تعبیر خواب طوق

دیدن طوق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طوق در خواب چیست؟

تعبیر طوق
در زمان ما طوق و غل به صور شناخته شده قدیمی متداول و موجود نیست طوق هم می تواند گردنبند باشد و هم النگو.
اعراب از نوعی طوق استفاده می کنند که به مچ پا می آویزند و آن را خلخال می نامند.
داشتن خلخال در خواب نشانه آن است که دارنده آن مجبور می شود جائی که دوست ندارد بماند و به زبان دیگر مجبور به اقامت می شود که هم از اقامت اجباری ناخشنود می شود و هم محلی را که باید در آن جا بماند دوست نمی دارد.
دختر زیبائی در خواب دید که خلخال سنگینی از طلا به پای دارد که به وقت راه رفتن حلقه های زرین روی هم می خورند و صدا ایجاد می کنند و او سنگینی آن همه طلا را احساس می نماید.
تعبیر خواب او همان است که در بالا گفته شد. آن دختر زیبا چند ماه بعد با مردی ازدواج کرد که سی و هشت سال از خودش بزرگتر بود و همراه شوهرش به شهری در حاشیه کویر مرکزی رفت. دختر نمی خواست به همسری او در آید ولی مرد ثروتمند با پول هم دختر را راضی کرد و هم پدر و مادر و برادران دختر را خرید.
به هر حال مرد همسرش را برد به شهری در حاشیه کویر مرکزی کشور که حشرات گزنده و مارهای خطرناک سمی بسیار داشت.
دختر در نامه های خود می نوشت شب ها مجبورم روی تختخواب درون پشه بند بخوابم در حالی که پایه های تختخواب را از بیم مار و رطیل و عقرب در آب قرار می دهند.
ملاحظه کنید تعبیر با خواب چقدر تطبیق داشت چرا که دختر هم از زندگی با آن مرد ناراضی بود و هم از اقامت در آن شهر که هر دو ارتباط داشت به پا و طوق که دایره ای مسدود بود.
تعبیر داشتن طوق پا یا خلخال همان است که گفته شد ولی النگو تعهد است.
چنانچه در خواب ببینید النگوئی به دست دارید یا النگوهائی به دست شما وجود دارد نسبت به کسی یا چیزی تعهد می پذیرید یا دین دارید که ادا نکرده اید یا اخلاقا مدیون هستید.
دیدن النگو در خواب برای مردان خوب نیست و تعبیری که گفته شد برای زنان صادق است.
داشتن گردن بند انقیاد و اطاعت را می رساند و چنانچه زنی ببیند که گردن بندی از طلا به گردن دارد مجبور به اطاعت از کسی می شود که آن گردن بند را به او هدیه داده. اگر از آهن باشد تعبیر شدید تر است و تالم و تکدر بیشتری به وجود می آود.

☺ تعبیر خواب «طوق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

1 دیدگاه

  1. sahar در 1392/03/28در1:06 ب.ظ

    سلام…مفید بود

نظر خود را بیان کنید