مجله آلامتو

همواره دستیابی به روشی برای لاغر شدن حتی در حد یک گرم برای سودجویان یک کشف بزرگ بوده زیرا با همان یک گرم میتوانند پولها پارو کنند ، در ادامه 10 رژیم غذایی که از همین الگو پیروی میکنند را معرفی میکنیم.

icecream_wideweb

1 رژيم دکتر اتکينز: از آنجا که نفس اين آقا از جاي گرم درمي‌آمده و در اين رژيم فقط بايد پروتئين مصرف كنيد و قيمت جهاني پروتئين هم مثل طلا بالا رفته و دست شما به پروتئين نمي‌رسد، خيلي سريع لاغر مي‌شويد. در ضمن چون به جز پروتئين چيز ديگري نمي‌توانيد بخوريد، در هزينه‌هايتان صرفه‌جويي مي‌کنيد و بازماندگان حسابي دعايتان مي‌کنند.

2 رژيم دکتر متکينز: اين آقا هنوز آنطور که بايد و شايد در عالم پزشکي شناخته نشده و قدرش را ندانسته‌اند ولي بعيد نيست امسال يا سال ديگر چهره ماندگاري، چيزي بشود. رژيم ايشان به اين شکل است که هر وقت گرسنه شديد، يک سيخ کباب کوبيده ميل مي‌کنيد و چون تازگي‌ها در کوبيده 20 درصد گوشت و 70 درصد مقوا مي‌ريزند (10 درصدش را هم که از سر و ته سيخ زده‌اند). نه تنها در يک هفته به وزن مناسب مي‌رسيد، کلي هم به بازيافت کاغذ و مقوا کمک مي‌کنيد. فراموش نکنيد تعداد درخت‌هاي کره زمين محدود است بنابراين با خريد هر سيخ کباب کوبيده به بازيافت يک درخت کمک کنيد. همين امروز نيازمند ياري سبزتان هستيم.

3 رژيم کله‌پاچه: اگر نمي‌دانيد، بدانيد که قيمت جهاني کله‌پاچه به شدت بالا رفته و يک دست کله‌پاچه محترم 20 و اندي هزار تومان است. حتما بايد توضيح بدهم اين رژيم چطور شما را لاغر مي‌کند؟

4 رژيم خارخاسک آب‌هاي شيرين: تحقيقات يک موسسه در سيبري نشان داده است اين گونه جانوري کالري منفي دارد و باعث لاغري مي‌شود، علاوه بر اين، صيد خارخاسک در آب‌هاي شيرين شما را به تحرک وامي‌دارد و به لاغر شدنتان سرعت مي‌بخشد. فقط زود دست به کار شويد، قبل از اينكه چيني‌ها کنسرو خارخاسک آب‌هاي شيرين را وارد كنند و لذت صيدش را از شما بگيرند.

5 رژيم بني‌آدم اعضاي يکديگرند: با ديدن سريال‌هاي تلويزيون اگر قلبي از سنگ خارا هم داشته باشيد باز گوشت تنتان آب مي‌شود و چربي عين پارافين شمع از بدنتان مي‌ريزد روي فرش.

6 رژيم آب: هروقت گرسنه شديد، يک ليوان آب بخوريد. آبي که مي‌خوريد محتوي انواع و اقسام مواد مغذي و معدني و آلي و شناگر و غريق نجات است. دقت کنيد اگر زياد آب بخوريد با توجه به مواد مغذي شناور در آن چاق مي‌شويد.

7 رژيم بستني: در اين رژيم شما هر چقدر مي‌خواهيد بستني مي‌خوريد. چون زياد دلتان بستني مي‌خواهد و گرما هم به بالاترين حدي که در طبيعت مي‌تواند برسد يعني 39 درجه رسيده است. زياد بستني مي‌خريد و چون قيمت جهاني بستني چوبي هم بالا رفته، هست و نيستتان برباد مي‌رود، از عهده پاس کردن چک‌هايتان برنمي‌آييد و طلبکارها شما را به زندان مي‌اندازند. در زندان با تغذيه منظم دوباره چاق مي‌شويد، چک‌هايتان را با 50 درصد مبلغش مي‌خريد و از زندان بيرون مي‌آييد. رژيم اتکينز مي‌گيريد و لاغر مي‌شويد.

8 رژيم نان: در اين رژيم شما حق خريد نان نداريد؛ آخر چون قيمت جهاني نان بالا رفته، حيفتان مي‌آيد مثل سابق بقيه‌اش را دور بريزيد و به زور همه آن را مي‌خوريد و چاق مي‌شويد.

9 رژيم خاويار: توضيح بدهم؟

10 رژيم موز: نخير. اشتباه حدس زديد. موز تنها چيزي است که در اين سال‌ها ناديده گرفته شده و در نتيجه نه تنها قيمت جهاني‌اش بالا نرفته بلکه ارزان شده و حتي قيمتش در برخي روزها رسيده به قيمت سيب‌زميني و کدو. پس تا مي‌توانيد موز بخوريد. آنقدر بخوريد که دستگاه گوارشتان يک عيب و ايراد اساسي پيدا کند يا يک بيماري لاعلاج بگيريد و به‌سرعت لاغر ‌شويد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید