تعبیر خواب گردنبند

دیدن گردنبند در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گردنبند در خواب چیست؟

تعبیر خواب گلویند

(گردنبند=گلوبند)

اگر مردی در خواب ببیند گردنبند بسته است خوب نیست.

چیزهای زنانه در خواب برای مردان نشان از بی آبروئی و هتک حرمت و نفی احترام و شخصیت مردانه است مثل بزک کردن، دامن و کرست بستن و از جمله همین گلو بند داشتن.

البته فرق است بین گردنبند زینتی زنان و زنجیر طلائی که مردان همراه یک پلاک یا سکه منقش به اسم خدا و اولیا به گردن می بندند.

با این توضیح گردنبند در خواب تعهد و دین است اعم از دین اخلاقی یا مالی.

اگر در خواب ببینید که گردنبندی بر گردن دارید خواب شما می گوید مدیون خواهید شد یا مدیون هستید.

چنانچه در خواب ببینید گردنبندی دارید و آن را باز می کنید و گردن لخت خود را مشاهده می نمائید نشان آن است که از زیر بار دین بیرون می آئید و وام خود را می گذارید یا تعهد خویش را انجام می دهید.

سنگینی و کلفتی گردنبند از هر جنسی که باشد نشان سبکی و سنگینی دین است.

اگر گردنبند کلفت و سنگین باشد وام شما سنگین است و اگر نازک باشد اندک است.

☺ تعبیر خواب «گردنبند» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گردنبند» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. اعظم در 1399/02/24در10:38 ق.ظ

  سلام دیشب شب قدر بود من هم مراسم را اجرا کرده و یک جزء قرآن کریم را خواندم بعد از خواندن زیارت عاشورا به خواب رفته و خواب دیدم که در هیت برادرم به من یک زنجیر طلا خیلی زیبا و در عین ظرافت پهن و سینه ریز و تاج دادن که من همه را
  پنهان کرده بودم و میخواستم به خانه خود رفته و آنها را آنجا بگذارم و نمیخواستم برادرهایم از وجود آن باخبر شوند و در خواب در دل خود می گفتم برای دخترم نگهداری می کنم

  • یاسین صداقت در 1399/02/26در3:05 ب.ظ

   با سلام
   این نوع خواب ها برای زنان بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که برای شما خیری به واسطه ی عملی که انجام داده اید در راه است و این بسیار خیر است و بخش اخر خواب شما هم ممکن است به این معنا باشد که شما کار خیری کرده اید که دوست ندارید کسی از ان اگاه بشود و این خود نشانه ی خیر شما در نیت است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سمی در 1399/01/23در10:24 ق.ظ

  مادرم خواب دیده که یک نفر سه گردنبند طلا به او داده تا به من نشان دهد و من یکی را انتخاب کنم که من بزرگتره را انتخاب کردم تعبیرش چه میشود؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/24در10:41 ق.ظ

   با سلام
   در تعابیر امده است که گردنبند در خواب تعهد و دین است و دینی اخلاقی واینکه شما بزرگتر را انتخاب نموده اید نشان از ان دارد که احتمالا در اینده ی نه چندان دور تعهدی بزرگ خواهید داد که مروبط به امور دنیوی است و باید از پس ان بربیایید که انشالله خیری در ان برای شما نهفته است.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید