مردان چه بخورند؟

سه ماده غذایی که باید تمام مردان بخورند !

رژیم غذایی متعادل و متنوع برای هر فردی سنگ بنای زندگی سالم است ، در حالی که برخی از غذاها را باید همه بخورند غذاهایی هستند که منحصر به جنس افراد است ! در اینجا سه غذای مفید برای تمام مردان را معرفی میکنیم.

tomatoes men

  1. گوجه فرنگی

گوجه فرنگی به احتمال زیاد یکی از بهترین مواد غذایی موجود برای مردان است. مطالعات اخیر نشان میدهد که لیکوپن موجود در گوجه فرنگی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال را کاهش میدهد همچین این ماده در پایین آوردن کلسترول و کاهش خطر بیماری های قلبی نیز مفید است.

  1. کلم بروکلی

کلم بروکلی و سبزیجاتی از این قبیل یک ضد سرطان قدرتمند هستند ، تحقیقات نشان میدهد که اثر ضد سرطانی این مواد غذایی در مردان چند برابر بیشتر بوده و این ماده غذایی را به عنوان یک ماده ضروری برای مردان معرفی میکند. در این تحقیقات تاثیر کلم بروکلی در سرطان پروستات و مثانه اثبات شده است.

  1. صدف

صدف یک ماده غذایی ضروری برای مردان بوده چرا که این ماده غذایی میتواند در افزایش باروری مردان تاثیر بسزایی داشته باشد. هر مردی با خوردن صدف به حفظ سطوح تستوسترون سالم در بدن خود کمک میکند و برای تولید اسپرم سالم یک ماده غذایی فوق العاده مفید است. صدف همچنین در کاهش ریزش موی سر نیز بسیار مفید است.


نظر خود را بیان کنید