مجله آلامتو

تعبیر خواب جوش صورت

(10 رای, امتیاز میانگین: 3٫70 از 5)

تعبیر دیدن جوش صورت در خواب چیست؟

جوش صورت

جوش صورت در خواب نشان دهنده نقصی در شخصیت فرد، نگرانی شما درباره ظاهرتان از دید دیگران و یا حس این‌که از درون پاک نیستید. این رویا نیز می‌تواند مربوط به احساسات شما درباره خال و لک‌ها بدن خودتان نیز باشد.

تعبیر خواب جوش صورت (آکنه)

به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد

 • پایین بودن عزت نفس
 • عدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص
 • احساس بیگانگی با دیگران

اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی می‌کنید.

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا آمده است که:

به گزارش آلامتو به نقل از ستاره؛ دمل متورمی که هنوز سر باز نکرده است: این رویا به عواطفی اشاره می‌کند که واپس زده و سرکوب شده‌اند و ممکن است باعث عفونتی روانی شوند و بر دیدگاه‌ها و تصمیم‌گیری‌های فرد تاثیر منفی بگذارند. این رویا همچنین ممکن است که به بیماری جسمانی اشاره کند که شاید در عالم بیداری از آن آگاه نباشد.

تعبیر خواب دمل

دیدن دمل در خواب به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد. اگر در خواب بیند که دمل او باز شد و از آن خون بیرون آمد نشان دهنده آن است که مقداری از آن مال و ثروت از بین برود.

جابر مغربی در تعابیری دیگر می‌گوید:

 • اگر بیننده خواب دمل خود را شکافت و از خون آن خورد به همان اندازه مال جمع خواهد کرد.
 • اگر ببیند که آن دمل را درمان کرد و از خون پاک و تمیز گردانید بیانگر آن است که از مال حرام دوری خواهد کرد.

مطیعی تهرانی:

اگر در خواب ببینید که بر ساق پا شما دملی است که آماسیده و متورم شده مالی به قدر همان آماس نصیب شما می‌گردد

تعبیر خواب دمل چرکی

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود، ولی اگر ببینی در زخم بدن تو خون و چرکی جمع نشده است، یـعـنـی در مال و اموال تو کم و کاستی و ضرر و زیانی بوجود می‌آید همچنین به گفته محمد بن سیرین بیرون آمدن چرک از بدن، کاهش و ضرر و زیان مالی می‌باشد.

تعبیر خواب «جوش صورت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جوش صورت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. با عرض سلام.
  من خواب دیده ام که صورتم جوش کشیده به خواهرم میگویم که صورتم خراب نشد بخار کشیده بعدش به آینه نگاه میکنم و میبینم که صورتم جوش کشیده
  ممنونم اگر پاسخ دهید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در مطلب آمده جوش نشانه از این است که شما در خود نقصی میبینید و احتمالا خواهرتان نیز از این نقص آگاه است.
   نگران آن مباشید و به زندگی خود ادامه دهید اما دید خود را نسبت به شخصیتتان تقویت کنید و در کارهایتان مشورت و تامل را دخیل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام.من خاب دیدم روی صورت م یه جوش زدم ک حالت دمل داشت….واون باز شد و خارج شد و حالت چرک ب قدری زیاد بود ک داخل ظرف ریخته شد….و قاطی ظرف غذای دوستام شد و دوستام اونو خوردن.

 3. عباس مرادی در

  باسلام
  بنده خواب دیدم سه عدد جوش بالای مژهام هست ویه شخصی برام با یه سیم داغ نازک زد داخلش واز ش به اندازه یکی دو قطره چرک بیرون امد ممنون اگه تعبیرش کنید

 4. من خواب دیدم بالای لبم یه جوش بزرگ زده و جلو آینه ترکوندمش کلی چرک سفید ازش اومد بیرون و نه تنها درد نداشت خیلی هم برام لذتبخش بود. ضمنا اصلا خون هم نیومد

 5. سوگند در

  سلام من خواب دیدم صورتم پره جوش سفیده ریز و درشته ک داشتم اونارو دستکاری میکردم و خالی میکردم

 6. حميده در

  سلام خواب ديدم روي صورتم ٣ جوش ملتهب وجود داره شبيه به دومل وقتي فشارشون دادم از يكي چرك لوله اي شكل ١٠ سانتي خارج شد و اون يكي انقدر زياد بود كه تو دستم گرفتمش و به مادرم نشونش دادم و ديدم همچنان داره از دمل چرك بيرون ميزنه و يكيشون پنهان بود وهنوز سر باز نكرده بود

 7. سلام خسته نباشید…..بنده خواب دیدم جوش بزرگی قسمت سمت چپ لبم در امده همانند تاول بر لب و آن را فشار دادم و خالی شد بعد از مدت کوتاهی باز هم که پر شد آن را فشار دادم و باز هم خالی شد و جایش درد میکرد حدود یک ساعت بعد از بیدار شدنم باز هم درد اون فشار هایی که توی خواب بهش میاوردم را حس میکردم..

 8. خواب دیدم باهمسرم که چندوقتیست از هم جداشده ایم، مشغول صحبت وآشتی کردن بودیم ونصف صورت ایشون پرازجوشهای قرمز کوچک ولی ملتهب بود.

  • در مورد جوش صورت ببیند فقط گفته اگه خواب ببینی یک نفری صورتش پر چوبه تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید