چگونه یک زن را عاشق خودتان کنید؟

12 ویژگی که مردان را جذاب می کند

چگونه یک زن را عاشق خودتان کنید؟

پذیرفته شدن از طرف خانم‌ها موضوعی است که بسیاری از آقایان با آن درگیر هستند و معمولا به دنبال این هستند که ببینند یک خانم چگونه جذب آن ها می شود.

برخی معتقدند که تیپ ظاهری و موقعیت اجتماعی حرف اول را در جذب شدن توسط یک خانم می‌زند در حالی که برخی دیگر معیارهای دیگر را ملاک قرار می دهند.

شما چه فکری می‌کنید؟ به نظرشما مهم ترین ویژگی های مردانه ای که یک دختر را جذب می‌کنند چه هستند؟ در این مطلب از مجله آلامتو 12 موردی که شما را برای هر خانمی جذاب می کنند معرفی می کنیم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.


 1. یک رهبر بزرگ باشید

منظور از رهبر بودن دیکتاتوری نیست، منظورمان این است که همانند یک رهبر خوب توانایی هدایت رابطه به مسیر درست را داشته باشید.

مهم است که طرف مقابل در مورد موضوعاتی از قبیل اینکه می خواهید این رابطه تا کجا پیش رود و اهدافی که برای آن دارید، از شما توضیحاتی بشنود. راه هایی که نشان می دهد شما می توانید رهبر خوبی باشید، عبارتند از:

 • همیشه در هنگام تصمیم‌گیری تاثیر آن تصمیم روی رابطه به جای فرد را در نظر بگیرید، احساسات فردی شما به اندازه آنچه که برای هردوی شما بهتر خواهد بود، مهم نیستند.
 • نیازهای او را در اولویت قرار دهید، از آنجا که از خود گذشتگی نشان دهنده فداکاری است، لازم است.
 • شروع کنید و فعالیت‌هایی را آغاز کنید که به رشد روابط کمک می‌کند. نشان دادن تعهد به سلامت ذهنی، عاطفی و سلامت فیزیکی رابطه به تحکیم رابطه کمک خواهد کرد.
 • اتمام آنچه شروع می کنید از اهمیت زیادی برخوردار است. این مربوط به کارهای کوچک است و همچنین می تواند سابقه قابلیت اطمینان را ایجاد کند.
همچنین بخوانید: فاکتور های جذابیت مردان

 1. فعالانه ارتباط برقرار کنید

چگونه یک زن را جذب کنیم

برقراری ارتباط بدون فضایی که بیش از حد آکادمیک باشد، صرفاً تبادل افکار، نیازها و خواسته هاست. ماهیت این مفهوم ساده و غیر پیچیده است، اما عملی کردن آن همه چیز است.

حتما شما هم مطالعاتی که نشان می‌دهند زنان بیش از مردان صحبت می‌کنند را دیده یا شنیده اید.

مفهومی با نام gender jabber وجود دارد که تفاوت تعداد کلماتی که زن و مرد در طول روز می گویند را نشان می دهد. Louanne Brizendine، استاد دانشگاه کالیفرنیا، سان فرانسیسکو دریافته است که زنان به طور متوسط 20000 کلمه در روز و مردان حدود 7000 کلمه در روز صحبت می کنند. این بدان معناست که زنان تقریباً 3 برابر مردان صحبت می کنند.

نکاتی در این مورد وجود دارد که پرداختن به آن خالی از لطف نیست:

مردان بیش از صحبت کردن نیاز به گوش دادن دارند. اگر مردان سعی کنند بیشتر از خانمها صحبت کنند، فضایی رقابتی ایجاد می شود. اگر مردان هم به اندازه خانم ها صحبت کنند، این احتمال وجود دارد که به گفته های خانم ها به طور کامل گوش ندهند.

آنچه شما می گویید باید ماهیت واقعی داشته باشد. اطمینان حاصل کنید (در حد امکان) آنچه شما می گویید ارزشمند است. شما نیازی به فیلسوف بودن ندارید اما از آن جایی که کمتر صحبت می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که کلمات خود را عاقلانه انتخاب می کنید. استفاده از کلمات کمتر همیشه به شما امکان نمی دهد تا حد ممکن به جزئیات بیشتری بپردازید. من پیشنهاد نمی کنم بیشتر صحبت کنید، بلکه پیشنهاد من این است که کمی مفهومی تر و بامعنی تر صحبت کنید.

تسلط بر فن ارتباطات برای هر رابطه سخت و متفاوت است. اما راهی که می فهمید نیازهای رابطه تان چه چیزهایی هستند، همین ارتباط برقرار کردن است. شما می توانید در مورد موضوعاتی همچون اهداف تان از رابطه، ترس ها و دردها، اعتقادات و ارزش‌ها، رابطه با خانواده و دوستان و در نهایت انتظاراتی که از هم دارید، گفتگویی مفید داشته باشید.

لازم به ذکر است که نیازهای یک رابطه بسته به دوران زندگی تغییر می کند و شما باید یاد بگیرید که چگونه این تنظیمات را برقرار کنید.

در نهایت یاد بگیرید که به زبان او صحبت کنید. خانمی که با او در رابطه هستید، گفته های خاصی خواهد داشت که به معنای چیزهای خاص است که می تواند کلامی یا غیر کلامی آن ها را بیان کند. بر روی این روش‌های ارتباطی متفاوت تمرکز کنید. وقتی که زبان حرف زدن با او را بلد باشید، ارتباط تان نزدیک‌تر خواهد شد و خیلی از مشکلات را به همین روش حل خواهید کرد.


 1. او را در اولویت قرار دهید

با در اولویت قرار دادن کسی که دوستش دارید به او نشان می دهید که او و مسائل مربوط به او از همه چیز برای شما مهم تر است.

با این کار او نیز یاد می گیرد که برای شما ارزش قائل شود و شما و رسیدگی به خواسته هاستان را در صدر قرار دهد و همین رفتار متقابل به خودی خود کیفیت رابطه شما را بسیار بهبود خواهد بخشید. توجه همانند فداکاری دامنه بلو عاطفی را ایجاد خواهد کرد.

در اولویت قرار دادن کسی که دوستش دارید ترکیبی است از:

 • ایثار – تمایل به فداکاری
 • توجه – گوش دادن به نیازهای او
 • شفقت – ابراز مهربانی نسبت به او
 • صداقت و درستی

 1. رفتار خوبی داشته باشید

واقعا هیچ چیز به اندازه بیرون رفتن با کسی که رفتار خوبی ندارد و به برخی از آداب پایبند نیست، آزاردهنده نیست. اهمیتی ندارد که شما در خانواده ای مردسالار بزرگ شده اید یا نه، پایبندی به برخی از اصول حرف اول را در رابطه می زند.

پایبندی به آداب و رفتاری خوب را می توان به روش های مختلفی نشان داد:

 • مودب باشید: مودب بودن بهترین رفتاری است که از یک مرد جذاب سرمی زند، زنان ظریف و لطیف هستند و باید با آنها چنین رفتار شود. هنگام صحبت با یک زن، چه اولین مکالمه شما باشد و چه پنجاهمین مکالمه، مودب بودن همیشه به نفع شما خواهد بود.
 • آداب معاشرت را رعایت کنید: به عنوان مثال اگر به رستوران رفته اید و ذای شما زودتر آماده شده، ادب حکم می کند که منتظر بمانید تا غذا او را نیز بیاورند و با هم شروع کنید. کنترل نگاه نیز یکی از دیگر حرکاتی است که می تواند مرد زا هیز یا زننده جلوه بدهد، به جای اینکه مدام به بدن او خیره شوید و حس بدی در او ایجاد کنید، به صورتش نگاه کنید و حرف بزنید. نگاه کردن و تحسین کردن او اشکالی ندارد اما این که مدام نگاه تان روی بدن او باشد، قطعا حس بدی در او ایجاد خواهد کرد.

 1. خانواده گرا باشید

همه زنان تمایل به ازدواج و تشکیل خانواده ندارند، اما اکثریت قریب به اتفاق آن ها، دوست دارند رابطه شان به ازدواج ختم شود.

خانواده دوست بودن، بچه دوست بودن و تمایل به تشکیل خانواده چیزهایی هستند که می توانند از شما یک مرد جذاب در نظر او بسازند.

حرف زدن از تشکیل خانواده در او این ذهنیت را ایجاد می کند که شما یک مرد مسئولیت پذیر هستید و همین مسئولیت پذیری، خود یکی از مهم ترین ویژگی های مردان جذاب است.

روش دیگر برای نشان دادن اینکه شما یک مرد خانواده هستید این است که به او اجازه دهید تعامل بین شما و خانواده شما را ببیند. حتی اگر خانواده شما نزدیک نیستند، به او نشان دهید که تمایل دارید او را با خانواده تان آشنا کنید.


 1. آسیب پذیر باشید

چگونه با یک خانم دوست شویم

درست است که آسیب پذیری از نظر مردان ویژگی منفی محسوب می شود، اما بالاخره مردان هم مانند زنان احساساتی دارند.

نشان دادن احساسات تان به او و اینکه شما نیز ممکن است مانند او نیاز به یک تکیه گاه و همراه داشته باشید، باعث افزایش اعتماد در رابطه شما خواهد شد. این نشان می دهد که شما به او در اوقات عمیق و تاریک زندگی خود اعتماد دارید.

البته به یاد داشته باشید که این کار را در مراحل ابتدایی شناختن یکدیگر انجام ندهید. نشان دادن زودهنگام آن ممکن است باعث ایجاد سوتفاهم شود و احساسی معکوس را در وجود او ایجاد کند.


 1. فردی مطلع و آگاه باشید

آگاهی از آنچه در سراسر جهان اتفاق می افتد و توانایی حرف زدن در مورد آن، کیفیتی است که نشان می دهد شما بخشی از جهان هستید. نیازی نیست که یک تحلیلگر سیاسی یا یک خیرخواه باشید، همین که ار اتفاقات پیرامون خود آگاهی داشته باشید و مطالعه کنید کافیست.

با این حال، مهم است که شما نشان دهید به اندازه کافی برای یادگیری و درک دیدگاه های فرهنگی دیگر اهمیت می دهید. این به این معنی است که شما می توانید مکالمه را هر از گاهی از کار یا خانواده به چیز دیگری با موضوع مشابه تغییر بدهید.


 1. شوخ طبع باشید

چگونه یک زن را عاشق خودتان کنید؟

منظور من از شوخ طبعی، شوخی کردن با هر چیز و یا مسخره کردن چیزهای دیگر نیست، بلکه رفتاری سالم و سازنده است که به دیگران نیز احساس خوبی می دهد. مردی که توانایی ایجاد تعادل بین مسائل جدی و شوخی کردن را داشته باشد، یک مرد نادر است.

شوخ طبع بودن باعث می شود که بتوانید در مواقع سخت زندگی لبخندی بر روی لب هایش بیاورید و این رفتاری است که بیش از پیش اعتماد به شما را در وجود او افزایش خواهد داد.

آدم بذله‌گو زندگی و سرزندگی دارد؛ او عاشق سرگرمی است و چه کسی است که یک مرد شوخ و خوش انرژی را دوست نداشته باشد؟


 1. ماجراجو و خودجوش باشید

زنان مردانی را دوست دارند که از امتحان چیزهای جدید ترسی نداشته باشد. حس ماجراجویی چیزی است که می تواند جذابیت یک مرد را تا حدود زیادی ارتقا دهد.

این حس ماجراجویی را می توان توسط موارد زیر مشاهده کرد:

 • امتحان غذاهای جدید
 • رفتن به مکان های جدید
 • انتخاب یک سرگرمی جدید

خوی ماجراجویی باعث می شود که همیشه یک هیجان خوب و مفید در رابطه تان جریان داشته باشد و این ویژگی مثبتی است برای کسی که می خواهد در نظر یک خانم جذاب جلوه کند.


 1. بدانید چگونه مسائل را برطرف کنید

هیچ چیز بهتر از مردی که در هر شرایطی می داند چگونه مسائل را حل کند، خیال یک زن را راحت نمی کند. مردی که این ویژگی را دارد همیشه با تکیه بر مهارت ها، تحصیلات و روابطی که دارد اوضاع را مرتب می کند.

این ویژگی مثبت به خانمی که با شما در ارتباط است نشان می دهد که شما آدم مغروری نیستید و برای حل و فصل مشکلات از هر راهی استفاده می کنید.


 1. همیشه مرتب و خوش استایل باشید

بسیار مهم است که شما به عنوان یک مرد جوان به ظاهر خود توجه داشته باشید. گذشته از اینکه خانم ها از بودن با فردی خوش لباس و مرتب بسیار احساس خوبی دارند، مرتب و خوش پوش بودن باعث می شود شما نیز احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید، احساس خوب اهمیت دادن به خود.

مرتب بودن فقط به لباسی که می پوشید ختم نمی شود، رعایت بهداشت شخصی، استفاده از عطر و ادکلن و خوشبو بودن نیز موضوعات بسیار مهمی هستند که رعایت آن ها می تواند جذابیت بسیار خوبی به شما ببخشد.


 1. خودتان باشید

کم نیستند افرادی که در ابتدای رابطه سعی می کنند با تظاهر به چیزی که نیستند، در نظر طرف مقابل جذاب به نظر برسند. اما واقعا جذابیتی که از طریق تظاهر به دست آمده باشد چه ارزشی دارد؟ به خصوص اینکه با ادامه دار شدن رابطه شما نمی توانید در طولانی مدت این تظاهر را ادامه بدهید و بالاخره روزی خسته خواهید شد، پس سعی کنید خودتان باشید و با ویژگی های منحصر به فرد خودتان او را شیفته خود کنید.


6 دیدگاه

 1. پارسا

  بنظرم واسه مخ زدن به دوچیز الزاما نیاز داری یکی تیپ وسروضع مناسب وشیک ودیگری زبانی اغواکننده…وشرایط مالی مناسب برای بعدایجاد رابطه
  بعددیگه بروحالش ببراما زیادرویم نکن گل گلی من

 2. محمد

  سلام با حرف رسول کاملا موافقم چون همشو امتحان کردم جواب داده و دیگه الان یه جورایی بلدم مخ اکثر دخترا رو بزنم شما هم عمل کنین قطعا جواب میگیرین

 3. رسول

  این چرت وپرتا را بذار کنار بابا زنا بفهمند تواجتماع موقعیت خوبی داری ازلحاظ شغلی حالا نه اونقدر هم شغلت خوب باشه اگه شرایط رفاقت داشتنه باشند میاند طرفتوخودشون راه روبرات بازمیکنند بعدش اول رابطه هم باید پیله باشی زنگ وپیام باهاش داشته باشی بعدیه مدت که خوب پیله کردی باید کم‌محلی کنی ولی نه زیاد. اینطوری مثل مار دورت مینابند قانوش اینه. زنا ودخترا ازمرد بدنجس وباهوش و کم‌محلی خوششون میاد اگه خودت به مظلومی بزنی و زیادهم احساساتی باشی ولت میکنند یا زیاد بهت باج نمیدند یه ضرب المثل هست میگه هر چی بیشتر به چیزی بچسبی بیشتر ازت دور میشه . چندراه واسه مخ زدن زنا ودخترا
  پررو بودن و زبون باز بودن و بدجنس بودن . کم‌محلی
  یه تیپ قشنگ مردم عقلشون تو چشمشون . اصلا زیاد پول نمیخاد پول باشه چه بهتره ولی با پول کم هم میتونی بهترین مخا رو بزنی حتی تیغشون بزنی
  زنا ودخترا از پسرایی که زیاد دورشون بچرخند و التماسشون کنند بهترین روش زبون باز بودن وشوخ طبع بودن و اول پررو بودن وبعد کم‌محلی تا یه حدودی. اگه دختر یا زن بفهمه که مثل کنه چسبیدی بهش حتی اگه عاشق ترین ادم روی زمین باشی ازت زده میشند به بازیت میگیرند

 4. فرهاد

  پاسخ به سیاوش
  دوست عزیز به عنوان یه کسی که سرم اومده میگم رابطه ای که سرد شد سعی نکن دوباره گرمش کنی چون یه بار حرفش رو بهت گفته و هرچی پا پی بشی بیشتر به خودت ظلم میکنی اون خانم اول و آخر با یکی دیگه رابطه میسازه و تو بعد چند سال از دست دادن جوونیت میشی یه آدم افسرده که از دور خنده های اون رو با کسی دیگه میبینی و حسرت میخوری به عمر از دست رفتت درست مثل من.
  پس کلا بیخیالش باش و از زندگیت لذت ببر

 5. سیاوش

  شماره 11 برای من اتفاق افتاده منتها برعکسش
  حدود 5 ماه بود كه از همسر سابقش جدا شده بود و البته من دو سال قبل تر علاقه مندش شده بودم و از سه ماه پیشش هم این علاقه بیشتر شده بود, وقتی پس از بیست روز ارتباط اولیه که بیشتر در مورد علایق مشترکمون بود ارتباط گرفتم پیشنهادم رو البته به صورت غیرمستقیم اعلام کردم که بعد از چند روز دوران عاشقی زیبا شروع شد, ولی همون ابتدا به من گفت که یک خواستگار که از فامیلاشون هستش پیشنهاد ازدواج داده که همین مساله گاهی اوقات رابطه رو دچار مشکل می کرد اما دوباره برمی گشتیم,البته خارج از کشور بودن ایشون و ارتباط اینترنتی بود و سنشون هم بالا بود منتها می گفت میام که البته تو دو سال خورده ای نیومد و از همون ابتدا هم به من می گفت رابطه با تو از قلبمه ولی با اون عقلی و بین دل و عقل گیر کردم, کلا رابطه عمیق عاشقانه ای برقرار بود ولی به دلایلی دچار مشکل شدیم و اون رابطه عمیق که حدود یک سال بود سردتر شد, اما ارتباط داشتیم و هنوز هم داریم
  از پنج ماه پیش اما کمرنگ تر شد و دیدم جواب پیام هام رو دیر میده یا توجه نمی کنه یا قرار نمیاد, البته پیله نمی کردم چون این اخلاق رو ندارم, متوجه شدم که حتما با کسی در ارتباطه و چند روز پیش تو دیداری که داشتیم ازش سوال کردم و معلوم شد که حدسم صحیح بوده و با کسدیگهای وارد رابطه شده که ایشون هم خارج از کشور هستن و هنوز همدیگرو ندیدن و البته چیزهای دیگه ای هم گفت و نمی خاست ازم مخفی باشه فقط گفت می ترسیدم ناراحت بشی که البته ناراحت شدم ولی نه به اون صورت و عکس العمل خاصی هم نشون ندادم, تو کل دیداری هم که داشتیم به نظرم به همون وضعیت سابق البته یه کم ضعیف تر برخورد می کرد, موزیک خاص میزاشت که توش حرف های عاشقانه گفته میشد و همراهش می خوند, چیزی مثل اینکه نه می تونم برم نه می تونم بمونم و از این نوع حرف ها, یا جاهایی رو که رد می شدیم و قبلا با هم خاطره داشتیم رو توجه می کرد یا من می گفتم, بهم نزدیک می موند ولی نه مثل قبل و چیزهایی از اين دست
  از اون جایی که دوستش دارم و برام مهمه دنبال راهی هستم که رابطمون دوباره برقرار بشه اما نمی دونم چکار کنم
  خاستم نظرتون رو بدونم که آیا می تونیم دوباره رابطه رو ایجاد کنیم یا کلا از دست رفتست؟

  ببخشید خیلی طولانی شد

 6. شهره ح

  سایت شما از لحاظ خبری فوق العادست و ممنون از خبرهای آنلاین شما
  من سفر زیاد میرم و این سایت هم در خرید بلیط در ایران بی نظیر هست

نظر خود را بیان کنید