تعبیر خواب جوش صورت

دیدن جوش صورت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جوش صورت در خواب چیست؟

جوش صورت

جوش صورت در خواب نشان دهنده نقصی در شخصیت فرد، نگرانی شما درباره ظاهرتان از دید دیگران و یا حس این‌که از درون پاک نیستید. این رویا نیز می‌تواند مربوط به احساسات شما درباره خال و لک‌ها بدن خودتان نیز باشد.

تعبیر خواب جوش صورت (آکنه)

به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد

 • پایین بودن عزت نفس
 • عدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص
 • احساس بیگانگی با دیگران

اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی می‌کنید.

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا آمده است که:

به گزارش آلامتو به نقل از ستاره؛ دمل متورمی که هنوز سر باز نکرده است: این رویا به عواطفی اشاره می‌کند که واپس زده و سرکوب شده‌اند و ممکن است باعث عفونتی روانی شوند و بر دیدگاه‌ها و تصمیم‌گیری‌های فرد تاثیر منفی بگذارند. این رویا همچنین ممکن است که به بیماری جسمانی اشاره کند که شاید در عالم بیداری از آن آگاه نباشد.

تعبیر خواب دمل

دیدن دمل در خواب به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد. اگر در خواب بیند که دمل او باز شد و از آن خون بیرون آمد نشان دهنده آن است که مقداری از آن مال و ثروت از بین برود.

جابر مغربی در تعابیری دیگر می‌گوید:

 • اگر بیننده خواب دمل خود را شکافت و از خون آن خورد به همان اندازه مال جمع خواهد کرد.
 • اگر ببیند که آن دمل را درمان کرد و از خون پاک و تمیز گردانید بیانگر آن است که از مال حرام دوری خواهد کرد.

مطیعی تهرانی:

اگر در خواب ببینید که بر ساق پا شما دملی است که آماسیده و متورم شده مالی به قدر همان آماس نصیب شما می‌گردد

تعبیر خواب دمل چرکی

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود، ولی اگر ببینی در زخم بدن تو خون و چرکی جمع نشده است، یـعـنـی در مال و اموال تو کم و کاستی و ضرر و زیانی بوجود می‌آید همچنین به گفته محمد بن سیرین بیرون آمدن چرک از بدن، کاهش و ضرر و زیان مالی می‌باشد.

☺ تعبیر خواب «جوش صورت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جوش صورت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

54 دیدگاه

 1. نرگس جمالی

  سلام ، ببخشید من خواب دیدم سمت چپ پیشونیم جوش خیلی بزرگی زدم جوری ک صورتم حالت برامدگی گرفته بود بعد فشارش دادم و چرک زیادی ازش بیرون اومد میشه لطف کنید بگید تعبیرش چیه !؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جوش آمده است که نشان بر آن دارد که شما اعتماد به نفستان در مورد ظاهرتان پایین است و دوم آنکه نشان بر ضرری مالی و اما کم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Mrdariush

  سلام من خواب دیدم صورتم سمت چپ ی جوش زده ک وقتی فشارش میدادم چرک های سفت تیکه تیکه بیرون میزد هر چقدر اینکارو ادامه میدادم چرک ها تموم نمیشد تا از خواب پریدم میخاستم زحمت بکشین تعبیرشو بهم بگین و راهنماییم کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خدمت شما همراه گرامی باید عرض کنم که دیدن جوش و دمل بر صورت نشان بر اعتماد به نفس پایین برای روبرو شدن در اجتماع است و اینکه شما در مورد شخصیتتان و ظاهرتان دچار مشکلی روانی شده اید که باید عزت نفستان را بالا ببرید و نگرانی از ظاهرتان را کمتر کنید. و این که تعبیر خوابتان به این صورت است که شما دچار ضرر مالی کمتری خواهید شد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. امین

  سلام، وقتتون بخیر
  من ۳۲ سالمه و خیلی وقته ترک تحصیل کردم، خواب دیدم امتحان دارم و …
  توی خواب رفتم صورتم بشورم که از چونه سمت چپم دوتا آکنه بزرگ نارنجی دراوردم که لَزِج و خونی بود
  لهش کردم و آب باز کردم
  تو همین حین درب سالن امتحان بستن و نزاشتن وارد سالن امتحان بشم

  ممنون میشم تعبیر این خواب بگین، ایام به کام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما اول از همه نشان بر اعتماد به نفس پایین دارد و اینکه جوش زدن در خواب به این دلیل روانی است. دوم اینکه نشان زر ضرر مالی دارد که خیر نیست.
   سربلندو پیروز باشید.

 4. فائزه

  سلام.من خواب دیدم سمت راست صورتم یه جوش خیلی گنده زده که درد داره و روز عروسیمم هست اون روز.جوشم ورم کرده بود و خیلی زشت شده بود صورتم
  سمت راشت صورتم کامل ورم کرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه از اعتماد به نفس شما خبر خواهد داد و اینکه اگر مدتی است که به روی صورتتان زوک کرده اید این خواب را دیده اید و اگر غیر از این است. نشان بر این امر دارد که خیر است و به معنی سود و منفعت است و خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. یاس

  من خواب دیدم که چونم پر از جوش شده ولی جوش ها سر چرکین ندارن ولی چونم خیلی حالت برامدگی داشت وو جوش ها خیلی معلوم نبودن و دست که بهشون میزدی خیلی اجساسشون میکردی ولی تخلیشون نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که ممکن است نشان گر این موضوع باشد که شما در اینده ای نه چندان دور و یا همین اکنون خود را از کسی و یا جمعی که در ان هستید کمتر می دایند و این خواب مربوط به عرت نفس شماست و باید سعی بر آن کنید تا در جهت رفع آن برایید.
   سربلندو پیروز باشید

 6. Delaram

  سلام…من خواب دیدم یه چیزی شبیه جوش قرمز ک که چرک هم نداشت و گرد و بزرگ به اندازه ی دوتا نخود کنار هم روی صورتم پایین تر از گونه ام درومده و من فقط داشتم تو آینه نگاهش میکردم خیلی بزرگو دردناک بود…
  میخواستم تعبیرشو بدونم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اشاره ای به درون شماست و به این معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور دچار مشکلی خواهید شد که عزت نفس شما را کم خواهد کرد و از این رو صدقه دهید و در کارهایتان بسیار دقیق باشید.
   سربنلد و پیروز باشید

 7. Z

  سلام. من خواب دیدم نصف راست صورتم از پیشونی تا پایین صورتم پر از جوش های قرمز هست. بعد متعجب بودم و …
  میشه تعبیرش رو بگین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد
   پایین بودن عزت نفس
   عدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص
   احساس بیگانگی با دیگران
   اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی میکنید.و جای نگرانی نیست و باید از لحاظ روحی خودتان را قوی کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. محمد

  سلام من خواب دیدم روی دست چپم کنار آرنج چندتا جوش خیلی بزرگ وسفید وجود خیلی ترسیدم و شروع کردم به فشار دادن دمل های چرکین و همشونو کاملاتخلیه کردم و دستم رو کاملا تمیز کردم.حالا موندم تعبیر این چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دمل اگر ببیند که آن دمل را درمان کرد و از خون پاک و تمیز گردانید بیانگر آن است که از مال حرام دوری خواهید کرد.
   ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده بر شما مال و اموالی جمع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. زهرا

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم که رو پیشونیم جوش هست و یه دفعه خیلییییی بزرگ شد و ترکید مثل شلنگ آب چرک و خون میزد بیرون، دستمو گرفتم زیرش دستم پر شد از خون و… بعد سرازیر شد و بعدش خوب شد/ باتشکر از پیج خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته ابن سیرین:اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود، ولی اگر ببینی در زخم بدن تو خون و چرکی جمع نشده است، یـعـنـی در مال و اموال تو کم و کاستی و ضرر و زیانی بوجود می‌آید همچنین به گفته محمد بن سیرین بیرون آمدن چرک از بدن، کاهش و ضرر و زیان مالی می‌باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. Marjan

  سلام!خواب دیدم که سمت چپ صورتم روی گونه ام یک جوش سر باز زده که هر چی چرکشو تخلیه میکنم بازم چرک داره و چیزایه سیاهی مثه رگه های مو سیاه ضخیم از اون بیرون میاد ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر بینید دمل است و باز شد به ان معنا است که مقداری از مالی که دارید را از دست خواهید داد اما در برخی تعابیر خواب هم در تعبیر خواب جوش برای زنان به عزت نفس و اعتماد به نفس اشاره شده است که ممکن است به ان بازگردد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. laya

  سلام‌خواب دیدم دورتادور لبم جوشهای چرکی بود ممنون‌میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جوش صورت به گفته معبرین غربی و به‌طور کلی دیدن جوش صورت در خواب می‌تواند نشانه‌های زیر را در بر داشته باشد
   پایین بودن عزت نفسعدم توانایی در مقابله با خود و عدم آگاهی در موقعیت‌های خاص. احساس بیگانگی با دیگران
   اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا روابطتتان با دیگران احساس بی و دست و پایی می‌کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. نیره سادات

  من خواب دیدم یکی از بستگان که به تازگی با هم قطع ارتباط کردیم همینجور که منو میبینه منو نفرین نیکنه و صورتش پر از جوشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شماااحتمالا به این شلا تعبیر میشود که ان شخص با رفتارش به خود ضرری خواهد رساند که خودش را دچار مشکل خواهد کرد و اینکه این شخص به خود اعتمادی نداردو دچار اعتماد به نفس بسیار ضعیف است و نفرین در خواب بر شما تعبیر نخواهد شد و اینکه این شخص خیری بر شما نمیخواهد . برای دفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید

 13. محمدی

  سلام من خواب دیدم از جوش صورتم ماهی قرمز میاد بیرون تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت تعبیر خواهد شد که بر شما ضرری خواهد رسید که به دنبال ان منفعتی برای شما خواهد داشد که نشان از رزق و روزی است.
   سربلند و پیروز باشید .

 14. Asal

  من خواب دیدم طرف چپ صورتم خیلی جوش زده و متورم شده بعد روی اون آرایش میکنم که بپوشونمش بعد که تمیزش میکنم جوشا ازبین میرن میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به گفته معبران بر این معنی است که شما اعتماد به نفستان نسبت به خودتان کم شده است و اینکه انتظارتان از خودتان بالا است و دوست دارید به بهترین شکل باشید و اینکه پوست بدون عیب در خواب نشان از نیکی است و اینکه شما اول مشکل داشته است و اینکه بعد مشکل و التهاب دوباره خوب شده است نشان بر این دارد که شما برای التیام دردهایتان درمان را پیدا خواهید کرد و این درمان میتواند راح حل مشکلاتتان باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. یاسمن

  من خواب دیدم که برادرم خوابه و یه جوش سیاه بالای لبش داره و من زمانی که حوشو خالی کردم به نسبت چرک زیادی ازش خارج شد و بعد برادرم‌یهو چشماشو باز کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت احتمالا تعبیر میشود که برادرتان مالی در دست دارند که در حال معامله ای هستند که در این معامله ضرری از ایشان دفع خواهد شد که مقدارش زیاد بوده است و خوابتان خوب است . و بر شما و خانوادتان ضرری نخواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. میترا

  سلام خسته نباشید …
  من خواب دیدم دختر خواهرم که فرستادیمش پیش باباش دیگه (مامان باباش طلاق گرفتن) میاد خونه ما سر بزنه صورتش پر جوش و لک و … شده
  لطفا تعبیرش رو بگید ، ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که خواهر زاده شما در حالت روحی مناسبی به سر نمیبرد و به دچار اعتماد به نفس ضعیف و احساس ترس از روبرویی با مشکلات را با خود به همراه دارد و باید از اوحمایت منید
   سربلند و پیروز باشید .

 17. مریم

  سلام من در خواب دیرم دو تا جوش بدون سر کنار چانه ام زدم سر نداره ولی وقتی فشارش میدم چرک زیادی ازش بیرون میاد قرمز هم نیست تعبیرش چیه؟؟
  هر دوتا جوش همینطوره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای این تعبیر خواب به نقل از ابن سیرین امده است که اگر در خواب ببینی در بدن تو زخمی وجود دارد که در آن چرک جمع شده و بوجود آمده است، تعبیرش این است که به اندازه زخم و چرک مال و اموالی برایت جمع می‌شود و ما در اینجا به تعبیر ایشان بسنده می کنیم.
   سربلند و پیروز باشید

 18. sahere

  باسلام. خواب دیدم ی جوش خیلی گنده ینی باورتون نمیشه که چقد گنده بود روسمت راست صورتم قسمت گونه زده بود خوبخود زد بیرون و من با دوتا دستام چرکو ک ب اندازه ی نوشابه 1.5لیتری بود گرفته بودم و شوکه شده بودم ک جوشش ابکی نبود سفت و محکم زد بیرون. ممنون ک جواب بدین زنه باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران غربی نشان از اعتماد به نفس پایین دارد و اینکه شما حس میکنید در امور کاری فردی بی دست و پا هستسد و دیگران شما را مسخره میکندد . اینکه به گفته ابن سیرین : دیدن دمل نشان از مال است وثروت و اگر دیدید از ان دمل چرک خارج شد به این معنی است که شما ضرر مالیتان دفع میشود و مشکلی مالی برایتان پیش نخواهد امد و اینکه چمع شدن چرک نشامن از جمع شدن مال و اموال دارد. خوبتن نشان از نیک بودن برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. Mina

  من خواب دیدم صورتم پر از دمل شده ولی از هر کدومش که خون میاد از بین میره باز دوباره یکی دیگه جاش سبز میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دمل اماده است که دیدن دمل در خواب به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد. اگر در خواب بیند که دمل او باز شد و از آن خون بیرون آمد نشان دهنده آن است که مقداری از آن مال و ثروت از بین برود.و اینکه جای ان دوباره سبز شد نشان بر این دارد که اگر مالی از دست بدهید بوباره جای ان سبز میشود و پس نشان از این دارد که ضرر خاصی نخواهید دید و به گفته معبران میتواند نشان از بیماری هم باشد که خود شخص از ان بی خبر است پس به سلامتیتان هم توجه لازم را داشته باشبد .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. Marzieh

  سلام و وقت بخیر
  خواب دیدم در صورتم جوش ریزی وجود دارد و من فشارش دادم که از ان حباب شیشه ای پر از سنگهای رنگی اومد بیرون و یکی دیگه بازم که اون حباب دوم کمی کوچکتر بود لطف میکنید تعبیرش رو بفرمایید ۰

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب مشاهده کردید که صورتتان جوش زده است بیانگر موضوعی مربوط به عزت نفس و خویشتن شناسی شماست. شما در رابطه با کار و یا رابطه هایتان با دیگران احساس بی و دست و پایی میکنید.انا نشانه های خوبی در خواب شما است که سنگ های رنگی نشان خیر و خوبی است که به شما میرسد و شما را خوشحال خواهد کرد و اینکه شما را خیری فرا می‌گیرد که نمی‌دانید از کجا به شما رسیده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. نگار براتی

  من خواب دیدم که نامزدم در خواب جوش زده بود منم تو خواب بودم و نگاهش میدم کمکش میکردم دوتا دمل روی دماغش زده بود یکی راست و اونیکی چپ
  به سمت راستی دست زد و بازش کرد و مقدار خیلی خیلی زیادی و طولانی ازش چرک اومد و در اخر من خودم فشار دادم که یکم خون معلوم شد اما نریخت که نشونه بود واسم که تمیز شده و عفونتی نداره بعد بهش میگفتم اونطرف دماغشم جوشه و حواسش نیست که دیگه از خواب بیدار شدم
  لطفا کمکم کنید معنیش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خوابی از جهاتی نیکو است و از جهاتی هم نیست.از این جهت نیکو نیست که به گفته ی برخی از معبران دمل در خواب به معنای عواطف و احساساتی است که ایشن ان ها را بازگو نکرده اند و از این جهت نیکو است که شما تنها کسی هستید که کمک ایشان خواهید بود و میتوانید ایشان را یاری دهید.
   به گفته ابن سیرین افزایش مال برای بیننده خواب است. این افزایش مال بسته به اندازه دمل چرکی دارد.
   سربلندو پیروز باشید

 22. حسن موسوی

  سلام..خواب دیدم جلوی آینه وایسادم و دیدم یک سوراخ کوچک دروسط پیشانی تقریبا نزدیک ابروهام هست.فشارش دادم.دیدم چرک کثیف و تیره همینجوری بیرون میاد و بهم وصل بود.مثل حالت مار ریخت جلوی میزاینه.بعدنگاه کردم به پیشانیم دیدم هنوز یخورده از سوراخ چرک معلومه.حس کردم هنوز توی پیشانیم چرک هست ک خواستم جمع کنم قشنگ نزدیک سوراخ ریز و فشاربدم بیادبیرون همش ک ازخواب پریدم.میشه تعبیرش رو بگین..هرچی میگردم و سرچ میکنم پیدا نمیکنم.هرکسی یه چیزی میگه..ایمل هم ندارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اشاره به دلم از دیدگاه ابن سیرین مال است و باید بدانید که احتمالا مالی به شما خواهد رسید و یا به دست می اورید و موقعیت ان دمل هم در خواب بسیار مهم است که در اینجا پیشانی شماست و دلیلی بر ان است که احتمالا شما از فکرتان و ذهنتان به مال و ثروتی دست خواهید یافت که برای شما بسیار زیاد است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. Yasamin

  با عرض سلام.
  من خواب دیده ام که صورتم جوش کشیده به خواهرم میگویم که صورتم خراب نشد بخار کشیده بعدش به آینه نگاه میکنم و میبینم که صورتم جوش کشیده
  ممنونم اگر پاسخ دهید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در مطلب آمده جوش نشانه از این است که شما در خود نقصی میبینید و احتمالا خواهرتان نیز از این نقص آگاه است.
   نگران آن مباشید و به زندگی خود ادامه دهید اما دید خود را نسبت به شخصیتتان تقویت کنید و در کارهایتان مشورت و تامل را دخیل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. صدف

  سلام.من خاب دیدم روی صورت م یه جوش زدم ک حالت دمل داشت….واون باز شد و خارج شد و حالت چرک ب قدری زیاد بود ک داخل ظرف ریخته شد….و قاطی ظرف غذای دوستام شد و دوستام اونو خوردن.

 25. عباس مرادی

  باسلام
  بنده خواب دیدم سه عدد جوش بالای مژهام هست ویه شخصی برام با یه سیم داغ نازک زد داخلش واز ش به اندازه یکی دو قطره چرک بیرون امد ممنون اگه تعبیرش کنید

 26. ف ح

  من خواب دیدم بالای لبم یه جوش بزرگ زده و جلو آینه ترکوندمش کلی چرک سفید ازش اومد بیرون و نه تنها درد نداشت خیلی هم برام لذتبخش بود. ضمنا اصلا خون هم نیومد

 27. سوگند

  سلام من خواب دیدم صورتم پره جوش سفیده ریز و درشته ک داشتم اونارو دستکاری میکردم و خالی میکردم

 28. حميده

  سلام خواب ديدم روي صورتم ٣ جوش ملتهب وجود داره شبيه به دومل وقتي فشارشون دادم از يكي چرك لوله اي شكل ١٠ سانتي خارج شد و اون يكي انقدر زياد بود كه تو دستم گرفتمش و به مادرم نشونش دادم و ديدم همچنان داره از دمل چرك بيرون ميزنه و يكيشون پنهان بود وهنوز سر باز نكرده بود

 29. ممم

  سلام خسته نباشید…..بنده خواب دیدم جوش بزرگی قسمت سمت چپ لبم در امده همانند تاول بر لب و آن را فشار دادم و خالی شد بعد از مدت کوتاهی باز هم که پر شد آن را فشار دادم و باز هم خالی شد و جایش درد میکرد حدود یک ساعت بعد از بیدار شدنم باز هم درد اون فشار هایی که توی خواب بهش میاوردم را حس میکردم..

 30. محمد

  خواب دیدم باهمسرم که چندوقتیست از هم جداشده ایم، مشغول صحبت وآشتی کردن بودیم ونصف صورت ایشون پرازجوشهای قرمز کوچک ولی ملتهب بود.

  • زهرا

   در مورد جوش صورت ببیند فقط گفته اگه خواب ببینی یک نفری صورتش پر چوبه تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید