تعبیر خواب گوجه

دیدن گوجه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوجه در خواب چیست؟

تعبیر خواب گوجه فرنگی چیست

تعبیر خواب گوجه فرنگی منوچهر مطیعی

گوجه دو نوع است. گوجه فرنگی و گوجه درختی که هر دو نوع آن به خاطر طعم ترشی که دارند و از جمله چاشنی ها محسوب می شوند خوب نیستند و از غم و اندوه خبر می دهند.

خوردن گوجه درختی اگر سبز و شیرین باشد خوب است ولی اگر زرد و ترش باشد نشان بیماری است و غم. گوجه فرنگی نیز به خاطر ترشی که دارد غصه و ناراحتی است و هیجان و اضطراب.


تعبیر خواب گوجه فرنگی آنلی بیتون

دیدن گوجه فرنگی‌های درشت در خواب، نشانه آن است که محیط خانوادگی شما لبریز از شادمانی و نشاط خواهد شد.

اگر دختری در خواب گوجه فرنگی‌های رسیده ببیند، نشانه آن است که هنگام ازدواج، شادمانی بزرگی او را فرا خواهد گرفت.

خوردن گوجه فرنگی در خواب، نشانه آن است که به سلامتی کامل دست خواهید یافت.


تعبیر خواب گوجه فرنگی کارل یونگ

 • تعبیر دیدن گوجه در خواب نمادی از شادی و هماهنگی در خانه است.
 • تعبیر خواب گوجه خوردن هشداری از سلامتی و وضعیت خوب سلامتی است.
 • تعبیر خواب سس گوجه فرنگی به این معنی است که برای انجام کارهایتان نیاز به تجربه دارید. بهتر است با دقت بیشتری کارهایتان را انجام دهید.
 • تعبیر دیدن سوپ گوجه فرنگی این است که در وضعیتی هستید که همه چیز بر طبق میل شماست و از این وضعیت راضی هستید و نمی خواهید تغییرات جدیدی در زندگی ایجاد کنید.
 • تعبیر خواب آب گوجه فرنگی نشان دهنده سلامت ، ثروت و شادی است.

تعابیر مشابه:


☺ تعبیر خواب «گوجه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوجه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. هاجر

  فردی برای من آلوچه قرمز ترش اوورده بود و آن را به زور میخواست یه من بدهد _ به من گفت که مگر تو این را نمی‌خواستی از من حالا که اووردم نمی‌خواهی ؟ ولی من آن میوه را نمی‌خواستم
  ولی حس میکردم که از وقت انجام آن کار برای من خیلی گذشته بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که در تعبیر گوجه سبز به خیر نیامده است می تواند برای شما خوابی خوب باشد و نشان از ان داشته باشد که در از مشکلی پیش از ایجاد شدن دور خواهید شد و از این رو برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سیده سارا موسوی

  سلام من خواب دیدم ک چند تا گوجه ی بزرگ و قرمز و رسیده داشتم ک تکه ای از ان را ب شخص مرده ای دادم تعبیر ان چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گ.جه فرنگی رسیده می توان گفت که نشان از شادی است و اینکه در خواب به ایشان داده اید ممکن است نشانه ای از خیراتی باشد که با آن سبب شادی دل ایشان شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد علی

  سلام،من یک ساعت قبل اذان ظهر خوابیدم و خواب دیدم که رفته بودم ساندویچی دوستم،دید یک وانت گوجه درشت و قرمز اورده بود منم که خیلی گوجه رو دوست دارم گفتم تو ساندویچ من گوجه از اینا بزار،بعد تو سبد گشتم ۳تا گوجه به رنگ سیاه پیدا کردم که گفتم اینا رو بزار،قبل از اینکه گوجه بزاره نون باگت رو داد به من منم از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب قبل ظهر معمولا دقیق نیست و نمی توان به ان اعتنا کرد اما برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده شادی برای شما و ایشان در انتظار است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زهرا

  سلام خواهش میکنم جواب بدین
  من خواب دیدم عشقم که ازهم جدا شدیم در خونمون رو زد و ازم گوجه فرنگی خواست منم ۳تا گوجه فرنگی رسیده با یه پرتقال زرد رنگ که یه لک سبز داشت دادم بهش و رفت و بعد دوباره اومد پیشم و منم بهش گفتم بیا حیاط کارت دارم و اومد بغلم کرد وگفت خیلی دلم برای این نگاهات تنگ شده بود و از لبم بوسم کرد منم هیچی نمیگفتم و فقط لبخند زده بودم بعدش برگشتیم پشت سرمون نگاه کردیم حیاط خونه آتیش گرفته بود من ترسیده بودم یه هو دیدم عشقم نیست و بعد دوباره که برگشتم دیدم آتشی نیست و همه جای حیاط گل کاکتوس شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به این معنا باشد که در اینده نزدیک برای شما خیری خواهد رسید و در تعبیر خواب امده است که برای دختران به این معنا باشد که در موقع ازدواج بسیار خوشحال باشند و بدانید که برای شما ممکن است به این معنا باشد که خیری در جدایی شما بوده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. صبا

  سلام
  من خواب دیدم که از مزرعه ی گوجه خودم میومدم خونه که زن داییم سیب زمینی پوست می کند و از دختر همسایه ی پیاز گرفت و ازم گوجه خواست و منم گفتم که گوجه با خودم نیاوردم خونه . و قتی رسیدم خونه و جریان رو به مامانم گفتم ، مامانم گفت من که ۲ سبد گوحه بهش دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده برایتان موضوعی پیش خواهد امد که شما باید به آن واکنش نشان ندهید که ممکن است سبب ناراحتی و ازرده خاطری اقوام شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. امیرحسین

  سلام من خواب دیدم که یه روز افتابی حاله خوبی داشتم و سرحال بودم و از یه کوه داشتم به راحتی بالا میرفتم وروی کوه دیدم که یک زمینه سبز نسبتا بزرگ پر از گوجه درشت و قرمز بود و افرادی داشتن اونجا گوجه چینی میکردن خیلی راحت خودمو به بالای قله رسوندم و گوجه چینی رو تماشا کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما نشان از ان می تواند داشته باشد که با قبول سختی هایی برای خود خانوادیتان را بسیار مسرور کنید و از این رو از بابت آن نباید نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. بهنام

  سلام، من امروز شنبه ۱۱ مرداد ساعت حدود ۱۰ صبح خواب دیدم در حال خوردن یک گوجه فرنگی قرمز و قدم زدن در کوچه های قدیمی هستم که نصف گوجه را خوردم و نصف دیگه رو دور انداختم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبران امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور سعادت و سلامتی کسب خواهید کرد و این موضوع برای شما بسیار خوب و نیکو است ولی باید بسیار در رفتار خود دقیق باشید که خدای ناکرده سبب ناشکری شما نشود.
   سربلندو پیروز باشید

 8. حمید

  سلام خواب دیدم داخل خونه هستم و هوا اسمان سیاه سیاه شده رفتم سمت پنجره و به حیاط نگاه گردم تمامی درخت های حیاط برق می زند و زیر درخت ها تپه های گوجه سبز قرار گرفته بود و بین تپه های گوجه سبز باقالی با پوست ردیف به ردیف قرار گرفته بودن و (گوجه سبز ها و باقالی ها ) هم برق می زدند رفتم و یه باقالی بداشتم و پوست کندم و برادرمو صدا زدم که باید ببینه و در این بین همش میخندیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و برکت فصلی است و اینکه ابن دو در این فصل به عمل می آید نشان بر خیر است و اینکه اگر خورده باشید و ترش باشد نشان بر ناراحتی است اما خواب شما نشان بر خیری است که در یک مدت زمان به شماخواهد رسید و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید