما می‌گردد

تعبیر خواب دمل چرکی

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود، ولی اگر ببینی در زخم بدن تو خون و چرکی جمع نشده است، یـعـنـی در مال و اموال تو کم و کاستی و ضرر و زیانی بوجود می‌آید همچنین به گفته محمد بن سیرین بیرون آمدن چرک از بدن، کاهش و ضرر و زیان مالی می‌باشد.

☺ تعبیر خواب «جوش صورت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جوش صورت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


89 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم جلوی آینه وایستادم دیدم صورتم جوش زده همینطور روبرو اینه خودمو که نگاه میکردم و جوشامو برسی میکردم یهو سمت چپمو تو آینه دیدم از گونه سمت چپ تا پایین گردنم پر جوش بزرگ و کوچیک قرمز داشتم خیلی ترسیدم و از خواب بیدار شدم

 2. معصومه

  سلام،روزتون بخیر
  من خواب دیدم برای مدتی خونه یه اشنایی که نسبتا دور هستن به من و خیلی هم خانواده خوبی هستن موندم
  یه شب خانوم این خونه تو خواب به من ۵-۶ تا قرص میده و تهدیدم میکنه که یادم نمیاد برای چی
  ولی فرداش بخاطر قرصا سمت چپ لپم پر جوشای بزرگ قرمز شد

 3. مریم

  سلام
  وقت بخیر
  خواب دیدم ی قسمت از صورتم جلوی گوشم ب سمت گردنم پر از جوش های چرکی بزرگ حالت ابله شدم من اصلا بهشون دست نمیزدم
  لطفا بگین تعبیرش چیه؟
  سپاس

 4. ناشناس

  سلام من خواب دیدم یک جوش خیلی بزرگ روی گونه ام به وجود اومده تعبیرش چیه ؟

 5. معصوم

  من دیشب خواب دیدم که جلوی اینه وایستادم و میبینم که پیشونی، لپ هام، چونم و روی بینیم جوش زده و با نگرانی به خودم نگا میکردم و رو جوشا دست میکشیدم و میگفتم چقد جوش زدم
  تعبیرش چیه؟

 6. عالیه

  سلام
  من دیشب خواب دیدم روی پیشونیم جوشهایی زیادی کنار هم هست که کنارشو فشار میدادم چرک میومد بیرون اطراف جوش ها سیاه رنگ بود و جای جوشها انگار سوراخ باقی میموند.با نگرانی جوشهارو فشار میدادم و تخلیه می کردم
  تعبیرشو میگین لطفا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   معمولا در تعبیر این خواب به این صورت می تواند باشد که شما در اینده از چیزی ترس خواهید داشت که برای شما سبب کاهش عزت نفس شود و از این رو باید بر روی نفس خود بیشتر کار کنید/.
   سربلند و پیروز باشید

 7. M.h

  با سلام من خواب دیدم که صورتم پر از جوش شده و بیشتر وپیشونی ام یه تیکه جوش شده است و وقتی انگار رفتم جلوی آینه دیدم دهانم نیز تعدادی جوش دارد این امر نشانه چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها را در تعابیر خواب به این تعبیر شده است که نشان از ان می تواند باشد که شما در ذهن خود ترس از اعتماد خود دارید و اعتماد به نفس پایین شما باعث می شود که در خواب خودتان را پایین تر از چیزی که هستید ببینید و از این رو برای شما خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Z-R

  خواب دیدم که یع خانوم جوانی در خواب در خانه ی پدری ام هست و کل صورتش پر از جوش های چرکیه و مادرم هم صورتش پر از جوش چرکی و قرمز شده …منکه وارد خانه میشم ازم میپرسن که علت این جوش ها چیه وفکر میکنن که شاید علت یع بیماری باشه و من بهشون دلداری میدم که چیزی نیست ولی پیکیر باشن ولی تو دلم میترسم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از ان باشد که شما در اینده دیگران را از خود کمتر ببینید و از این رو به ایشان راه نشان دهید و عزت نفس ایشان را بالا برید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. هانیه

  سلام من خواب قصد سفر با هواپیما رو داشتم و یه شریک سفر هم داشتم که زن عموم بود و تو واقعیت برام عزیزه ولی سفر من به خاطر جوش هایی که رو صورتم بود کنسل شد و بعدش من اون جوشارو خالی کردم تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن جوش روی صورت در خواب می تواند نشانی از یک چیز باشد و ان هم این است که شما در مرحله انجام کاری هستید اما ترسی از اعتماد به نفس خود دارید و از این رو این خواب را باید به عنوان چیزی برای رفع مشکل خود بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سمیه

  سلام من خواب دیدم روی صورتم با فواصل متفاوت حوشهایی سر سفید و چرکی زده ولی پوستم خیلی روشن و سفید بوده قسمتایی که جوش نداره و اینکه رفتم وقت دکتر گرفتم و دکتر نبود و یه نفر فقط به جوش زیر چشمم دست زد و مثل کرم از اون چرک زد بیرون و گفت این جوشا باید تخلیه بشه. ممنون میشم تعبیرشو بدونم.

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که در اینده نزدیک شما به چیزی پی خواهید برد که در افزایش اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود و از این رو برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سالار

  من خواب دیدم که از دور خانه ام را میبینم ورنگ های دور آن قرمز است میشه جواب بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   رنگ قرمز در خواب می توان خیلی خیر نباشد و نشان از ان باشد که خدای ناکرده برای شما ممکن است در اینده تلاطمی در زندگیتان ایجاد شود که خیر نیست و از این رو باید بسیار دقیق و اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. ……

  سلام من خواب دیدم در صورتم جوش های متعددی وجود داره پدربزرگم که فوت کرده به من نشان داد که میتوانم از داخل دهانم با بریدن قسمت خیلی کوچیکه پشت جوش آن را بیرون بیاورم و وقتی اینکار را کردم چرک بزرگی از داخلش بیرون آمد که بیشتر شبیه کرم بود و جای خالی جوش کامل معلوم بود ممنون میشم که برام تعبیرش کنید

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تبعیر این خواب بر اساس تعابیر خواب امده است که می تواند نشانی از مالی به شما رسد که می تواند مربوط به ایشان باشد و بدانید که لزوما که این مال دنیوی نمی تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سارا

  سلام. من خواب دیدم تمام صورتم به صورت کامل و یکپارچه پر جوش شده. البته مثل ابسه بود. خیلی ترسیدم. و اینکه بدنم رو تو خواب نگاه میکردم میدیدم هیچی نیست و فقط کل صورتم پر شده. میشه تعبیرش رو بگید؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ترس شما باشد که از کمبود اعتماد به نفس شما می اید و نباید از بابت آن نگران باشید و سعی در قدرت دادن به خود بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. علی

  سلام من خواب دیدم رو آلت تناسلیم جوش زده تعبیرش چیه ممنون میشم بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این معنا باشد که خدای ناکرده برای فرزند شما در حال حاضر و یا در اینده مشکلی به وجود اید که باید ان را برطرف کنید و از این رو حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. Mina

  سلام من خواب دیدم ناحیه گونه هام پر از جوش های بزرگ و کوچیک شده و پر چرک هست اما چرکش رو خالی نکردم اما اصلا شباهتی به جوش نداشته اما خودم میگفتم که جوشه جوش هاش خیلی خیلی زیاد بود مثل کرم های کوچیک و چاق همه جای گونه هام بود رنگا رنگ هم بودن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما مشکلی پیش بیاید که کسانی به شما نزدیک شوند که از مال و روزی شما بخورند که نباید این اجازه را دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ٱلگا

  سلام وقت بخیر خواب دیدم روی صورتم جوشهای قرمز زیادی زدم که به خواهرم میگم انگار آبله گرفتم و دقیق مشخص نبود که چیه ولی من فکر میکردم آبله س ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب جوش زدن صورت امده است که می تواند نشان از ان باشد که موضوعی در درون شما وجود دارد که سبب شده است عزت نفس شما خدشه دار شود و از این رو باید با خواهرتان به حل ان بپردازید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. فرزانه

  سلام
  در خواب دیدم جلوی آیینه ایستادم هیچ جوشی تو صورتم نبود ولی هر جای صورتم راکه فشار میدم چرکهای سفید زیادی میزد بیرون که خواهرم را با تعجب صدازدم که بیاد ببینه وبعد از خواب بیدار شدم
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر خلاف انچه که دیده اید و می پندارید این خواب میتواند به این تعبیر باشد که در اینده برای شما خیری رسد که به اندازه ی چرکی که در خواب دیده اید به شما اموال رسد و ازاین رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. صادق

  خواب دیدم دوتا جوش چرکی سفید بغل بینی ام زده واون رو بیرون اوردم تعبیرش چیست؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که در اینده نزدیک برای شما مشکلی پیش بیاید که عزت نفس شما در نزد کسانی بسیار کم شود و از این رو خیر نیست وباید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. عسل

  سلام من خواب دیدم صورتم جوش زده جوش هاش هم نکشون قرمزه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که در اینده نه چندان دور برای شما ممکن است ایرادی به وجود بیاید که به واسطه ی آن مورد تهمت دیگران قرار گیرید و از این رو این خواب برای شما می تواند خبر نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. ….

  سلام من خواب دیدم که کل صورتم پر جوش شده است تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   جوش می تواند در خواب های ما نشان از مورد اتهام قرار گرفتن باشد و از این رو برای شما خیر نیست و حتما صدقه ای دهید که انشالله ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 21. نرگس جمالی

  سلام ، ببخشید من خواب دیدم سمت چپ پیشونیم جوش خیلی بزرگی زدم جوری ک صورتم حالت برامدگی گرفته بود بعد فشارش دادم و چرک زیادی ازش بیرون اومد میشه لطف کنید بگید تعبیرش چیه !؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جوش آمده است که نشان بر آن دارد که شما اعتماد به نفستان در مورد ظاهرتان پایین است و دوم آنکه نشان بر ضرری مالی و اما کم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. Mrdariush

  سلام من خواب دیدم صورتم سمت چپ ی جوش زده ک وقتی فشارش میدادم چرک های سفت تیکه تیکه بیرون میزد هر چقدر اینکارو ادامه میدادم چرک ها تموم نمیشد تا از خواب پریدم میخاستم زحمت بکشین تعبیرشو بهم بگین و راهنماییم کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خدمت شما همراه گرامی باید عرض کنم که دیدن جوش و دمل بر صورت نشان بر اعتماد به نفس پایین برای روبرو شدن در اجتماع است و اینکه شما در مورد شخصیتتان و ظاهرتان دچار مشکلی روانی شده اید که باید عزت نفستان را بالا ببرید و نگرانی از ظاهرتان را کمتر کنید. و این که تعبیر خوابتان به این صورت است که شما دچار ضرر مالی کمتری خواهید شد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. امین

  سلام، وقتتون بخیر
  من ۳۲ سالمه و خیلی وقته ترک تحصیل کردم، خواب دیدم امتحان دارم و …
  توی خواب رفتم صورتم بشورم که از چونه سمت چپم دوتا آکنه بزرگ نارنجی دراوردم که لَزِج و خونی بود
  لهش کردم و آب باز کردم
  تو همین حین درب سالن امتحان بستن و نزاشتن وارد سالن امتحان بشم

  ممنون میشم تعبیر این خواب بگین، ایام به کام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما اول از همه نشان بر اعتماد به نفس پایین دارد و اینکه جوش زدن در خواب به این دلیل روانی است. دوم اینکه نشان زر ضرر مالی دارد که خیر نیست.
   سربلندو پیروز باشید.

 24. فائزه

  سلام.من خواب دیدم سمت راست صورتم یه جوش خیلی گنده زده که درد داره و روز عروسیمم هست اون روز.جوشم ورم کرده بود و خیلی زشت شده بود صورتم
  سمت راشت صورتم کامل ورم کرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه از اعتماد به نفس شما خبر خواهد داد و اینکه اگر مدتی است که به روی صورتتان زوک کرده اید این خواب را دیده اید و اگر غیر از این است. نشان بر این امر دارد که خیر است و به معنی سود و منفعت است و خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. یاس

  من خواب دیدم که چونم پر از جوش شده ولی جوش ها سر چرکین ندارن ولی چونم خیلی حالت برامدگی داشت وو جوش ها خیلی معلوم نبودن و دست که بهشون میزدی خیلی اجساسشون میکردی ولی تخلیشون نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که ممکن است نشان گر این موضوع باشد که شما در اینده ای نه چندان دور و یا همین اکنون خود را از کسی و یا جمعی که در ان هستید کمتر می دایند و این خواب مربوط به عرت نفس شماست و باید سعی بر آن کنید تا در جهت رفع آن برایید.
   سربلندو پیروز باشید

 26. Delaram

  سلام…من خواب دیدم یه چیزی شبیه جوش قرمز ک که چرک هم نداشت و گرد و بزرگ به اندازه ی دوتا نخود کنار هم روی صورتم پایین تر از گونه ام درومده و من فقط داشتم تو آینه نگاهش میکردم خیلی بزرگو دردناک بود…
  میخواستم تعبیرشو بدونم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اشاره ای به درون شماست و به این معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور دچار مشکلی خواهید شد که عزت نفس شما را کم خواهد کرد و از این رو صدقه دهید و در کارهایتان بسیار دقیق باشید.
   سربنلد و پیروز باشید

 27. Z

  سلام. من خواب دیدم نصف راست صورتم از پیشونی تا پایین صورتم پر از جوش های قرمز هست. بعد متعجب بودم و …
  میشه تعبیرش رو بگین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد
   پایین بودن عزت نفس
   عدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص
   احساس بیگانگی با دیگران
   اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی میکنید.و جای نگرانی نیست و باید از لحاظ روحی خودتان را قوی کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. محمد

  سلام من خواب دیدم روی دست چپم کنار آرنج چندتا جوش خیلی بزرگ وسفید وجود خیلی ترسیدم و شروع کردم به فشار دادن دمل های چرکین و همشونو کاملاتخلیه کردم و دستم رو کاملا تمیز کردم.حالا موندم تعبیر این چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دمل اگر ببیند که آن دمل را درمان کرد و از خون پاک و تمیز گردانید بیانگر آن است که از مال حرام دوری خواهید کرد.
   ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده بر شما مال و اموالی جمع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. زهرا

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم که رو پیشونیم جوش هست و یه دفعه خیلییییی بزرگ شد و ترکید مثل شلنگ آب چرک و خون میزد بیرون، دستمو گرفتم زیرش دستم پر شد از خون و… بعد سرازیر شد و بعدش خوب شد/ باتشکر از پیج خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته ابن سیرین:اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود، ولی اگر ببینی در زخم بدن تو خون و چرکی جمع نشده است، یـعـنـی در مال و اموال تو کم و کاستی و ضرر و زیانی بوجود می‌آید همچنین به گفته محمد بن سیرین بیرون آمدن چرک از بدن، کاهش و ضرر و زیان مالی می‌باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. Marjan

  سلام!خواب دیدم که سمت چپ صورتم روی گونه ام یک جوش سر باز زده که هر چی چرکشو تخلیه میکنم بازم چرک داره و چیزایه سیاهی مثه رگه های مو سیاه ضخیم از اون بیرون میاد ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر بینید دمل است و باز شد به ان معنا است که مقداری از مالی که دارید را از دست خواهید داد اما در برخی تعابیر خواب هم در تعبیر خواب جوش برای زنان به عزت نفس و اعتماد به نفس اشاره شده است که ممکن است به ان بازگردد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. laya

  سلام‌خواب دیدم دورتادور لبم جوشهای چرکی بود ممنون‌میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جوش صورت به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد
   پایین بودن عزت نفسعدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص. احساس بیگانگی با دیگران
   اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی می‌کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. نیره سادات

  من خواب دیدم یکی از بستگان که به تازگی با هم قطع ارتباط کردیم همینجور که منو میبینه منو نفرین نیکنه و صورتش پر از جوشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شماااحتمالا به این شلا تعبیر میشود که ان شخص با رفتارش به خود ضرری خواهد رساند که خودش را دچار مشکل خواهد کرد و اینکه این شخص به خود اعتمادی نداردو دچار اعتماد به نفس بسیار ضعیف است و نفرین در خواب بر شما تعبیر نخواهد شد و اینکه این شخص خیری بر شما نمیخواهد . برای دفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید

 33. محمدی

  سلام من خواب دیدم از جوش صورتم ماهی قرمز میاد بیرون تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت تعبیر خواهد شد که بر شما ضرری خواهد رسید که به دنبال ان منفعتی برای شما خواهد داشد که نشان از رزق و روزی است.
   سربلند و پیروز باشید .

 34. Asal

  من خواب دیدم طرف چپ صورتم خیلی جوش زده و متورم شده بعد روی اون آرایش میکنم که بپوشونمش بعد که تمیزش میکنم جوشا ازبین میرن میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به گفته معبران بر این معنی است که شما اعتماد به نفستان نسبت به خودتان کم شده است و اینکه انتظارتان از خودتان بالا است و دوست دارید به بهترین شکل باشید و اینکه پوست بدون عیب در خواب نشان از نیکی است و اینکه شما اول مشکل داشته است و اینکه بعد مشکل و التهاب دوباره خوب شده است نشان بر این دارد که شما برای التیام دردهایتان درمان را پیدا خواهید کرد و این درمان میتواند راح حل مشکلاتتان باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 35. یاسمن

  من خواب دیدم که برادرم خوابه و یه جوش سیاه بالای لبش داره و من زمانی که حوشو خالی کردم به نسبت چرک زیادی ازش خارج شد و بعد برادرم‌یهو چشماشو باز کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت احتمالا تعبیر میشود که برادرتان مالی در دست دارند که در حال معامله ای هستند که در این معامله ضرری از ایشان دفع خواهد شد که مقدارش زیاد بوده است و خوابتان خوب است . و بر شما و خانوادتان ضرری نخواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 36. میترا

  سلام خسته نباشید …
  من خواب دیدم دختر خواهرم که فرستادیمش پیش باباش دیگه (مامان باباش طلاق گرفتن) میاد خونه ما سر بزنه صورتش پر جوش و لک و … شده
  لطفا تعبیرش رو بگید ، ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که خواهر زاده شما در حالت روحی مناسبی به سر نمیبرد و به دچار اعتماد به نفس ضعیف و احساس ترس از روبرویی با مشکلات را با خود به همراه دارد و باید از اوحمایت منید
   سربلند و پیروز باشید .

 37. مریم

  سلام من در خواب دیرم دو تا جوش بدون سر کنار چانه ام زدم سر نداره ولی وقتی فشارش میدم چرک زیادی ازش بیرون میاد قرمز هم نیست تعبیرش چیه؟؟
  هر دوتا جوش همینطوره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای این تعبیر خواب به نقل از ابن سیرین امده است که اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود و ما در اینجا به تعبیر ایشان بسنده می کنیم.
   سربلند و پیروز باشید

 38. sahere

  باسلام. خواب دیدم ی جوش خیلی گنده ینی باورتون نمیشه که چقد گنده بود روسمت راست صورتم قسمت گونه زده بود خوبخود زد بیرون و من با دوتا دستام چرکو ک ب اندازه ی نوشابه 1.5لیتری بود گرفته بودم و شوکه شده بودم ک جوشش ابکی نبود سفت و محکم زد بیرون. ممنون ک جواب بدین زنه باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران غربی نشان از اعتماد به نفس پایین دارد و اینکه شما حس میکنید در امور کاری فردی بی دست و پا هستسد و دیگران شما را مسخره میکندد . اینکه به گفته ابن سیرین : دیدن دمل نشان از مال است وثروت و اگر دیدید از ان دمل چرک خارج شد به این معنی است که شما ضرر مالیتان دفع میشود و مشکلی مالی برایتان پیش نخواهد امد و اینکه چمع شدن چرک نشامن از جمع شدن مال و اموال دارد. خوبتن نشان از نیک بودن برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 39. Mina

  من خواب دیدم صورتم پر از دمل شده ولی از هر کدومش که خون میاد از بین میره باز دوباره یکی دیگه جاش سبز میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دمل اماده است که دیدن دمل در خواب به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد. اگر در خواب بیند که دمل او باز شد و از آن خون بیرون آمد نشان دهنده آن است که مقداری از آن مال و ثروت از بین برود.و اینکه جای ان دوباره سبز شد نشان بر این دارد که اگر مالی از دست بدهید بوباره جای ان سبز میشود و پس نشان از این دارد که ضرر خاصی نخواهید دید و به گفته معبران میتواند نشان از بیماری هم باشد که خود شخص از ان بی خبر است پس به سلامتیتان هم توجه لازم را داشته باشبد .
   سربلند و پیروز باشید .

 40. Marzieh

  سلام و وقت بخیر
  خواب دیدم در صورتم جوش ریزی وجود دارد و من فشارش دادم که از ان حباب شیشه ای پر از سنگهای رنگی اومد بیرون و یکی دیگه بازم که اون حباب دوم کمی کوچکتر بود لطف میکنید تعبیرش رو بفرمایید ۰

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا رابطه هایتان با دیگران احساس بی و دست و پایی میکنید.انا نشانه های خوبی در خواب شما است که سنگ های رنگی نشان خیر و خوبی است که به شما میرسد و شما را خوشحال خواهد کرد و اینکه شما را خیری فرا می‌گیرد که نمی‌دانید از کجا به شما رسیده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. نگار براتی

  من خواب دیدم که نامزدم در خواب جوش زده بود منم تو خواب بودم و نگاهش میدم کمکش میکردم دوتا دمل روی دماغش زده بود یکی راست و اونیکی چپ
  به سمت راستی دست زد و بازش کرد و مقدار خیلی خیلی زیادی و طولانی ازش چرک اومد و در اخر من خودم فشار دادم که یکم خون معلوم شد اما نریخت که نشونه بود واسم که تمیز شده و عفونتی نداره بعد بهش میگفتم اونطرف دماغشم جوشه و حواسش نیست که دیگه از خواب بیدار شدم
  لطفا کمکم کنید معنیش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خوابی از جهاتی نیکو است و از جهاتی هم نیست.از این جهت نیکو نیست که به گفته ی برخی از معبران دمل در خواب به معنای عواطف و احساساتی است که ایشن ان ها را بازگو نکرده اند و از این جهت نیکو است که شما تنها کسی هستید که کمک ایشان خواهید بود و میتوانید ایشان را یاری دهید.
   به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد.
   سربلندو پیروز باشید

 42. حسن موسوی

  سلام..خواب دیدم جلوی آینه وایسادم و دیدم یک سوراخ کوچک دروسط پیشانی تقریبا نزدیک ابروهام هست.فشارش دادم.دیدم چرک کثیف و تیره همینجوری بیرون میاد و بهم وصل بود.مثل حالت مار ریخت جلوی میزاینه.بعدنگاه کردم به پیشانیم دیدم هنوز یخورده از سوراخ چرک معلومه.حس کردم هنوز توی پیشانیم چرک هست ک خواستم جمع کنم قشنگ نزدیک سوراخ ریز و فشاربدم بیادبیرون همش ک ازخواب پریدم.میشه تعبیرش رو بگین..هرچی میگردم و سرچ میکنم پیدا نمیکنم.هرکسی یه چیزی میگه..ایمل هم ندارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اشاره به دلم از دیدگاه ابن سیرین مال است و باید بدانید که احتمالا مالی به شما خواهد رسید و یا به دست می اورید و موقعیت ان دمل هم در خواب بسیار مهم است که در اینجا پیشانی شماست و دلیلی بر ان است که احتمالا شما از فکرتان و ذهنتان به مال و ثروتی دست خواهید یافت که برای شما بسیار زیاد است.
   سربلند و پیروز باشید

 43. Yasamin

  با عرض سلام.
  من خواب دیده ام که صورتم جوش کشیده به خواهرم میگویم که صورتم خراب نشد بخار کشیده بعدش به آینه نگاه میکنم و میبینم که صورتم جوش کشیده
  ممنونم اگر پاسخ دهید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در مطلب آمده جوش نشانه از این است که شما در خود نقصی میبینید و احتمالا خواهرتان نیز از این نقص آگاه است.
   نگران آن مباشید و به زندگی خود ادامه دهید اما دید خود را نسبت به شخصیتتان تقویت کنید و در کارهایتان مشورت و تامل را دخیل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 44. صدف

  سلام.من خاب دیدم روی صورت م یه جوش زدم ک حالت دمل داشت….واون باز شد و خارج شد و حالت چرک ب قدری زیاد بود ک داخل ظرف ریخته شد….و قاطی ظرف غذای دوستام شد و دوستام اونو خوردن.

 45. عباس مرادی

  باسلام
  بنده خواب دیدم سه عدد جوش بالای مژهام هست ویه شخصی برام با یه سیم داغ نازک زد داخلش واز ش به اندازه یکی دو قطره چرک بیرون امد ممنون اگه تعبیرش کنید

 46. ف ح

  من خواب دیدم بالای لبم یه جوش بزرگ زده و جلو آینه ترکوندمش کلی چرک سفید ازش اومد بیرون و نه تنها درد نداشت خیلی هم برام لذتبخش بود. ضمنا اصلا خون هم نیومد

 47. سوگند

  سلام من خواب دیدم صورتم پره جوش سفیده ریز و درشته ک داشتم اونارو دستکاری میکردم و خالی میکردم

 48. حميده

  سلام خواب ديدم روي صورتم ٣ جوش ملتهب وجود داره شبيه به دومل وقتي فشارشون دادم از يكي چرك لوله اي شكل ١٠ سانتي خارج شد و اون يكي انقدر زياد بود كه تو دستم گرفتمش و به مادرم نشونش دادم و ديدم همچنان داره از دمل چرك بيرون ميزنه و يكيشون پنهان بود وهنوز سر باز نكرده بود

 49. ممم

  سلام خسته نباشید…..بنده خواب دیدم جوش بزرگی قسمت سمت چپ لبم در امده همانند تاول بر لب و آن را فشار دادم و خالی شد بعد از مدت کوتاهی باز هم که پر شد آن را فشار دادم و باز هم خالی شد و جایش درد میکرد حدود یک ساعت بعد از بیدار شدنم باز هم درد اون فشار هایی که توی خواب بهش میاوردم را حس میکردم..

 50. محمد

  خواب دیدم باهمسرم که چندوقتیست از هم جداشده ایم، مشغول صحبت وآشتی کردن بودیم ونصف صورت ایشون پرازجوشهای قرمز کوچک ولی ملتهب بود.

  • زهرا

   در مورد جوش صورت ببیند فقط گفته اگه خواب ببینی یک نفری صورتش پر چوبه تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید