چگونه سرسخت و قوی به نظر برسیم؟

راههای برای سرسخت جلوه کردن

چگونه سرسخت باشیم jason-statham

به گزارش آلامتو به نقل از wikiHow؛ معمولا سرسخت و محکم به نظر آمدن چیزی بیشتر از حلقه های تهیه شده به شکل جمجمه و پوشیدن ژاکت های چرمی است. نه تنها نحوه لباس پوشیدن به شما کمک می کند فرد محکمی به نظر برسید بلکه می توانید از افرادی که چنین ویژگی هایی دارند نیز کمک بگیرید.


بخش اول: لباس پوشیدن

راههای برای سرسخت جلوه کردن

 1. یک ایکون سرسخت و محکم پیدا کنید: انواع مختلفی از این گونه ایتم ها وجود دارد. بسته به نوع استایل و سبکی که می خواهید از آن استفاده کنید، می توانید از میان موارد موجود یکی را انتخاب نمایید.
 2. ژاکت چرمی بپوشید: هیچ چیزی همانند ژاکت چرمی شما را سرسخت و محکم نشان نخواهد داد. سعی کنید از ژاکت های قهوه ای یا سیاه استفاده کنید. اگر از ژاکت های مد روز استفاده می کنید سعی کنید بسیار زیبا و چشم نواز باشد. ژاکت های چرمی همیشه ظاهر خوب و جذابی به شما خواهند بخشید. اگر گیاهخوار هستید یا دوست ندارید از چرم های طبیعی تهیه شده از پوست حیوانات استفاده کنید، می توانید از ژاکت های چرمی ارزان قیمت که طبیعی نیستند نیز استفاده نمایید. حتی بدون خرید چرم واقعی نیز می توانید سرسخت و محکم به نظر برسید.
 • معمولا استفاده از ژاکت های چرمی دست دوم ظاهر سرسخت تری به شما می بخشد.
 1. شلوار جین بپوشید:

ژاکت های چرمی، پیراهن و شلوارهای جین، بسیار زیبا و چشم نواز هستند . اصلا مهم نیست چه نوع سبکی را برای پوشش خود انتخاب می کنید،اگر می خواهید ظاهر سرسختی داشته باشید از این لباس ها استفاده کنید. شلوار جینی را انتخاب کنید که با سبک و استایل شخصی شما هماهنگ و سازگار باشد.

 1. از پارچه پشمی استفاده کنید: حتی اگر در شهر زندگی می کنید، استفاده از پیراهن های پشمی می تواند شما را جذابتر نشان دهد. پارچه های پشمی به عنوان پیراهن ظاهر بسیار خوبی خواهند داشت اما شما می توانید از شلوارهای تهیه شده از این پارچه ها نیز استفاده کنید.

چرم بیشتری بپوشید. اگر گیاهخوار هستید می توانید از چرم های مصنوعی استفاده کنید.

 1. از تجهیزات شکار نیز استفاده کنید: به نظر شما چه کسی می تواند بیشتر از یک سرباز سرسخت و مقاوم باشد؟ سعی کنید از تجهیزات و لباس هایی که برای سربازها تهیه می شود استفاده کنید. ژاکت ها و شلوارهای قدیمی نظامی می تواند ظاهر بسیار جذابی به شما ببخشد.
 2. کفش محکمی به پا کنید: بسته به ظاهری که دوست دارید داشته باشید انواع مختلفی از کفش ها را خواهید داشت. کفش ها می توانند در بهبود ظاهر شما نقش مهمی داشته باشند. اگر می خواهید کفش کتانی بخرید بهتر است ساده ترین آن را انتخاب کنید
 3. از لوازم تزیینی مستحکم استفاده کنید: چندین مورد از لوازم تزیینی ساده می تواند در بهبود ظاهر شما نقش مهمی داشته باشد.
 4. تغییرات ساده و اندکی در خود ایجاد کنید: اگر روزی خواستید از پیراهن های سرخپوشان استفاده کنید بهتر است اینکار را به شیوه ساده تری انجام دهید. سعی کنید هر هفته تغییر اندکی را در خود ایجاد کنید و اجازه دهید افراد به این تغییرات عادت کنند. کار خود را با یک ژاکت جدید یا لوازم تزیینی جدید آغاز نمایید.

بخش دوم: سرسخت به نظر رسیدن

راههای برای سرسخت جلوه کردن

 1. اندام خود را به شکل مناسبی حفظ کنید: اگر می خواهید فرد مستحکمی به نظر برسید، بهتر است به فکر اندام خود نیز باشید. اگر زیاد طرفدار تمرینات ورزشی نیستید یا قبلا ورزش نکرده اید کار خود را به آرامی آغاز کنید. روزی حداقل 30 الی 40 دقیقه پیاده روی کنید. سپس ناحیه پیاده روی خود را وسیع تر نمایید و مسافت های بیشتری را به اینکار اختصاص دهید. سعی کنید 3 الی 5 بار در هفته و به مدت 30 دقیقه تمرینات کاردیو را انجام دهید. اینکار به از بین رفتن سریع چربی ها کمک می کند و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. اگر دوست دارید اندام خوبی داشته باشید رژیم غذایی خود را نیز باید کنترل کنید. مصرف پروتئین بدون چربی، سبزیجات و میوه های تازه، غلات سبوس دار را در رژیم غذایی خود افزایش دهید.از مصرف مواد غذایی فرآوری شده، غذاهای سرخ کرده و سایر موادی که برای بدن مضر هستند خودداری کنید.
 2. مدل موی خود را تغییر دهید: هیچ کس بدون تغییر مدل موی خود نمی تواند ظاهر سرسخت و مستحکمی داشته باشد. چندین مدل مو را امتحان کنید تا ببینید چه مدل مویی برایتان مناسب تر است. آرایش کردن برای زنان نیز می تواند تغییرات زیادی در چهره شان ایجاد کند.
 3. موهای صورت خود را بلند کنید: پسرها می توانند از این گزینه به خوبی استفاده کنند. بلند کردن ریش می تواند تغییر بسیار زیادی در چهره آن ها ایجاد کند و باعث ایجاد چهره مستحکم و سرسختی شود.
 4. صورت خود را تقویت کنید: باید از همین امروز یاد بگیرید، چهره سرسخت و مقاومی داشته باشید. باید چشم های شما به گونه ای باشد که هر فردی با نگاه کردن به آن، احساس و قدرتتان را درک کند. اگر می خندید در موقعیت مناسب اینکار را انجام دهید. از بلند خندیدن پرهیز کنید.

بخش سوم: سرسخت عمل کردن

راههای برای سرسخت جلوه کردن

 1. سرسخت و محکم حرف بزنید: یک فرد مستحکم و مقاوم باید این موضوع را در صدای خود نیز به دیگران نشان دهد. باید محکم حرف بزنید و درست به چشم های طرف مقابل نگاه کنید و او را تحت تاثیر خود قرار دهید. سعی کنید با صدایی صحبت کنید که همه را به خود جذب می کند. اعتماد و اطمینان را در صدای خود به دیگران نشان دهید.
 2. مبارزه کردن را یاد بگیرید: باید ذهن، بدن و روح خود را مستحکم و مقاوم سازید. در برخی از شرایط ممکن است بخواهید به سایر افراد کمک کنید پس باید فن مبارزه را یاد بگیرید. ببینید در ناحیه ای که زندگی می کنید چه فنون رزمی آموزش داده می شود. معمولا افراد برای ورزشکاران احترام زیادی قائل می شوند.
 3. به موسیقی مناسبی گوش دهید:

اگر می خواهید طرز فکر خود را تغییر دهید و خود را فرد سرسخت و مستحکمی سازید باید به موسیقی های مناسبی گوش دهید. موسیقی هایی را انتخاب کنید که باعث تقویت روحیه سرسخت و مقاوم شما می شود.

 1. با هدف، راه بروید: اگرچه این موضوع ممکن است در ابتدا احمقانه به نظر برسد اما باید به گونه ای راه بروید که اعتماد به نفستان در آن نمایان باشد. اینکار می تواند رابطه شما با افراد را تقوین کند. سینه خود را کمی جلو بدهید، گام های بلندتری بردارید و شانه ها را کمی به سمت عقب ببرید. سر را بالا نگه دارید. با سرعت ثابتی راه بروید.
 2. از افرادی که باعث ناراحتی و نا امیدی تان می شوند دوری کنید:

بهتر است از اینگونه افراد دوری کنید. افکار و انرژی های منفی باعث می شود نتوانید به اهدافی که در سر دارید برسید.

 1. خودتخریبی را با سرسخت بودن اشتباه نگیرید:

سرسخت و مقاوم بودن ویژگی مثبتی است اما نباید کارهایی را انجام دهید که باعث آزار و اذیت دیگران می شود. سیگار کشیدن یا نوشیدن الکل ممکن است در ابتدا ظاهر سرسختی به شما بدهد اما در نهایت اسیب های جدی به جسم و روحتان وارد می کند. شما باید ذهن و روح سرسختی داشته باشید. پس بر روی افکار خود کار کنید و هر چیزی که باعث آسیب رساندن به شما و اطرافیانتان می شود را کنار بگذارید


نظر خود را بیان کنید