مجله آلامتو

تعبیر خواب سالاد

دیدن سالاد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سالاد در خواب چیست؟

درشکه salad

سالاد خير و خوبي و نعمت است به شرطي که سس و چاشني نداشته باشد. اگر در خواب سالاد ببينيد که به آن چاشني و سس زده باشيد نشان از غم و اندوه است.اگر در خواب ببينيد مهمان هستيد و سالاد در بشقاب خود مي کشيد و به دنبال سس و چاشني مي گرديد خوب است و …

گاه بلا و فتنه. پس در مورد سالادي که سس يا چاشني مثل آب ليمو، سرکه، مايونز، فلفل و ادويه ديگر داشته باشد حرف نمي زنيم چون دانستيم وجود چاشني و سس اثر نيک سالاد را در رويا ها از بين مي برد و نعمت و خوشي و خرمي را به غم و اندوه مي آلايد.حالا اگر سالاد چاشني و سس نداشته باشد به نسبت مواد تشکيل دهنده آن و رنگي که دارد فرق مي کند و تفاوت هائي به وجود مي آيد. سالاد اگر هويج داشته باشد شما زردي آن را در خواب تشخيص دهيد خوب نيست چرا که هويج زرد يا زردک اثر نيک سالاد را از بين مي برد و از بيماری و رنجوري خبر مي دهد. اگر سالاد، کاهو و تخم مرغ داشته باشد نيکو خوابي است کاهو خرمي و سر سبزي و نشاط است و تخم مرغ نعمت و برکت يا نه اگر سالاد در خواب شما گوجه فرنگي داشته باشد و شما ترشي گوجه فرنگي را بچشيد خوب نيست چون شما دچار هيجاني مي شويد که در نتيجه شما را اندوهگين مي کندو اگر فقط سرخي گوجه را ببينيد و ترشي آن را نچشيد خبر از هيجان است. خيار اگر سبزي و طراوت آن محسوس باشد نشاط است و خبر از سبک شدن از غم. وجود لوبيا در سالادنيز برکت و نعمت است.

تعبیر خواب «سالاد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سالاد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید