تعبیر خواب آدامس جویدن

دیدن آدامس جویدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آدامس جویدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب جویدن آدامس

جویدن آدامس بادکنکی در خواب به بی خیالی ها و بی دقتی های شما اشاره دارد. بنابراین بهتر است زندگی خود را کمی جدی تر بگیرید.

دیدن رویای جویدن آدامس به شما نشان می دهد که افکار و احساسات واقعی خود را در درونتان حفظ کنید چرا که با بر ملا نمودن آنها ممکن است احساس آسیب پذیری کنید. از طرف دیگر، این خواب سمبل وضعیتی است که در آن گرفتار شده اید.

دیدن این رویا که نمی توانید از شر آدامس خود خلاص شوید، به شما نشان می دهد که فکر می کنید انسان بزدل و ناتوانی هستید. ممکن است شما مشکل فعلیتان را بیش از حد بزرگ کرده باشید و فکر کنید که هرگز نمی توانید راه حلی برایش پیدا کنید.

آدامس موجود در دهان شما نشانه ای دال بر وجود چیزی است که می خواهید آن را تجزیه و تحلیل یا هضم کنید. شاید احساس کنید بیشتر از آنکه موضوع را هضم کرده باشید آسیب دیده اید.

بلعیدن آدامس در خواب به معنای این است که شما از بی عدالتی ای که نسبت به یک شخص بسیار عزیز روا داشته اید بسیار پشیمان هستید و از آنجا که از کاری که انجام داده اید پشیمان هستید و مدام در ذهن خود در حال عذرخواهی از او هستید این خواب را می بینید.

باد کردن آدامس در خواب نشان دهنده این امر است که حتی با وجود اینکه فردی که خواب را می بیند در زندگی تجاری و خانوادگی خود، فرد بسیار خوبی است، اما برخی از افراد شایعاتی در موردش می گویند. در عین حال، به عنوان چیزهای ناخواسته در زندگی نیز تعبیر می شود.

علاوه بر این چنین خوابی ممکن است به این معنی باشد که شما باید کلمات و عباراتی را که بیان می کنید به دقت بررسی کنید زیرا ممکن است باعث شوند که دشمنانتان شایعاتی را در موردتان بگویند، بنابراین انتخاب کلمات صحیح بهترین راه حل است. همچنین بیانگر این امر است که تمام اسرار شما پس از اتفاق بدی که رخ می دهد فاش می شوند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جویدن سقز | فواید آدامس جویدن

☺ تعبیر خواب «آدامس جویدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آدامس جویدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. عطیه

  سلام من هم آدامس جویدن در خواب را میبینم و از جویدن خسته شده و میخوام بندازم دور هرچی بیرون میندازم با بادکنک باز هم تو دهانم هست بعضی از لحظات باعث نفس تنگی هم شده انگار جلو نفس کشیدن رو میگیره همچین لذج و چسبان هم هست فقط باید آب کنار دستم باشه تا ب دستو بال نچسبه خیلی سخت میشه جدا کرد هنوز هم داخل دهانم هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب آدامس امده است که می تواند نشانه ای از کار بیهوده باشد و ان گونه که شما در خواب خود دیده اید هم می تواند به معنای آن باشد که به کاری بیهوده مشغولید که باید بسیار نسبت به ترک ان جدی باشید که سبب اذیت و ازار در زندگی شخصی شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. اسماعیل

  سلام و عرض ادب و احترام خواب دیدم که آدامس بسیار خوش بو و خوشمزه ای را دارم می جوم که مربوط به کسی هست که خیلی دوستش دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما باید ان چه که بین خودتان و ان شخص است را محفوظ نگه دارید و از برملا کردن خود داری کنید که این موضوع برای هردو شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. نرگس

  سلام چندباری هست درخواب میبینم که ادامس میجوم وبعدش ادامس به دندان هایم میچسبد وهی میکندم دوباره میبینم هنوز ادامس دردهانم هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر شود که شما در زندگی خانوادگیتان دچار مشکلی خواهید شد که باید با تجزیه و تحلیل بسیار آن را حل کنید.
   اما نباید از ان بترسید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید