تعبیر خواب گوجه

دیدن گوجه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوجه در خواب چیست؟

تعبیر خواب گوجه فرنگی چیست

تعبیر خواب گوجه فرنگی منوچهر مطیعی

گوجه دو نوع است. گوجه فرنگی و گوجه درختی که هر دو نوع آن به خاطر طعم ترشی که دارند و از جمله چاشنی ها محسوب می شوند خوب نیستند و از غم و اندوه خبر می دهند.

خوردن گوجه درختی اگر سبز و شیرین باشد خوب است ولی اگر زرد و ترش باشد نشان بیماری است و غم. گوجه فرنگی نیز به خاطر ترشی که دارد غصه و ناراحتی است و هیجان و اضطراب.


تعبیر خواب گوجه فرنگی آنلی بیتون

دیدن گوجه فرنگی‌های درشت در خواب، نشانه آن است که محیط خانوادگی شما لبریز از شادمانی و نشاط خواهد شد.

اگر دختری در خواب گوجه فرنگی‌های رسیده ببیند، نشانه آن است که هنگام ازدواج، شادمانی بزرگی او را فرا خواهد گرفت.

خوردن گوجه فرنگی در خواب، نشانه آن است که به سلامتی کامل دست خواهید یافت.


تعبیر خواب گوجه فرنگی کارل یونگ

 • تعبیر دیدن گوجه در خواب نمادی از شادی و هماهنگی در خانه است.
 • تعبیر خواب گوجه خوردن هشداری از سلامتی و وضعیت خوب سلامتی است.
 • تعبیر خواب سس گوجه فرنگی به این معنی است که برای انجام کارهایتان نیاز به تجربه دارید. بهتر است با دقت بیشتری کارهایتان را انجام دهید.
 • تعبیر دیدن سوپ گوجه فرنگی این است که در وضعیتی هستید که همه چیز بر طبق میل شماست و از این وضعیت راضی هستید و نمی خواهید تغییرات جدیدی در زندگی ایجاد کنید.
 • تعبیر خواب آب گوجه فرنگی نشان دهنده سلامت ، ثروت و شادی است.

تعابیر مشابه:


تعبیر خواب «گوجه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوجه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. امیرحسین در 1399/07/27در8:14 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که یه روز افتابی حاله خوبی داشتم و سرحال بودم و از یه کوه داشتم به راحتی بالا میرفتم وروی کوه دیدم که یک زمینه سبز نسبتا بزرگ پر از گوجه درشت و قرمز بود و افرادی داشتن اونجا گوجه چینی میکردن خیلی راحت خودمو به بالای قله رسوندم و گوجه چینی رو تماشا کردم

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در12:25 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما نشان از ان می تواند داشته باشد که با قبول سختی هایی برای خود خانوادیتان را بسیار مسرور کنید و از این رو از بابت آن نباید نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. بهنام در 1399/05/11در2:59 ب.ظ

  سلام، من امروز شنبه ۱۱ مرداد ساعت حدود ۱۰ صبح خواب دیدم در حال خوردن یک گوجه فرنگی قرمز و قدم زدن در کوچه های قدیمی هستم که نصف گوجه را خوردم و نصف دیگه رو دور انداختم.

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در3:45 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبران امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور سعادت و سلامتی کسب خواهید کرد و این موضوع برای شما بسیار خوب و نیکو است ولی باید بسیار در رفتار خود دقیق باشید که خدای ناکرده سبب ناشکری شما نشود.
   سربلندو پیروز باشید

 3. حمید در 1399/03/15در9:43 ب.ظ

  سلام خواب دیدم داخل خونه هستم و هوا اسمان سیاه سیاه شده رفتم سمت پنجره و به حیاط نگاه گردم تمامی درخت های حیاط برق می زند و زیر درخت ها تپه های گوجه سبز قرار گرفته بود و بین تپه های گوجه سبز باقالی با پوست ردیف به ردیف قرار گرفته بودن و (گوجه سبز ها و باقالی ها ) هم برق می زدند رفتم و یه باقالی بداشتم و پوست کندم و برادرمو صدا زدم که باید ببینه و در این بین همش میخندیدم.

  • یاسین صداقت در 1399/03/19در0:07 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و برکت فصلی است و اینکه ابن دو در این فصل به عمل می آید نشان بر خیر است و اینکه اگر خورده باشید و ترش باشد نشان بر ناراحتی است اما خواب شما نشان بر خیری است که در یک مدت زمان به شماخواهد رسید و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید