تعبیر خواب گردنبند

دیدن گردنبند در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گردنبند در خواب چیست؟

تعبیر خواب گلویند

(گردنبند=گلوبند)

اگر مردی در خواب ببیند گردنبند بسته است خوب نیست.

چیزهای زنانه در خواب برای مردان نشان از بی آبروئی و هتک حرمت و نفی احترام و شخصیت مردانه است مثل بزک کردن، دامن و کرست بستن و از جمله همین گلو بند داشتن.

البته فرق است بین گردنبند زینتی زنان و زنجیر طلائی که مردان همراه یک پلاک یا سکه منقش به اسم خدا و اولیا به گردن می بندند.

با این توضیح گردنبند در خواب تعهد و دین است اعم از دین اخلاقی یا مالی.

اگر در خواب ببینید که گردنبندی بر گردن دارید خواب شما می گوید مدیون خواهید شد یا مدیون هستید.

چنانچه در خواب ببینید گردنبندی دارید و آن را باز می کنید و گردن لخت خود را مشاهده می نمائید نشان آن است که از زیر بار دین بیرون می آئید و وام خود را می گذارید یا تعهد خویش را انجام می دهید.

سنگینی و کلفتی گردنبند از هر جنسی که باشد نشان سبکی و سنگینی دین است.

اگر گردنبند کلفت و سنگین باشد وام شما سنگین است و اگر نازک باشد اندک است.

☺ تعبیر خواب «گردنبند» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گردنبند» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. كيمياج

  سلام
  خواب ديدم مادر فردي كه در واقعيت خواستگار من هست
  يك گردنبند زنجيري نو (سنگين نبود)و زيبا به عنوان هديه تولد ميخواد به گردن من اويز كنه
  و بين حرفا با لبخند گفت :البته طلا نيست ولي نه زنگ ميزنه نه اسيب ميبينه!

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانه ای از ان باشد که شما باید کم ان ها را به زیاد بینید تا زندگی بهتری داشته باشد و نیت افراد باید برای شما ملاک باشدو نه فقط ظواهر.
   سربلند و پیروز باشید

 2. جمیله

  سلام

  من در خواب دیدم یک گردنبند قلب با سنگ سورمه ای در وسط وبا سنگهای سفید در کنارش در گردن داشتم و یک بازیگر یک فیلم سریال آمد جلو وبه گردنبندم دست زد و گفت چه گردنبند زیبایی . البته من آن گردنبند را در حقیقت دارم و آن شب که خواب را دیدم گردنبند بر گردنم بود ،

  ممنون برای تعبیر ان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای زنان نمی تواند دارای تعبیر باشد و از این رو این خواب شما ممکن است از ناخوداگاه شما امده باشد که در ان شما به زیبایی آن فکر کرده اید و از این رو نیاز به توجه در ناخوداگاه شما وجود دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. الهام

  سلام وقت به خیر
  دیشب خواب دیدم توی دستشویی امام زاده که زیادم تمیز نبود ولی کثیفم نبود و قدیمی بود انگشترطلا بدون نگینم که خیلی دوسش دارم از انگشتم دراومد افتاد توی چاه فاضلابش گفتم خدایا چرا اینقد همش طلاهام از دستم میره خب بسه دیگه همون موقع کنار صابون توی دستشویی یه زنجیر ظریف گردنبند با پلاک دعای ظریف فک کنم و ان یکاد بود دیدمش، بر داشتم حس کردم خدا گذاشته واسه جبران انگشترم با این ک خیلی سبک و ظریف بود گفتم بهتر از هیچیه برش داشتم رفتم بعدش رسیدم خونه مادر شوهرم که خونه ی نو داشت دیدم روی اوپن آشپزخونه ش ۲تا کاسه توالت سفییید و تمیز کار گذاشتن توی دلم تعجب کردم اینا توالت روی اوپن و دیزاین خونه کار میذارن…
  کلا سردرگم بودم
  قبلشم وسایل خونم که توی کامیون بود رو با کامیون میبردم اما رانندگیش مثل دو چرخه پایه داشت پدال میزدم که دیگه خسته شدم زدم کنار…
  خیلی ممنون میشم اگه تعبیر اینا رو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر عینی نیست و می تواند نشان از ان باشد که شما در ذهن خود بسیار خودتان را سرزنش می کنید و از این رو نگران دیدن این خواب نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمدرضا

  خواب دیدپ که درحمام عمومی هستم وگردنبندی طلا برگردن دارم ونگران ازدزیدیده شدن مقداری طلاهستم که در کت من هست ود رخت آویز ،آویزان است.گردنبندهم زنجیری بود که به یک مستطیل مشبک ختم می شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گردنبد در خواب برای مردان خیر نیست و از این رو باید بسیار نسبت به این خواب اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. کیمیا

  با سلام.
  خواب دیدم فردی به خواستگاریم آمده خواهرم یواشکی باهاش حرف میزنه تا ببینه چطوره، بنظر میامد یه مقدار مشکل روحی داره! بعد دیدم مراسم عروسیه سه یا چهارتا گردنبند خیلی بزرگ که هرکدوم سه ردیف بودند بهم دادند بعنوان کادو. منم اونارو به ترتیب اندازه انداختم گردنم.گردن و سینه‌ام پر شده بود از طلا.
  بعد دیدم کلی انگشتر بهم دادن در طرحها و اندازه‌های متفاوت بعضیاشم خیلی سنگین بودن. همه را دست کردم.بعد چون زیاد بودن یکی یکی درمیاوردم میذاشتم تو جیبم یا کیفی که همراه داشتم (تا پنهان کنم) چون بنظر مادر شوهرم میخواست ازم بگیردشون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما بسیار طبیعی است و لزوما نشانه ای از تعبیر ندارد اما می تواند به ان معنا باشد که انشالله در اینده برای شما انتخاب های بسیاری در مسیر قرار خواهد گرفت.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ترحمی

  سلام.خواب دیدم پدرم گردنبند بزرگ نقره ای و با یک شمایل بزرگ و طلایی بوده به گردن من میندازند،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای مردان خوب نیست و برای زنان بر اساس تعابیر خواب خیر است ونشان از مسئولیتی خوب دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. اعظم

  سلام دیشب شب قدر بود من هم مراسم را اجرا کرده و یک جزء قرآن کریم را خواندم بعد از خواندن زیارت عاشورا به خواب رفته و خواب دیدم که در هیت برادرم به من یک زنجیر طلا خیلی زیبا و در عین ظرافت پهن و سینه ریز و تاج دادن که من همه را
  پنهان کرده بودم و میخواستم به خانه خود رفته و آنها را آنجا بگذارم و نمیخواستم برادرهایم از وجود آن باخبر شوند و در خواب در دل خود می گفتم برای دخترم نگهداری می کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این نوع خواب ها برای زنان بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که برای شما خیری به واسطه ی عملی که انجام داده اید در راه است و این بسیار خیر است و بخش اخر خواب شما هم ممکن است به این معنا باشد که شما کار خیری کرده اید که دوست ندارید کسی از ان اگاه بشود و این خود نشانه ی خیر شما در نیت است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سمی

  مادرم خواب دیده که یک نفر سه گردنبند طلا به او داده تا به من نشان دهد و من یکی را انتخاب کنم که من بزرگتره را انتخاب کردم تعبیرش چه میشود؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر امده است که گردنبند در خواب تعهد و دین است و دینی اخلاقی واینکه شما بزرگتر را انتخاب نموده اید نشان از ان دارد که احتمالا در اینده ی نه چندان دور تعهدی بزرگ خواهید داد که مروبط به امور دنیوی است و باید از پس ان بربیایید که انشالله خیری در ان برای شما نهفته است.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید